Co się dzieje?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 20:01   #1
Shinto
Raczkowanie
 
Avatar Shinto
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 39

Co się dzieje?!


Czytając czasem podobne wątki nigdy bym nie przypuszczała, że sama kiedyś założę taki... Problem jednak się zjawił i pragnę go przedstawić...
Otoż, od jakiegoś czasu moje ciało jakby nie ma ochoty na seks... Psychika, owszem ma. Zawsze. A ciało? Nie odczuwam takiego popędu jak nie dawno... Gdy ma dojść do zbliżenia jest we mnie strasznie ciasno i nazbyt sucho... Boli mnie gdy mój tż próbuje wejść... Jest mi tak przykro gdy jestem zmuszona do przerwania tej intymnej chwili...
Dodam, że jestem już po dwóch pierwszych opakowaniach tabletek... Jednak biorąc je owa sytuacja nie miała miejsca więc wątpie, że one są powodem.
Dziewczyny, Wy wiecie jak seks jest ważną sprawą w związku... Pomóżcie mi znaleźć powody zaistniałej sytuacji.
Shinto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:04   #2
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Co się dzieje?!

a ja jednak stawiałabym na tabletki. Skutki uboczne (w tym właśnie spadek libido) może wyjść nawet około 3 opakowania.

Ale co poradzić to nie wiem
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:04   #3
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Co się dzieje?!

a ja jednak stawiałabym na tabletki. Skutki uboczne (w tym właśnie spadek libido) może wyjść nawet około 3 opakowania.

Ale co poradzić to nie wiem
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:06   #4
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez Shinto Pokaż wiadomość
Czytając czasem podobne wątki nigdy bym nie przypuszczała, że sama kiedyś założę taki... Problem jednak się zjawił i pragnę go przedstawić...
Otoż, od jakiegoś czasu moje ciało jakby nie ma ochoty na seks... Psychika, owszem ma. Zawsze. A ciało? Nie odczuwam takiego popędu jak nie dawno... Gdy ma dojść do zbliżenia jest we mnie strasznie ciasno i nazbyt sucho... Boli mnie gdy mój tż próbuje wejść... Jest mi tak przykro gdy jestem zmuszona do przerwania tej intymnej chwili...
Dodam, że jestem już po dwóch pierwszych opakowaniach tabletek... Jednak biorąc je owa sytuacja nie miała miejsca więc wątpie, że one są powodem.
Dziewczyny, Wy wiecie jak seks jest ważną sprawą w związku... Pomóżcie mi znaleźć powody zaistniałej sytuacji.
No tabsy mogą tu mieć coś na rzeczy.. Ale nie muszą. U mnie kiedyś wystąpiło coś podobnego, ale okazało się efektem zwyczajnego przepracowania i przemęczenia. Nie tylko facetów może dosięgać taka "niemoc" I minęło..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:34   #5
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: Co się dzieje?!

Suchość może jak najbardziej występować przy tabletkach, niekoniecznie tylko przez 3 pierwsze opakowania ale cały czas. Rozwiązanie? Dłuższa gra wstępna i do tego jakiś żel nawilżający - np. Intima albo niebieski Durex play.
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:39   #6
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Co się dzieje?!

Tez obstawiam tabsy
i sama zastanawiam się nad przerwą
bo moze być to przemęczenie (tego też mam pod dostatkiem...) zmiana wagi (czuję się gruba zimą..) ale od czegoś trzeba zacząć
i ja spróbuję zrobić przerwę w tabletkach - chociaż z powodu zagrożeń nie wiem czy da mi to jakiś komfort.

błędne koło
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:47   #7
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co się dzieje?!

