Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 16:17   #3631
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Kinpatsu, gratuluję odwagi
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 16:36   #3632
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Nie martw się teraz będzie tylko lepiej , sama ostatnio ciachnęłam włoski z takich do pasa , do połowy pleców i kita zrobiła się od razu gęściejsza i przestały tak lecieć , więc na pewno zmiana będzie na plus , a jak znów włoski urosną do Twojej wymarzonej długości, to dopiero nas tu zaskoczysz
Dziękuję za dodawanie otuchy. W sumie dobrze wiedzieć, że wiele dziewczyn raz na jakiś czas decyduje się na ten krok - obciąć włosy z na prawdę długich do sporo krótszych. Czuję się lepiej wiedząc, że to normalne i zdrowe, a także potrzebne włosom. Kocham długie włosy i chcę mieć długie włosy, ale dobrze, że sobie odpoczną teraz trochę.
No i jak pisałam w innym wątku, moje namiętne prostowanie końcówek poszło w odstawkę Wywijają się nieco - trudno, znajdę inny sposób żeby je wygładzić na maksa, do prostownicy nie wrócę ^^

Cytat:
Kinpatsu, gratuluję odwagi
Narek, dziękuję Także za inspirację [uwielbiam Twoje włosy ]
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE

Edytowane przez kinpatsu
Czas edycji: 2010-08-04 o 16:38
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 16:57   #3633
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

kinpatsu podziwiam!

może pokażesz nam się w nowej fryzurze?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 17:03   #3634
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
kinpatsu podziwiam!

może pokażesz nam się w nowej fryzurze?
Właśnie Jaką masz tą grzyweczkę?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 17:17   #3635
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Właśnie Jaką masz tą grzyweczkę?
Grzywkę miałam prostą, teraz jest skośna/na bok. Muszę poczekać, aż zacznie rosnąć będzie lepiej wyglądała

little.b.blue, wkleję zdjęcia może jakoś przed weekendem, w sumie nie ma nic takiego do pokazania, wszystko to samo poza długością.

Ale muszę przyznać, że czuję się niesamowicie kiedy przeczesuję włosy i nie wypada mi ani jeden Nic się nie łamie, nie kruszy, końcówki są takie zdrowe teraz, takie gęste, kita chociaż malutka taka gruba się zrobiła, po prostu gruba ojj było mi to potrzebne jednak. Uwierzyłam w te moje włosy, że jeszcze coś z nich może być ^^
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 17:18   #3636
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Ej, przez Ciebie i mnie się zachciało ściąć włosy
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 18:52   #3637
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Grzywkę miałam prostą, teraz jest skośna/na bok. Muszę poczekać, aż zacznie rosnąć będzie lepiej wyglądała

little.b.blue, wkleję zdjęcia może jakoś przed weekendem, w sumie nie ma nic takiego do pokazania, wszystko to samo poza długością.

Ale muszę przyznać, że czuję się niesamowicie kiedy przeczesuję włosy i nie wypada mi ani jeden Nic się nie łamie, nie kruszy, końcówki są takie zdrowe teraz, takie gęste, kita chociaż malutka taka gruba się zrobiła, po prostu gruba ojj było mi to potrzebne jednak. Uwierzyłam w te moje włosy, że jeszcze coś z nich może być ^^
Będzie super zobaczysz znam to uczucie kiedy końcówki są takie równiutkie i włoski się wydają takie gęste i tak dobrze się rozczesują , są puszyste , po rozpuszczeniu takie sypkie i ciągle chce się je dotykać no i ta kita mmmm ja nie mam grzywki , ale zawsze marzyłam o takiej asymetrycznej , chociaż boję się , że będę się od niej odganiać
Denise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 19:12   #3638
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

dotka95, e tam jak nie musisz to nie ścinaj Ja uwielbiam długie włosy i żal mi zawsze jak ktokolwiek utnie

Denise, jak zawsze marzyłaś to czemu nie spróbować, dobry fryzjer wykombinowałby Ci jakąś fajną grzywę. Poza tym, jak Ci nie podejdzie z grzywką to włosy odrosną i tak
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 19:20   #3639
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
dotka95, e tam jak nie musisz to nie ścinaj Ja uwielbiam długie włosy i żal mi zawsze jak ktokolwiek utnie

