Podklad ciemnieje czy to ja mam wade wzroku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 22:07   #1
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109

Podklad ciemnieje czy to ja mam wade wzroku?


Dziewczyny mam podklad Unifiance Creme do cery suchej - dokladnie ten
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9663

Otoz jakis czas temu kolor 22, ktory byl dla mnie swietny i latem i jesienia i zima zrobil sie bardzo ciemny i pomaranczowy. Uzywam go od roku z kawalkiem, w zwiazku z tym mam podejrzenia, ze po prostu sie zestarzal. Zauwazylam tez, ze kiedy za slabo wstrzasam - tlusta warstwa oddziela sie od warstwy kolorwej. W zwiazku z tym moje dwa pytania:
1. Czy podklad moze zmieniac barwe ze starosci (bo ze sie rozwarstwia ze starosci to wiem)?
2. Jak dlugo mozna stosowac podklad? Tzn. ile zaleca sie uzywanie jednego opakowania? Ten kupilam w aptece, byl w zaklejonym kartoniku, zakladam wiec, ze nikt go nie otwieral przede mna.
Prosze o pomoc, bardzo bylam zadowolona z tego kosmetyku, jesli wiec okaze sie, ze to co sie z nim dzieje jest normalne, to kupie sobie drugi i bede sie nim cieszyc przez kolejny rok
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 23:03   #2
magdalenka14
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 237
GG do magdalenka14
Dot.: Podklad ciemnieje czy to ja mam wade wzroku?

Sprawdz date ważności. Na moim (inglot) pisze, ze do maja 2007 więc mam jeszcze troche czasu. Ale mój stary..chyba 2 lata ma...podkład tez zciemniał. Nie używam go bo ma chemiczny zapach. Ale kiedyś potrzebowałam zakryć 'niespodziankę' i sięgnęłam po tamten. Maskara...chyba 4 tony ciemniejszy
__________________
W życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym
magdalenka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:08   #3
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Podklad ciemnieje czy to ja mam wade wzroku?

Najpewniej się zestarzał, jak piszesz, a skoro się rozwarstwił, to i kolor mógł zmienić. W pierwszej chwili chciałam pytać, czy nie zmieniłaś kremu lub pudru, bo wtedy czasami też może dojść do zmiany koloru (składniki się "gryzą" i w efekcie podkład ciemnieje na twarzy), ale na Twoim miejscu tego opakowania już bym się pozbyła. Nie wiem, jak długo powinno się stosować jedno opakowanie, mi schodzą przed upływem roku; fakt - to jednak sporo czasu, do tego mogły dojść niekorzystne warunki przechowywania i pozostaje Ci chyba kolejny zakup
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:02   #4
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Podklad ciemnieje czy to ja mam wade wzroku?

Ja czytałam w kilk miejscach, że ata ważności odnosi się do produktu nie otwartego czyli fabrycznie zapakowanego, natomiast na nowych opakowaniach już od jakiegoś czasu są takie znaczki otwartego słoiczka z liczbą np 12 M , co oznacza, że produkt można przechowywać i używać po otwarciu 12 miesięcy.
Co do podkładu to po ponad roku może sie rozwarstwiać i zmienić kolor, miałam tak przy kilku podkładach, których nie używałam tylko stały sobie i stały na półce w łazience.
Ale rekord pobiły Astor water sensation i BURGOIS REPULPANT, które ciemnieją na mojej skórze mimo że są nowe i na pierwzy rzut oka jaśniutkie jak trzeba. To dopiero masakra.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.