Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 10:15   #3481
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no tak, ale jakie mialyby byc wymogi co do oso by ktora moglaby zajac sie organizacja zamowien? bo ja np juz pewnie bym nie mogla.

ale zeby nie bylo, to jestem jak najbardziej za jakims regulaminem, coby uniknac podobnych sytuacji najwyzej bede kupowac z kims innym
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:19   #3482
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Z tego co pamiętam za zakupach zagranicznych jest coś w stylu, że minimum pół roku na wizażu i ileś tam postów napisanych. Poza tym trzeba brać 5 razy udział w zamówieniach u kogoś a z tym u nas raczej problemu nie byłoby. Dodatkowo lista organizatorek pomaga bo tylko te osoby mogłyby organizować zamówienia a nie ktoś z zewnątrz- jestem skłonna siedzieć codziennie na tym wątku i upominać ludzi o nieposiadanie uprawnień Na listę byłyby wpisywane tylko sprawdzone organizatorki.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:20   #3483
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

lista organizatorek wyszłaby pewnie bardzo długa, jeśli wziąć wszystkie osoby zaufane robiące zamóienia ... to praktycznie każda z osób udzielajacych się na bieżaco... nie wiem jak by to trzeba rozwiazać

widziałyscie buty z ASOSA za 3 Ł? szaleństwo normalnie hit ostatnich zamóień sie z nich zrobił są nie w moim stylu, ale też je zamówiłam - musze się nauczyc wreszcie chodzić na wysokich obcasach

buty asos

edit: WI ma rację

dla zainteresowanych wklejam link do regulaminu na ciuchowym: klik!
jest lista osób: klik!
jest też wątek dla organizatorek, gdzie trzeba zgłosić organizację danego zamówienia: klik!

jak myślicie, czy wątek wspólne zakupy powinien być podzielony na zakupy z poszczególnej firmy?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-22 o 10:30
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:23   #3484
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pastereczka się pojawiła
właśnie dostałam PW, że przesyłka do mnie już w drodze
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:23   #3485
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ok. stwórzmy jasny regulamin dotyczący organizatorek.
myślę, że lista osób zasłużonych i odpowiedzialnych będzie miała rację bytu.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:27   #3486
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Na zakupowym minimum rok trzeba być, mieć min. 500 postów napisanych oraz wziąć udział w min. 5 zamówieniach zbiorowych. Poza tym zapis, że każdy z uczestników ma prawo znać dane organizatorki- adres, nr komórkowy czy adres mailowy dobrze zabezpieczałby.
Ja jestem za jakimś regulaminem ale jak on będzie wyglądać to można już wspólnie ustalić jak się Moderatorki zgodzą
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:30   #3487
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Rzabko śliczny gryzoń ale te czerwone oczy

Hexxana- to Twój kociak?

Nie wklejajcie zdjęć kotów bo marzy mi się 2 sierściuszek

I ja spróbuję Mój ukochany Ragdoll w moim ukochanym umaszczeniu

Nie wyszło
Ten link z internetu czy z komputera?
Jak zamawialismy myszki, to proslilismy, zeby nie mialy czerwonych oczu ale i tak go kochamy
Z internetu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 10:30   #3488
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a to mój kociuch, zwany pospolicie Norką, a z elegancka Norah

moja półtoraroczna córcia kociucha uwielbia, kładzie się z nią na podłodze i głaszcze tak delikatnie, że chyba sama bym tak nie potrafiła (oczywiście za ogon też próbuje złapać )



nie umiem wkleić z [img] to dodaję pod spodem [już się naumiałam, dziękuję Ilonko , ale kociucha na dole też zostawiam ]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kicia 002a.jpg (29,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kicia 070a.jpg (38,0 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez AnkaFranka
Czas edycji: 2009-07-22 o 10:49
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:31   #3489
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Na zakupowym minimum rok trzeba być, mieć min. 500 postów napisanych oraz wziąć udział w min. 5 zamówieniach zbiorowych. Poza tym zapis, że każdy z uczestników ma prawo znać dane organizatorki- adres, nr komórkowy czy adres mailowy dobrze zabezpieczałby.
Ja jestem za jakimś regulaminem ale jak on będzie wyglądać to można już wspólnie ustalić jak się Moderatorki zgodzą
wszyscy dążymy do jak największej przejrzystości forum oraz do bezpieczeństwa i komfortu zakupów zbiorowych.
myślę, że regulamin zakupowy ciuchowy jest dobry, zresztą same moderatorki z ubraniowego zwracały nam uwagę ze mamy bałagan

czy odpowiada Wam opcja minimum rok trzeba być na wizażu, mieć min. 500 postów napisanych oraz wziąć udział w min. 5 zamówieniach zbiorowych? Może coś dodać albo ujać?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:31   #3490
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Całą noc się zastanawiałam nad tą całą durną sytuacją aż mi się przyśniło, że Pastereczka zadzwoniła do mnie