Denise, jak zawsze marzyłaś to czemu nie spróbować, dobry fryzjer wykombinowałby Ci jakąś fajną grzywę. Poza tym, jak Ci nie podejdzie z grzywką to włosy odrosną i tak
Masz rację! przecież włosy nie zęby - zawsze odrosną boje się tylko ,że będę zarzucać grzywą jak kiedyś Zenek ze Złotopolskich
Denise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 19:24   #3640
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Masz rację! przecież włosy nie zęby - zawsze odrosną boje się tylko ,że będę zarzucać grzywą jak kiedyś Zenek ze Złotopolskich
Myślę, że dobrze ścięta grzywka będzie fajnie się układać, a nie latać na wszystkie strony przy każdym ruchu Przynajmniej ja nigdy nie miałam takiego problemu, obecną grzywkę mam do brwi, zrobiłam z niej teraz grzywkę na bok i ładnie leży Nawet jej na szczotce układać nie muszę.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 20:50   #3641
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Moje po dzisiejszej wizycie u fryzjera. Poszło około 10 cm
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 20:54   #3642
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moje po dzisiejszej wizycie u fryzjera. Poszło około 10 cm
Omg... Jak się cieszę, że nie jestem jedyna Piękne włosy Miki, zresztą co o nich nie powiem i tak to już wiesz od dziewczyn, kolor, typ, długość no cud miód po prostu 10cm to jeszcze lux, u mnie odpadło dziś 25...
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 20:55   #3643
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moje po dzisiejszej wizycie u fryzjera. Poszło około 10 cm
na pewno odzyly po takim scieciu sa swietne
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 21:12   #3644
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Omg... Jak się cieszę, że nie jestem jedyna Piękne włosy Miki, zresztą co o nich nie powiem i tak to już wiesz od dziewczyn, kolor, typ, długość no cud miód po prostu 10cm to jeszcze lux, u mnie odpadło dziś 25...
Dzięki

Odważna decyzja, 25 cm to bardzo dużo ale jeśli były zniszczone to nie było sensu ich dalej zapuszczać. Ja też dzisiaj usłyszałam że te 10 cm nadaje się jedynie do ścięcia ale w końcu pozbyłam się resztki pasemek, została sama natura

Szybko odrosną, zobaczysz a jakie będą piękne i zdrowe Mi też rozjaśnianie zniszczyło włosy choć robiłam to tylko dwa razy Łamały mi się w połowie długości, rozdwajały i wypadały. Tak się cieszę że udało mi się wrócić do naturalnego koloru.

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
na pewno odzyly po takim scieciu sa swietne
Bardzo cienkie na końcach były także ścięcie było nieuniknione ale tym samym pozbyłam się pasemek

Dzięki
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 21:39   #3645
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Witajcie, jakiś czas temu wstawiałam tutaj zdjęcie swoich włosów i zrobię małą aktualizację. Włosy miałam aż za pas, ale co z tego całego zapuszczania, skoro wypadały (dodam, że farbowałam na czerń). Postanowiłam je skracać i nie farbować, na mojej głowie jest feria kolorów, ale ja wytrwale czekam aż będę mogła obciąć ostatnie końcówki czerni , a według moich obliczeń to nastąpi już za rok. Włosy rosną mi migiem, ale co tu się dziwić skoro tyle w nie wkładam
Znów postanowiłam je podciąć i chyba jutro to uczynię, tylko chcę, by moje włosy były lekko za ramiona.

Wstawiam tutaj 2 zdjęcia:
1 - z marca 10 r.
2 - z maja 10 r.

i jutro postaram się zrobić nowe zdjęcie dla nowych włosków i nowego odrosta
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 08:50   #3646
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Moje po dzisiejszej wizycie u fryzjera. Poszło około 10 cm
mi sie wydaje, ze poszlo wiecej niz 10cm teraz wygladaja na gesciejsze
Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Witajcie, jakiś czas temu wstawiałam tutaj zdjęcie swoich włosów i zrobię małą aktualizację. Włosy miałam aż za pas, ale co z tego całego zapuszczania, skoro wypadały (dodam, że farbowałam na czerń). Postanowiłam je skracać i nie farbować, na mojej głowie jest feria kolorów, ale ja wytrwale czekam aż będę mogła obciąć ostatnie końcówki czerni , a według moich obliczeń to nastąpi już za rok. Włosy rosną mi migiem, ale co tu się dziwić skoro tyle w nie wkładam
Znów postanowiłam je podciąć i chyba jutro to uczynię, tylko chcę, by moje włosy były lekko za ramiona.

