kolorówka Bobbi Brown - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-23, 12:27   #661
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu, jak była promocja, kupiłam ten zestaw KLIK, głównie dla kosmetyczki i pędzelków "wyjazdowych".

Z miniaturek polecam pędzelek do blendowania z tego kompletu KLIK
oraz pędzelek do linera (z pomarańczowym włosiem). Pędzelek do blendowania, nawet miniaturka, jest rewelacyjny Inne miniaturki są ok, dobrej jakości, ale mi osobiście niewygodnie operuje się przy oczach pędzelkami z takimi krótkimi rączkami.


Wg mnie pędzelki Bobikowe sa bardzo dobre - ideałami są dla mnie pędzel do brązera, do różu i do pudru. Niestety są drogie, to ich jedyna wada

A na Truskawie wciąż w dobrej cenie Nectar KLIK
tez na niego zwrocilam uwage

co do tych pedzelków no cóż, tez wolalabym długą wersje, ale np pędzel do pudru w sklepie kosztuje tyle co caly ten zestaw - 220zł a jakos szczegolnie mi to nie przeszkadza..
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 19:32   #662
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko pieknie ożywiłaś wątek gratuluje prezentu od BB

piekny kolor eyelinera mam espereeo ink i

ja choruje na paletke Uber Nude Lip and Eye Palette
haha dziękuję

Holu Olu sprawdzę dla Ciebie jutro tę paletkę - zapytam kiedy będzie i jaka będzie jej cena

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
tez na niego zwrocilam uwage

co do tych pedzelków no cóż, tez wolalabym długą wersje, ale np pędzel do pudru w sklepie kosztuje tyle co caly ten zestaw - 220zł a jakos szczegolnie mi to nie przeszkadza..
Jutro zrobię kilka porównawczych fot pędzli - zestawię duże z małymi.

Ten do blendowania jest na prawdę fajny, pięknie rozciera mi brązer przy konturowaniu i róż. Generalnie jest bardzo uniwersalny.
Zastanawiam się nad jego większą wersję, tylko ta cena...

Próbowałam robić zakupy na amerykańskiej stronie Bobbi Brown, bo rodzina z US będzie do nas przyjeżdżać na święta, ale niestety nie przyjmuja płatności z międzynarodowych kart kredytowych i międzynar. PayPala Choć kasę mi zablokowali :/ Dopiero później przesłali maila, że odblokują w ciągu 7 dni ble ble ble i że przepraszaja, ale płatności nie przyjmą.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:26   #663
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

o to czekam na zdjecia

a co sadzicie o tym pedzlu guerlaina do meteorytów?
ma moj ulubiony kolor
ale w porownaniu z Bobikiem nie jest zbyt przyjemny
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:40   #664
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko pieknie ożywiłaś wątek gratuluje prezentu od BB

piekny kolor eyelinera mam espereeo ink i

ja choruje na paletke Uber Nude Lip and Eye Palette
Piekna ta 'nudna' paletka. Bobki sa piekne we wszystkich wersjach nude, czy to pomadki czy cienie.
Mi sie podoba ta rozowiasta paletka, ale mysle, ze musialabym sie bawic w bardzo jasne blondy albo chlodne brazy, by mi pasowala ;/
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:55   #665
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
o to czekam na zdjecia

a co sadzicie o tym pedzlu guerlaina do meteorytów?
ma moj ulubiony kolor
ale w porownaniu z Bobikiem nie jest zbyt przyjemny
Ja go używam tylko do meteorytów i.... wypada mi z niego włosie. Jest dosyć twardy, ostatnio go zmiękczałam odżywką, bo drapał mi buźkę
Jest fajny, ale po 2 latach spokojnie mogę stawierdzić, że nie niezbędny.
Bobikowy do blendowania jest o tyle fajny, że bardziej wszechstronny - mozna go uzywać do rozcierania konturów, do różu, do rozświatlacza itd.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 12:17   #666
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja go używam tylko do meteorytów i.... wypada mi z niego włosie. Jest dosyć twardy, ostatnio go zmiękczałam odżywką, bo drapał mi buźkę
Jest fajny, ale po 2 latach spokojnie mogę stawierdzić, że nie niezbędny.
Bobikowy do blendowania jest o tyle fajny, że bardziej wszechstronny - mozna go uzywać do rozcierania konturów, do różu, do rozświatlacza itd.
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 14:46   #667
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ten shimmer brick jest bardziej złoto-beżowy (Pink Quartz jest zdecydowanie bardziej różowy i chłodny).
Nie wiem ile kosztuje, poprzednie limitki były w tej samej cenie co regularne shimmer bricki (teraz 205 zł). Dokładną cenę będę znać jutro.
Musisz zaglądać na douglas online, bo czasem wrzucają tam limitowane kolekcje, tylko się z tym nie afiszują.



