Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 12:23   #1741
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

wstawilam do albumu zdjecie dziewczyny, wlasnie cos takiego bym chciala nie wiem co prawda jak wyglada z tylu, ale przeciez nie musze miec tam wygolonego, zeby mi kark bylo widac, tylko zeby ladnie wlosy opadaly
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:26   #1742
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wstawilam do albumu zdjecie dziewczyny, wlasnie cos takiego bym chciala nie wiem co prawda jak wyglada z tylu, ale przeciez nie musze miec tam wygolonego, zeby mi kark bylo widac, tylko zeby ladnie wlosy opadaly
odważnie
może ciut dłużej
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:29   #1743
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wstawilam do albumu zdjecie dziewczyny, wlasnie cos takiego bym chciala nie wiem co prawda jak wyglada z tylu, ale przeciez nie musze miec tam wygolonego, zeby mi kark bylo widac, tylko zeby ladnie wlosy opadaly
jak dla mnie mega widze cie w takiej fryzurce
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:36   #1744
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej juz jestem po pracy przez ten czas zdazylam spotkac po drodze swoja znajoma , juz umowione jestesmy na kawe , bo niewidzialam jej od wakacji i przegadalam godzine przez telefon , czasami mysle ze dostane raka ucha od tych pogawedek telefonicznych

co nieco podczytalam iii....

Jesli chodzi o scinanie kitka to widze , naprawde to cie meczy , wiec zetnij , inaczej sie nie przekonasz , jak bedziesz sie czula w krotszych znowu to nie jest taka krotka fryzura bedzie ci pasowala i podkreslala pieknie kosci policzkowe
Doda CZASAMI mi sie podoba ostatnio moja znajoma na slub kolezanki zalozyla sobie takie uszy elfa jak miala niedawno Dodaplus do odpowiedniej kreacji - takze wiecie , czasami kogos ona inspiruje tez
Wogole lubie dziewczyny z wyrozniajacymi sie kosciami policzkowymi dodatkowo podkreslone rozem czy brazerem
Twarz ma zadbana widac ze lata po zabiegach roznych
W reszte nie wnikam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:38   #1745
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak dla mnie mega widze cie w takiej fryzurce
no dobra, to teraz ide na zakupy, do lekarza i moze uda mi sie zahaczyc o fryzjera i zapisac sie na jakis najblizszy termin, zebym zapalu nie stracila a tak powiem Wam w sekrecie ze w zwiazku z tym to korci mnie farbniecie sie jeszcze ciemniejsza farba Bunny nie bij
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:44   #1746
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no dobra, to teraz ide na zakupy, do lekarza i moze uda mi sie zahaczyc o fryzjera i zapisac sie na jakis najblizszy termin, zebym zapalu nie stracila a tak powiem Wam w sekrecie ze w zwiazku z tym to korci mnie farbniecie sie jeszcze ciemniejsza farba Bunny nie bij
Jaką ????
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 12:45   #1747
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no dobra, to teraz ide na zakupy, do lekarza i moze uda mi sie zahaczyc o fryzjera i zapisac sie na jakis najblizszy termin, zebym zapalu nie stracila a tak powiem Wam w sekrecie ze w zwiazku z tym to korci mnie farbniecie sie jeszcze ciemniejsza farba Bunny nie bij
super zazdroszcze
moze tez sie odwaze z czasem bo podoba mi sie krotsza fryzura wlosy dlugie przejadly mi sie jakos
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 12:46   #1748
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Jaką ????
a zebym ja to wiedziala taki poziom 6 chyba bym chciala kurcze, moze nastepnym razem wezme i sie farbne 7,22 + 6 ? ale to znowu zoltko moze mi wybic, kurcze
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 13:18   #1749
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no dobra, to teraz ide na zakupy, do lekarza i moze uda mi sie zahaczyc o fryzjera i zapisac sie na jakis najblizszy termin, zebym zapalu nie stracila a tak powiem Wam w sekrecie ze w zwiazku z tym to korci mnie farbniecie sie jeszcze ciemniejsza farba Bunny nie bij
kitka przesadzasz powoli...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a zebym ja to wiedziala taki poziom 6 chyba bym chciala kurcze, moze nastepnym razem wezme i sie farbne 7,22 + 6 ? ale to znowu zoltko moze mi wybic, kurcze
to zrob samo 7.22 jak uznasz ze jeszcze ciemniej to powoli zejdziesz jeszcze nizej
ale ja nie radze

