Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-28, 10:28   #3001
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mangha Pokaż wiadomość
A ja zgłaszam że zamówiłam wraz z kwasami ten ekstrakt z aloesu i po prostu kocham go miłością od pierwszego wejrzenia

Aloes zawsze lubiłam stosować, ale ten ekstrakt przebija wszystko co do tej pory miałam.
Mangha, a jakie u Ciebie ma zastosowanie?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 12:51   #3002
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Mangha, a jakie u Ciebie ma zastosowanie?
Mam go w toniku, w kremie w serum we wszystkim zastosowałam nawet solo pod krem, też było super. Głównie używam do nawilżania twarzy
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 13:55   #3003
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mangha Pokaż wiadomość
Mam go w toniku, w kremie w serum we wszystkim zastosowałam nawet solo pod krem, też było super. Głównie używam do nawilżania twarzy
Dostałam go gratis do zamówienia, użyłam ze dwa razy i... zapomniałam
Chyba za dużo mam buteleczek w swoim kosmetycznym barku
Spróbuję go dodać do kremu zaraz przed nałożeniem i sprawdzę bo nawilżenie bardzo się przyda
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 07:22   #3004
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny co sądzicie o ekstrakcie nawilżającym? Chciałabym go dodać do żelu hialuronowego....potrzebu ję dobrego nawilżenia bo stosuje kwasy, a oleje niestety lubią mnie zapchać
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 09:20   #3005
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czy olejek myjący mogę zrobić na bazie oliwki Babydream ?
Palala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 11:55   #3006
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o ekstrakcie nawilżającym? Chciałabym go dodać do żelu hialuronowego....potrzebu ję dobrego nawilżenia bo stosuje kwasy, a oleje niestety lubią mnie zapchać

Mi on jakos szczegolnie do gustu nie przypadl szalu nawilzenia nie bylo, a cos w skladzie mi wyjątkowo szkodziło. Myślę ze podręczne ilości możesz robic. tzn zaraz przed nałożeniem na buźkę zmieszać ekstrakt + HA.
Ja tez z olejami ostroznie - i na dzien wole kombinacje HA + mleczko (migadlowe, winogronowe - mazidla), ktore owszem zawiera odrobine oleju ale ładnie sie wchłania. NMF tez dziewczyny chwalą. A przy kwasach mysle ze świetnie sie spisze sie kompleks ceramidowy
Nie wiem czy na ZSK sa dostępne, ja sie przerzuciłam ost na mazidla
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 17:42   #3007
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam dziewczyny Przyjmiecie do swojego grona kolejną duszyczkę, która w ZSK ma zamiar wydać ciężko zarobione pieniądze?

Mam cerę kapryśną. Tzn niby normalna, ale ma tendencje zarówno do przetłuszczania i zapychania, jak i do przesuszania. Ale nie jest to cera mieszana, bo dotyczy to zjawisko całej twarzy - zależy z czym przesadzę albo z czym nie przesadzę Generalnie pielęgnacja jej to koszmar. Póki co używam kosmetyków z BU, ale asortyment zsk bardziej mi się podoba
Myślałam nad
  • olejek czarnuszka- migdał
  • hydrolat geraniowy i migdałowy
  • macerat z zielonej herbaty do mieszania jako ekspresowe serum z żelem hialuronowym z BU
  • jakiś olej do włosów - myślę nad jojobą
  • olej arganowy do walki z rozstępami - czytałam kilka stron temu pozytywne opinie o nim
Jakieś sugestie, poprawki?

A odnośnie witaminy E, to myślicie, że sprawdzi się jako szybki dodatek na dłoni do sklepowych balsamów do ciała, właśnie na miejsca z rozstępami? Bo muszę nieco kupnych balsamów wykończyć...

Edytowane przez Limone
Czas edycji: 2011-11-01 o 17:47
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 18:41   #3008
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

He, czy któraś używała może ekstrakt przeciwtrądzikowy? Zdziałał coś?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 19:47   #3009
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Przyjmiecie do swojego grona kolejną duszyczkę, która w ZSK ma zamiar wydać ciężko zarobione pieniądze?

