Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-06, 15:55   #4951
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

O, a w ogóle to jakiś czas temu (gdzieś z miesiąc) zaczęłam brać Vitapil. Po uważnych obserwacjach, włosy minimalnie mniej może wypadają, porost też nie jest jakiś ekstra, ale CO JA MAM TERAZ NA GŁOWIE TO JEST KOSZMAR. Wylazła mi masa tych tzw. 'baby hair', poprzednie odrosły i przy takiej pogodzie jak jest teraz, kotłują się, kręcą i Tworzą takiego nieogarniętego baranka w okół głowy.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:59   #4952
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
O, a w ogóle to jakiś czas temu (gdzieś z miesiąc) zaczęłam brać Vitapil. Po uważnych obserwacjach, włosy minimalnie mniej może wypadają, porost też nie jest jakiś ekstra, ale CO JA MAM TERAZ NA GŁOWIE TO JEST KOSZMAR. Wylazła mi masa tych tzw. 'baby hair', poprzednie odrosły i przy takiej pogodzie jak jest teraz, kotłują się, kręcą i Tworzą takiego nieogarniętego baranka w okół głowy.
Ja też biore go ale od 2o dni.musze sie przyjrzec głowie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 16:01   #4953
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Dziekuje BB <3!
A z czystej ciekawosci teoretycznie czym sie bedzie roznic 10.1 z 9, od 9.1 z 10?
bedzie podobnie tak czy inaczej.

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bo mnie korci na coś nowego już od kwietnia używam tego Garnierka i trochę już mi się znudził.
Wczoraj będąc super pharmie oglądałam farbki i własnie c10 mi się w oczy rzuciła, a że w głowie mam zdjęcie którejś z was, że ładnie, a kojarzę że coś wam nie pasowało.
Chociaż teraz w sumie to już sama nie wiem... jak myślę, co z nią nie tak, to przecież wszystko ok jest.
Ale i tak spróbuję, kto wie może będzie lepiej!

Aaa Bunny i kupiłam ten szampon shaumy biały, jest EKSTRA!
mowilam ze nowa schauma jest szałowa
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To chyba tylko ja miałam sylwestra bez alkoholu


Z tego co wiem to najlepiej codziennie

KAżda farba na innego inaczej działa prawda? Ja jak sobie przypomne Essential color bez amoniaku to mam traume znowu ten szampon z garniera całkiem fajny. Ale moje włosy np garniera tolerują bardzo dobrze. Wellaton masakryczny Palette - nowa seria okropna, naturals najlepiej, z intensive najlepiej a10 Ale szukam czegoś delikatniejszego chociażby żeby zime przeczekać, potem zobacze jak włosy dojdą do siebie, bo teraz są słabiutkie


Zobaczymy jak się koleston sprawdzi .
A Bunny jak myślisz, jak wogóle wyjdzie u mnie ten 12/96? Bo sie troche dygam
nie wiem jak z twoja kondycja bedzie i czy ci nie zzolknie... ale probuj.

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Bunny Kochana napisalam CI maila, jak bys moga mi odpisac

bo farba wspomniana w mailu lezy i czeka na to co Ty powiesz... a wlosy juz mam takie przetluszczone za szok... :P nie wiem czy farbnac czy cos innego zakombinowac...
podaj mi na pw na wizaz nazwe maila z ktorego piszesz, bo mam kilka setek maili obecnie i nie przekopie tego jeszcze kilka dni co najmniej, wiec jak ci na zasie zalezy to podaj nazwe maila z jakiego piszesz.
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
No właśnie Twoje u Bunny tak średnio mi sie po lorealu podobało a znowu Kitka ładnie w tym samym vikingu wyglądała


Nie mam bo to dawno robiłam, kilka lat temu ale może teraz zrobię samym 9.1 garnierem


Właśnie ja sama nie wiem czego chce:P
zastanawiam się nam samym 9.1 garniera, albo viking, albo tak jak piszesz 10 z 9.1 mam jeszcze na jedno farbowanie odrostów 9 z 9.1 garniera...czyli po 1/4farby, może bym dołożyła do tego garniera 10 bo garniery mi ogólnie służą byłoby jaśniej i mniej popielato
Jutro może zrobię foty jak po 2tygodniach od farbowania te garniery 90 z 9.1 wygląda
jak dasz 10tke to bedzie ciut jasniej

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jejku wcierac codziennie tego jantara mi sie nie chce bo obawiam się ze bedzie tłuścił włosy przy nasadzie.

