Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie III:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 09:14   #61
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;21930549]heeh dziewczyny,;
kosmetykow
szklanek
dzieci
ciuchow

NIGDY DOŚĆ[/QUOTE]
Tylko skąd brać na to pieniądze?
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:16   #62
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Tylko skąd brać na to pieniądze?
hehe zawsze musza byc jakies minusy...
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:19   #63
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Coffe dobra jesteś
Ja już dawno niczego nie kupiłam-teraz najpierw zużywam później kupuje.
Balsam jeden, do tego oliwka dla dzieci, maska do buzi 1000ml clareny więc będę ją zużywać dożywotnio /chyba że ktoś chce odkupić połowe - prawdziwa maska z alg brunatnych,koleżanka kosmetyczka to błogosławieństwo /, do włosów jedna odżywka plus jedwab i mgiełka ze skrzypem, peeling ziaja, jakiś żel do mycia, coś do smarowania cycków ,do tego standardowo coś do mycia buzi, krem, dezodorant ale wszystko w pojedynczych ilościach.
W porównaniu do tego co było kiedyś to jestem teraz mega minimalistką. I zanim kupie cokolwiek nowego 100 razy się zastanawiam czy mi to rzeczywiście potrzebne - i generalnie po takim pytaniu rzecz ląduje z powrotem na półce.
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:28   #64
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
Coffe dobra jesteś
Ja już dawno niczego nie kupiłam-teraz najpierw zużywam później kupuje.
Balsam jeden, do tego oliwka dla dzieci, maska do buzi 1000ml clareny więc będę ją zużywać dożywotnio /chyba że ktoś chce odkupić połowe - prawdziwa maska z alg brunatnych,koleżanka kosmetyczka to błogosławieństwo /, do włosów jedna odżywka plus jedwab i mgiełka ze skrzypem, peeling ziaja, jakiś żel do mycia, coś do smarowania cycków ,do tego standardowo coś do mycia buzi, krem, dezodorant ale wszystko w pojedynczych ilościach.
W porównaniu do tego co było kiedyś to jestem teraz mega minimalistką. I zanim kupie cokolwiek nowego 100 razy się zastanawiam czy mi to rzeczywiście potrzebne - i generalnie po takim pytaniu rzecz ląduje z powrotem na półce.


fiforku, a na co ta maseczka? Tzn. jakas oczyszczajaca czy nawilzajaca czy co?
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:42   #65
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;21930549]heeh dziewczyny,;
kosmetykow
szklanek
dzieci
ciuchow

NIGDY DOŚĆ[/QUOTE]

Oj nie wiem, nie wiem Jak pomyślę ile mam kasy zamrożonej w tych kosmetykach, to szlag mnie trafia

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Tu jest spis moich kosmetycznych zapasów. Ka-ta-stro-fa!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=115
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:42   #66
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Kiedys tez tak kolekcjonowalam kosmetyki Od tamtego roku przystopowalam, wykorzystalam wszystko co mialam i dopiero kupowalam nowe. Teraz mam 3 balsamy (bez sensu ten jeden ostatnio dokupilam, ale powalil mnie zapachem), oliwke duza do ciala, a reszta juz pojedynczo. Zel do smarowania cyckow tez posiadam, ale to raczej mamy, a ja go uzywam

Wybieram sie zaraz do miasta na zakupy. W planach mam:

- kilka par podkolanowek
- rajstopy w kropki (watpie, ze znajde, wczoraj nawet w Łodzi nie bylo, wiec pewnie nic z tego. Byly tylko w h&m, ale pakowane po dwie pary i te drugie mi sie nie podobaly )
- jakiś podkład
- maska do twarzy albo cokolwiek do twarzy co mi ja oczysci i zabije syfki