Mam cerę kapryśną. Tzn niby normalna, ale ma tendencje zarówno do przetłuszczania i zapychania, jak i do przesuszania. Ale nie jest to cera mieszana, bo dotyczy to zjawisko całej twarzy - zależy z czym przesadzę albo z czym nie przesadzę Generalnie pielęgnacja jej to koszmar. Póki co używam kosmetyków z BU, ale asortyment zsk bardziej mi się podoba
Myślałam nad
  • olejek czarnuszka- migdał
  • hydrolat geraniowy i migdałowy
  • macerat z zielonej herbaty do mieszania jako ekspresowe serum z żelem hialuronowym z BU
  • jakiś olej do włosów - myślę nad jojobą
  • olej arganowy do walki z rozstępami - czytałam kilka stron temu pozytywne opinie o nim
Jakieś sugestie, poprawki?

A odnośnie witaminy E, to myślicie, że sprawdzi się jako szybki dodatek na dłoni do sklepowych balsamów do ciała, właśnie na miejsca z rozstępami? Bo muszę nieco kupnych balsamów wykończyć...
Wybór dobry, ja bym pomyślała też nad hydrolatem oczarowym, na taką cerę, jak Twoja powinien spisać się na medal Migdałowy za to ładnie nawilży.

Olejek czarnuszka-migdał nie pachnie zbyt przyjemnie, ja zapachu czarnuszki nie lubię, może od razu jakiś olejek eteryczny do zabicia zapachu zamów Ja dodałam kilkanaście kropel olejku pomarańczowego i teraz jest całkiem przyjemny.

Do włosów polecam Ci olej z kiełków pszenicy i konopny, mają akurat małe pojemności, niedrogie, a dla mnie te oleje są rewelacyjne, lepsze niż jojoba. Albo weź też dodatkowo jojobę

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
He, czy któraś używała może ekstrakt przeciwtrądzikowy? Zdziałał coś?
Nie używałam, ale planuję właśnie na dniach zamówić i ukręcić siostrze krem z tym ekstraktem na zyskowej bazie kremowej

W ogóle większe zamówienie mi się szykuje, oleje włosowe, bo się kończą - konopny i awokado (orzech laskowy i włoski wolę z mazideł, bo nierafinowane), małe pojemności 15ml oleju z pestek granatu, z pestek śliwki, pestek moreli, arganowy, tonik depigmentacyjny, wyciąg z granatu i zielonej herbaty do antyoksydacyjnych ser, hydrolat rozmarynowy i ekstrakt przeciwłupieżowy ażeby wcierkę zrobić, dla siostry bazę kremową, ekstrakt przeciwtrądzikowy. No i FEOG i mocznik Uwielbiam też do twarzy ich oleje owocowe (truskawka, malina, żurawina), ale mam jeszcze ich trochę i powstrzymałam się.

Właśnie właśnie kochane, jak zakonserwuje FEOG-iem tonik depigmentacyjny, to muszę go dalej trzymać w lodówce, czy już nie?
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 19:51   #3010
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Jak stosujesz konopny na włosy? Chciałabym czym zabezpieczać końcówki , podobno oleje są spoko, ale nie chce mi sie wierzyć, że mi nie przetłuszczą włosów >.< Albo zwyczajnie nie umiem nałożyć tak małej ilości :P
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 19:54   #3011
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Wybór dobry, ja bym pomyślała też nad hydrolatem oczarowym, na taką cerę, jak Twoja powinien spisać się na medal Migdałowy za to ładnie nawilży.

Olejek czarnuszka-migdał nie pachnie zbyt przyjemnie, ja zapachu czarnuszki nie lubię, może od razu jakiś olejek eteryczny do zabicia zapachu zamów Ja dodałam kilkanaście kropel olejku pomarańczowego i teraz jest całkiem przyjemny.