U mnie po 11 latach brania piguł libido było w głębokiej depresji, rów Mariański to przy tym mały miki. Po odstawieniu wszystko wróciło do przyejmnej normy. Niestety obstawiałabym jednak tabsy. Aczkolwiek wiem, jak ciężko wymyśleć sobie inną antykoncepcję, przez 11 lat jakoś na to wpaść nie mogłam.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 20:51   #8
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Aczkolwiek wiem, jak ciężko wymyśleć sobie inną antykoncepcję, przez 11 lat jakoś na to wpaść nie mogłam.
no i co wymysliłaś?

bo ja też myslę i myślę...

gumek (po takim czasie bez ) nie chcę, plastry to praktycznie to samo, spiralki nie wchodzą jeszcze w grę.. naprawdę nie wiem, a sama widzę, że jest problem
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:57   #9
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
no i co wymysliłaś?

bo ja też myslę i myślę...

gumek (po takim czasie bez ) nie chcę, plastry to praktycznie to samo, spiralki nie wchodzą jeszcze w grę.. naprawdę nie wiem, a sama widzę, że jest problem
Ja wymyśliłam spiralkę miedziaka i nie żałowałam ani jeden raz. Żałuję, że tak późno wymyśliłam.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:11   #10
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja wymyśliłam spiralkę miedziaka i nie żałowałam ani jeden raz. Żałuję, że tak późno wymyśliłam.
nie mam wiedzy w tym temacie
ale z tego co słyszałam, to raczej po dziecku?
no i nie zaleca się przy niej tamponów...
kurcze, odpada

nie wiem, naprawdę...

Edytowane przez Ptysio5
Czas edycji: 2008-12-07 o 21:13
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:43   #11
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
nie mam wiedzy w tym temacie
ale z tego co słyszałam, to raczej po dziecku?
no i nie zaleca się przy niej tamponów...
kurcze, odpada

nie wiem, naprawdę...
Na temat spiral krąży tyle mitów... Powiem jedno: nie mam dzieci, używam tamponów, mam spiralkę. Moje samopoczucie i zdrowie są tego warte. Niestety oczułam na sobie działanie hormonów. Choć nie jestem przeciwniczką tabsów po prostu miałam dość, spadek libido, suchość, chwiejność nastrojów, tycie, cellulit to wierzchołek moich po nich problemach. A na gumkach w małżeństwie sobie nie wyobrażam jechać. Zwłaszcza że małż ma uczulenie na latex. Niestety, wydaje się, że mamy XXI wiek, a z metodami anty nie jeste wcale tak hej do przodu. Dla młodych dziewczyn tym bardziej.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 21:49   #12
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Na temat spiral krąży tyle mitów... Powiem jedno: nie mam dzieci, używam tamponów, mam spiralkę. Moje samopoczucie i zdrowie są tego warte. Niestety oczułam na sobie działanie hormonów. Choć nie jestem przeciwniczką tabsów po prostu miałam dość, spadek libido, suchość, chwiejność nastrojów, tycie, cellulit to wierzchołek moich po nich problemach. A na gumkach w małżeństwie sobie nie wyobrażam jechać.
w takim razie się zastanowię poczytam, spytam gina.
dzięki
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:53   #13
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
w takim razie się zastanowię poczytam, spytam gina.
dzięki
Polecam wątek o spiralkach na ginekologii, ginekolodzy raczej niechętnie zakładają nieródkom. Sama wiem z własnego doświadczenia.

A autorce wątku radziłabym spadek libido skonsultować z lekarzem ginekologiem. Nie ma na co czekać. Moja pani dr pytała mnie o to przy każdej wizycie i to moja wina, że bagatelizowałam problem.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 23:11   #14
Shinto
Raczkowanie
 
Avatar Shinto
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 39
Dot.: Co się dzieje?!

Nie umiałabym raczej zrezygnować z tabletek... Jest to nieskazitelna wygoda lecz ten spadek libido...
Przeczekam jeszcze jakiś czas, a jak nie zauważę poprawy to będę zmuszona udać się do ginekologa.
Człowiek chce się jak najpewniej zabezpieczyć ale jakie tego są później konsekwencje...
Shinto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 10:06   #15
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
no i co wymysliłaś?

bo ja też myslę i myślę...

gumek (po takim czasie bez ) nie chcę, plastry to praktycznie to samo, spiralki nie wchodzą jeszcze w grę.. naprawdę nie wiem, a sama widzę, że jest problem
Nobla temu, kto wymyśli...
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 12:42   #16
veira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: Co się dzieje?!

.

Edytowane przez veira
Czas edycji: 2012-05-13 o 15:31
veira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 12:47   #17
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Co się dzieje?!

moze faktycznie sprócuj zmienić tabletki
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 12:53   #18
Sylviiaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylviiaa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Varsovie
Wiadomości: 114
GG do Sylviiaa
Dot.: Co się dzieje?!