Aktogimka oszalałas Ile Ty tego cholero masz, no nie wytrzymam heheh

Edytowane przez malaczarna885
Czas edycji: 2010-09-08 o 09:50
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:55   #67
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość


fiforku, a na co ta maseczka? Tzn. jakas oczyszczajaca czy nawilzajaca czy co?
teraz dokładnie spojrzałam co to za maska..
jest to maska z alg laminaria - można je stosować na milion sposobów
do kąpieli, przeciw cellulitowi, na twarz jako super nawilżacz, działa odżywczo, detoksykuje, uspokaja cere, reguluje wydzielanie sebum.
Z lenistwa nie chce mi się tego wszystkiego wypisywać
Mi najbardziej rzuciło się w oczy to, że po jej zmyciu wszystkie czerwone ślady po różnego rodzaju wypryskach są mniej widoczne, cera jest taka uspokojona.
Dopiero teraz przeczytałam że moge je dodawać do kąpieli i się moczyć w tych śmierdziuchach
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 09:59   #68
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
Aktogimka oszalałas Ile Ty tego cholero masz, no nie wytrzymam heheh

No mówiłam, że mam masę kosmetyków i jestem na odwyku
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:04   #69
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość


Tu jest spis moich kosmetycznych zapasów. Ka-ta-stro-fa!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=115
nie chciałabyś się pozbyć może givenchy?
mam elancyl off cellulite nowy 100 ml
__________________
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:07   #70
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
nie chciałabyś się pozbyć może givenchy?
mam elancyl off cellulite nowy 100 ml
Nie, nie chcę się ich pozbywać
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:23   #71
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Tak, ja używam tego Sensique, Matt Finish Foundation (Podkład matujący), kosztuję chyba 3,99 albo 4,99 i jestem z niego bardzo zadowolona, nie tworzy maski na twarzy (co w przypadku np. podkładu z Astora za 30zł jest tragiczne i nie mogę go zmęczyć ), a co matowania to tak średnio matuje, ale ja zawsze na to jeszcze nakładam puder matujący w kamieniu też z tej firmy i efekt cały dzień mi się utrzymuję

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------



Witaj Też jestem butoholiczką Mam tyle butów, że nawet nie mam kiedy ich wszystkich ubrać Ale już do końca roku nie kupię żadnych butów, żadnych

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Tak sobie myślę, że już dawno nie kupowałam żadnych kosmetyków (prócz szamponu, ale to konieczność), muszę zużyć te wszystkie co mam

A już robiłam przez ten czas ze 3 razy zamówienie z Ori, a zawsze jak robiłam to nazamawiałam tyle kosmetyków dla siebie

Mam wszystkiego po kilka sztuk:
- balsamy do ciała - 6
- kremy do twarzy na dzień - 2
- kremy do twarzy na noc - 1
- kremy do stóp - 6
- dezodoranty do stóp - 4
- odżywki do włosów - 4
- odżywki na skalp - 2
- maseczki do twarzy - 5
- peelingi do twarzy - 4
- kuracje do twarzy - 2
- toniki - 2
- żele do twarzy - 3
No i po co nakupowałam tego tyle? To jest chyba choroba Przez najbliższe pół roku kupuję tylko szampony, żele pod prysznic i chusteczki do demakijażu. A resztę rzeczy zużywam do końca
też mam pełno kosmetyków i przez co najmniej rok nic nie potrzebuję, toż to oszczędność
agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 10:35   #72
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Oj nie wiem, nie wiem Jak pomyślę ile mam kasy zamrożonej w tych kosmetykach, to szlag mnie trafia

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Tu jest spis moich kosmetycznych zapasów. Ka-ta-stro-fa!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=115
Pobiłaś mnie

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

A wyobraźcie sobie jak to wszystko wykończymy i wpadniemy do Rossmana po nowe kosmetyki
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:38   #73
carmen20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 093
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez wepla Pokaż wiadomość
heja potrzebuję grupy wsparcia, przyjmiecie mnie ? moim problemem są BUUUTY. kocham kupować buty, nie jakieś tam nie wiem jak drogie, czy wymyślne. Ale mam ich już dużo, nie chce więcej. Poza tym nie umiem robić konkretnych zakupów, wydaje na jakieś pierdoły, gazety, słodkości. I tak co miesiąc kasa idzie mi nie wiem na co.. rozpływa się jakoś
witaj