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

kitka i w razie co 6.22 tez widze masz u jednego sprzedawcy na all
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 13:19   #1750
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no dobra, to teraz ide na zakupy, do lekarza i moze uda mi sie zahaczyc o fryzjera i zapisac sie na jakis najblizszy termin, zebym zapalu nie stracila a tak powiem Wam w sekrecie ze w zwiazku z tym to korci mnie farbniecie sie jeszcze ciemniejsza farba Bunny nie bij
6 ryzykownie , ciemno

mi teraz juz nikt nie mowi , ze mam blond wlosy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 13:33   #1751
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bo dla większości ludzi blond to tylko jasny między innymi dlatego zdecydowałam się rozjaśnić włosy bo mimo iż byłam ciemną blondynką całe życie słyszałam że nią nie jestem i nie mogłam się cieszyć tym swoim blondem skoro ciągle ktoś mnie demotywował no i miarka się przebrała rozjaśniacz na łeb i mimo że efekt tragiczny to dumna jak paw chodziłam że wreszcie jest blond i nikt mi nie powie że jest inaczej

Kituś tnij! lepiej spróbować i się przekonać niż cały czas o tym intensywnie myśleć i żałować że się decyzji nie podjęło. Masz szczupłą śliczną buzię a to wcale nie jest jakaś mega krótka fryzurka będzie Ci bardzo ładnie.

a w ogóle to dzień dobry
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 13:41   #1752
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

mi teraz mowia ze fajny mam ten brazik a jak mowie ze to blond to stukaja sie w czolo .
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 13:55   #1753
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny nie wiedzialam nawet, ze jest 6,22 ! Nie widzialam nawet w palecie. Szkoda ze nie ma samego 7,2 bo jakos mam opory przed podwojnym opalem

A z ta moja twarza... Bunny kiedys mi powiedziala ze mam twarz sercowata ale nie wiem jak mowie TZ ze mam wielka glowe i gebe jak ksiezyc w pelni to on mowi ze jak ksiezyc to nie, ale jak BALONIK
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 14:28   #1754
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny nie wiedzialam nawet, ze jest 6,22 ! Nie widzialam nawet w palecie. Szkoda ze nie ma samego 7,2 bo jakos mam opory przed podwojnym opalem

A z ta moja twarza... Bunny kiedys mi powiedziala ze mam twarz sercowata ale nie wiem jak mowie TZ ze mam wielka glowe i gebe jak ksiezyc w pelni to on mowi ze jak ksiezyc to nie, ale jak BALONIK
nawet przy buzi podluznej i sercowatej w takiej fryzurce bedzie ok bo wlosy beda lezec przy linii szczeki
a 9.22 tez opal podwojny i śliczny co?

widze ze u ciebie na blogu tez fuzja idiotyczno-zlosliwych komentarzy, jakis cud bo i u mnie nagle ale ja nie publikuje tych debilizmow, sama poczytam posmieje sie i kasuje nie bede syfic na blogu przez jakies bachory

exclusive wracaj bo trzeba mi cos przetlumaczyc
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 14:31   #1755
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wstawilam do albumu zdjecie dziewczyny, wlasnie cos takiego bym chciala nie wiem co prawda jak wyglada z tylu, ale przeciez nie musze miec tam wygolonego, zeby mi kark bylo widac, tylko zeby ladnie wlosy opadaly
Piękna fryzura Wg. mnie powinnaś spróbować

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
do tego boli mnie potwornie serce kluje je*ane... co wdech to klucie az sie ruszyc nie moge a jeszcze kawe sobie pije, no mega madra jestem... zaraz bede lezec i plakac tak mnie zlapie- juz raz tak mialam- akurat goscie byli jak widzieli jak mnie paralizuje i becze to przerazenie na maxa

no tutaj doda piekna a wlosy zaczeli jej farba robic, bo wczesniej byl rozjasniacz moze nas czyta ukradkiem
Bunny uważaj na siebie! Mi też tak się nieraz zdarza, nie cierpię tego

