Pierwszy Taniec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 20:43   #1
lady_eveline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11

Pierwszy Taniec


Kochane PM-ki i nie tylko
Ślub ustalony za dwa lata ale już zaprzątam sobie głowę kilkoma sprawami.
Zastanawiałam się nad pierwszym tańcem. Obydwoje z narzeczonym od zawsze chętnie słuchaliśmy Ala Bano i Rominy Power, dlatego wpadliśmy na pomysł, aby nasz pierwszy taniec był do piosenki Felicita. Co myślicie na ten temat?
lady_eveline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:10   #2
sensibleheart
Raczkowanie
 
Avatar sensibleheart
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 154
Dot.: Pierwszy Taniec

aaaa sorry edit bo nie wkleiłam w ten wątek felicita jak dla mnie ok, ale mało to dostony utwór
__________________
09.08.2014

Edytowane przez sensibleheart
Czas edycji: 2013-06-02 o 21:13
sensibleheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 22:50   #3
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Pierwszy Taniec

Lubię mało typowe piosenki na pierwszy taniec, mówią wiele o młodych (:
My sami szykowaliśmy nietypowy utwór (a raczej dwa, jeden powolny, który nagle zmienia się w szybki) i ostatnio się podłamałam, bo TŻ wygadał się swoim rodzicom co będziemy tańczyć, a chciałam żeby to była niespodzianka ):
Wy mówicie rodzinie i gościom do czego będziecie tańczyć, czy trzymacie to w tajemnicy?
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 23:28   #4
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Pierwszy Taniec

też liczę na 'nietypowy' - mam nadzieję, że zespół podoła, bo wersja oryginalna jest z pazurem i rockowym brzmieniem, czekam co wymyślą

a że ktoś uzna to za mało dostojne albo nie pasujące.... trudno... niech sobie dostojnie robi na swoim weselu :P

nie, nie mówię nikomu co będzie na pierwszy taniec czy na inną weselną okazję, po co? im mniej ludzie wiedzą, tym lepiej
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 06:44   #5
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Pierwszy Taniec

Wg mnie pierwszy taniec to jeden z tych momentów, które mają być osobiste - gościom może się nie podobać, to jest piosenka młodych i dla młodych. Fajnie, że wybieracie coś osobistego, co Wam jest bliskie sercu a nie pierwsza lepsza piosenkę ze słowem "miłość", której wcześniej nawet nie znaliście, ale trzeba coś wybrać, bo potem się kończy na windach do nieba
Tak więc ja popieram w całej rozciągłości
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 08:20   #6
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Pierwszy Taniec

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Wg mnie pierwszy taniec to jeden z tych momentów, które mają być osobiste - gościom może się nie podobać, to jest piosenka młodych i dla młodych. Fajnie, że wybieracie coś osobistego, co Wam jest bliskie sercu a nie pierwsza lepsza piosenkę ze słowem "miłość", której wcześniej nawet nie znaliście, ale trzeba coś wybrać, bo potem się kończy na windach do nieba
Tak więc ja popieram w całej rozciągłości
dokładnie tak Wam to ma się podobać, gościom nie musi. Nie wyznaję zasady, że wesele jest dla gości bo nawet jakby ktoś się usilnie starał, to i tak nie dogodzi każdemu, więc najlepiej wybierać to co Wam się podoba

my też nie mówimy do czego będziemy tańczyć
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:44   #7
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Pierwszy Taniec

a mnie się własnie nie podobają te tańce z tymi wygłupami :P
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 13:08   #8
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: Pierwszy Taniec

Misia,
Cytat:
a mnie się własnie nie podobają te tańce z tymi wygłupami :P
mi też nie... ja lubię romantyzm... i chciałabym aby właśnie ten pierwszy taniec był romantyczny i wzruszający.