Cytat:
Napisane przez agusiownik Pokaż wiadomość
2 lata temu zrobiłam kolację, zapaliłam 104 świeczki i kupiłam mu perfum o którym marzył, dałam mu też 3 kupony przez siebie zrobione na masaż, obiadek i upojną noc
w tamtym roku nie pamiętam co zrobiłam, nie umiem sobie przypomnieć
w tym chciałabym, żeby było wyjątkowo, ale nie mam pomysłu
świetny pomysł z tymi kuponami

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja polecam Mahnattan w czarnym opakowaniu. Myślałam, że to niemożliwe, ale gdy rano go nałoże, twarz się nie świeci cały dzien Kosztuje około 20 zl, co wydaje mi się nie aż tak bardzo wysoką ceną, zwłaszcza, że mi starcza na 3-4 miesiące.
kupiłam go raz i mnie zachwycił, później jakoś nie mogłam go dosta

Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
heh, dzień chłopaka..
tż dopiero co miał urodziny, w piątek ma imieniny i ten dzień chłopaka..
a ja nie mam pojęcia, co mu kupić
a po co coś kupować na siłe jak się nie ma pomysłu zabierz go gdzieś, zrób mu kolacje lub coś w tym stylu


Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Oj nie wiem, nie wiem Jak pomyślę ile mam kasy zamrożonej w tych kosmetykach, to szlag mnie trafia

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Tu jest spis moich kosmetycznych zapasów. Ka-ta-stro-fa!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=115
niezła jesteś

dobrze że mnie jakoś tak bardzo nie ciągnie do kupowania kosmetyków, już bardziej do ciuchów ale ostatnio zrobiłam sobie listę zakupów i ściśle się jej trzymam, nie pozwalam sobie na żadne ponadprogramowe wybryki

byłam już dziś na mieście, nic nie wydałam, ale za to podpisaliśmy umowę o moje mieszkanko jednak zdecydowałam się na to które będzie gotowe za 2 lata a nie za rok

zaraz znów lecę z koleżanką po prezent dla drugiej koleżanki wiec pewnie wydam ze 40 zł i chce się rozejrzeć za botkami i może jakieś kupie. I siedzę w szkole do 20 wiec pewnie przed coś zjem na mieście, dzień wydatków mnie czeka
carmen20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:45   #74
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez carmen20 Pokaż wiadomość
witaj



świetny pomysł z tymi kuponami



kupiłam go raz i mnie zachwycił, później jakoś nie mogłam go dosta



a po co coś kupować na siłe jak się nie ma pomysłu zabierz go gdzieś, zrób mu kolacje lub coś w tym stylu




niezła jesteś

dobrze że mnie jakoś tak bardzo nie ciągnie do kupowania kosmetyków, już bardziej do ciuchów ale ostatnio zrobiłam sobie listę zakupów i ściśle się jej trzymam, nie pozwalam sobie na żadne ponadprogramowe wybryki

byłam już dziś na mieście, nic nie wydałam, ale za to podpisaliśmy umowę o moje mieszkanko jednak zdecydowałam się na to które będzie gotowe za 2 lata a nie za rok

zaraz znów lecę z koleżanką po prezent dla drugiej koleżanki wiec pewnie wydam ze 40 zł i chce się rozejrzeć za botkami i może jakieś kupie. I siedzę w szkole do 20 wiec pewnie przed coś zjem na mieście, dzień wydatków mnie czeka
Chyba nie jestem na bieżąco kupujesz mieszkanie?
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:45   #75
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

