Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 11:10   #811
mikusias
Raczkowanie
 
Avatar mikusias
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wro.
Wiadomości: 104
Smile Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Przekonałyście mnie wybieram się na oczyszczanie Tylko mam jeszcze małe pytanko dotyczące solarium, przeczytałam że po zabiegu nie powinno się iść opalać, ale czy przed zabiegiem mogę pójść do solarium?
Wiem, wiem to nie zdrowe, ale podczas studniówki chciałabym być troszeczkę brązowa
mikusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 16:19   #812
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mikusias Pokaż wiadomość
Przekonałyście mnie wybieram się na oczyszczanie Tylko mam jeszcze małe pytanko dotyczące solarium, przeczytałam że po zabiegu nie powinno się iść opalać, ale czy przed zabiegiem mogę pójść do solarium?
Wiem, wiem to nie zdrowe, ale podczas studniówki chciałabym być troszeczkę brązowa
mozna, ale... kupilabys lepiej samoopalacz koloryzujacy z loreala lepiej nadaje kolor od razu i piekny blask... popryskasz sie perfumami i nie bedzie czuc samoopalaczowego smrodku.
ale jesli juz musisz...to nie przesadz tylko i nie spal sie
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 21:02   #813
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
mozna, ale... kupilabys lepiej samoopalacz koloryzujacy z loreala lepiej nadaje kolor od razu i piekny blask... popryskasz sie perfumami i nie bedzie czuc samoopalaczowego smrodku.
ale jesli juz musisz...to nie przesadz tylko i nie spal sie
Ja też mogę polecić krem brązujący z L'oreala do nadania skórze delikatnej opalenizny

Wybaczcie eot
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 21:56   #814
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Wrocilam od kosmetyczki
Mialam peeling kawitacyjny, jakies maseczki i ampulke na naczynka, swietnie sie czuje, od razu mam ta buzie taka czysciutka
Ja też polecam taki peeling Jestem zadowolona z rezultatów. Nigdy więcej maltretowania twarzy ręcznym wyciskaniem u kosmetyczki...
Cytat:
Napisane przez potwor ciasteczkowy Pokaż wiadomość
moja pani dermatolog stwierdziła, że przy moim trądziku (takie tyćkie krosteczki, jak kaszka na jednym(!)policzku i parę zaskórników;cera mieszana), że niezbędne jest oczyszczanie za pomocą igły.Robię je z mniejszymi lub dłuższymi przerwami u mojej kosmetyczki!Bardzo mi pomaga!
A moja twarz po takich zabiegach wygladała fatalnie. Dziur po igle do dnia dzisiejszego nie mogę się pozbyć, miałam takie blizny,że wstydziłam się gdziekolwiek ruszyć bez makijażu. Najbardziej widać to właśnie na policzkach
I zgadzam się z tym co poniżej
Cytat:
Napisane przez olayahoo Pokaż wiadomość
nie mowie o takim oczyszczaniu,ale oo wyciskaniu,nie bede sie z wami klocic,wiadomo ze kosmetyczki swoje, dermatolodzy swoje,poczytajcie sobie duzo artykulow dermatologicznych na temat leczenia tradziku w XXI wieku,nie tylko tych polskich,rowniez zagranicznych,nie bede nikogo namawiac do czegos,robcie co chcecie...to wasza skora
No właśnie,mnie peeling poleciła nie tylko dermatolog,ale i kosmetyczka, do której wcześniej zapisałam się na manualne oczyszczanie, ona je stanowczo odradziła i dobrze zrobiłam,że jej posłuchałam!
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 06:45   #815
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

kaledonia jestem za tym że peeling kawitacyjny jest fajnym, bezbolesnym zabiegiem ale bardzo płytko działający. Uwierz mi że czasem manualne oczyszczanie jest niezbędne. Próbowałam raz peelingu kaw. na pewnym mężczyźnie który miał bardzo zatkany pory i przetłuszczającą się skórę (skóra wyglądała tak jakby spuchła tak dużeo tego było). Żadnych efektów to mu nie dało, a na szpatułce do kawitacji po drugiej stronie mi sie łuj osadzał, co chwila musiałam ją oczyszczać. Teraz od roku go oczyszczam manualnie i jest ogromna różnica.
Ale oczywiście manualne nie jest dla każdego i nie każdy musi je robić.