Jakiś czas temu, jak była promocja, kupiłam ten zestaw KLIK, głównie dla kosmetyczki i pędzelków "wyjazdowych".

Z miniaturek polecam pędzelek do blendowania z tego kompletu KLIK
oraz pędzelek do linera (z pomarańczowym włosiem). Pędzelek do blendowania, nawet miniaturka, jest rewelacyjny Inne miniaturki są ok, dobrej jakości, ale mi osobiście niewygodnie operuje się przy oczach pędzelkami z takimi krótkimi rączkami.

Wg mnie pędzelki Bobikowe sa bardzo dobre - ideałami są dla mnie pędzel do brązera, do różu i do pudru. Niestety są drogie, to ich jedyna wada

A na Truskawie wciąż w dobrej cenie Nectar KLIK
Dzięki za odpowiedź. A masz może porównanie z Gelee Modern Mercury. Bo z twojego opisu wynika że jest do niego podobny.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 18:55   #668
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Donoszę, że wszystkie paletki z nowej kolekcji BB sa już dostępne.

Paletka Bellini Lip and Eye Palette kosztuje 350 zł.
Shimmer Brick 24 Karat (limitka) - 220 zł

Paletka Rich Caviar Eye Palette - 270 zł

Nie podoba mi się, że ceny na limitki podnieśli. W zeszłym roku limitowany shimmer brick kosztował tyle samo, co z kolekcji stałej.

Holu Olu o cenę paletki Uber Nude Lip and Eye Palette spytam jutro, bo pomyliłam ją z inną i nie wiedziałam "wizualnie" czego szukać/o co pytać.

Nie będzie już funkcjonował program lojalnościowy ze zbieranie pieczątek i wybranym prezentem z kolorówki na koniec Te z Was, które mają jeszcze kartę będa mogły dozbierać pieczątki do końca, ale nowe nie są już wydawane - tak mnie poinformowano.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 19:02   #669
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Donoszę, że wszystkie paletki z nowej kolekcji BB sa już dostępne.

Paletka Bellini Lip and Eye Palette kosztuje 350 zł.
Shimmer Brick 24 Karat (limitka) - 220 zł

Paletka Rich Caviar Eye Palette - 270 zł

Nie podoba mi się, że ceny na limitki podnieśli. W zeszłym roku limitowany shimmer brick kosztował tyle samo, co z kolekcji stałej.

Holu Olu o cenę paletki Uber Nude Lip and Eye Palette spytam jutro, bo pomyliłam ją z inną i nie wiedziałam "wizualnie" czego szukać/o co pytać.

Nie będzie już funkcjonował program lojalnościowy ze zbieranie pieczątek i wybranym prezentem z kolorówki na koniec Te z Was, które mają jeszcze kartę będa mogły dozbierać pieczątki do końca, ale nowe nie są już wydawane - tak mnie poinformowano.
a kupiłaś coś?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 19:17   #670
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Tak, tylko już za ciemno na wiarygodne kolorystcznie zdjęcia. Z Holiday kupiłam shimmer bricka 24 Karat i kilka rzeczy ze stałej (2 pędzle i eyeliner)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 23:15   #671
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Tak, tylko już za ciemno na wiarygodne kolorystcznie zdjęcia. Z Holiday kupiłam shimmer bricka 24 Karat i kilka rzeczy ze stałej (2 pędzle i eyeliner)

Eyeliner to pewnie Ivy , a pędzelki jakie ?
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 23:56   #672
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Tak, tylko już za ciemno na wiarygodne kolorystcznie zdjęcia. Z Holiday kupiłam shimmer bricka 24 Karat i kilka rzeczy ze stałej (2 pędzle i eyeliner)
O, to cudeńka złapałaś. Oglądałam dziś tego bricka, faktycznie bardzo ładne jasne złoto, ale nie do jasnej karnacji, chyba by głupio na mnie wyglądał

Jaki kolor linera? Miałam kiedyś jeden, czarny i się strasznie zraziłam. Kupiony oczywiście w perfumerii. Ale kruszył się w sekundę po aplikacji, cuda z nim robiłam i i tak był beznadziejny. Z żelowych wolę MAC, Catrice i Essence (ostatnie to wielkie zaskoczenie jakością).