Ja na razie zeby mnie nie korcilo na zmiany zrobilam zapas londy 3 opakowania. ładnie wychodzi, moglaby ciemniej, no ale trudno, jak po calosci znowu bede miala mocno jasne najwyzej rzucę syosa tego co infatuated. Na razie 3 kolejne farbowania zrobie londa.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Dziewczyny znacie jakis dobry żel/wosk do wlosow?
Cos do utrwalenia. chodzi mi o to ze jak nakręcę wlosy na lokówke to chcialabym wgniesc cos w loki zeby sie dluzej trzymaly. Bo u mnie łatwo sie krecą ale tez łatwo rozkrecaja.
Chyba ze cos przed lokówką/papilotami? Jakiś krem, płyn?
polecam zele w sprayu na wilgotne wlosy kilka psikow i potem stylizujesz. np hegron albo isana z rossa. no i jak wlosy suche/ostygna to mgielka lakieru doslownie i dobe sie fryzura trzyma
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 16:32   #4954
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Agatau
To napisz koniecznie, co tam u siebie zauważyłaś. Niby to 3 miechy na efekt się czeka, więc ja tak czy siak zainwestuję w kolejne opakowanie i dopiero po tym czasie się okaże.

Bunny
Jak będę robiła c10 (myślę też nad a10, ale cykam się przed tą wodą 12%) tooo mam zrobić malaks na resztę włosów tak z 10 minut? Na tej samej wodzie, czy rozcieńczać?
Już wiem, co mi średnio pasuje w Garnierze, mało chłodny, a z biegiem czasu jeszcze bardziej się ociepla!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 17:08   #4955
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Koleston Perfect 12/96 cendre fioletowy blond special
Koleston Perfect 12/89 perłowy cendre blond special




Ja używam tyż tych timotei Jericho, mam do blondu i do normalnych z zieloną herbatą i śmiało moge powiedzieć, że moje 2 ulubione szampony


Kylie ogarne potem te kremy tylko coś zjem i sie uspokoje bo sie nastresowałam dziś znowu Spróbuje coś doradzić
juz kupilam krem i niech sie dzieje co chce
ja wpadlam tylko na chwile przywitac sie i lece.
Pisze z nie swojego kompa,bo w domu net mi padl
tesknie za Wami i jak tylko naprawie to sie odezwe
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 17:12   #4956
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Agatau
To napisz koniecznie, co tam u siebie zauważyłaś. Niby to 3 miechy na efekt się czeka, więc ja tak czy siak zainwestuję w kolejne opakowanie i dopiero po tym czasie się okaże.

Bunny
Jak będę robiła c10 (myślę też nad a10, ale cykam się przed tą wodą 12%) tooo mam zrobić malaks na resztę włosów tak z 10 minut? Na tej samej wodzie, czy rozcieńczać?
Już wiem, co mi średnio pasuje w Garnierze, mało chłodny, a z biegiem czasu jeszcze bardziej się ociepla!
mysle ze malaks na 5 minut ci wystarczy w zupelnosci

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
juz kupilam krem i niech sie dzieje co chce
ja wpadlam tylko na chwile przywitac sie i lece.
Pisze z nie swojego kompa,bo w domu net mi padl
tesknie za Wami i jak tylko naprawie to sie odezwe
rany co z tym netem, tyle osob ma problemy teraz oby szybko ci naprawili i wracaj do nas
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 17:18   #4957
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysle ze malaks na 5 minut ci wystarczy w zupelnosci