Jestem za tym aby wprowadzić regulamin wspólnych zakupów mineralnych! Sprawdza się wg. mnie ten z zakupów zagranicznych. Nie chodzi tutaj o Pastereczkę konkretnie bo wiadomo, że spełniłaby spokojnie te wymagania a my jej ufałyśmy i pewnie innym też zaufamy.
W tej sytuaci po prostu widać naszą bezradność bo tak naprawdę wiele zrobić nie możemy a nie chcę aby ktoś w przyszłości chciał to wykorzystać. To nie allegro i nie jest spisywana żadna umowa pomiędzy organizatorem a uczestnikami zamówień.
Przydałaby się też lista osób dopuszczonych do organizacji zamówień wraz z kolorami konkretnymi i obowiązkowe arkusze do których osoby zamawiające będą miały wgląd (terminy, zapłaty, wysyłka, lista zakupów, ewentualne problemy itp.- czyli tak jak ma np. Faa, Foxxxy i inne osoby).
Mam nadzieję, że napisałam to w sposób w miarę zrozumiały i zgodzicie się ze mną.
Jestem jak najbardziej ZA a nawet jezeli pojawia sie ktos nowy (bo bywa i tak i czesto na Perfumach nie nadazylo sie za propozycjami) to PODSTAWA jest dokladne rozliczenie kosztow
Tego za kazdym razem brakowalo w zamowieniach u Pastereczki przy czym inne osoby nie mialy tego problemu.

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Rzabko śliczny gryzoń ale te czerwone oczy

Hexxana- to Twój kociak?

Nie wklejajcie zdjęć kotów bo marzy mi się 2 sierściuszek

I ja spróbuję Mój ukochany Ragdoll w moim ukochanym umaszczeniu

Nie wyszło
Ten link z internetu czy z komputera?
WhiteInn niestety to nie moj kociak ale kocham koty i odkad stracilam swojego zbieram rozne foty,tapety itd.bo jakos nie potrafie przelamac sie do nowego pupila-a pomyslec,ze kiedys mialam tylko psy
Ponizej zdjecie mojego Kubusia...


aPerfectDrug adres na pewno ma Gołabek i chyba Gadmarka o ile dobrze kojarze Jezeli udaloby Ci sie czegokolwiek dowiedziec to bylybysmy wdzieczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000005.jpg (35,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kubuś.jpg (126,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kubuś 2.jpg (127,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kubuś 3.jpg (145,2 KB, 2 załadowań)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:34   #3491
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

AnkaFranka, też mam czarnego ale mój wazy prawie 7kg
Hexx, Kubuś wygląda przesłodko. Dlaczego zwierzęta zyją tak krótko?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 10:38   #3492
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Asosy nie mają platformy a ja takim butom mówię Nie Buy Foxxxy muszą miec porządne platformę zwłaszcza o takiej wysokości Różnica jest mocno odczuwalna.

Mi się na zakupowym ubraniowym nie podoba to, ze liczba organizatorek jest ograniczona, bo niektore sklepy sa pomijane bo nikomu sie nie chce zorganizować, poza tym czytając niektóre wątki mam wrażenie, że organizatorki dopadło przesilenie i robią przysłowiową łaskę robiąc zamówienie. Nie chce żeby się tak i u nas stało.

Poza tym, juz rozmawialam o tym z WI, ze regulaminy są dość jednostronne i chronią osoby biorące udzial w zamówieniu, a nie zamawiającego. Pod wpływem swoich błędów (bo zapomniałam mojej serduszkowe zamawiajacej i Ghoscikowi cos przesłać - no właśnie Ghosciku odpisz na moje PW) naszlo mnie, iż tak własciwie co jesli jakas zupelnie obca, swieza na wizazu osoba lub ktokolwiek zamowi ze mną i powie, ze czegos tam brakuje w paczce ode mnie i ze nie ma? A tak naprawde bedzie i celem bedzie wyłudzenie ?? Wnoszę wniosek o ochorne orgaznizatora. Taka sytuacja tez sie moze zdarzyc. Ja moge byc pewna, że dobrze wysłałam, ale takie sytuacje i tak budza wątpliwosci.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:39   #3493
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

owszem, jasny regulamin jest potrzebny
Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
a to mój kociuch, zwany pospolicie Norką, a z elegancka Norah

moja półtoraroczna córcia kociucha uwielbia, kładzie się z nią na podłodze i głaszcze tak delikatnie, że chyba sama bym tak nie potrafiła (oczywiście za ogon też próbuje złapać )