No pewnie że nas czyta! Nie widziałaś nicka "doda" w użytkownikach obecnych na wątku?? No wiesz.. królowej nie zauważyć

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Bo dla większości ludzi blond to tylko jasny między innymi dlatego zdecydowałam się rozjaśnić włosy bo mimo iż byłam ciemną blondynką całe życie słyszałam że nią nie jestem i nie mogłam się cieszyć tym swoim blondem skoro ciągle ktoś mnie demotywował no i miarka się przebrała rozjaśniacz na łeb i mimo że efekt tragiczny to dumna jak paw chodziłam że wreszcie jest blond i nikt mi nie powie że jest inaczej

a w ogóle to dzień dobry
W moim otoczeniu wszystkie osoby jakie znam myślą tak samo.. że jak blond to tylko jasny

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Bunny trzeba przyznać że mam idealne wyczucie czasu.. wręcz czytam Ci w myślach
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 14:43   #1756
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

No a ja wróciłam do lekarza i... mam dość! Na miejscu byłam ok. 10:30 (lekarka przyjmuje w godzinach 10-14 i kolejność przyjmowania jest na zasadzie kto pierwszy ten lepszy; byłam więc 8 jak nie lepiej ) a do gabinetu weszłam o.... 13:30 !! Masakra jakaś Bite 3 godziny patrzenia się w ściany W drodze powrotnej obeszłam parę sklepów i w rezultacie kupiłam sobie kolczyki i parę innych pierdół na pocieszenie (kolczyki, a raczej kolczyka możecie zobaczyć załączniku ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9833.jpg (108,7 KB, 13 załadowań)
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-11-07 o 14:45
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 14:43   #1757
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nawet przy buzi podluznej i sercowatej w takiej fryzurce bedzie ok bo wlosy beda lezec przy linii szczeki
a 9.22 tez opal podwojny i śliczny co?

widze ze u ciebie na blogu tez fuzja idiotyczno-zlosliwych komentarzy, jakis cud bo i u mnie nagle ale ja nie publikuje tych debilizmow, sama poczytam posmieje sie i kasuje nie bede syfic na blogu przez jakies bachory
no tak, napaliłam się na tę fryzurę, ale kurcze, przecież mi jeszcze dobrze grzywka nie odrosła i i nie mam szans póki co na dłuższe boki, muszę czekać aż odrosną

taaa, nie zdziwiłabym się gdyby to pisała jedna i tam sama osoba u mnie to na pewno jedna, ale może też ta sama co u Ciebie
ja publikuje jak leci, przynajmniej sobie statystyki podbiję
a tak serio to bardzo nie chce mi się tego bloga, z automatu wszystko robię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1682.jpg (45,6 KB, 58 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 14:47   #1758
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny zostaw mi wiadomość na priv z tym co mam przetłumaczyć, bo o 17 idę z przyjaciółką na mecz koszykówki i nie wiem dokładnie kiedy wrócę, ale jak tylko zobaczę wiadomość a będę jeszcze w domu to ci odpiszę
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 15:11   #1759
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Piękna fryzura Wg. mnie powinnaś spróbować



Bunny uważaj na siebie! Mi też tak się nieraz zdarza, nie cierpię tego

No pewnie że nas czyta! Nie widziałaś nicka "doda" w użytkownikach obecnych na wątku?? No wiesz.. królowej nie zauważyć



W moim otoczeniu wszystkie osoby jakie znam myślą tak samo.. że jak blond to tylko jasny