Co do używanie igieł, też jestem jej przeciwniczką (zresztą uczą w szkole że igła do zło konieczne), a jeśli już to musi być bardzo cienka i nie wbija się ją w skórę tylko delikatnie otwiera por - a to spora różnica. Ciekawa jestem jak sobie przy prosakach poradzą kosmetyczki, albo dermatolodzy bez użycia igły?

Reasumując wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko z głową i rozsądkiem

Dziwi mnie jedna rzecz ludzie którzy tutaj najbardziej krzyczą na manualne oczyszczanie nie mają nic wspólnego z zawodem ani kosmetyczki ani dermatologa. Więc jaką mają wiedzę na ten temat? Z artykułów? od lekarza? Ja kiedy poważnie choruje nigdy nie radzę się jednego tylko co najmniej dwóch, bo często się zdarza że co lekarz to inna opinia, diagnoza, leczenie.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-01-19 o 06:50
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 15:42   #816
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

A ja sie zastanawiam nad peelingiem kawitacyjnym(oczyszczanie m) o oczyszczaniem manualnym.
Co jest lepsze?
Sama jestem przyszla kosmetyczka..ale to w szkole bede przerabiala za rok..nie wiem nic o tym na razie.
Powiedzcie mi prosze co lepsze..wiem ze kawitacja u mnie jest tansza.
Moze opisze moja cere.. rozszerzone pory(nos,broda,policzki,z boku policzki raczej suche(czyli raczej cera z strefa T) i czolo tez rozszerzone pory.Zdarzaja mi sie ropne wypryski ale nie czesto.Cera sie przetluszcza(mimo zazywania cynku..)
Pare lat temu bylam na oczyszczaniu manulanym i miesiac bylo super a pozniej wrocilo(ale to bylo z 5 lat temu)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 16:38   #817
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Cool Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Powiem Wam ze juz mi ladnie wszystko sie pogoiło i jest ogromna różnica w wyglądzie cery wszystkie te zaskórniki i wągry poznikały heh, ale jestem zadowolona polecam
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 18:01   #818
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

madzia - a bylas na oczyszczaniu manualnym czy jakim? i ile razy? ;>
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:48   #819
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Ja byłam na oczyszczaniu takim... no poprostu zrobiła mi parówkę, później masaż twarzy, później najmniej przyjemne wyciskanie wągrów poprostu, poźniej jakieś maseczki itd.. nie wiem jak się profesjonalnie nazywa to oczyszczanie, ale to takie najzwyklejsze, bez użycia żadnych cudów. Raz byłam tylko. Ale chodzę tak co pół roku mniej więcej na coś takiego do tej samej Kosmetyczki
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:49   #820
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

oczyszczanie manualne widocznie nie miałaś tak bardzo zanieczyszczonej cery. Gratulacje ;*
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 20:06   #821
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Mi po oczyszczaniu manualnym zostało kilka śladów i nie wiem jak i czym mogłabym się ich pozbyć Myślicie,że zejdą po kolejnej kawitacji?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 20:17   #822
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Może acne dermem Ci zejdą te ślady, mi schodziły po nim małe ślady właśnie
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 20:42   #823
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

witch 18 jakby długo nie schodziły nawet po maści acne dermem to zawsze możesz zrobić sobie mikrodermabrazję.

madziuuuniu cieszę się że już zagoiła Ci się buzia po oczyszczaniu manualnym i jesteś zadowolona

ilo16na na pracowni kosmetycznej na pewno masz zajęcia z kosmetyczką niech ona Ci doradzi, jako twoja nauczycielka. Jej będzie łatwiej gdyż widzi twoją twarz
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:00   #824
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziuunia Pokaż wiadomość
Może acne dermem Ci zejdą te ślady, mi schodziły po nim małe ślady właśnie
Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
witch 18 jakby długo nie schodziły nawet po maści acne dermem to zawsze możesz zrobić sobie mikrodermabrazję.
Akurat mam gdzieś zapodzianą tubkę Acne Dermu,także spróbuję nim
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:50   #825
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Łowczyni - a tak z innej beczki.