chciałabym zaskoczyć w tym roku Tż na dzień chłopaka, ale naprawdę nie mam pomysłu...
agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:56   #76
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Chyba nie jestem na bieżąco kupujesz mieszkanie?
WLASNIE mow cos wiecej....ja tez szukam cos dla siebie ale wogole nie mam pomyslu a z drugiej strony się boję....
Cytat:
Napisane przez agusiownik Pokaż wiadomość
chciałabym zaskoczyć w tym roku Tż na dzień chłopaka, ale naprawdę nie mam pomysłu...
kochana a np. jakis kurs dla facetow, lot szybowcem, karnet na basen, cos oryginalnego
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:58   #77
carmen20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 093
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez CoffeeWithMilk Pokaż wiadomość
Chyba nie jestem na bieżąco kupujesz mieszkanie?
[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;21932579]WLASNIE mow cos wiecej....ja tez szukam cos dla siebie ale wogole nie mam pomyslu a z drugiej strony się boję....
[/QUOTE]

nie ja rodzice mi kupują
carmen20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:58   #78
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez carmen20 Pokaż wiadomość
nie ja rodzice mi kupują
zazdroszczę...
agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:59   #79
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez carmen20 Pokaż wiadomość
nie ja rodzice mi kupują
za ile, jakie warunki i dlaczego tak drogo...
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 11:02   #80
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez carmen20 Pokaż wiadomość
nie ja rodzice mi kupują
fajnieee Mi też mieli kupić, po tym jak sprzedadzą stare mieszkanie, ale powiedziałam im, że na razie nie chcę, bo jakoś nie wiążę swojej przyszłości ze Szczecinem i liczę na to, że będę tam jeszcze tylko 2 lata, a potem siup do Warszawy
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:15   #81
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez carmen20 Pokaż wiadomość

a po co coś kupować na siłe jak się nie ma pomysłu zabierz go gdzieś, zrób mu kolacje lub coś w tym stylu
to nie tak, że coś na siłę..
często gotujemy wspólnie
np w jego urodziny dostał prezent, zrobiliśmy obiad i ja zrobiłam ciacho
__________________
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:16   #82
judus
Rozeznanie
 