Lady_eveline jeśli lubiecie oboje tą piosenkę to jak najbardziej zatańczcie do niej będzie Wasza i tylko Wasza
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Małżeński staż.
strongwomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:50   #9
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: Pierwszy Taniec

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
dokładnie tak Wam to ma się podobać, gościom nie musi. Nie wyznaję zasady, że wesele jest dla gości bo nawet jakby ktoś się usilnie starał, to i tak nie dogodzi każdemu, więc najlepiej wybierać to co wam się podoba
lubie to :d
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 18:47   #10
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Pierwszy Taniec

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
a mnie się własnie nie podobają te tańce z tymi wygłupami :P
ależ tu słowa nie ma o wygłupach do tańca, tylko o piosenkach samych w sobie
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 19:32   #11
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Pierwszy Taniec

my (juz za 3 tyg) bedziemy bujac sie do utworu t.love "i love you"
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 21:43   #12
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Pierwszy Taniec

No szkoda że każdy nie tworzy osobnego wątku z jego piosenka było by ich z pięćset Polecam przejść na istniejący https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=231898
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 15:59   #13
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwszy Taniec

Felicita - bardzo fajna piosenka My też będziemy do niestandardowej tańczyć, do tego niezbyt znanej. Ale to ma być wasza piosenka
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 07:29   #14
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Pierwszy Taniec

"Felicita" - jak dla mnie bomba, świetna piosenka na pierwszy taniec Piękne słowa o szczęściu. A poza tym mam słabość do włoskich piosenek

Lubię takie piosenki na pierwszy taniec, które nie są oklepane i mało osób je wybiera. My tańczyliśmy do piosenki Wilków "Na zawsze i na wieczność". Też "mało dostojna" piosenka, ale piękna, ze znaczącym tekstem i nam się podobała, a to najważniejsze
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 08:19   #15
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Pierwszy Taniec

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Lubię mało typowe piosenki na pierwszy taniec, mówią wiele o młodych (:
My sami szykowaliśmy nietypowy utwór (a raczej dwa, jeden powolny, który nagle zmienia się w szybki) i ostatnio się podłamałam, bo TŻ wygadał się swoim rodzicom co będziemy tańczyć, a chciałam żeby to była niespodzianka ):
Wy mówicie rodzinie i gościom do czego będziecie tańczyć, czy trzymacie to w tajemnicy?
My nasz taniec trzymaliśmy w tajemnicy i kiedy już zaczęliśmy tańczyć (Nothing Else Matters Metallica) to miny gości były a przede wszystkim rodziców były niesamowite

A felicita - ja jestem na tak
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 09:27   #16
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Pierwszy Taniec

To ma być Wasz taniec i piosenka zależy tylko od Was My z Narzeczonym myślimy nad czymś mniej standardowym, ale często pojawia się czysto "logistyczny" problem - jak do tego zatańczyć? Przy zmiennym, łamanym rytmie ciężko zrobić to jakoś zgrabnie Dlatego nie wiem, czy nie skończymy na jednym z bardziej standardowych utworów, ale nadal bardzo nam bliskim.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:50   #17
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Pierwszy Taniec

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
a mnie się własnie nie podobają te tańce z tymi wygłupami :P
Mnie również... Co innego gdy ślub bierze np para tancerzy zawodowych i zrobią fajny układ (znam taką parę świeżo po ślubie), a co innego te pseudo układy, że gra muzyka i nagle niby płyta się zacina i leci jakaś kiczowata sklejona z różnych muzyka. Dla mnie to ani śmieszne ani fajne...

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Nam pierwszy taniec wypada jutro i tańczymy do "When I need you"
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 18:05   #18
itii
Raczkowanie
 
Avatar itii
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 46
Dot.: Pierwszy Taniec

Śmiesznie moim zdaniem wygląda, jak para młoda, wiadomo, że nie potrafi tańczyć profesjonalnie, a przed gośćmi wyprawia, męczy się i prezentuje profesjonalizm z kursu tańca przedślubnego ;P
itii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 23:35   #19
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Pierwszy Taniec

Cytat:
Napisane przez itii Pokaż wiadomość
Śmiesznie moim zdaniem wygląda, jak para młoda, wiadomo, że nie potrafi tańczyć profesjonalnie, a przed gośćmi wyprawia, męczy się i prezentuje profesjonalizm z kursu tańca przedślubnego ;P
ten wątek nie jest o choreografii tańca, a o muzyce do tańca, jakby jeszcze więcej osób nie zauważyło
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 19:56   #20
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Pierwszy Taniec