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Bunny trzeba przyznać że mam idealne wyczucie czasu.. wręcz czytam Ci w myślach
no to niech sie ujawni z checia bym wymienila kilka slow z pania doda
widzisz jak ja cie czuje setki km nas dzieli a ja cie wywącham wszedzie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No a ja wróciłam do lekarza i... mam dość! Na miejscu byłam ok. 10:30 (lekarka przyjmuje w godzinach 10-14 i kolejność przyjmowania jest na zasadzie kto pierwszy ten lepszy; byłam więc 8 jak nie lepiej ) a do gabinetu weszłam o.... 13:30 !! Masakra jakaś Bite 3 godziny patrzenia się w ściany W drodze powrotnej obeszłam parę sklepów i w rezultacie kupiłam sobie kolczyki i parę innych pierdół na pocieszenie (kolczyki, a raczej kolczyka możecie zobaczyć załączniku ).
tez nienawidze obecnej sluzby zdrowia poszlam do rodzinnego ost to musialam dzien wczesniej sobie kolejke zaklepac a i to od lekarza wyszlam po 11tej od 7 rano bo przeciez w laboratorium na wyniki trzeba czekac mimo ze mialam cito na skierowaniu i w ciagu kilku minut powinni mi wyniesc bo to bylo proste badanie
kolczyki fajne, pokaz sie w nich na blogu i zrob jakis za☠☠☠isty makijaz poprzedni jako tutka mi wisisz ja pamietam
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no tak, napaliłam się na tę fryzurę, ale kurcze, przecież mi jeszcze dobrze grzywka nie odrosła i i nie mam szans póki co na dłuższe boki, muszę czekać aż odrosną

taaa, nie zdziwiłabym się gdyby to pisała jedna i tam sama osoba u mnie to na pewno jedna, ale może też ta sama co u Ciebie
ja publikuje jak leci, przynajmniej sobie statystyki podbiję
a tak serio to bardzo nie chce mi się tego bloga, z automatu wszystko robię
nie siega ci ponizej brody grzywka jeszcze? bylam pewna ze juz tak...

na pewno ta sama, bo u mnie nie bylo juz syfow na blogu jakis miesiac moze lepiej i nagle dzis patrze a tu tego samego typu anonimow nagle kolo 20stu

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bunny zostaw mi wiadomość na priv z tym co mam przetłumaczyć, bo o 17 idę z przyjaciółką na mecz koszykówki i nie wiem dokładnie kiedy wrócę, ale jak tylko zobaczę wiadomość a będę jeszcze w domu to ci odpiszę
ok, zaraz przesle, przetlumaczysz jak znajdziesz czas nie pali sie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 15:27   #1760
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja już lecę na meczyk, miłego popołudnia

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to niech sie ujawni z checia bym wymienila kilka slow z pania doda
widzisz jak ja cie czuje setki km nas dzieli a ja cie wywącham wszedzie

tez nienawidze obecnej sluzby zdrowia poszlam do rodzinnego ost to musialam dzien wczesniej sobie kolejke zaklepac a i to od lekarza wyszlam po 11tej od 7 rano bo przeciez w laboratorium na wyniki trzeba czekac mimo ze mialam cito na skierowaniu i w ciagu kilku minut powinni mi wyniesc bo to bylo proste badanie
kolczyki fajne, pokaz sie w nich na blogu i zrob jakis za☠☠☠isty makijaz poprzedni jako tutka mi wisisz ja pamietam

ok, zaraz przesle, przetlumaczysz jak znajdziesz czas nie pali sie
Masz zawodowy węch Makijaż zrobię napewno, i tutka też, tylko kochana sztuczne rzęsy muszę nowe kupić Ale na dniach może uda mi się coś ogarnąć, ewentualnie w przyszłym tyg

Odesłałam pw

Edit: Załączam w załączniku (masło maślane ) to samo co ostatnio tylko hmm odwrotna sytuacja..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 484916_304710129643192_128055261_n.jpg (30,4 KB, 37 załadowań)
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-11-07 o 15:31
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 15:42   #1761
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
naprawdę niewielką, na jednym oku -0,75 + astygmatyzm a na drugim -0,5

teraz myślę, że mam ok. -1 lub 1,5 (najwyżej!)
To taką wade powinni za jedna operację zrobic tylko tem 6tyg min l4...mój kolega teraz po operacji (innej, ale na oko) jest i tyle min ma, nic nie robić nawet samochód prowadzić dopiero po 2tyg może