Jakie pędzelki? Ja w tamtym tygodniu kupiłam płaski do podkładu, dość spontanicznie i potem żałowałam, bo nigdy nie sprawdzał mi się tego typu pędzel. Natomiast ten jest świetny. Żadnych smug, podkład świetnie się rozprowadza, daje spore krycie i długo się trzyma. Do tego porządnie wykonany, miło się z niego korzysta.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 16:14   #673
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Eyeliner to pewnie Ivy , a pędzelki jakie ?
dokładnie ten ślicznie wygląda na oczach i łatwiej się go aplikuje niż ten matowy (mam jeszcze espresso)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O, to cudeńka złapałaś. Oglądałam dziś tego bricka, faktycznie bardzo ładne jasne złoto, ale nie do jasnej karnacji, chyba by głupio na mnie wyglądał

Jaki kolor linera? Miałam kiedyś jeden, czarny i się strasznie zraziłam. Kupiony oczywiście w perfumerii. Ale kruszył się w sekundę po aplikacji, cuda z nim robiłam i i tak był beznadziejny. Z żelowych wolę MAC, Catrice i Essence (ostatnie to wielkie zaskoczenie jakością).

Jakie pędzelki? Ja w tamtym tygodniu kupiłam płaski do podkładu, dość spontanicznie i potem żałowałam, bo nigdy nie sprawdzał mi się tego typu pędzel. Natomiast ten jest świetny. Żadnych smug, podkład świetnie się rozprowadza, daje spore krycie i długo się trzyma. Do tego porządnie wykonany, miło się z niego korzysta.
ufff.... ciszę się, że jest dobry , bo i ten własnie kupiłam Też miałam obawy. Planowałam kupić pełnowymiarowy do blendowania, ale po obmacaniu go, okazało się, że wielkością włosia dużo się nie różni od miniaturki.

Wklejam foty. Swatchy nie zrobiłam, bo u mnie jakoś jest bardzo chłodne szaro-niebieskie światło i kolory wychodzą przekłamane. Mam nadzieję, że uda mi się w ciągu tygodnia jakoś cyknąć.

Shimmer Brick 24 Karat jest bardziej złoty, cieplejszy niż na zdjęciu.

Linerem jestem zachwycona, przepiękny kolor!

Drugi pędzelek niby jest "Touch up" - do korektora i wielozadaniowy, ale panie powiedziały mi, że bardzo dobrze sprawdza się przy rozcieraniu kresek. Na razie uczę się ładnego rozcierania.

Wklejam foty nabytków:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Touch Up Brush_Foundation Brush Bobbi Brown.jpg (30,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Long-Wear Gel Eyeliner_Ivy Shimmer Ink 14.jpg (74,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shimmer Brick 24 Karat_opakowanie.jpg (49,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24 Karat Shimmer Brick.jpg (95,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24 Karat Shimmer Brick_2.jpg (95,6 KB, 13 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 16:18   #674
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

A tutaj zestawienie kliku pędzli pełnowymiarowych z miniaturami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pędzle Bobbi Brown_zestawienie.jpg (63,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pędzle zestawienie_1.jpg (49,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pędzle zestawienie_2.jpg (55,6 KB, 10 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 16:21   #675
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