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------


rany co z tym netem, tyle osob ma problemy teraz oby szybko ci naprawili i wracaj do nas
mam LTE z Plusa
bez komentarza po prostu
kremik taki kupilam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...zy-na-noc.html
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 17:49   #4958
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mam LTE z Plusa
bez komentarza po prostu
kremik taki kupilam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...zy-na-noc.html
to witaj w klubie. Ja juz z moim lte kłopoty zalatwilam. A co ci się dzieje i jaki masz modem?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 17:56   #4959
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny
Ok, to pewnie we wtorek farbnę

Też miałam z plusa, koszmar.. co chwilę komp nie widział modemu, albo w ogóle nie łączył, jakieś tam błędy wyskakiwały, nie mówiąc nic o prędkości, która niby super, super szybko, a dupa. Modem był milion razy w naprawie, miesiącami (i tak rachunki przychodziły, choć nie było jak korzystać z internetu), ale tak czy siak znowu się psuł. Nigdy więcej!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 18:06   #4960
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
polecam zele w sprayu na wilgotne wlosy kilka psikow i potem stylizujesz. np hegron albo isana z rossa. no i jak wlosy suche/ostygna to mgielka lakieru doslownie i dobe sie fryzura trzyma
rozejrze sie jak tylko bede w rosie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 18:33   #4961
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny
Ok, to pewnie we wtorek farbnę

Też miałam z plusa, koszmar.. co chwilę komp nie widział modemu, albo w ogóle nie łączył, jakieś tam błędy wyskakiwały, nie mówiąc nic o prędkości, która niby super, super szybko, a dupa. Modem był milion razy w naprawie, miesiącami (i tak rachunki przychodziły, choć nie było jak korzystać z internetu), ale tak czy siak znowu się psuł. Nigdy więcej!
bo w chrzanionym plusie nie powiedza od razu ze ich za☠☠☠iste modemy wymagaja wielkiego zasilania jakiego zwykle usb nie jest w stanie stworzyc a jak sie zamontuje zasilacz kontrolerow usb za ok 20zl to juz smiga bez klopotu i na duzej predkosci- u mnie akurat jest zasieg lte wiec ja caly czas jestem na lte... tyle ze ja mam modem zte ktory ma uszkodzona aplikacje plus menager i to mi robilo takie bledy ze w 3 miesiace windows xp mi stanal wiec uwazajcie....
wysylanie modemu do serwisu nic nie da bo odpowiedz przychodzi ze jest dobry i dziala- to aplikacja jest do dupy no i wina naszych sprzetow niby ze maja za male zasilanie no ale kto robi modem zeby zarl rowno tyle ile jest w stanie podac nowe usb wiadomo ze to dzialac nie moze poprawnie i tysiace osob tak sie nacielo- wystarczy wpisac swoj modem w google i zobaczyc ze wiele osob zmagalo sie z tymi klopotami
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 18:41   #4962
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Dziekuje BB <3!
A z czystej ciekawosci teoretycznie czym sie bedzie roznic 10.1 z 9, od 9.1 z 10?
9.1 jest duzo chłodniejsza od 10.1

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bo w chrzanionym plusie nie powiedza od razu ze ich za☠☠☠iste modemy wymagaja wielkiego zasilania jakiego zwykle usb nie jest w stanie stworzyc a jak sie zamontuje zasilacz kontrolerow usb za ok 20zl to juz smiga bez klopotu i na duzej predkosci- u mnie akurat jest zasieg lte wiec ja caly czas jestem na lte... tyle ze ja mam modem zte ktory ma uszkodzona aplikacje plus menager i to mi robilo takie bledy ze w 3 miesiace windows xp mi stanal wiec uwazajcie....
wysylanie modemu do serwisu nic nie da bo odpowiedz przychodzi ze jest dobry i dziala- to aplikacja jest do dupy no i wina naszych sprzetow niby ze maja za male zasilanie no ale kto robi modem zeby zarl rowno tyle ile jest w stanie podac nowe usb wiadomo ze to dzialac nie moze poprawnie i tysiace osob tak sie nacielo- wystarczy wpisac swoj modem w google i zobaczyc ze wiele osob zmagalo sie z tymi klopotami
NAWET MI NIE MÓW skad ta znam te problemy z modemami i co nowy przysyłają to gorszy od poprzedniego
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 18:50   #4963
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
9.1 jest duzo chłodniejsza od 10.1