Do włosów polecam Ci olej z kiełków pszenicy i konopny, mają akurat małe pojemności, niedrogie, a dla mnie te oleje są rewelacyjne, lepsze niż jojoba. Albo weź też dodatkowo jojobę
Dzięki wielkie Oczarowy mam z BU i tak sobie jestem zadowolona. Zastanawiam się też nad hydrolatem ze kwiatów pomarańczy zamiast geraniowym. Olejki eteryczne mam apteczne Więc jak coś to na pewno dodam, tylko zastanawiam się w razie czego ile kropli na opakowanie i czy nie zmieni to trwałości produktu? Dzięki za sugestie dotyczące włosów
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 20:05   #3012
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość

Właśnie właśnie kochane, jak zakonserwuje FEOG-iem tonik depigmentacyjny, to muszę go dalej trzymać w lodówce, czy już nie?
Z tego co wyczytałam o FEOGu zanim zrobiła swoje pierwsze mazidła to dzięki niemu nie trzeba trzymać w lodówce.
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:13   #3013
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Oczarowy mam z BU i tak sobie jestem zadowolona. Zastanawiam się też nad hydrolatem ze kwiatów pomarańczy zamiast geraniowym. Olejki eteryczne mam apteczne Więc jak coś to na pewno dodam, tylko zastanawiam się w razie czego ile kropli na opakowanie i czy nie zmieni to trwałości produktu? Dzięki za sugestie dotyczące włosów
Ja oczar za to kocham Hydrolat z kwiatów pomarańczy mi trochę ściągnął skórę i pachnie bardzo intensywnie, głowa mnie od niego bolała, męczący dosyć. Geraniowy u mnie spisał się lepiej, ale sama musisz wybrać

Co do olejków eterycznych - pod olejkiem myjącym pisze, że można dodatkowo dodać kilkanaście kropel

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Z tego co wyczytałam o FEOGu zanim zrobiła swoje pierwsze mazidła to dzięki niemu nie trzeba trzymać w lodówce.
Dziękuję bardzo Właśnie doczytałam, że można trzymać poza lodówką
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:21   #3014
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Jak stosujesz konopny na włosy? Chciałabym czym zabezpieczać końcówki , podobno oleje są spoko, ale nie chce mi sie wierzyć, że mi nie przetłuszczą włosów >.< Albo zwyczajnie nie umiem nałożyć tak małej ilości :P
myszko2020 zapomnialam zacytowac i chyba nie zauwazylas, a to pytanie do Ciebie ^^
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:24   #3015
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ja oczar za to kocham Hydrolat z kwiatów pomarańczy mi trochę ściągnął skórę i pachnie bardzo intensywnie, głowa mnie od niego bolała, męczący dosyć. Geraniowy u mnie spisał się lepiej, ale sama musisz wybrać

Co do olejków eterycznych - pod olejkiem myjącym pisze, że można dodatkowo dodać kilkanaście kropel
Ojej, miałam nadzieję na ładny zapach, ale też jestem na nie wrażliwa
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:31   #3016
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cześć dziewczyny mam do was pytanko.

Właśnie złożyłam pierwsze zamówienie z ZSK (przedtem tylko zamawiałam z BU, ale czas oczekiwania u nich do przesada) i się zastanawiam czy mogę od razu zapłacić przelewem czy mam czekać na telefon od ZSK potwierdzający zamówienie
Z góry wybaczcie za dla nie których zbyt głupie pytanie
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:38   #3017
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
myszko2020 zapomnialam zacytowac i chyba nie zauwazylas, a to pytanie do Ciebie ^^
A przepraszam kochana, nie zauważyłam pytania Konopny stosuję normalnie przed myciem, przeważnie na całą noc - świetnie nabłyszcza, włosy są elastyczne i nawilżone. A na zabezpieczanie końcówek stosuję głównie kokos, ale myślę, że i kropla konopnego (naprawdę bardzo mało) roztarta w rękach da radę

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Ojej, miałam nadzieję na ładny zapach, ale też jestem na nie wrażliwa
Niektórzy lubią ten zapach, ja i moja siostra nie możemy go znieść

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam do was pytanko.