Wiesz, co organizm to inna tego przyczyna.
W moim przypadku branie tabletek Yasminelle (w listopadzie minęły 2 lata) nie wypłynęło, całe szczęście, na libido. Choć nigdy nie wiadomo kiedy to nastąpi.
Dlatego radzę skonsultować się z ginekologiem, wszystko (w miarę dokładnie) mu opisać. Niewykluczona zmiana tabletek.
Możecie też wydłużyć grę wstępną, a jeśli nadal będzie sucho to np. żel nawilżający Feminum
Hmm...swoją drogą nawet nie wiem co jest gorsze: czy wtedy, gdy ciało nie ma ochoty na seks, czy jeśli psychika się opiera?
__________________


What shall I do to believe? Love.
What shall I do to love? Believe.


Aparatka
=> 19.06.2009 => góra (ligatury ciemnoniebieskie)
=> 14.07.2009 => góra (ligatury różowe)
Sylviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:12   #19
Shinto
Raczkowanie
 
Avatar Shinto
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 39
Dot.: Co się dzieje?!

Dziewczyny, dziękuję za dobre rady =*
Moje tabsy to microgynon. Wszystko jest okej tylko te wahania libido...

Sylviiaa, zdecydowanie uważam, że gorsze jest to co ja mam czyli psychika chce, ale ciało ma opory.
Shinto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 18:06   #20
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez Shinto Pokaż wiadomość
Moje tabsy to microgynon. .
moje też
i nie sa one najnowszej generacji.. tyle, że dobrze je tolerowałam..
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:52   #21
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co się dzieje?!

Ja akurat też microgynon tolerowałam najlepiej, po dużo nowszych Jasmin miałam jeszcze bardziej mikroskopijne libido. Chociaż po Micro niestety też było niewielkie. Myślę, że to kwestia dogadania sprawy z ginekologiem i spróbowania może innego preparatu. Ale taka prawda, że hormony nie są dla wszystkich, nigdy idealnie raczej nie będzie. Mam też czasem wrażenie, że tabletki działają antykoncepcyjnie bo się nie ma ochoty na seks. Szansa na wpadkę maleje jeszcze bardziej. To oczywiście żart, ale trzeba działać bo przez nieudane życie seksualne związki się rozpadają.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:23   #22
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja akurat też microgynon tolerowałam najlepiej, po dużo nowszych Jasmin miałam jeszcze bardziej mikroskopijne libido.
no to mnie pocieszyłaś
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mam też czasem wrażenie, że tabletki działają antykoncepcyjnie bo się nie ma ochoty na seks.
doszłam do analogicznego wniosku..
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
trzeba działać bo przez nieudane życie seksualne związki się rozpadają.
wiem, widzę tzn może nie aż taki problem, ale wolałabym też, żeby do niego nie doszło. TŻ widzi mój spadek aktywności, ale ja juz sama się gubię - czy to tabletki (4 lata w koncu ), stresy i przemęczenie (ostatnio bardziej niż zwykle).. może też to, że mieszkamy razem i już nie ma tej adrenaliny co kiedyś
kurcze, nie jest dobrze.. choćby dlatego, że jestem tu, nie gdzie indziej. Ale naprawdę, jak dla mnie sex mógłby na tą chwilę nie istnieć.


wybiorę się do gina, innego wyjścia nie widzę. Bo w sumie problem by mi nie przeszkadzał. Dla mnie go prawie nie ma. Ale też wiem, na ile sex w związku jest ważny. Błędne koło....
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 10:40   #23
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Co się dzieje?!

a ja myślę, że powinnaś się zrelaksowac... ja nawet jak nie mam ochoty to idę do łazienki, seksownie się ubieram, maluję i biorę się do roboty, ochoty nabieram wtedy po trochu :P
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 14:11   #24
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
no to mnie pocieszyłaś

doszłam do analogicznego wniosku..

