Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-15, 11:55   #421
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ło matko chyba się zagapiłam i przegapiłam nawą część Ale już naskrobałyście tego dość dużo... i kiedy ja nadrobię zaległości


Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Saming ja tak samo będę robiła tam chyba następne zakupy bo też ciężko mi znaleźć coś akurat dla siebie może tam trafie ?

Poza tym cóż za pech, że właśnie angled którego chciałam zamówić zniknął sobie ehh
Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Fajno,że aż 3 cienie dodają do zakupów bo akurat z Islindil zrobimy sobie urodzinowe zamówienie a co do angleda to chciałam zamówić nawet w przyszłym tygodniu ale wrzucili chyba z 5 sztuk bo zniknął w zastraszającym tempie więc się nie znajdzie w moich zasobach


Dziewczyny, jeśli Was to pocieszę to nie macie czego żałować
Angled jest oczywiście idealnym pędzelkiem jak wszystkie z edm... ale tylko pod względem jakości i miękkości Nie wiem, może my z siostrą jesteśmy jakieś lewe... ale totalnie nam nie podszedł Nie umiem się nim malować - nie umiem sobie nim NIE zrobić plamy... Dla mnie ten pędzel jest dziwny... Dlatego poszedł w świat
Sto, ba! nawet tysiąc razy lepszy do różu jest wycofany już (
) skunksik.
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:14   #422
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Wiedzmo właśnie czytałam tak sprzeczne opinie na temat angleda, że w sumie sama nie wiem co o nim mysleć i dlatego chciałam kupić i na sobie przetestować.Ponieważ mam może jakieś dziwne zwyczaje ale róż najlepiej nakłada mi się ściętym pędzlem z względnie twardym włosiem i szukam czegoś nie za delikatnego-nie za miękkiego pędzla.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:20   #423
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Wiedzmo właśnie czytałam tak sprzeczne opinie na temat angleda, że w sumie sama nie wiem co o nim mysleć i dlatego chciałam kupić i na sobie przetestować.Ponieważ mam może jakieś dziwne zwyczaje ale róż najlepiej nakłada mi się ściętym pędzlem z względnie twardym włosiem i szukam czegoś nie za delikatnego-nie za miękkiego pędzla.

To nie wiem czy byłabyś zadowolona z angleda... bo on mięciutki jest Jeśli szukasz czegoś twardszego i ściętego - polecam ten z Vipery.
Ja lubiłam ścięte pędzelki do momentu jak nie wpadł mi w łapy skunks
Nie wiem... może jakaś dziwna jestem ale on czyni cuda na moich polikach - cienka warstwa (przy baaaaaaaardzo ciemnych odcieniach) wygląda tak naturalnie, że oczom nie wierze... A z jasnymi, "dziennymi" odcieniami to nawet jakbym bardzo chciała to chyba sobie nim nie zaszkodzę
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:21   #424
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Wiedźmo w takim razie może mogłabyś polecić jakiś pędzel do różu ? Bo właśnie szukam jakiegoś i napaliłam się na Angleda ale skoro już znowu go nie ma to raczej zadowolę się innym bo jakoś tak czekać mi się niechce na jego powrót .
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:31   #425
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
A mi sie nagle spodobały te kolory all spice i cardamom przede wszystkim. Chyba mam na nie pomysł dla siebie. Ale i tak dalej mam nadzieję że jeszcze coś wrzucą. W końcu jesienne nowości też nie weszły wszystkie na raz
All spice też mnie zainteresował, szczególnie ten opis na stronie-Like a soft neutral pink champagne laced with delicate white shimmer. . mmm.
Tylko nie wiem czemu dzisiaj całe rano myślałam, że oglądam old spice
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:33   #426
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Wiedźmo w takim razie może mogłabyś polecić jakiś pędzel do różu ? Bo właśnie szukam jakiegoś i napaliłam się na Angleda ale skoro już znowu go nie ma to raczej zadowolę się innym bo jakoś tak czekać mi się niechce na jego powrót .
Ja nie wiedźma ale...
Ja używam foundation brush i jest ok

Jeśli szukasz angleda to tutaj jest z Lumiere. Tylko jest jeden haczyk Jest to pre-buy czyli płacisz teraz, dostajesz pod koniec stycznia