Regulacja brwi nie kosztuje dużo. A ja mam parę zbędnych włosków między brwiami (które co prawda widać tylko z bliska, ale mnie to irytuje). Myślisz, że lepiej poprosić o wyregulowanie kosmetyczkę czy samemu się tym zająć? Nie będzie żadnych zaczerwienień taką domową, pensetową robotą? Kurcze, może głupie pytanie, ale jestem ciekawa, no i jeśli już, po zabiegu (lub przed) oczyszczania można o to poprosić czy trzeba już umawiając się na wizytę o tym wspomnieć? Bo ewnie to nie trwa zbyt długo.
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 07:11   #826
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

allesi jeśli regularnie sama sobie regulujesz brwi to zrób to sama, jeśli się boisz to poproś kosmetyczkę. Sądzę że po oczyszczaniu może to zrobić jeśli nie jest tego dużo.
Jak będziesz usuwała sama to pamiętaj żeby co jakiś czas odsunąć się do lusterka i spojrzeć z większej perspektywy. Bo jak się cały czas bliziutko trzyma lusterko to często ludzie przesadzają z regulacją (autopsja hihi)
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 07:18   #827
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość

ilo16na na pracowni kosmetycznej na pewno masz zajęcia z kosmetyczką niech ona Ci doradzi, jako twoja nauczycielka. Jej będzie łatwiej gdyż widzi twoją twarz
odp nizej..

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
ilo16na na pracowni kosmetycznej na pewno masz zajęcia z kosmetyczką niech ona Ci doradzi, jako twoja nauczycielka. Jej będzie łatwiej gdyż widzi twoją twarz
Nastepne zajecia za 2 tygodnie dopiero..
Pojde do kosmetyczki i ja zapytam co dla mnie lepsze
A zajecia mam z p.kosmetolog
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:01   #828
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Tak.. tylko ciekawe jeszcze ile się taki efekt czystej cery utrzyma Mam nadzieje, że nie okaże się za miesiąc że jest to samo co wcześniej ....
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 06:49   #829
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

madziunia a każdym oczyszczaniem coraz rzadziej będzie Ci się zanieczyszczać cera ale nigdy nie będzie tak że wogóle przestanie Chodź mam jeden wyjątek w swojej karierze hihi, to mój narzeczony który ma tak tłustą cerę iż mimo że oczyszczam go od 2 lat. Co miesiąc jest co robić, ale to też wynika z tego że nagminnie zapomina robić regularnie peelingów(łyka cynk jak mu się przypomni). On ma taką cerę że bez rozpulchniania wszystko można nawet oczyścić i na dodatek ma delikatną cerę echhh właśnie wczoraj zeszło mi ponad 3 godziny przy nim.
Ale nie sądzę że należysz do kolejnego wyjątku
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 18:51   #830
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Chyba aż tak co miesiąc to nie a to trzeba cynk łykać ?? A peelingi co ile należy robic ?? ale takie mechaniczne czy enzymatyzne czy jakie ?? Ja nie mam jakiś mega pryszczy, ale lubią mi się robić wągry i zaskórniki
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:27   #831
Monorola
Raczkowanie
 
Avatar Monorola
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 369
Talking Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

ja dzisiaj byłam, chodzę od ok 2 lat i mam ładną cerę, ale jak zrobię sobie przerwę dłuższa niż 6 tygodni( jak teraz) to wyglądam tragicznie. Najpierw kosmetyczka robi mi kawitacje, następnie albo puszcza parę na twarz, albo leże ok godzinę z algami brunatnymi( czy coś w tym stylu) nast.wyciskanie. Mnie osobiście boli, ale na szczęście mam tak świetną kosmetyczkę, że robi to w 5 minut. Następnie darsenwal i taka gumowa maska ochładzająca. Później buzia jest zaczerwieniona, ale najczęściej następnego dnia nie ma ani pół śladu.
__________________
Monorola
Monorola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:34   #832
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Ja sie umowilam na sobote ( u kosmetyczki co bede miala u niej praktyki)
I zdecydujemy co lepsze czy manualne czy kawitacja.
A jak dlugo skora jest zaczerwieniona po oczyszczaniu manualnym?
(bo w pn mam prace)
Mialam daaaaaaaaawno temu i nie pamietam.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 07:03   #833
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

madziunia peeling dobiera się do rodzaju skóry. Jeśli masz naczynkową i suchą to enzymatyczny, jeśli tłusta do drobnoziarnisty, ale jeśli masz ropne wykwity skórne to tylko enzymatyczny. Przypominam że peeling gruboziarnisty jest tylko do skóry nie do cery. Co do częstotliwości to przy cerze suchej, naczyniowej raz w tygodni wystarczy a przy cerze tłustej 2 razy w tygodniu.