Wstawiam tutaj 2 zdjęcia:
1 - z marca 10 r.
2 - z maja 10 r.

i jutro postaram się zrobić nowe zdjęcie dla nowych włosków i nowego odrosta
ja bym na Twoim miejscu dalej farbowala-te odrosty nie wygladaja za ciekawie
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 08:53   #3647
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2116125 4]ja bym na Twoim miejscu dalej farbowala-te odrosty nie wygladaja za ciekawie [/QUOTE]
jak chcesz to sobie farbuj, nie zamierzam chodzić łysa za kilka lat a poza tym napisałam, że odrost jest baardzo duży. zresztą ciekawa jestem jaki odrost wygląda ciekawie.
mimo tego każdy mnie się pyta czy to jakaś nowa moda na takie farbowanie
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:00   #3648
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
jak chcesz to sobie farbuj, nie zamierzam chodzić łysa za kilka lat a poza tym napisałam, że odrost jest baardzo duży. zresztą ciekawa jestem jaki odrost wygląda ciekawie.
mimo tego każdy mnie się pyta czy to jakaś nowa moda na takie farbowanie
ja wlasnie nie farbuje, ale twoje glowa wiec rob co chcesz
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:03   #3649
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
jak chcesz to sobie farbuj, nie zamierzam chodzić łysa za kilka lat a poza tym napisałam, że odrost jest baardzo duży. zresztą ciekawa jestem jaki odrost wygląda ciekawie.
mimo tego każdy mnie się pyta czy to jakaś nowa moda na takie farbowanie
moim zdaniem to nie wygląda tak tragicznie Też miałam odrosty, bo rozjaśniałam włosy i zrobiłam tak, że pofarbowałam te rozjaśniane na swój naturalny Ale z czarnego to się chyba nie uda...
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 09:06   #3650
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2116146 0]ja wlasnie nie farbuje, ale twoje glowa wiec rob co chcesz[/QUOTE]
no to skąd możesz wiedzieć jak to jest gdy się farbuje?

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
moim zdaniem to nie wygląda tak tragicznie Też miałam odrosty, bo rozjaśniałam włosy i zrobiłam tak, że pofarbowałam te rozjaśniane na swój naturalny Ale z czarnego to się chyba nie uda...
Tylko wiesz, że z czerni nie tak łatwo zejść, a rozjaśniać już mi się nie opłaca
dekoloryzowałam, ale to nic nie pomogło, dalej są czarne, albo przynajmniej ciemnobrązowe
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:15   #3651
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

redeyes, wmawiaj wszystkim, że to taki nowy styl, może zostaniesz prekursorką w swoich okolicach Moim zdaniem bardzo ciekawie by wyglądały związane w koński ogon albo upięte - nie byłoby widać miejsca "przejścia". Trzymam kciuki za wytrwałość Kumpela o podobnej długości włosów i podobnym kolorze naturalnym, też schodziła z czerni... Raz się ugięła i pofarbowała (na samym początku), ale chyba teraz już się jej udało Nie wiem, dawno jej nie widziałam.
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:38   #3652
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
no to skąd możesz wiedzieć jak to jest gdy się farbuje?

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------


Tylko wiesz, że z czerni nie tak łatwo zejść, a rozjaśniać już mi się nie opłaca
dekoloryzowałam, ale to nic nie pomogło, dalej są czarne, albo przynajmniej ciemnobrązowe
bo kiedys farbowalam ale jak juz chcesz miec naturalny kolor to niestety musisz przecierpiec
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:49   #3653
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez miss_alchemist Pokaż wiadomość
redeyes, wmawiaj wszystkim, że to taki nowy styl, może zostaniesz prekursorką w swoich okolicach Moim zdaniem bardzo ciekawie by wyglądały związane w koński ogon albo upięte - nie byłoby widać miejsca "przejścia". Trzymam kciuki za wytrwałość Kumpela o podobnej długości włosów i podobnym kolorze naturalnym, też schodziła z czerni... Raz się ugięła i pofarbowała (na samym początku), ale chyba teraz już się jej udało Nie wiem, dawno jej nie widziałam.
ale przecież całe życie w końskim ogonie chodzić nie będę