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------



NAWET MI NIE MÓW skad ta znam te problemy z modemami i co nowy przysyłają to gorszy od poprzedniego
a jaki masz modem bo z tego co mi wiadomo klopot dotyczy tylko zte i jednego huwei

ale jak mowie- jesli probujesz laczyc sie z netem poza aplikacja czyli recznie przez wpisanie numeru z gwiazdkami i dziala, a potem sie rozlacza i tak, przez aplikacje ciagle jest nie udalo sie polaczyc z internetem albo brak modemu, brak karty sim itp. to znak ze masz za male zasilanie na usb i wtedy montujesz u specow od kompow zasilacz kontrolerow za grosze i net smiga az milo i nic nie rozlacza, nic nei ginie, strona nigdy nie wygasla mi juz od 2 dni! czad teraz jak cos sie schrzani to juz tylko modem moze mi pasc a najlepsze ze jak poszlam do specow od kompow i zobaczyli co jest grane z tym modemem, jak rozne bledy mi wyswietla, to od razu mowili- ze trzeba sprobowac z zasilaczem i.... pomoglo od reki to sa spece dopiero kocham ich i do konca zycia beda tylko oni mi montowac kompy na zyczenie

i juz ostrzege was, zeby nikt nie wpadl na pomysl brac sprzetu z windowsem 8- przynajmniej na razie bo pozalujecie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 19:18   #4964
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jaki masz modem bo z tego co mi wiadomo klopot dotyczy tylko zte i jednego huwei

ale jak mowie- jesli probujesz laczyc sie z netem poza aplikacja czyli recznie przez wpisanie numeru z gwiazdkami i dziala, a potem sie rozlacza i tak, przez aplikacje ciagle jest nie udalo sie polaczyc z internetem albo brak modemu, brak karty sim itp. to znak ze masz za male zasilanie na usb i wtedy montujesz u specow od kompow zasilacz kontrolerow za grosze i net smiga az milo i nic nie rozlacza, nic nei ginie, strona nigdy nie wygasla mi juz od 2 dni! czad teraz jak cos sie schrzani to juz tylko modem moze mi pasc a najlepsze ze jak poszlam do specow od kompow i zobaczyli co jest grane z tym modemem, jak rozne bledy mi wyswietla, to od razu mowili- ze trzeba sprobowac z zasilaczem i.... pomoglo od reki to sa spece dopiero kocham ich i do konca zycia beda tylko oni mi montowac kompy na zyczenie

i juz ostrzege was, zeby nikt nie wpadl na pomysl brac sprzetu z windowsem 8- przynajmniej na razie bo pozalujecie
TAKI i nie wytrzymuje czasami nerwowo :v
nie znam sie na tym, ale ja zawsze miałem pecha chyba do rzeczy martwych bo zawsze mi sie musiało psuć, nie komuś

po prostu często mam tak, że napisane jest dostęp do internetu a ku*wa nie ma i błąd jak otwieram przeglądarkę...wiem ze to nie to co Ty masz, ale chce zebyś wiedziała ze nie jestes sama z problematycznym internetem

dobrze ze masz kogoś takiego, ze wiesz ze jak masz problem to masz pewność ze go pomogą rozwiązać
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 19:28   #4965
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
TAKI i nie wytrzymuje czasami nerwowo :v
nie znam sie na tym, ale ja zawsze miałem pecha chyba do rzeczy martwych bo zawsze mi sie musiało psuć, nie komuś

po prostu często mam tak, że napisane jest dostęp do internetu a ku*wa nie ma i błąd jak otwieram przeglądarkę...wiem ze to nie to co Ty masz, ale chce zebyś wiedziała ze nie jestes sama z problematycznym internetem