Właśnie złożyłam pierwsze zamówienie z ZSK (przedtem tylko zamawiałam z BU, ale czas oczekiwania u nich do przesada) i się zastanawiam czy mogę od razu zapłacić przelewem czy mam czekać na telefon od ZSK potwierdzający zamówienie
Z góry wybaczcie za dla nie których zbyt głupie pytanie
Nie dzwonią, potwierdzając zamówienie wysyłają meila Ja zawsze od razu przelewam
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 22:34   #3018
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny. A robiła któraś z was mydełka z ZSK?
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 02:00   #3019
Kot Kotkowaty
Raczkowanie
 
Avatar Kot Kotkowaty
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam i zwracam się z pytaniem
Moja mama ma urodziny i chciałabym jej coś kupić z kosmetyków naturalnych, aczkolwiek mam bardzo ograniczony budżet w tym momencie. Myślałam o hydrolacie(serum i krem z BU mam zamiar sprezentować jej na święta przy większym przypływie gotówki). Macie jakieś pomysły co dorzucić do tego hydrolatu ? Jeśli chodzi o cerę to ma mieszaną z rozszerzonymi porami no i nie ma raczej większych zmarszczek, jedynie to bruzdy nosowo-wargowe i wokół oczu. Z góry ogromne dzięki za pomoc
Kot Kotkowaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 07:13   #3020
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Dziewczyny. A robiła któraś z was mydełka z ZSK?
Przyłączam się do pytania, bo szczerze mówiąc też mnie zaciekawiły te naturalne mydła, czasem lubię sobie użyć takiej kosteczki, żeby dobrze odtłuścić skórę przykrytą tonami balsamów i kremów .
A świece próbowałyście kiedyś robić z półproduktów na ZSK?
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:36   #3021
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
W ogóle większe zamówienie mi się szykuje, oleje włosowe, bo się kończą - konopny i awokado (orzech laskowy i włoski wolę z mazideł, bo nierafinowane), małe pojemności 15ml oleju z pestek granatu, z pestek śliwki, pestek moreli, arganowy, tonik depigmentacyjny, wyciąg z granatu i zielonej herbaty do antyoksydacyjnych ser, hydrolat rozmarynowy i ekstrakt przeciwłupieżowy ażeby wcierkę zrobić, dla siostry bazę kremową, ekstrakt przeciwtrądzikowy. No i FEOG i mocznik Uwielbiam też do twarzy ich oleje owocowe (truskawka, malina, żurawina), ale mam jeszcze ich trochę i powstrzymałam się.
Szalejesz powiem Ci

Proszę o relacje ze stosowania toniku depigmentacyjnego
Na jakie problemy dokładnie go stosujesz?
Sprawdzi się na przebawienia potrądzikowe i zmiany "kolorystyczne" po wycisakniu niespodzianek?

Co do zapachów, to ja jestem mega wrażiwa - przez kocankę nie przebrnęłam, spirulina wzmaga we mnie odruch wymiotny i muszę ją mieszać z glinką białą, żeby nie umrzeć podczas nakładania jej na twarz.... koszmar
A czarnuszka jest dla mnie ok Z HA szybko się wchłania i nie czuję jej, także spoks
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 09:02   #3022
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Szalejesz powiem Ci

Proszę o relacje ze stosowania toniku depigmentacyjnego
Na jakie problemy dokładnie go stosujesz?
Sprawdzi się na przebawienia potrądzikowe i zmiany "kolorystyczne" po wycisakniu niespodzianek?