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej

Kitka myślę, że ładnie byłoby Ci w fryzurce, którą kiedyś planowałaś

skusiłam się na polecany przez Was tusz lovely

mi kreacja Dody wcale nie podoba się
Dody kreacje nigdy mi sie nie podobają
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wstawilam do albumu zdjecie dziewczyny, wlasnie cos takiego bym chciala nie wiem co prawda jak wyglada z tylu, ale przeciez nie musze miec tam wygolonego, zeby mi kark bylo widac, tylko zeby ladnie wlosy opadaly
Ja niestety nie widzę z wiadomych powodów, nie masz mnie w znajomych :P ale jak Cie korci to ścinaj
podasz link do bloga?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka to rob te wlosy- jestes piekna i w krotkich tez bedziesz piekna


nie wezcie mnie za ignorantke ale co to sa skinny? to takie spodnie jak druga skora z czegos skoro-podobnego?

jakie babsko ale tez mialam takie kobity jak pracowalam w sklepie z odzieza skorzana... namierzyly futer i kurtek za grube tysiace zlotych przed lustrem i co sie nie podobalo rzucaly mi na podloge na kupke po czym z fochem wychodzily- bo np byly za grube do modeli jakie mierzyly a jak sugerowalam inne to przeciez nie- bo one lubia kroje mlodziezowe a ja zostawalam zapinac wieszac i czyscic te skorki na cala zmiane i tak przynajmniej mialam 3x w tyg- myslalam z czasem ze to po zlosci robia bo je tak naprawde nie stac na takie drogie kurtki


wiedzialam ze obama wygra
swoja droga ja tez nie lubie jak ktos mi pomaga czy cos chce pokazywac- rozprasza mnie to i nie lubie... czasem tylko wolam ekspedientke zeby mi inny rozmiar znalazla jesli sama nie moge go znalezc powiedzmy dluzej niz kilka minut

tz doskonaly kitka a tak serio nie myslalas zeby ubierac sie bardziej sexownie i kobieco? masz taka figure i jestes tak piekna ze... jak bym cie zobaczyla odwalona w szpilki i jakas mega kiece to by mi dech zaparlo


no wlasnie pogoda do dupy a mialam jechac na shopping- bo szukam dla siebie krotkiej dzinsowej kurteczki- wiecie taki styl troche bolerko...i juz dawno nic ladnego znalezc nie moge a potrzebny mi ten ciuch do pewnego zestawy innych ubran

do tego boli mnie potwornie serce kluje je*ane... co wdech to klucie az sie ruszyc nie moge a jeszcze kawe sobie pije, no mega madra jestem... zaraz bede lezec i plakac tak mnie zlapie- juz raz tak mialam- akurat goscie byli jak widzieli jak mnie paralizuje i becze to przerazenie na maxa


no tutaj doda piekna a wlosy zaczeli jej farba robic, bo wczesniej byl rozjasniacz moze nas czyta ukradkiem


kylie luzzzz.... ja mam doslownie pelno siwych srebrnych pasemek takich po kilka wlosow w kępce i po calej glowie...
duzo zmartwien= duzo siwych, na szczescie blond swietnie kamufluje na ciemnych bylby przypal a tak mamy blond wielotonowy- bo siwe nie lapia farb superrozjasniajacych tylko robia sie biale pasemka
Ja z sercem tez tak czasami mam, masakra to jest a nie wiem od czego;/

Bunny spojrzysz strone wczesniej na mój post, wkleiłam obecne włosy, jaki to kolor i co na to kłaść, myślałam nad 8 i 9, 9 z zimnym odcieniem jakimś, 8 z natury...
Jak myslisz?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 16:02   #1762
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny niestety nie z lewej strony siega ale z prawej nie i jeszcze dlugo siegac nie bedzie dopiero co za ucho moge ja zakladac :/ no i dupa, caly misterny plan poszedl w piz.du
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 16:04   #1763
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kitka fajny bordowy sweterek skąd?
kurczę szkoda, że mi źle w takich przez ten biust

mam karnet 24 wejścia na fitness max jutro zaczynam zobaczymy czy nie opuści mnie zapał
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 16:27   #1764
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja już lecę na meczyk, miłego popołudnia



Masz zawodowy węch Makijaż zrobię napewno, i tutka też, tylko kochana sztuczne rzęsy muszę nowe kupić Ale na dniach może uda mi się coś ogarnąć, ewentualnie w przyszłym tyg

Odesłałam pw

Edit: Załączam w załączniku (masło maślane ) to samo co ostatnio tylko hmm odwrotna sytuacja..


Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
To taką wade powinni za jedna operację zrobic tylko tem 6tyg min l4...mój kolega teraz po operacji (innej, ale na oko) jest i tyle min ma, nic nie robić nawet samochód prowadzić dopiero po 2tyg może



Dody kreacje nigdy mi sie nie podobają

Ja niestety nie widzę z wiadomych powodów, nie masz mnie w znajomych :P ale jak Cie korci to ścinaj
podasz link do bloga?

Ja z sercem tez tak czasami mam, masakra to jest a nie wiem od czego;/

Bunny spojrzysz strone wczesniej na mój post, wkleiłam obecne włosy, jaki to kolor i co na to kłaść, myślałam nad 8 i 9, 9 z zimnym odcieniem jakimś, 8 z natury...
Jak myslisz?
ja bym robila 9tym poziomem, bo 8 to masz juz teraz...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny niestety nie z lewej strony siega ale z prawej nie i jeszcze dlugo siegac nie bedzie dopiero co za ucho moge ja zakladac :/ no i dupa, caly misterny plan poszedl w piz.du
ojoj... no chyba zebys ta jedna strone przecierpiala, w sumie kilka pasemek przy buzi albo poczekac az odrosna...
widzisz to znak z niebios zebys nic nie zmieniala


nie na temat ale musze sie wam pochwalic
nie wiem co sie ze mna dzieje, nic juz nie utyłam a moj biust szaleje czeka mnie znowu zmiana staniorow na 65D tym razem! w pol roku przeskoczylam juz 2 rozmiary... czyzby cycki rosly na starosc?
moj tz gania za mna i mowi ze sie wreszcie baba zrobilam bo wczesniej to taki wieszak bylam ze ciezko bylo patrzec
fajnie ze dopiero teraz mi to mowi jak tyle myslalam przytyc czy nie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 16:33   #1765
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

A Bunny 9 z 10 jakims zimnym? wyjdzie? czy nie ma sensu mieszać?

Któraś tu pisała że kupiła tusz Lovely? o juz widzę xLADYx ten polecany na KWC?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra.html&next=1
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2012-11-07 o 16:36
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 16:45   #1766
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie na temat ale musze sie wam pochwalic
nie wiem co sie ze mna dzieje, nic juz nie utyłam a moj biust szaleje czeka mnie znowu zmiana staniorow na 65D tym razem! w pol roku przeskoczylam juz 2 rozmiary... czyzby cycki rosly na starosc?
moj tz gania za mna i mowi ze sie wreszcie baba zrobilam bo wczesniej to taki wieszak bylam ze ciezko bylo patrzec
fajnie ze dopiero teraz mi to mowi jak tyle myslalam przytyc czy nie
Bo z facetami to już tak jest najpierw wmawiają w szczere oczy że jest wszystko w porządku a jak postanowimy coś jednak zmienić to nagle się okazuje że jest o niebo lepiej i że wcześniej było tak sobie
Chociaż z drugiej strony to słodkie nie chcą żebyśmy się niepotrzebnie martwiły znając Naszą kobiecą naturę i skłonności do kompleksów

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
A Bunny 9 z 10 jakims zimnym? wyjdzie? czy nie ma sensu mieszać?

Któraś tu pisała że kupiła tusz Lovely? o juz widzę xLADYx ten polecany na KWC?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra.html&next=1
Dziewczynom chyba chodzi o ten http://img.szafa.pl/small-cdn/blog/p...12_1330jpg.jpg
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-11-07 o 16:42
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 16:47   #1767
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka to rob te wlosy- jestes piekna i w krotkich tez bedziesz piekna


nie wezcie mnie za ignorantke ale co to sa skinny? to takie spodnie jak druga skora z czegos skoro-podobnego?