dobrze ze masz kogoś takiego, ze wiesz ze jak masz problem to masz pewność ze go pomogą rozwiązać
a tak tez mialam- polaczono a tu otwieram strone i niestety dupa albo liczniki bija mb a ja nie mam dostepu wiec to jest typowy ich blad. ale to jest router z modemem chyba i teraz w plusie jest takie cos z samsunga gt tak samo wyglada jakiej marki go masz? jak zdejmiesz pokrywe to bedzie pisalo albo na umowie masz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 19:41   #4966
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a tak tez mialam- polaczono a tu otwieram strone i niestety dupa albo liczniki bija mb a ja nie mam dostepu wiec to jest typowy ich blad. ale to jest router z modemem chyba i teraz w plusie jest takie cos z samsunga gt tak samo wyglada jakiej marki go masz? jak zdejmiesz pokrywe to bedzie pisalo albo na umowie masz.
ojesu boje sie ze spsuje! napisane made in china
ale to z netii jest więc nie wiem czy to po prostu marki netia czy nie...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 19:44   #4967
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
O, a w ogóle to jakiś czas temu (gdzieś z miesiąc) zaczęłam brać Vitapil. Po uważnych obserwacjach, włosy minimalnie mniej może wypadają, porost też nie jest jakiś ekstra, ale CO JA MAM TERAZ NA GŁOWIE TO JEST KOSZMAR. Wylazła mi masa tych tzw. 'baby hair', poprzednie odrosły i przy takiej pogodzie jak jest teraz, kotłują się, kręcą i Tworzą takiego nieogarniętego baranka w okół głowy.
A vitapil to ma te duże tabletki takie co nie?;>

Ja myśle nad Silica i Celebrinem

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


nie wiem jak z twoja kondycja bedzie i czy ci nie zzolknie... ale probuj.
Kurcze, a 12/89 albo 12/11 byłyby lepsze? Czy po prostu alfa 11.11?
Sugerowałam sie twoim blogiem i opiniami na kwc i fryz mi pomógł
Zobaczymy, miejmy nadzieje że nie będzie tak źle Bo jak patrzyłam na próbniki to sie wydawał najchłodniejszy.
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mam LTE z Plusa
bez komentarza po prostu
kremik taki kupilam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...zy-na-noc.html
Co jest z tym Plusem
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jaki masz modem bo z tego co mi wiadomo klopot dotyczy tylko zte i jednego huwei

ale jak mowie- jesli probujesz laczyc sie z netem poza aplikacja czyli recznie przez wpisanie numeru z gwiazdkami i dziala, a potem sie rozlacza i tak, przez aplikacje ciagle jest nie udalo sie polaczyc z internetem albo brak modemu, brak karty sim itp. to znak ze masz za male zasilanie na usb i wtedy montujesz u specow od kompow zasilacz kontrolerow za grosze i net smiga az milo i nic nie rozlacza, nic nei ginie, strona nigdy nie wygasla mi juz od 2 dni! czad teraz jak cos sie schrzani to juz tylko modem moze mi pasc a najlepsze ze jak poszlam do specow od kompow i zobaczyli co jest grane z tym modemem, jak rozne bledy mi wyswietla, to od razu mowili- ze trzeba sprobowac z zasilaczem i.... pomoglo od reki to sa spece dopiero kocham ich i do konca zycia beda tylko oni mi montowac kompy na zyczenie

i juz ostrzege was, zeby nikt nie wpadl na pomysl brac sprzetu z windowsem 8- przynajmniej na razie bo pozalujecie
Gadałam o tym z TŻ przed chwilą i mi tłumaczył o co chodzi. I czasem wystarczy po prostu zarządzanie energią odpowiednio ustawić Bo po prostu energia przy korzystaniu z różnych programów jest wysyłana gdzie indziej niż do USB i po prostu pada net
Problem podobno znany i "lubiany" już od momentu jak neostrada jakieś małe gówniane modemy wprowadziła.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 19:50   #4968
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Czeko
Spore, 2 cm mają. Ja je wybrałam, bo mają bardzo mało, albo i wcale nawet (nie pamiętam) skrzypu, który u mnie powoduje mega wysyp syfoli.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 19:52   #4969
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ojesu boje sie ze spsuje! napisane made in china
ale to z netii jest więc nie wiem czy to po prostu marki netia czy nie...
ale ty masz netie czy plusa?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A vitapil to ma te duże tabletki takie co nie?;>

Ja myśle nad Silica i Celebrinem



Kurcze, a 12/89 albo 12/11 byłyby lepsze? Czy po prostu alfa 11.11?
Sugerowałam sie twoim blogiem i opiniami na kwc i fryz mi pomógł
Zobaczymy, miejmy nadzieje że nie będzie tak źle Bo jak patrzyłam na próbniki to sie wydawał najchłodniejszy.