Ja jestem co prawda za klasyką i najbardziej na pierwszy taniec pasuje mi walc i to najlepiej bez słów,ale Felicita jest fajna i w sumie może to spoko wyjść

Najpiękniejszy pierwszy taniec wg mnie :
http://www.youtube.com/watch?v=kY-68...eature=related
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 08:11   #21
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Pierwszy Taniec

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja jestem co prawda za klasyką i najbardziej na pierwszy taniec pasuje mi walc i to najlepiej bez słów,ale Felicita jest fajna i w sumie może to spoko wyjść

Najpiękniejszy pierwszy taniec wg mnie :
http://www.youtube.com/watch?v=kY-68...eature=related

Ojeeej, fantastyczny! Choć ja sama wolałabym spontaniczny taniec, nie wyuczony to ten jest naprawdę wzruszający Super...
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 12:38   #22
lady_eveline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: Pierwszy Taniec

Taniec na wrzuconym filmiku jest na prawdę piękny. Ale nie ma co porównywać zwykłych szarych ludzi, którzy chcą po prostu zatańczyć do piosenki, którą lubią, a profesjonalistów. Nie każdy umie tańczyć i czuje się w tym dobrze. Myślę, że jeszcze zastanowimy się nad piosenką, ale ta wydaje się być taka nasza.... Od zawsze jej słuchamy. Każdy robi to co lubi, jednemu podobają się składanki i piosenki z wygłupami a innym klasyka.
lady_eveline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 12:40   #23
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Pierwszy Taniec

Cytat:
Napisane przez lady_eveline Pokaż wiadomość
Taniec na wrzuconym filmiku jest na prawdę piękny. Ale nie ma co porównywać zwykłych szarych ludzi, którzy chcą po prostu zatańczyć do piosenki, którą lubią, a profesjonalistów. Nie każdy umie tańczyć i czuje się w tym dobrze. Myślę, że jeszcze zastanowimy się nad piosenką, ale ta wydaje się być taka nasza.... Od zawsze jej słuchamy. Każdy robi to co lubi, jednemu podobają się składanki i piosenki z wygłupami a innym klasyka.
Jednego tańca można sie nauczyć w miesiąc,a jaka to przyjemność,wrażenia wizualne i świetnie spedzony czas

Wg mnie wyglupy do eleganckiej sukni slubnej i garnituru wyglądają nieadekwatnie.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:39   #24
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Pierwszy Taniec

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Jednego tańca można sie nauczyć w miesiąc,a jaka to przyjemność,wrażenia wizualne i świetnie spedzony czas

Wg mnie wyglupy do eleganckiej sukni slubnej i garnituru wyglądają nieadekwatnie.
ponoć 10-12 spotkań.

Wygłupy to dopiero zaczynają się tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=8hBFIBtO_yg

My idziemy na żywioł. Nie ma co się spinać. Jest tyle innych przygotowań, że bez sensu sobie dokładać. i nikomu nic nie mówimy. koniec. Piosenka też jest zdecydowanie niestandardowa.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 07:29   #25
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Pierwszy Taniec

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Wg mnie wyglupy do eleganckiej sukni slubnej i garnituru wyglądają nieadekwatnie.
To trzeba by chyba było zrezygnować z szybkich, szalonych utworów na weselu w ogóle...
Ja tam się cieszę, że miałam niestandardową piosenkę na pierwszy taniec Każdy wybiera to co chce, piękny jest zarówno elegancki walc, jak i szalony, luzacki taniec. Grunt, że jest zatańczony przez szczęśliwych, kochających się ludzi

Mąż mojej koleżanki nie znosi i nie umie tańczyć, dlatego razem postanowili, że zrobią składankę swoich ulubionych piosenek, puszczą po fragmencie i właśnie trochę się do nich powygłupiają. Taki mieli pierwszy taniec. Wydaje mi się, że o wiele lepsze jest coś takiego, niż zmuszanie się do tańca, którego się nie lubi, byleby tylko "odbębnić" sprawę. Wolę patrzeć na uśmiechniętą, szalejącą na parkiecie parę młodą, niż na smutasów, którzy wyglądają jakby połknęli kij od szczotki i tańczą tylko dlatego, że tradycja tak każe. Każdy powinien tańczyć tak, jak lubi
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 17:32   #26
CarrotJuice
Raczkowanie
 