No i ostatnia fota - to prezent za punkty. Ślicznie zapakowany, z odręcznie wypisaną kartą z podziękowaniami. Wybrałam sobie mój ulubiony podkład Skin Foundation (kolor 3,5 Warm Beige). Czekałam ok. 3 tygodnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Prezent lojalnościowy.jpg (66,5 KB, 30 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 16:49   #676
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Milko - jak oceniasz ten pędzelek z pomarańczową końcówką do eyelinera?? Fajny jest?? Bo dumam nad nim intensywnie
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 16:54   #677
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

wielkie dzieki za zdjecie pedzli malych i duzych

prezent godny pozazdroszczenia

a mam takie pytanie, co sądzicie o pielegnacji BB?
ja zastanawiam sie nad balsamem do ust, kremem BB i moze czyms do oczyszczania twarzy
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 17:43   #678
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Fajny ten nowy shimmer brick. Z kolekcji świątecznej podoba mi się jeszcze paletka Rich Caviar, ale nie jestem pewna, czy te najciemniejsze kolory cieni by mi pasowały
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 17:51   #679
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dokładnie ten ślicznie wygląda na oczach i łatwiej się go aplikuje niż ten matowy (mam jeszcze espresso)


ufff.... ciszę się, że jest dobry , bo i ten własnie kupiłam Też miałam obawy. Planowałam kupić pełnowymiarowy do blendowania, ale po obmacaniu go, okazało się, że wielkością włosia dużo się nie różni od miniaturki.

Wklejam foty. Swatchy nie zrobiłam, bo u mnie jakoś jest bardzo chłodne szaro-niebieskie światło i kolory wychodzą przekłamane. Mam nadzieję, że uda mi się w ciągu tygodnia jakoś cyknąć.

Shimmer Brick 24 Karat jest bardziej złoty, cieplejszy niż na zdjęciu.

Linerem jestem zachwycona, przepiękny kolor!

Drugi pędzelek niby jest "Touch up" - do korektora i wielozadaniowy, ale panie powiedziały mi, że bardzo dobrze sprawdza się przy rozcieraniu kresek. Na razie uczę się ładnego rozcierania.

Wklejam foty nabytków:
Bardzo ładnie wygląda ten shimmer brick.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 21:24   #680
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a mam takie pytanie, co sądzicie o pielegnacji BB?
ja zastanawiam sie nad balsamem do ust, kremem BB i moze czyms do oczyszczania twarzy
miałam krem pod oczy i był bardzo fajny.. dobrze nawilżał i świetnie spisywał się pod makijażem mam też balsam do ust, ten w metalowej puszeczce i rewelacyjnie nawilża i odżywia!
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 22:45   #681
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. A masz może porównanie z Gelee Modern Mercury. Bo z twojego opisu wynika że jest do niego podobny.
Nie macałam nigdy Gelee Modern Mercury. SB 24 Karat jest to raczej jasne złoto. Myślę, że tzw. żelek daje pewnie inna taflę rozświetlenia, pewnie bardziej mokro-lustrzaną.

Dzisiaj użyłam go (zmieszałam wszystkie paski) na powieki i delikatnie do rozświetlenia kości policzkowych. Oczywiście wyglądał pięknie.
Nie brązowi skóry. Kolor daje leciutko żółtawy, ciepły, ale na prawdę jest to bardzo delikatny kolor.

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Milko - jak oceniasz ten pędzelek z pomarańczową końcówką do eyelinera?? Fajny jest?? Bo dumam nad nim intensywnie
Używam głównie tego cieńszego, drugiego do linera (nie ma go na tym zdjęciu). O takiego KLIK
Tej miniaturki z pomarańczową końcówką używam do kresek robionych ciemnym cieniem, więc nie mam wyrobionego zdania...

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Fajny ten nowy shimmer brick. Z kolekcji świątecznej podoba mi się jeszcze paletka Rich Caviar, ale nie jestem pewna, czy te najciemniejsze kolory cieni by mi pasowały
Mi tez bardzo się ona podoba Ma takie "moje" kolory. Ale przemyślałam sprawę i dałam sobie spokój, bo jednak rzadko maluję oczy cieniami. Kolory ma jednak przepiękne.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
miałam krem pod oczy i był bardzo fajny.. dobrze nawilżał i świetnie spisywał się pod makijażem mam też balsam do ust, ten w metalowej puszeczce i rewelacyjnie nawilża i odżywia!
Zgadzam się w 100% co do balsamu. Jest rewelacyjny (kilka razy miałam nim smarowane usta). Zresztą błyszczyki BB te z serii Lip Gloss też wspaniale nawilżają i odżywiają usta.
Dostałam kiedyś próbki kremu nawilżającego do twarzy i kremu pod oczy, ale zachomikowałam głęboko. Teraz odszukałam i - do twarzy użyłam na razie raz - pod podkład Long-Wear Even Finish Foundation i spisał się znakomicie (mój ulubiony, naturalny krem nie za bardzo nadaje się pod ten podkład).
Kremu pod oczy ostatnio używam na dzień i muszę przyznać, że jest odżywczy i sprawdza się pod makijaż. Miło mnie zaskoczył, nie spodziewałam się, że mi się spodoba