Ja natomiast zamówiłam właśnie z Lumiere pre-buy ten bo słysząłam pozytywne opinie.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:34   #427
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Wiedźmo w takim razie może mogłabyś polecić jakiś pędzel do różu ? Bo właśnie szukam jakiegoś i napaliłam się na Angleda ale skoro już znowu go nie ma to raczej zadowolę się innym bo jakoś tak czekać mi się niechce na jego powrót .
A musi być z EDM? - ja wielbię Fiber optic z SN. Mięciutki, dość mały, bardzo dokładny.
http://www.silknaturals.com/creb/pro...roducts_id=342
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 12:34   #428
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Wiedźmo w takim razie może mogłabyś polecić jakiś pędzel do różu ? Bo właśnie szukam jakiegoś i napaliłam się na Angleda ale skoro już znowu go nie ma to raczej zadowolę się innym bo jakoś tak czekać mi się niechce na jego powrót .

Ja tam żadnym ekspertem nie jestem od pędzelków, a poza tym wszystko zależy od indywidualnych preferencji
Ale ja osobiście angleda nie polecam.
Jeśli ktoś kocha pędzle z EDM to szukać na all skunksa (albo na wymiankach) a jak nie z EDM to zaopatrzyć się w fiber optic z SN. Niebawem go sama sprawdzę i ocenię... podobno jest super.
A jeśli ktoś lubi twardsze sztuki to faktycznie ten z vipery o którym pisałam post wyżej. Ale to moja opinia Może niech wypowiedzą się spece cathy...
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2009-11-15 o 12:36
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:36   #429
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja puki co nakładam pędzlem ELF który wygląda ala EDMowski skunks tylko ma trochę większą powierzchnię i jest przez to troszkę nieprecyzyjny i właśnie czegoś szukam w zastępstwo,myślałam o viperze właśnie tylko jego cena jest troszkę niezachęcająca.
A cienie z winter colection wyglądają dużo przyzwoiciej niż na turtorialu wrzuconym kilka postów temu
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:37   #430
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
Ło matko chyba się zagapiłam i przegapiłam nawą część Ale już naskrobałyście tego dość dużo... i kiedy ja nadrobię zaległości






Dziewczyny, jeśli Was to pocieszę to nie macie czego żałować
Angled jest oczywiście idealnym pędzelkiem jak wszystkie z edm... ale tylko pod względem jakości i miękkości Nie wiem, może my z siostrą jesteśmy jakieś lewe... ale totalnie nam nie podszedł Nie umiem się nim malować - nie umiem sobie nim NIE zrobić plamy... Dla mnie ten pędzel jest dziwny... Dlatego poszedł w świat
Sto, ba! nawet tysiąc razy lepszy do różu jest wycofany już (
) skunksik.
A myślałam że tylko ja tak mam,swojemu Angledowi daję już szansę kilka miesięcy ale tak jak Wiedzma nijak nie potrafię z nim współpracować, kompletna porażka no i powracam ze skruchą do Skunksika na którego kiedyś psioczyłam a teraz przy Angledzie wydaje się wręcz super. I sama zastanawiam się gdzie znajdę ''ten idealny'' pędzel do różu
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.

Edytowane przez galloway
Czas edycji: 2009-11-15 o 12:40
galloway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:39   #431
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ten lumierowy angled to jest mam wrażenie to samo co EDMowski,kurczę chyba sie bliżej przyjże czemuś co można kupić stacjonarnie ale dziękuje za taki oddzew dziewczyny
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 12:41   #432
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Oczywiście, że nie musi być z EDM w takim razie pomyślę nad tym z SN
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:43   #433
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez galloway Pokaż wiadomość
A myślałam że tylko ja tak mam,swojemu Angledowi daję już szansę kilka miesięcy ale tak jak wiedzma nijak nie potrafię z nim współpracować, kompletna porażka no i powracam ze skruchą do Skunksika na którego kiedyś psioczyłam a teraz przy Angledzie wydaje się wręcz super. I sama zastanawiam się gdzie znajdę ''ten idealny'' pędzel do różu

To witaj w klubie
Ja na skunksa trafiłam przez przypadek... wymianka (Ewelinko)
Bardzo żałuję, że nie wpadł w moje ręce wcześniej, zanim go wycofali, bo nabyłam jedną sztukę na zapas...
Dla mnie on jest prawie idealny - i w tym przypadku to prawie tak wielkiej różnicy nie robi
A ja jeszcze dodam, że ładniej wyglądał róż nałożony LHK niż Angledem... U mnie No z tym drugim to plama gwarantowana... i to nawet jasnym różem, np Nick Nackiem
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 12:45   #434
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Matko no to zdecydowanie o Angledzie zapominam bo nie dość ,że lubię mocne różowe róże to jeszcze dość zdecydowanie zaaplikowane także z Angledem fundowała bym sobie efekt Ruskiej Baby co rano ! :P
Wiedzmo a skunks nie jest za rzadki Twoim zdaniem?Bo tak go oglądam na fotkach i myśle że mógłby być dla mnie ideałem gdyby był bardziej zwarty i gdyby włosie było troszkę krótsze...
__________________
Alicja w krainie czarów.


Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2009-11-15 o 12:46
SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 13:17   #435
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Poważnie żadna z Was nie ma prasowańca light olive lub golden light?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 13:21   #436
laluniek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Mam nadzieję ,że dobrze trafiłam Zastanawiam się nad kupnem kosmetyków z EDM, tylko problem polega na tym ,że nie umiem dobrać podkładu i korektora. Mam jasną twarz, o żółtym odcieniu,cienie pod oczami, gdzieniegdzie przebarwienia. Jestem osobą młoda i potrzebuje podkładu i korektora , który by zakrył moje przebarwienia i sińce pod oczami. Do tej pory rzadko używałam jakichkolwiek podkładów, ponieważ żaden z nich do końca mi nie spasował... Liczę na wasza pomoc
laluniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 13:25   #437
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

A porównanie w nałożeniu różu Angledem a Flattym ktoś może mi powiedzieć ? Bo na razie z braku pędzli gimnastykuję się z FT, ale nie jestem zachwycona efektem...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 13:45   #438
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
A porównanie w nałożeniu różu Angledem a Flattym ktoś może mi powiedzieć ? Bo na razie z braku pędzli gimnastykuję się z FT, ale nie jestem zachwycona efektem...
Dla mnie nakładanie różu FLATem to najgorsza opcja z najgorszych ,
ja lubię (i używam) zarówno Angleda jak i Skunksa.
FLATem trzeba by się bardzo nagimnastykować..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 13:51   #439
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Laluniek witam na forum
Niestety okreslenia "jasna twarz o zoltym odcieniu" niewiele mowi, postrzeganie kolorow jest subiektywne. W miare mozliwosci wklej zdjecie czesci twarzy wraz z szyja w swietle dziennym i napisz jakich podkladow\korektorow uzywalas do tej pory (marka, numer\nazwa koloru). Zajrzyj rowniez na biblioteke kolorystyczna, moze tam znajdziesz wsrod wizazanek osobe o karnacji podobnej do twojej oraz na album mineralny, platforme makijazy i watek makijazowy.
Zapraszam do lektury watkow redakcyjnych podwieszonych u gory glownej strony forum minerlanego

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-11-15 o 13:53
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 13:54   #440
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Poważnie żadna z Was nie ma prasowańca light olive lub golden light?
na 100% widziałam oba na blogu Cathy () i ich porównanie..
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 14:08   #441
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Poważnie żadna z Was nie ma prasowańca light olive lub golden light?
Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
na 100% widziałam oba na blogu Cathy () i ich porównanie..
Oczywiście Tutaj jest
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 14:22   #442
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Olena77 Pokaż wiadomość
Cathy dziękuję za odpowiedz. Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie bo mam mętlik w głowie. Zastanawiam się jeszcze nad Raw Sugar, ale boję się, że będzie za ciemny. Jak myślisz czy do jasnej karnacji będzie ok czy bezpieczniej będzie wziąć Sandy Cherry? Teraz używam podkładu Olive fair lub Fawn. Mam Soft Bronzer,Waffle Cone i Viki`i chciałabym coś jeszcze.
obawiam się, że Raw Sugar może być za ciemny. Co prawda ja swojego jeszcze nie dostałam, ale sądząc po swatchach to dość ciemnawy odcień brązu.. Z tego, co kojarzę, to chyba Rozi go miała, a ona ma dość jasną karnację, więc może ona się wypowie, jak się spisywał przy jasnej cerze? ( choć sądząc z tego, że puściła go w świat, to chyba nienajlepiej )