wiem, widzę tzn może nie aż taki problem, ale wolałabym też, żeby do niego nie doszło. TŻ widzi mój spadek aktywności, ale ja juz sama się gubię - czy to tabletki (4 lata w koncu ), stresy i przemęczenie (ostatnio bardziej niż zwykle).. może też to, że mieszkamy razem i już nie ma tej adrenaliny co kiedyś
kurcze, nie jest dobrze.. choćby dlatego, że jestem tu, nie gdzie indziej. Ale naprawdę, jak dla mnie sex mógłby na tą chwilę nie istnieć.


wybiorę się do gina, innego wyjścia nie widzę. Bo w sumie problem by mi nie przeszkadzał. Dla mnie go prawie nie ma. Ale też wiem, na ile sex w związku jest ważny. Błędne koło....
Ptysio, ja też podejrzewałam rutynę w łóżku, ale... po 11 latach brania piguł odstawilam i co? I seks jest fantastyczny, ciągle z tym samym od 12 lat facetem. Więc na bank jestem pewna, że to tabsy niestety. Mogę być nieprzytomna, po 2 godzinach snu i trudnej rozmowie w robocie, a na seks ochotę znajdę. A przy tabsach odwracałam się na drugi boczek i dobranoc.

I dziwię się, że jak się nie ma ochoty na seks to się wskakuje w seksowne ciuszki i do roboty. Poczułabym się jak na orce (ale to ja, każdy robi jak lubi). Na szczęście teraz mowy nie ma o braku ochotu
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:04   #25
cappala
Raczkowanie
 
Avatar cappala
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 138
Dot.: Co się dzieje?!

...może i tabletki są rewelacyjną metodą, ale z własnego doświadczenia wiem, że jedynym ich plusem jest zapobieganie ciąży- oprócz tego same minusy- wieczna chandra, smutek, depresja, płacz, zmiany nastroju.... po 5 latach tabletki odstawiłam i cóż- zmiana kolosalna (nie biorę już od 3 lat)- nie myślałyście o naturalnych metodach antykoncepcji?
__________________

...Raz łapię chwile te słodziutkie, choć krótkie. Innym razem te bezpowrotne, ulotne...
cappala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:07   #26
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez cappala Pokaż wiadomość
...może i tabletki są rewelacyjną metodą, ale z własnego doświadczenia wiem, że jedynym ich plusem jest zapobieganie ciąży- oprócz tego same minusy- wieczna chandra, smutek, depresja, płacz, zmiany nastroju.... po 5 latach tabletki odstawiłam i cóż- zmiana kolosalna (nie biorę już od 3 lat)- nie myślałyście o naturalnych metodach antykoncepcji?
Nie. Bo dla mnie to metody planowania rodziny a nie antykoncepcyjne.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:23   #27
cappala
Raczkowanie
 
Avatar cappala
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 138
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Nie. Bo dla mnie to metody planowania rodziny a nie antykoncepcyjne.


...to tak na przekór zapytam, trochę prowokacyjnie.....czy metoda naturalna jako metoda planowania rodziny, nie może być potraktowana jako antykoncepcyjna w tym sensie, że planująca rodzinę za jakiś daaaleki czas?
__________________