Co jest z tym Plusem


Gadałam o tym z TŻ przed chwilą i mi tłumaczył o co chodzi. I czasem wystarczy po prostu zarządzanie energią odpowiednio ustawić Bo po prostu energia przy korzystaniu z różnych programów jest wysyłana gdzie indziej niż do USB i po prostu pada net
Problem podobno znany i "lubiany" już od momentu jak neostrada jakieś małe gówniane modemy wprowadziła.
g prawda.
to gadali mi technicy plusa co tobie tz. mam przestawione wszystko co dalo sie wg ich zalecen, az rozlozyli mi rece i prosze reklamowac...
wysylanie energii to za malo-jak komp nie ma skad tyle wziac na usb- i stad kontrolery zalatwiaja sprawe.

ja jeszcze mialam hycki ze widzial mi modem jako masowe urzadzenie usb a nie modem ale i to mu obeszlam

rob wlosy tym co kupilas, w zaleznosci jaki klopot wystapi bedziem radzic
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 19:56   #4970
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysle ze malaks na 5 minut ci wystarczy w zupelnosci

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------


rany co z tym netem, tyle osob ma problemy teraz oby szybko ci naprawili i wracaj do nas
a nawet jak się robi innym odcieniem blondu tzn np poziom albo pół poziomu wyżej to wystarczy malaks czy trzeba normalnie odrost i 10min farba?

ale macie przerąbane z tymi modemami, współczuję... ja mam z play'a i działa ok, a mam Huawei E3131
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 20:02   #4971
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

Nie mam bo to dawno robiłam, kilka lat temu ale może teraz zrobię samym 9.1 garnierem

jak się zdecydujesz to chętnie obejrzę efekty a jaki masz kolor naturali?
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jejku wcierac codziennie tego jantara mi sie nie chce bo obawiam się ze bedzie tłuścił włosy przy nasadzie.

Ja na razie zeby mnie nie korcilo na zmiany zrobilam zapas londy 3 opakowania. ładnie wychodzi, moglaby ciemniej, no ale trudno, jak po calosci znowu bede miala mocno jasne najwyzej rzucę syosa tego co infatuated. Na razie 3 kolejne farbowania zrobie londa.[COLOR="Silver"]
jantar przynajmniej u mnie nieobciążał włosów wczoraj też go wtarłam więc zaczęłam kuracje i dziś nałożyłam olejek z papryczką z GF na 30 min przed myciem(powinno się używać przed każdym myciem włosów)
ja mam narazie dwa pudełka londy , także jako taki zapas też mam
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
O, a w ogóle to jakiś czas temu (gdzieś z miesiąc) zaczęłam brać Vitapil. Po uważnych obserwacjach, włosy minimalnie mniej może wypadają, porost też nie jest jakiś ekstra, ale CO JA MAM TERAZ NA GŁOWIE TO JEST KOSZMAR. Wylazła mi masa tych tzw. 'baby hair', poprzednie odrosły i przy takiej pogodzie jak jest teraz, kotłują się, kręcą i Tworzą takiego nieogarniętego baranka w okół głowy.
ostatnio mi też więcej wypadają ,ale właśnie też mam efekt baby hair to chyba dobrze ale żadnych suplementów nie zażywam
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-06 o 20:04
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 20:05   #4972
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a nawet jak się robi innym odcieniem blondu tzn np poziom albo pół poziomu wyżej to wystarczy malaks czy trzeba normalnie odrost i 10min farba?

ale macie przerąbane z tymi modemami, współczuję... ja mam z play'a i działa ok, a mam Huawei E3131
nie no jak poziom roznicy to farba powiedzmy na 5 minut na dlugosci jesli chodzi o blondy.
jak pol tonu to sam malaks starcza.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 20:09   #4973
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale ty masz netie czy plusa?