[img]http://images20.fotosik.pl/300/2ce1672cc333745dmed.jpg[img]
drugi nawias powinien wyglądać tak: [/img] wtedy będzie działać
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:41   #3494
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
AnkaFranka, też mam czarnego ale mój wazy prawie 7kg
Hexx, Kubuś wygląda przesłodko. Dlaczego zwierzęta zyją tak krótko?
Rozi i tak byl u mnie dlugo jak na zwyklego dachowca(7 lat+/-)-nawet po kastracji nie stracil kociego ducha

Chcialabym zeby juz byl sierpien i wrocil moj staly listonosz bo dostaje wariacji przez caly lipiec z przesylkami-nie rozumiem jak mozna zatrudniac tak nie odpowiedzilanych ludzi wrrrrr...............


Anonyme trzymam kciuki aby paczka szybko znalazla sie u Ciebie

Rzabbko slicznie wyglada
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:42   #3495
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
owszem, jasny regulamin jest potrzebny

drugi nawias powinien wyglądać tak: [/img] wtedy będzie działać
oo, no właśnie, thx
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:43   #3496
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

5 zamowien z kims- jest
postow- sie naprodukowalo ze hoho
ale tylko 4 miechy na Wizazu...

niech sie wypowiadaja dziewczyny bardziej tu zakorzenione moze. te ktore sa tu dosc krotko i do tej pory nie organizowaly zamowien, i tak sie pewnie by na to nie odwazyly. pamietam jak sama sie balam pierwsze z EDM zrobic

aPerfectDrug, daj prosze znac czy dostalas ten pedzelek.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-07-22 o 10:45
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:44   #3497
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hexxana- Kubuś piękny... Identyczny jak mój Killer Mam olbrzymi sentyment do wszystkich rudzielców bo mój ukochany Killer też był rudy Stąd u mojej mamy następca Rudy Killer II.
W Częstochowie co chwile jakiś bezdomny biedny kiciek szuka domku
Moja mama też nie chciała kolejnego kota jak zaginął nasz ukochany ale znalazłam w piwnicy chorego brzydala, wyleczyłam i zawiozłam jej jako prezent świąteczny

Zdecydowanie za krótko żyją zwierzęta...


AnkaFranka- czarna dama i ta lśniąca sierść
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:45   #3498
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Mi się na zakupowym ubraniowym nie podoba to, ze liczba organizatorek jest ograniczona, bo niektore sklepy sa pomijane bo nikomu sie nie chce zorganizować, poza tym czytając niektóre wątki mam wrażenie, że organizatorki dopadło przesilenie i robią przysłowiową łaskę robiąc zamówienie. Nie chce żeby się tak i u nas stało.
jeśli jakieś sklepy są pomijane, to dlatego, że nie ma wystarczającej, minimalnej liczby chętnych potrzebnych, aby zamówienie miało sens.

Organizatorki nie robią łaski. Organizatorki robią przysługę organizując zamówienie, robią zamówienie zazwyczaj gdy biorą coś dla siebie (ale nie tylko ). Jest to ich dobra wola i nikt nie MUSI organizować zamówienia, jeśli nie może lub nie chce- różne są sytuacje.

Jednak ograniczenie listy ma sens, bo jeśli ograniczenia by nie było, byłby chyba za duży chaos- przynajmniej tak mi sie wydaje
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Poza tym, juz rozmawialam o tym z WI, ze regulaminy są dość jednostronne i chronią osoby biorące udzial w zamówieniu, a nie zamawiającego. Pod wpływem swoich błędów (bo zapomniałam mojej serduszkowe zamawiajacej i Ghoscikowi cos przesłać - no właśnie Ghosciku odpisz na moje PW) naszlo mnie, iż tak własciwie co jesli jakas zupelnie obca, swieza na wizazu osoba lub ktokolwiek zamowi ze mną i powie, ze czegos tam brakuje w paczce ode mnie i ze nie ma? A tak naprawde bedzie i celem bedzie wyłudzenie ?? Wnoszę wniosek o ochorne orgaznizatora. Taka sytuacja tez sie moze zdarzyc. Ja moge byc pewna, że dobrze wysłałam, ale takie sytuacje i tak budza wątpliwosci.
dobry pomysł
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-22 o 10:46
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:48   #3499
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Zgodzę się też z Foxxxy bo tak jak napisała ostatnio z nią o tym rozmawiałam i obie strony należy chronić
Co do regulaminu skróciłabym dla organizatorki rok na pół roku może?