Avatar CarrotJuice
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 34
Dot.: Pierwszy Taniec

ja z moim narzeczonym chodzę na kurs tańca od września 2012 z małymi przerwami. Poszliśmy tak rekreacyjnie, nie z myślą o pierwszym tańcu. Okazało się, że to świetna forma spędzania razem czasu. Dużo lepiej się nam razem tańczy na imprezach
W związku z tym, że mamy w miarę przyzwoite poczucie rytmu to zdecydowaliśmy przygotować się do pierwszego tańca i będziemy się go uczyć w tej samej szkole, do której chodzimy, pod okiem najwspanialszego nauczyciela jakiego moglibyśmy sobie wymarzyć jesteśmy na etapie wybierania piosenek. Będzie pewnie stresik na weselu zaraz przed tym tańcem, ale to wyjątkowy moment i warto moim zdaniem wykorzystać go zgodnie z własnym widzimisie
CarrotJuice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 15:54   #27
hipsterska
Przyczajenie
 
Avatar hipsterska
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Pierwszy Taniec

nie wyobrażam sobie takiego tańca. Możecie mnie jakoż zmotywować bym zmieniła zdanie.
hipsterska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 11:37   #28
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Pierwszy Taniec

Moim zdaniem tańczy się do piosenki, która WAM się podoba, do której WY chcecie zatańczyć i reszta nie ma znaczenia, czy utwór jest dostojny, przytulaśny, itd... My tańczymy do piosenki reggae I nawet jeśli komuś to nie pasuje, to my jesteśmy przekonani, że to ten utwór ma być utworem na pierwszy taniec

Edytowane przez claudusiaaaaa
Czas edycji: 2013-06-19 o 11:40
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:15   #29
rayek
Przyczajenie
 
Avatar rayek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4
Dot.: Pierwszy Taniec

Pierwszy taniec, chociaż wielu osobom wydaje się, że ma być to pokaz dla gości jest tak naprawdę czymś bardzo intymnym i Waszym. Także przy wyborze piosenki kierujcie się tym, co wspólnie lubicie, co Wam się z Wami kojarzy i jest niejako jednym z symboli Waszej miłości. Piosenka musi dla Was coś znaczyć i się Wam podobać! Bardzo wiele osób wybiera utwory dość standardowe a wg mnie fajnie jest, jak Para Młoda wybiera zupełnie coś innego, takiego ich

Co do samego tańca... Ze mnie tancerka marna, za to mój TŻ to wywija pierwszorzędnie. Ale zrezygnowaliśmy z jakichkolwiek kursów. Chcemy zatańczyć zwykłego "misia" a nie robić pokaz tańca. Nie lubię tych wyuczonych tańców gdzie widać, jak Para myśli tylko nad kolejnym krokiem. Zabawne tańce też do mnie nie przemawiają, ale kwestia gustu. My chcemy zatańczyć zwykłego przytulańca wpatrzeni sobie w oczy bo to nasza chwila I zamierzamy poprosić świadków, żeby w umówionym momencie wrzucili parę par na parkiet po to, żeby ładnie przejść od naszego tańca do imprezy, bez żadnych oklasków (bo i co u nas będzie do oklaskiwania ).
__________________
Zamiast wyolbrzymiać problemy, spróbuj raz wyolbrzymić szczęście...

JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ ŻONĄ!
rayek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 12:26   #30
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Pierwszy Taniec

My chodzimy na kurs tańca ale nie pod kontem pierwszego tańca. Nie przygotowujemy też żadnej choreografii. Po prostu zatańczymy jakby to był normalny taniec na imprezie. dzięki temu nie będzie stresu że coś nie wyjdzie

żeby zrobić fajne show naprawdę trzeba się dłuuugo przygotowywać, a co po fajnej choreografii jak się tańczy jakby się kija połknęło.

W ogóle rozwala mnie, jak para się przebiera specjalnie do pierwszego tańca. raz w życiu nie po to zakłada się tą kieckę, żeby z niej po chwili wyskakiwać. IMHO.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.