g prawda.
to gadali mi technicy plusa co tobie tz. mam przestawione wszystko co dalo sie wg ich zalecen, az rozlozyli mi rece i prosze reklamowac...
wysylanie energii to za malo-jak komp nie ma skad tyle wziac na usb- i stad kontrolery zalatwiaja sprawe.

ja jeszcze mialam hycki ze widzial mi modem jako masowe urzadzenie usb a nie modem ale i to mu obeszlam

rob wlosy tym co kupilas, w zaleznosci jaki klopot wystapi bedziem radzic
Netie.

hue hue hue lepiej żeby kłopotu nie było.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 20:12   #4974
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jak się zdecydujesz to chętnie obejrzę efekty a jaki masz kolor naturali?

jantar przynajmniej u mnie nieobciążał włosów wczoraj też go wtarłam więc zaczęłam kuracje i dziś nałożyłam olejek z papryczką z GF na 30 min przed myciem(powinno się używać przed każdym myciem włosów)
ja mam narazie dwa pudełka londy , także jako taki zapas też mam

ostatnio mi też więcej wypadają ,ale właśnie też mam efekt baby hair to chyba dobrze ale żadnych suplementów nie zażywam
No cały czas myślę jaki kolor sobie dać bo ten niby ok ale jednak chciałabym coś innego, a nie wiem co
jak zrobię to oczywiście pokażę a naturale mam mysi blond z poziomu 7-8gdzieś, ciemny blond

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie no jak poziom roznicy to farba powiedzmy na 5 minut na dlugosci jesli chodzi o blondy.
jak pol tonu to sam malaks starcza.
ok dzięki
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 20:13   #4975
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Netie.

hue hue hue lepiej żeby kłopotu nie było.
no ale jak ci odsylaja co raz modem i ciagle to samo to ja stawiam na zasilanie to jest na usb co nie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 20:15   #4976
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ale jak ci odsylaja co raz modem i ciagle to samo to ja stawiam na zasilanie to jest na usb co nie?
nie, bez usb.

myślisz? poprzedni nie robił tak czesto problemów jak ten. zresztą nvm, chciałem abyś nie czuła się osamotniona z problemem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 20:20   #4977
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie, bez usb.

myślisz? poprzedni nie robił tak czesto problemów jak ten. zresztą nvm, chciałem abyś nie czuła się osamotniona z problemem
to jak to sie do kompa podlacza? normalnie na kablu do karty sieciowej? bo jak tak to problem z zasilaniem usb odpada, w takim razie albo aplikacja albo dostawca neta leci w kulki

nie jestem osamotniona, ja juz problemu nie mam reszta niech dalej walczy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 20:38   #4978
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to jak to sie do kompa podlacza? normalnie na kablu do karty sieciowej? bo jak tak to problem z zasilaniem usb odpada, w takim razie albo aplikacja albo dostawca neta leci w kulki

nie jestem osamotniona, ja juz problemu nie mam reszta niech dalej walczy
no tak w końcu walczyłaś dzielnie

nie no laptopa sobie mam tak o bez żadnego podłączania nie? a on tylko do prądu jest podłączony i (chyba) do telefonu. JESTEM TAKI NIEOBEZNANY W TYM !
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 20:47   #4979
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no tak w końcu walczyłaś dzielnie

nie no laptopa sobie mam tak o bez żadnego podłączania nie? a on tylko do prądu jest podłączony i (chyba) do telefonu. JESTEM TAKI NIEOBEZNANY W TYM !
no to masz wi-fi to wszelkie sprawy zasilania czy kart sieciowych odpadaja. czyli albo router albo netia sobie robi jaja zasieg masz pelny?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 23:07   #4980
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja mam stałego neta z Netii już 5 lat i z ręka na sercu spieprzyło się im coś może 2 razy z czego po kilku godzinach już działało nie zamieniłabym na nic innego taka zadowolona jestem. Promocje fajne mają jeśli się jest z nimi długo mnie np. net z 6 mb podnieśli do 20 mb i płacę chyba złotówkę więcej
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.