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Ale wiesz co Mini1991? Nawet na blogu Cathy(choć juz nie ma w nim takiego poblasku złota) ma co nieco tego złota w sobie i może ładnie zabrązowic buźkę i ładnie ją troszkę ozłocić...nawet golden olive pressed ładnie sie prezentuje Cathy błagam pomóż,czy mam omamy czy te parasowańce light i golden olive sa takie złotawe????
Są złotawe, a do tego dają taki leciutki glow (nie drobinki, tylko taki blask lekki). Co do zbrązowienia, to ja się nie wypowiem, bo one oba pasują do mojego odcienia cery i o brązowieniu żadnym nie ma mowy. Wszystko zależy od odcienia cery. Oba te prasowańce nadają sie dla średnich opalonych, złotawych karnacji..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 14:46   #443
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Łe tam raw sugar sucks . Ale ja wtedy nie lubiłam bronzerów, używałam jako cienia i poszedł pod młotek w czasie wyzbywania się zbędnych rzeczy. Wyglądał tak jak się nazywa
ciemny chyba bardzo nie był. To było rok temu, więc...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 15:01   #444
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Łe tam raw sugar sucks . Ale ja wtedy nie lubiłam bronzerów, używałam jako cienia i poszedł pod młotek w czasie wyzbywania się zbędnych rzeczy. Wyglądał tak jak się nazywa
ciemny chyba bardzo nie był. To było rok temu, więc...
Dziękuję rozwiałaś moje wątpliwości.
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 15:43   #445
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
To witaj w klubie
Ja na skunksa trafiłam przez przypadek... wymianka (Ewelinko)
Bardzo żałuję, że nie wpadł w moje ręce wcześniej, zanim go wycofali, bo nabyłam jedną sztukę na zapas...
Dla mnie on jest prawie idealny - i w tym przypadku to prawie tak wielkiej różnicy nie robi
A ja jeszcze dodam, że ładniej wyglądał róż nałożony LHK niż Angledem... U mnie No z tym drugim to plama gwarantowana... i to nawet jasnym różem, np Nick Nackiem
Weźcie już nie zachwalajcie tego skunksa, bo nie mam kasy, a allegro to chyba sobie skasuję albo co

I przepraszam, jeśli pytanie się powtórzy albo gdzieś wyżej była odpowiedź (śmiało można mnie zbić wtedy ), ale wy tu tak o tych różach, tylko ja tak patrzę na te co wy podsyłacie i wydaje mi się, że one są wszystkie za ciemne...
A ja chcę czegoś bardzo delikatnego, i raczej jasnego - mam jasną cerę (ostatnio najlepszy podkład to : golden fair + fair + soft peach -.-' ) i nie chcę żeby to wyglądało zbyt nachalnie ani jakoś mocno różowo, brązowo czy coś...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 16:15   #446
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

szkoda ze mi nie powiedzialas o rozach przed wysylka paczki
mozesz smialo wziac nicknack lub sunggle albo morning dew
a z SN np petal
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 16:35   #447
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
szkoda ze mi nie powiedzialas o rozach przed wysylka paczki
mozesz smialo wziac nicknack lub sunggle albo morning dew
a z SN np petal
Morning dew?
Na stronie znalazlam tylko morning cup, o to chodziło?

tamte dwa w sumie wyglądają dobrze, w najbliższym czasie potestuję jeszcze zerknę na ten z sn
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 17:40   #448
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
To witaj w klubie
Ja na skunksa trafiłam przez przypadek... wymianka (Ewelinko)
Bardzo żałuję, że nie wpadł w moje ręce wcześniej, zanim go wycofali, bo nabyłam jedną sztukę na zapas...
Dla mnie on jest prawie idealny - i w tym przypadku to prawie tak wielkiej różnicy nie robi
A ja jeszcze dodam, że ładniej wyglądał róż nałożony LHK niż Angledem... U mnie No z tym drugim to plama gwarantowana... i to nawet jasnym różem, np Nick Nackiem
wiedźmo86 tak zabiłaś mi lekko klina tym skunksem a tak coś kojarze, ale nie mam 100-procentowej pewności że chyba z blusche był (jest??) identyczny pędzel, taki jak skunks i chyba się nazywa Duo Fiber Optic Brush i z tego co patrzyłam to nadal jest dostepny w "clearance"..mogę się myslić ale z opisu tak by wynikało, szkoda że wywalili zdjęcie, ale mam go przed oczami..
przepraszam za małe OT
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 17:49   #449
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

LadyDaisy - zgadza się

Saming - cup nie dew faktycznie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 18:01   #450
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

No nie wiem, czy to ten sam pedzel. Opis podaje, ze jest wykonany z wlosia mieszanego (koza i syntetyk), a skunks z EDM byl ze sztucznego wlosia jak cala reszta. Chyba, ze cos knoce, bo wyglada podobnie

http://blusche.com/PHStore/images/pr.../LongBrush.JPG

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-11-15 o 18:04
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.