Avatar judus
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 660
GG do judus
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Witajcie
Cytat:
Napisane przez agusiownik Pokaż wiadomość
2 lata temu zrobiłam kolację, zapaliłam 104 świeczki i kupiłam mu perfum o którym marzył, dałam mu też 3 kupony przez siebie zrobione na masaż, obiadek i upojną noc
w tamtym roku nie pamiętam co zrobiłam, nie umiem sobie przypomnieć
w tym chciałabym, żeby było wyjątkowo, ale nie mam pomysłu
świetny pomysł z tymi kuponami, jeśli pozwolisz...przehwycę dziś mój TŻ ma urodziny, myślałam o perfumie bo juz nie ma ale najlepiej jak sam sobie wybierze...w piątek zabieramy się nawzajem na zakupy urodzinowe a od siebie to kiedyś spotkałąm się z pomysłem zrobienia fajnego pudełeczka i dużą ilością cukierków a po otwarciu powód za jaki go kocham...napewno czytałam to na jakimś forum, może nawet na tym więc nie gniewajcie się jeśli to wasz pomysł przytoczyłam ale spodobał mi się i myślałam że warto się nim podzielić..mi zostanie jeszcze dzień chłopaka...
Dziś kupiłam lakier szary: 2,90zł
Sukieneczka jak dla mnie trochę za długa ale na Tobie wygląda bardzo ładnie, kolorek fajny, i napewno będzie odpowiednia na wiele okazji. Do niej jak dla mnei pasowałyby delikatne sandałki. A widzę po opisie że jest duże prawdopodobieństwo że takowe posiadasz Bluzeczka koronkowa cudna
aktogimka niezła kolekcja , ja też wykańczam swoje stare produkty także na październik już jakiś tam wydatek napewno odpadnie, bo trochę mi się tego uzbierało w zeszłym roku akademickim ale Twoich nie przebijam więc to trochę ulga dla mnie
sama tez musze sporządzić taką listę chyba
__________________
Nigdy nie rezygnuj z pragnień!!!
patrzę przez różowe okulary
dbam o siebie
pilnie się uczę
oszczędzam
prowadzę zdrowy tryb życia
właściwie zarządzam czasem
judus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:24   #83
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez judus Pokaż wiadomość
aktogimka niezła kolekcja , ja też wykańczam swoje stare produkty także na październik już jakiś tam wydatek napewno odpadnie, bo trochę mi się tego uzbierało w zeszłym roku akademickim ale Twoich nie przebijam więc to trochę ulga dla mnie
sama tez musze sporządzić taką listę chyba
Nie zdawałam sobie sprawy z tego problemu, póki nie zrobiłam listy Dopiero, jak ujrzałam wszystko w tym spisie, to mi szczęka opadła Ale dwie rzeczy z tego już zużyłam, dzisiaj na pewno zużyję kolejne dwie
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 12:13   #84
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Wrzucam zdjęcia wczorajszych zakupów Oczywiście spodnie są za długie o jakieś 10 cm i znów kasa poleci na skrócenie (czemu nie mamy w domu maszyny do szycia i czemu teraz szyje się takie długie spodnie? ).
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 12:16   #85
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia wczorajszych zakupów Oczywiście spodnie są za długie o jakieś 10 cm i znów kasa poleci na skrócenie (czemu nie mamy w domu maszyny do szycia i czemu teraz szyje się takie długie spodnie? ).
no fajne, fajne, ale raczej na latow zimie w tym rzadko wyjdziesz.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 12:19   #86
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;21934265]no fajne, fajne, ale raczej na latow zimie w tym rzadko wyjdziesz.[/QUOTE]

Wiem, że na lato, w końcu teraz letnie wyprzedaże Ja to się generalnie zawsze na wyprzedażach ubieram. Albo w Internecie

Jak patrzę na te ubrania, to wychodzi, jakbym chodziła w samych różach i pastelach, a wcale tak nie jest
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!


Edytowane przez aktogimka
Czas edycji: 2010-09-08 o 12:20
aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 12:30   #87
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

widzisz Aneszna tylko z tych biedrona lidl itd mam chyba tylko lidla tu . chyba mi za drogo wychodza zakupy w tesco a ze nie zmotoryzowana to robie zakupy gdzie blizej.bede sie chyba musiala przestawic na lidlowe zakupy kiedy mam wolne .

no co ty te paluszki drobiowo wolowe to ja w polskim sklepie kupuje za 1,2-1,5e i pochlaniam w minute prawie tego niema a kasa idzie

agto ty masz jakis sklep? no ale ciekawa jestem jakby aneszna tu napisala ile ma swoich czy nie byloby wiecej

moj tz na obchodzzenie dnia chlopaka to juz chyba ... jakby to powiedziec za stary
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 12:46   #88
wepla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 93
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Według cioci Wikipedii:Dzień Chłopaka, Dzień Chłopca - święto obchodzone 30 września przez nastolatków w Polsce.

Mój się nie kwalifikuje ale pewnie jakiś tam drobiazg dostanie.

Marzą mi się nowe botki
wepla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 12:51   #89
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
no ale ciekawa jestem jakby aneszna tu napisala ile ma swoich czy nie byloby wiecej

hehe i pewnie masz rację...dzis znow u mnie obniżka w lumpie.....
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 12:54   #90
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Pilnie oszczędzające laski plotkują i nie tylko o kasie dyskutują! Oszczędzanie

Ja w lumpie nie mogę nigdy nic znaleźć Nie wiem, czy źle szukam, czy może trafiam na złe dni... Już tyle razy byłam i nigdy nic dla siebie nie znalazłam
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.