W planach mam zakup balsam do ust właśnie ten w metalowej puszeczce.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 22:47   #682
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
miałam krem pod oczy i był bardzo fajny.. dobrze nawilżał i świetnie spisywał się pod makijażem mam też balsam do ust, ten w metalowej puszeczce i rewelacyjnie nawilża i odżywia!
dzieki za odpowiedz
wlasnie ten balsam do ust mi sie podoba, raz Pani w douglasie mi nim posmarowala usta to wygladaly bardzo ladnie

milka-pilka,

ktore blyszczyki polecasz? te wszystkie z gabeczka, czy to jakas specjalna seria?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2012-11-25 o 22:49
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 00:37   #683
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz
wlasnie ten balsam do ust mi sie podoba, raz Pani w douglasie mi nim posmarowala usta to wygladaly bardzo ladnie
Jest naprawde swietny nie tylko do ust, ale ogolnie na sucha czy przesuszona skore co jakis czas, jak zapomni mi sie przez pewien okres uzywac balsamu do ciala , pojawiaja mi sie takie male suche krostki na lokciu i smaruje balsamem 2 razy na noc i sladu po nich nie ma
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 11:06   #684
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
milka-pilka,

ktore blyszczyki polecasz? te wszystkie z gabeczka, czy to jakas specjalna seria?
Z pędzelkiem były kiedyś, to już purchawki
Teraz są te z aplikatorem. Wg mnie najlepsze są te zwykłe z lekkim kolorem "Lip Gloss"
KLIK

Dzięki nim przekonałam się do błyszczyków, bo generalnie nie przepadałam za nadmiernym błyskiem i uwydatnianiem ust.
Oczywiście kolor to już kwestia indywidualna
Ja najbardziej lubię Buff, Pink Beige i Petal (mam dosyć mocno napigmentowane usta).

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Jest naprawde swietny nie tylko do ust, ale ogolnie na sucha czy przesuszona skore co jakis czas, jak zapomni mi sie przez pewien okres uzywac balsamu do ciala , pojawiaja mi sie takie male suche krostki na lokciu i smaruje balsamem 2 razy na noc i sladu po nich nie ma


A, no i chciałam potwierdzić, że pędzel do podkładu jest boski Nie wiem co takiego w nim jest, ale bardzo dobrze mi się nim rozprowadza podkład. Próbowałam przy dwóch różnych (wczoraj i dzisiaj) i przy obydwu się sprawdził. Nie "zjada" podkładu.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-11-26 o 11:09
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 11:30   #685
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Milko piekne BB cudeńka

pędzle
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 11:34   #686
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko piekne BB cudeńka

pędzle


Holu Olu, pamiętam o Tobie. Dzisiaj po pracy zajrzę do BB i zapytam o dokładną cenę tej paletki.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 11:50   #687
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ok juz wiem ktore to, wlasnie z nich bardzo podoba mi sie kolor bright pink

moze poprosze go na gwiazdke
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 11:59   #688
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


Holu Olu, pamiętam o Tobie. Dzisiaj po pracy zajrzę do BB i zapytam o dokładną cenę tej paletki.
Milko pomacaj jesli będzie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 13:26   #689
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
ok juz wiem ktore to, wlasnie z nich bardzo podoba mi sie kolor bright pink

moze poprosze go na gwiazdke
śliczny ten kolor

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko pomacaj jesli będzie
obmacam i zdam relację
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 13:36   #690
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
śliczny ten kolor


obmacam i zdam relację


czeka mnie zakup bronzera i włąsnie w necie przeglądałam i wpadł mi w oko bronzing powder neutral od BB...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.