Aby chronić organizatorkę nie mam pomysłu co można zrobić Ewentualnie podobne ograniczenia czyli np. 3miesiące na wizażu?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 10:49   #3500
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
5 zamowien z kims- jest
postow- sie naprodukowalo ze hoho
ale tylko 4 miechy na Wizazu...

niech sie wypowiadaja dziewczyny bardziej tu zakorzenione moze. te ktore sa tu dosc krotko i do tej pory nie organizowaly zamowien, i tak sie pewnie by na to nie odwazyly. pamietam jak sama sie balam pierwsze z EDM zrobic
Paula czesto to wyczucie bo wiem jak robilam zamowienie na cienie Italian Beauty-cale wieki temu to bylo i zbierajac chetne - malo osob mnie znalo i ja wiele z nich tez nie kojarzylam.Na Perfumach tez czasem jest podobnie,ze bralam udzial u osob z ktorymi nie mialam do czynienia i byly "swieze" /tak samo bylo kiedy ja organizowalam zamowienie.
Mineraly zamawilam z JMW ktora dopiero poznalam blizej "po" identycznie bylo z Braworka,ktorej wogole nie kojarzylam.

Na Perfumach calkiem niedawno bylo poruszenie odnosnie Demetr i zwiazana z tym byla osoba,po ktorej nikt sie tego nie spodziewal.Skonczylo sie dobrze a ja doceniam fakt,ze przyznala sie do bledu choc na pewno zostawilo to pewien osad goryczy.

Macie racje odnosnie ochrony osoby organizujacej zamowienie bo wiem,ze roznie bywa a ludzie sa tylko ludzmi i choc nic zlego sie nie wydarzylo to lepiej dmuchac na zimne.

WhiteInn przyznam sie,ze potrzebuje czasu by umiec przyjac nowego zwierzaka-bo choc mija ponad 1,5 r to wiele miejsc w domu jest zostawionych tak jak bylo za czasow Kubusia-wciaz boli brak i puste miejsca.Zreszta kot w moim zyciu pojawil sie bardzo przewrotnie-kiedy musialam uspic ostatniego psa obiecalam sobie,ze nie bedzie juz zadnego innego.Po jakims czasie moja babcia przygarnela kotke,ktora byla przez kogos bita i wogole az szkoda pisac.Bylam zaskoczona,ze po takich przejsciach tak szybko sie oswoila z otoczeniem i pozwalala zblizac do siebie,za jakis czas okazalo sie ze bedzie miala male Z calego miotu przezyly tylko dwa i z trudem ja odratowalismy.Jak tylko zaczal widziec rudzielec to garnal sie do rak,przylepa przeokrutna i...powoli zdobyl serce calej rodziny a przede wszystkim zawojowal mojego tate,ktory nie tolerowal kotow!To byl szok.Stal sie pelnoprawnym czlonkiem rodziny .
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-07-22 o 11:01
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:52   #3501
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
AnkaFranka, też mam czarnego ale mój wazy prawie 7kg
Hexx, Kubuś wygląda przesłodko. Dlaczego zwierzęta zyją tak krótko?
Norka zimą też około, ale latem zazwyczaj chudnie - bo cały czas lata po dworzu (po polu - uzupełnienie dla krakowianek )
i ma już 5 lat, z czego trzy biega na wolności (tfu, tfu, na psa urok), przychodzi tylko spać, jeść i się miziać
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:53   #3502
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ehh to tylko letnie buciki, w tym roku nie szaleje, bo oszczedzam na skorzana kanape do mojego gabinetu TZ nie lubi takich mebli, wiec w salonie bedzie cos, co podoba sie nam obojgu, a ze gabinety mamy w planach 2 oddzielne, wiec swoj umebluje po swojemu
klotnia o buty wynikla wlasnie po tym jak zasugerowalam, zeby maz wyrzucil czesc cdactionow, ktore od lat zbiera zaczynamy porzadki przed wrzesniowa przeprowadzka robic ;>
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:54   #3503
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jak myślicie, czy wątek wspólne zakupy powinien być podzielony na zakupy z poszczególnej firmy?
mi się wydaje, że tak by było fajnie uporządkowane
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:55   #3504
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hexxx wiem wiem czesto sie jakos podswiadomie wybiera osobe ktorej sie ufa. ja do tej pory nie mialam problemu z zaufaniem tutaj nikomu. nie wiem dlaczego, ale odnosze wrazenie ze skoro codziennie ze soba piszemy (szczegolnie tutaj na plotkowym, bo to tu dowiadujemy sie o sobie wielu rzeczy), radzimy, pocieszamy i podtrzymujemy na duchu, to znaczy ze mozemy sobie zaufac.