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2116245 4]bo kiedys farbowalam ale jak juz chcesz miec naturalny kolor to niestety musisz przecierpiec[/QUOTE]
przeżywasz tak, jakbyś to Ty miała chodzić z tymi włosami, natomiast mi to prawie w ogóle już nie przeszkadza
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 11:12   #3654
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Poszlam za waszym przykładam i obcięłam 10 cm (nie patrząc już na to że baba wyszarpala mnie grzebieniem wyrywając mi połowę włosów i kasując za podcięcie 30 zl) to czuję się w miarę dobrze. Wyglądam beznadziejnie, mam nadzieję, że szybko odrosną.
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 11:18   #3655
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Poszlam za waszym przykładam i obcięłam 10 cm (nie patrząc już na to że baba wyszarpala mnie grzebieniem wyrywając mi połowę włosów i kasując za podcięcie 30 zl) to czuję się w miarę dobrze. Wyglądam beznadziejnie, mam nadzieję, że szybko odrosną.
odrosnakochana, juz niedlugo

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Dzięki

Odważna decyzja, 25 cm to bardzo dużo ale jeśli były zniszczone to nie było sensu ich dalej zapuszczać. Ja też dzisiaj usłyszałam że te 10 cm nadaje się jedynie do ścięcia ale w końcu pozbyłam się resztki pasemek, została sama natura

Szybko odrosną, zobaczysz a jakie będą piękne i zdrowe Mi też rozjaśnianie zniszczyło włosy choć robiłam to tylko dwa razy Łamały mi się w połowie długości, rozdwajały i wypadały. Tak się cieszę że udało mi się wrócić do naturalnego koloru.



Bardzo cienkie na końcach były także ścięcie było nieuniknione ale tym samym pozbyłam się pasemek

Dzięki
cuda! odrosną zaraz i bedą jeszcze piękniejesze
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 12:13   #3656
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

redeyes slicznie bylo ci w tej czerni moze to evelina miała na mysli

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

niestety w wielu przypadkach jest tak ze kolor naturalny jest okropny (nie mowie tu oczywiscie o tobie tylko o sobie i mimo ze chciałabym przestac farbowac i regenerowac je tylkio to nie da rady;/)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:10   #3657
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Włosy po obcięciu po pierwszym myciu. Ogólnie wyglądam brzydko. Włosy absolutnie się nie układają, końcówki są bardzo niesforne. Prostownica poszła w odstawkę, tak więc niewiele mogę zrobić, na szczotce modelować za bardzo nie umiem to raz, a dwa, chcę żeby mi włosy całkiem odpoczęły od tego typu rzeczy. Myślałam w sumie, że są nieco krótsze, może dlatego, że fryzjerka je ładnie podwinęła. Pierwszy raz mam tak krótkie włosy od wielu, wielu lat. Nie podobam się sobie w ogóle, ale różnica w dotyku jest niesamowita. Włosy przestały się łamać całkowicie, wypadają w stopniu minimalnym, końcówki są bardzo gęste i grube. Na pewno tego potrzebowałam, ale z utęsknieniem czekam na moją wymarzoną długość...
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:36   #3658
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Bardzo ładne włoski I widać że są zdrowiutkie teraz. Nie martw się odrosną, kup coś na porost i będę odrastać.
Mamy teraz prawie taką samą długość
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:45   #3659
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Włosy po obcięciu po pierwszym myciu. Ogólnie wyglądam brzydko. Włosy absolutnie się nie układają, końcówki są bardzo niesforne. Prostownica poszła w odstawkę, tak więc niewiele mogę zrobić, na szczotce modelować za bardzo nie umiem to raz, a dwa, chcę żeby mi włosy całkiem odpoczęły od tego typu rzeczy. Myślałam w sumie, że są nieco krótsze, może dlatego, że fryzjerka je ładnie podwinęła. Pierwszy raz mam tak krótkie włosy od wielu, wielu lat. Nie podobam się sobie w ogóle, ale różnica w dotyku jest niesamowita. Włosy przestały się łamać całkowicie, wypadają w stopniu minimalnym, końcówki są bardzo gęste i grube. Na pewno tego potrzebowałam, ale z utęsknieniem czekam na moją wymarzoną długość...

bardzo ładne a zdradz jaka to farba? bo skoro na zdjeciu z lampą nie ma nawet odrobiny zlotego odblasku to chyba musi byc baaardzo popielata?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:51   #3660
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne włoski I widać że są zdrowiutkie teraz. Nie martw się odrosną, kup coś na porost i będę odrastać.
Mamy teraz prawie taką samą długość
Dziękuję ^^ A specyfików na porost używam teraz od groma, więc liczę na to, że szybko mi włoski odrosną

infatuated, ten kolor to wypłukana już farba nice&easy - natural medium ash blonde
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.