ilo16na jak masz oczyszczanie w sobotę do w poniedziałek powinno być spokojnie bez zaczerwienień, ale ślady po oczyszczaniu gdzie zrobił Ci się strupek aż tak szybko nie znikną
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-01-22 o 07:05
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 15:47   #834
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
madziunia peeling dobiera się do rodzaju skóry. Jeśli masz naczynkową i suchą to enzymatyczny, jeśli tłusta do drobnoziarnisty, ale jeśli masz ropne wykwity skórne to tylko enzymatyczny. Przypominam że peeling gruboziarnisty jest tylko do skóry nie do cery. Co do częstotliwości to przy cerze suchej, naczyniowej raz w tygodni wystarczy a przy cerze tłustej 2 razy w tygodniu.
Dzieki za odpowiedz Nie mam ropnych wykwitów, takze bede sobie robiła peeling drobnoziarnisty. A co jaki czas powinno się robić to oczyszczanie manualne u kosmetyczki ??
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:00   #835
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

madziuuunia jak Ci się zanieczyści cera to po prostu idź kolejny raz Kurcze mogłaś się spytać kosmetyczki która Cię oczyszczała widziała twoja cerę. Ale po pierwszym zabiegu też było by jej ciężko ustalić. Bo nie ma skali porównawczej. Inaczej gdybyś już była kilkakrotnie, wtedy widać co się dzieje i jak szybko z cerą.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:06   #836
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

A czy któraś z Was miała kiedyś manualne oczyszczanie dekoltu lub pleców? Mi po kuracji lekami zostało sporo zaskórników właśnie na dekolcie, plecach (barkach dokładnie) i ramionach. Zastanawiam się jak mogę się ich pozbyć?
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:20   #837
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Mam pytanie do Lowczyni - jak chodzę do kosmetyczki na różne zabiegi, czasem oczyszczanie, czasem tylko masaż i maseczki, jak tak sobie leżę na fotelu to słucham co mówi do innych klientów i często słyszę jak radzi, by krem nakładać na twarz w minimalnych ilościach i to mnie nurtuje, dlaczego?
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:07   #838
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Lowczyni - jak chodzę do kosmetyczki na różne zabiegi, czasem oczyszczanie, czasem tylko masaż i maseczki, jak tak sobie leżę na fotelu to słucham co mówi do innych klientów i często słyszę jak radzi, by krem nakładać na twarz w minimalnych ilościach i to mnie nurtuje, dlaczego?
hmmm powiem Ci szczerze że mnie zatkało, pierwszy raz spotykam się z takim zaleceniem. Ja czasem mówie wręcz odwrotnie, że jeśli ktoś czuje że ściągnięcie na twarzy to niech nałoży po jakimś czasie kolejny raz. Ja tam ma np u siebie, a mam suchą cerę, tak samo będzie u osób które są po mikrodermabrazji. Tam się wręcz zaleca aby parę razy na dzień nakładały krem. A może ta kosmetyczka nie mówi do klientów tylko do swych pracownic hihi wtedy rozwiązanie tej zagadki było by oczywiste
A tak na marginesie to jej się spytaj sama jestem ciekawa co ci powie.


Tweet jeśli nie masz zmian ropnych, spróbuj regularnie robić peeling gruboziarnisty solny, może obędzie się bez oczyszczania manualnego. Ale regularnie, nawet 2 razy w tygodniu, tak gdzie sama na plecach nie dosięgniesz poproś kogoś.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-01-22 o 21:08
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:32   #839
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Dzięki za odpowiedź, nie mówi tego do pracownicy, tylko do klientów i to nawet jak sprzedaje im kremiki / oprócz zabiegów prowadzi też sprzedaż /- więc teoretycznie powinna być zainteresowana dużym zużyciem. Bardzo mnie to intryguję, jak będę następnym razem spróbuję zapytać, ale to wcale nie jest proste, bo to najlepsza kosmetyczka w moim mieście, trochę niestety zadziera nosa i najlepiej jak przyjmujesz wszystko co mówi za pewnik. Jeśli tylko uzyskam odpowiedź dam znak, pozdrawiam
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 22:19   #840
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Tweet jeśli nie masz zmian ropnych, spróbuj regularnie robić peeling gruboziarnisty solny, może obędzie się bez oczyszczania manualnego. Ale regularnie, nawet 2 razy w tygodniu, tak gdzie sama na plecach nie dosięgniesz poproś kogoś.
dziękuję bardzo, na pewno spróbuję, tylko czy mogę zrobić taki peeling ze zwykłych domowych składników czy trzeba kupić gdzieś taki peeling?
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-22 00:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.