Co do zapachów, to ja jestem mega wrażiwa - przez kocankę nie przebrnęłam, spirulina wzmaga we mnie odruch wymiotny i muszę ją mieszać z glinką białą, żeby nie umrzeć podczas nakładania jej na twarz.... koszmar
A czarnuszka jest dla mnie ok Z HA szybko się wchłania i nie czuję jej, także spoks
Relację zdam na pewno za jakiś czas
Ja właśnie głównie w celu przebarwień potrądzikowych po wyciskaniu, kiedyś namiętnie to robiłam
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:19   #3023
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Relację zdam na pewno za jakiś czas
Ja właśnie głównie w celu przebarwień potrądzikowych po wyciskaniu, kiedyś namiętnie to robiłam
Czyli jak rozumiem, nie miałaś wcześniej styczności z tym tonikiem?
Ja nadal wyciskam wszystko, co się pojawi
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:30   #3024
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Czyli jak rozumiem, nie miałaś wcześniej styczności z tym tonikiem?
Ja nadal wyciskam wszystko, co się pojawi
Ja przestałąm, bo plamy mi się robią jeśli cokolwiek dotknę Co prawda, same znikają po jakimś czasie( ), ale zanim zejdą to twarz jest jak jajko przepiórcze
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:44   #3025
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Czyli jak rozumiem, nie miałaś wcześniej styczności z tym tonikiem?
Ja nadal wyciskam wszystko, co się pojawi
Wcześniej nie używałam go Ja już nie wyciskam, czasem mnie coś weźmie, ale to może raz na kilka miesięcy

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja przestałąm, bo plamy mi się robią jeśli cokolwiek dotknę Co prawda, same znikają po jakimś czasie( ), ale zanim zejdą to twarz jest jak jajko przepiórcze
Moja siostra ma tak samo
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 11:22   #3026
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja przestałąm, bo plamy mi się robią jeśli cokolwiek dotknę Co prawda, same znikają po jakimś czasie( ), ale zanim zejdą to twarz jest jak jajko przepiórcze
Moje zaskórniki niestety nie znikną, nie rozpłyną się w powietrzu Jeśli są i nic z nimi nie zrobię, po jakimś czasie mogą stać się tylko większe, a po nich kratery Więc wyciskam jak widzę, że coś tam się tworzy i mimo pielęgnacji nic się nie zmienia. Wiem, że to be i wyciskać się nie powinno, ale nie potrafię prowadzić hodowli tego typu
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 11:41   #3027
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam do was pytanko.

Właśnie złożyłam pierwsze zamówienie z ZSK (przedtem tylko zamawiałam z BU, ale czas oczekiwania u nich do przesada) i się zastanawiam czy mogę od razu zapłacić przelewem czy mam czekać na telefon od ZSK potwierdzający zamówienie
Z góry wybaczcie za dla nie których zbyt głupie pytanie
Rób przelew od razu, oni nie dzwonią Potem wyślą Ci maila o zmiane statusu Twojego zamówienia.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 11:48   #3028
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Wcześniej nie używałam go Ja już nie wyciskam, czasem mnie coś weźmie, ale to może raz na kilka miesięcy


Moja siostra ma tak samo
Ale plamki po wypryskach jej znikają? To fajnie, że nie jestem jedynym przypadkiem
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 13:14   #3029
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

o widzę trafiłam na idealny wątek
dopiero niedawno odkryłam kosmetyki naturalne a stronkę zrób sobie krem niedawno przeglądałam i napaliłam się na trochę rzeczy

mam nadzieję że mogę was podpytać co nieco
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 13:48   #3030
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania, bo szczerze mówiąc też mnie zaciekawiły te naturalne mydła, czasem lubię sobie użyć takiej kosteczki, żeby dobrze odtłuścić skórę przykrytą tonami balsamów i kremów .
A świece próbowałyście kiedyś robić z półproduktów na ZSK?
Robilam mydla ale nie z zsk a z polproduktow kupionych na ebay oraz z tluszczy, ale po tym jak kilkakrotnie zle wyliczylam zmydlanie u dodalam nieodpowiednie ilosci i mydla sie zsiadly, albo wogole nie zgestnialy to sie poddalam. Ale uzywalam mydla oliwkowego zrobionego przez kolezanke i bylo super.

Blokow glicerynowych zawsze wychodzily.


Sent from my E15i using Tapatalk
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.