swoja droga, zastanawia mnie co z JMW, dawno sie nie odzywala...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:56   #3505
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ehh to tylko letnie buciki, w tym roku nie szaleje, bo oszczedzam na skorzana kanape do mojego gabinetu TZ nie lubi takich mebli, wiec w salonie bedzie cos, co podoba sie nam obojgu, a ze gabinety mamy w planach 2 oddzielne, wiec swoj umebluje po swojemu
klotnia o buty wynikla wlasnie po tym jak zasugerowalam, zeby maz wyrzucil czesc cdactionow, ktore od lat zbiera zaczynamy porzadki przed wrzesniowa przeprowadzka robic ;>
a widzisz, trzeba było ugryźć się w język
coś Ty wymyśliła znowu za ONZ
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:57   #3506
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja paczkom, które wysyłam będe robić zdjęcie bezpośrednio przed wysłaniem, bedzie Cyk i juz. Zdjęc nie bede wrzucać nigdzie, ale zdjecia bedą dopóki paczki nie dotrą. I to będą twarde dowody. Możliwe, że zrobię TŻ pieczątkę pt "Pozytywnie zapakowane" Który sprawdzi czy wszystko sie zgadza, niezaleznie ode mnie.

Winly ja Ci tylko mówię jakie odnoszę wrażenie jak tam wpadam raz za czas... Ty już jesteś tam zakorzeniona i wiesz co i jak działa. Jak ktoś tam wchodzi na świeżaka to zamiast kwiecistych wrót wyczuwam betonowy mur i weź se go obejdź ... No to była metafora

Oddzielne wątki chyba nie mają sensu...Bedzie EDM, EGM, CS, Lumiere moze cos tam jeszcze a reszta bedzie w jednym gdzie i tak bedzie balagan .... Więc bałgan tak czy owak pozostanie

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-07-22 o 11:03
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:57   #3507
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jestem za regulamniem wspólnych zamówień,
ale moze roczny staż na wizażu to za dużo?
no i fakt, zamawiający też musi miec jakieś bezpieczeństwo,
tylko jak to zrobić
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:59   #3508
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

odchudzanie na zawolanie.. dostalam od kolezanki rozpiske.. ale na mnie nie dziala ona widzi spadek w cm a ja czuje sie jak balon ale wytrzymam te 9dni i zobacze czy tylko mi sie wydaje, ze nic nie rusza..

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

ja jestem za regulaminem, dla mnie roczny staż i 500 wpisów to minimum.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:59   #3509
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

wg. mnie my sobie ufamy i będziemy ufać Chodzi o zabezpieczenie nas przed nowymi osobami z kilkoma postami i na wizażu od niecałego miesiąca przykładowo. Wiadomo, że nie każdy chce nas oszukać ale ktoś widząc naszą bezradność tutaj w sprawie zamówień wspólnych z Pastereczką może się pojawić tu w przyszlości i chcieć nas oszukać- rozumiecie prawda?

Podział na zakupy wg. firm jest fajnym pomysłem tylko za bardzo miejsca tu nie widzę na tyle wątków
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 11:02   #3510
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja paczkom, które wysyłam będe robić zdjęcie bezpośrednio przed wysłaniem, bedzie Cyk i juz. Zdjęc nie bede wrzucać nigdzie, ale zdjecia bedą dopóki paczki nie dotrą. I to będą twarde dowody. Możliwe, że zrobię TŻ pieczątkę pt "Pozytywnie zapakowane" Który sprawdzi czy wszystko sie zgadza, niezaleznie ode mnie.

Winly ja Ci tylko mówię jakie odnoszę wrażenie jak tam wpadam raz za czas... Ty już jesteś tam zakorzeniona i wiesz co i jak działa. Jak ktoś tam wchodzi na świeżaka to zamiast kwiecistych wrót wyczuwam betonowy mur i weź se go obejdź ... No to była metafora
no niby zdjęcia to dobre rozwiązanie, ale zawsze ktoś Ci może zarzucić, że cyknęłaś a potem nie zapakowałaś
może filmik - to żart

mamaNiny, dzięki
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.