jakie babsko ale tez mialam takie kobity jak pracowalam w sklepie z odzieza skorzana... namierzyly futer i kurtek za grube tysiace zlotych przed lustrem i co sie nie podobalo rzucaly mi na podloge na kupke po czym z fochem wychodzily- bo np byly za grube do modeli jakie mierzyly a jak sugerowalam inne to przeciez nie- bo one lubia kroje mlodziezowe a ja zostawalam zapinac wieszac i czyscic te skorki na cala zmiane i tak przynajmniej mialam 3x w tyg- myslalam z czasem ze to po zlosci robia bo je tak naprawde nie stac na takie drogie kurtki


wiedzialam ze obama wygra
swoja droga ja tez nie lubie jak ktos mi pomaga czy cos chce pokazywac- rozprasza mnie to i nie lubie... czasem tylko wolam ekspedientke zeby mi inny rozmiar znalazla jesli sama nie moge go znalezc powiedzmy dluzej niz kilka minut

tz doskonaly kitka a tak serio nie myslalas zeby ubierac sie bardziej sexownie i kobieco? masz taka figure i jestes tak piekna ze... jak bym cie zobaczyla odwalona w szpilki i jakas mega kiece to by mi dech zaparlo


no wlasnie pogoda do dupy a mialam jechac na shopping- bo szukam dla siebie krotkiej dzinsowej kurteczki- wiecie taki styl troche bolerko...i juz dawno nic ladnego znalezc nie moge a potrzebny mi ten ciuch do pewnego zestawy innych ubran

do tego boli mnie potwornie serce kluje je*ane... co wdech to klucie az sie ruszyc nie moge a jeszcze kawe sobie pije, no mega madra jestem... zaraz bede lezec i plakac tak mnie zlapie- juz raz tak mialam- akurat goscie byli jak widzieli jak mnie paralizuje i becze to przerazenie na maxa


no tutaj doda piekna a wlosy zaczeli jej farba robic, bo wczesniej byl rozjasniacz moze nas czyta ukradkiem


kylie luzzzz.... ja mam doslownie pelno siwych srebrnych pasemek takich po kilka wlosow w kępce i po calej glowie...
duzo zmartwien= duzo siwych, na szczescie blond swietnie kamufluje na ciemnych bylby przypal a tak mamy blond wielotonowy- bo siwe nie lapia farb superrozjasniajacych tylko robia sie biale pasemka
tez mam tak czasem z serduszkiem, ale to jak dlugo jestem w stresie, miedzy innymi przez prace
Tlumacze sobie ,że moje nerwy nic nie zmienia ale to nie jest takie łatwe

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wstawilam do albumu zdjecie dziewczyny, wlasnie cos takiego bym chciala nie wiem co prawda jak wyglada z tylu, ale przeciez nie musze miec tam wygolonego, zeby mi kark bylo widac, tylko zeby ladnie wlosy opadaly
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no dobra, to teraz ide na zakupy, do lekarza i moze uda mi sie zahaczyc o fryzjera i zapisac sie na jakis najblizszy termin, zebym zapalu nie stracila a tak powiem Wam w sekrecie ze w zwiazku z tym to korci mnie farbniecie sie jeszcze ciemniejsza farba Bunny nie bij
Fryzurka mega
kradne to zdjecie i nie ręczę za siebie
A mnie korca jeszcze jasniejsze włosy
nie wiem czemu

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Bo dla większości ludzi blond to tylko jasny między innymi dlatego zdecydowałam się rozjaśnić włosy bo mimo iż byłam ciemną blondynką całe życie słyszałam że nią nie jestem i nie mogłam się cieszyć tym swoim blondem skoro ciągle ktoś mnie demotywował no i miarka się przebrała rozjaśniacz na łeb i mimo że efekt tragiczny to dumna jak paw chodziłam że wreszcie jest blond i nikt mi nie powie że jest inaczej

Kituś tnij! lepiej spróbować i się przekonać niż cały czas o tym intensywnie myśleć i żałować że się decyzji nie podjęło. Masz szczupłą śliczną buzię a to wcale nie jest jakaś mega krótka fryzurka będzie Ci bardzo ładnie.

a w ogóle to dzień dobry
Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość



ja bym robila 9tym poziomem, bo 8 to masz juz teraz...