...Raz łapię chwile te słodziutkie, choć krótkie. Innym razem te bezpowrotne, ulotne...
cappala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:33   #28
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez cappala Pokaż wiadomość
...to tak na przekór zapytam, trochę prowokacyjnie.....czy metoda naturalna jako metoda planowania rodziny, nie może być potraktowana jako antykoncepcyjna w tym sensie, że planująca rodzinę za jakiś daaaleki czas?
W moim przypadku akurat nie. I sądzę, że w przypadku wielu młodych dziewczyn mających rodzinę w mgliście dalekich planach też nie. Jestem megazadowolona ze spirali i z pewnością na NMPR jej nie zamienię.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 20:44   #29
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez skarbeczek002 Pokaż wiadomość
a ja myślę, że powinnaś się zrelaksowac... ja nawet jak nie mam ochoty to idę do łazienki, seksownie się ubieram, maluję i biorę się do roboty, ochoty nabieram wtedy po trochu :P
zrelaksować to napewno ale łatwo powiedzieć, trudniej zrobić.
A iść do łazienki i seksownie się ubrać to nie sztuka. Gorzej wziąć się do roboty... jeśli się nie ma ochoty... Podzielam opinię o orce
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ptysio, ja też podejrzewałam rutynę w łóżku, ale... po 11 latach brania piguł odstawilam i co? I seks jest fantastyczny, ciągle z tym samym od 12 lat facetem. Więc na bank jestem pewna, że to tabsy niestety. Mogę być nieprzytomna, po 2 godzinach snu i trudnej rozmowie w robocie, a na seks ochotę znajdę. A przy tabsach odwracałam się na drugi boczek i dobranoc.
no dokładnie... I to chyba nawet nie rutyna. Jeśli juz do sexu dojdzie - zawsze jest super. I potem dziwię się - o co mi włąściwie chodzi, czego unikam. Aż do następnego razu, gdy znów mi sę nie chce. I naprwdę, sama siebie nie poznaję. Mnie nawet inni nie kręcą w sensie seksualnym, nic zero, jak jakiś ślimak aseksualny się czuję.
Ale ta wygoda i komfort to było coś. Nie tylko pod względem antykoncepcji, ale też planowania okresu, przesuwania go.. Skończyły się moje mega bóle i zwijanie się po całej paczce ibupromu..
Kurcze, nieciekawie, naprawdę. Teraz przyszło mi go głowy, ze może przesadziłam z tym przesuwaniem okresu, bo tak wypadło, ze ciągle mi termin nie pasował i zaczynałam nasępne. Moze to ma jakiś wpływ?

Tak czy siak - mam nad czym myśleć i powoli do decyzji dojrzewam.

Cytat:
Napisane przez cappala Pokaż wiadomość
nie myślałyście o naturalnych metodach antykoncepcji?

nie jestem gotowa na konsekwencje.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 22:16   #30
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co się dzieje?!

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
zrelaksować to napewno ale łatwo powiedzieć, trudniej zrobić.
A iść do łazienki i seksownie się ubrać to nie sztuka. Gorzej wziąć się do roboty... jeśli się nie ma ochoty... Podzielam opinię o orce

no dokładnie... I to chyba nawet nie rutyna. Jeśli juz do sexu dojdzie - zawsze jest super. I potem dziwię się - o co mi włąściwie chodzi, czego unikam. Aż do następnego razu, gdy znów mi sę nie chce. I naprwdę, sama siebie nie poznaję. Mnie nawet inni nie kręcą w sensie seksualnym, nic zero, jak jakiś ślimak aseksualny się czuję.
Ale ta wygoda i komfort to było coś. Nie tylko pod względem antykoncepcji, ale też planowania okresu, przesuwania go.. Skończyły się moje mega bóle i zwijanie się po całej paczce ibupromu..
Kurcze, nieciekawie, naprawdę. Teraz przyszło mi go głowy, ze może przesadziłam z tym przesuwaniem okresu, bo tak wypadło, ze ciągle mi termin nie pasował i zaczynałam nasępne. Moze to ma jakiś wpływ?

Tak czy siak - mam nad czym myśleć i powoli do decyzji dojrzewam.



nie jestem gotowa na konsekwencje.
Identycznie miałam, podkreśliłam nawet ten fragment, ktory obrazuje to, co ja czułam... identyko. A co do namieszania - ja też tak często robiłam, ale konsutowałam to z moimi lekarzami - na pewno nie ma to wpływu, na sto procent!!! Nawet jak zakładałam spiralkę to poprosiłam o wypisanie trzech opakowań "na ewentualne przesunięcia", ale leżą w szufladzie i się tam raczej zestarzeją. Po prostu dobrze mi bez, już nie wrócę do piguł. Miałam okres w wesele kuzynki w sierpniu, upał jak cholera. Ale popatrzyłam na blister i zabrałam ze sobą "zestaw awaryjny". Nie zdecydowałam się...

Ptysio, a może warto pomyśleć o Nuvaringu? Niby hormony ale mniej i przez błony śluzowe, może to coś zmieni? Wiesz, teraz to ja mądra, ale przez 11 lat nie widziałam alternatywy. Tzn. gdyby ktoś się zgodził mi założyć to spiralkę miałabym od dawna. Ale nikt nie chciał. W związku z tym dopiero od czerwca ją mam, kiedy to po bardzo poważnych kilku rozmowach przekonałam panią dr.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.