ojoj... no chyba zebys ta jedna strone przecierpiala, w sumie kilka pasemek przy buzi albo poczekac az odrosna...
widzisz to znak z niebios zebys nic nie zmieniala


nie na temat ale musze sie wam pochwalic
nie wiem co sie ze mna dzieje, nic juz nie utyłam a moj biust szaleje czeka mnie znowu zmiana staniorow na 65D tym razem! w pol roku przeskoczylam juz 2 rozmiary... czyzby cycki rosly na starosc?
moj tz gania za mna i mowi ze sie wreszcie baba zrobilam bo wczesniej to taki wieszak bylam ze ciezko bylo patrzec
fajnie ze dopiero teraz mi to mowi jak tyle myslalam przytyc czy nie
Mam to samo
nic nie tyje a cyce rosną i nie wiem czemu,ani hormonów nie biore ani nic. Klimat sie zmienia i to może dlatego
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 16:50   #1768
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
A Bunny 9 z 10 jakims zimnym? wyjdzie? czy nie ma sensu mieszać?

Któraś tu pisała że kupiła tusz Lovely? o juz widzę xLADYx ten polecany na KWC?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra.html&next=1
Lovely, Spectacular Me

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Bo z facetami to już tak jest najpierw wmawiają w szczere oczy że jest wszystko w porządku a jak postanowimy coś jednak zmienić to nagle się okazuje że jest o niebo lepiej i że wcześniej było tak sobie
Chociaż z drugiej strony to słodkie nie chcą żebyśmy się niepotrzebnie martwiły znając Naszą kobiecą naturę i skłonności do kompleksów

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------



Dziewczynom chyba chodzi o ten http://img.szafa.pl/small-cdn/blog/p...12_1330jpg.jpg
dokładnie
ale już zauważyłam wadę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 16:53   #1769
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
A Bunny 9 z 10 jakims zimnym? wyjdzie? czy nie ma sensu mieszać?

Któraś tu pisała że kupiła tusz Lovely? o juz widzę xLADYx ten polecany na KWC?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra.html&next=1
mozesz z zimnym, wszystko zalezy co chcesz uzyskac, jakies foto do czego dazysz?

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Bo z facetami to już tak jest najpierw wmawiają w szczere oczy że jest wszystko w porządku a jak postanowimy coś jednak zmienić to nagle się okazuje że jest o niebo lepiej i że wcześniej było tak sobie
Chociaż z drugiej strony to słodkie nie chcą żebyśmy się niepotrzebnie martwiły znając Naszą kobiecą naturę i skłonności do kompleksów

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------



Dziewczynom chyba chodzi o ten http://img.szafa.pl/small-cdn/blog/post_mini/dce3da9d00d1f541672e78e47 6ba4eff2012062616_p170312 _1

330jpg.jpg
co nie? slodcy sa

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
tez mam tak czasem z serduszkiem, ale to jak dlugo jestem w stresie, miedzy innymi przez prace
Tlumacze sobie ,że moje nerwy nic nie zmienia ale to nie jest takie łatwe




Fryzurka mega
kradne to zdjecie i nie ręczę za siebie
A mnie korca jeszcze jasniejsze włosy
nie wiem czemu


Dzień dobry


Mam to samo
nic nie tyje a cyce rosną i nie wiem czemu,ani hormonów nie biore ani nic. Klimat sie zmienia i to może dlatego
a jak nam zmaleja na wiosne/lato? bo sie klimat zmieni
ja tak spuchlam przed @ ze kazdy stanik odbijal mi cala miseczke na cycku od srodka jak sciagalam to tz mial polewe ze hej- ale se mysle... dobra, zniose to... po @ wszystko wroci do normy.
jestem prawie tydzien po i... nie wrocilo nie wiem smiac sie czy plakac...

ecoskorke tez musialam kupic nowa bo stara mnie w cycki na pojedyncza bluzke uwierala- plasko mi sie robilo znow pol szafy wymienie ech... dopiero miniowki i dzinsy wymienialam z 27 na 28 rozmiar, teraz bielizna i co jeszcze mnie czeka? dobrze ze bluzki i swetry sie rozciagaja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 16:55   #1770
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja się teraz przymierzam do tych "Essencowskich" a konkretnie do I Love Extreme i Multiaction tej wersji podstawowej (pink) używała któraś z Was? Warto?
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.