Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-25, 20:20   #2431
agulka2608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

No i chyba spieprzyłam całą sprawęchyba za bardzo płynna i za ciemna.Narazie stygnie....zobacze co to wyszlo...W razie czego jutro jeszcze jedną próbę zrobie..
agulka2608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 19:12   #2432
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
nie ... o takiej
Kurde co Ty z nią robisz ?

Ja ją wyciągam i jak próbuję w palcach ugnieść to tak się klei do rąk że nic z nią nie można zrobić
peearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 19:18   #2433
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez peearl Pokaż wiadomość
Kurde co Ty z nią robisz ?

Ja ją wyciągam i jak próbuję w palcach ugnieść to tak się klei do rąk że nic z nią nie można zrobić
a taką samą masz? ja wygrzebuję ze słoiczka niedużą kulkę (najczęściej nożem), rozciągam ją - w dwóch dłoniach, jakbym gumę do żucia rozciągała, że tak powiem i ona dość szybko staje się matowa, biaława - i wtedy "jadę" imo rozciąganie, nie ugniatanie, jest kluczem do sukcesu
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 21:27   #2434
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
a taką samą masz? ja wygrzebuję ze słoiczka niedużą kulkę (najczęściej nożem), rozciągam ją - w dwóch dłoniach, jakbym gumę do żucia rozciągała, że tak powiem i ona dość szybko staje się matowa, biaława - i wtedy "jadę" imo rozciąganie, nie ugniatanie, jest kluczem do sukcesu
Taką samą

Jutro zrobię podejście nr 2 i zdam relacje
peearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 10:07   #2435
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez peearl Pokaż wiadomość
Taką samą

Jutro zrobię podejście nr 2 i zdam relacje
czekam na relację zatem powodzenia ja tez się muszę pocukrować ale zalatana jestem ostatnio, czasochłonność to dla mnie jedyna wada tej metody
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 14:44   #2436
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
czekam na relację zatem powodzenia ja tez się muszę pocukrować ale zalatana jestem ostatnio, czasochłonność to dla mnie jedyna wada tej metody
Kurde no nie mam pojęcia co robię źle
Wydłubałam trochę pasty ze słoiczka, zaczęłam rozciągać w palcach i dupa ! Tak się klei do rąk, że nie mogę z nią nic zrobić
peearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:39   #2437
Weendy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Question Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny mam pytanie odnośnie depilacji okolic bikini tą pastą. Może ktoś już zadał tu takie pytania, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Do tej pory używałam maszynki ale w tych okolicach mam strasznie wrażliwą skórę i już następnego dnia mam straszne podrażnienia. Nie po samej depilacji tylko następnego dnia kiedy włoski zaczynają odrastać. Ostatnio spróbowałam na kawałku skóry depilatora żeby zobaczyć jak skóra zareaguje bo już mam dosyć tych podrażnień po maszynce i efektem były powrastane włoski po których zostały mi ślady A więc chciałabym się dowiedzieć czy po depilacji pastą cukrową w okolicach bikini włoski wrastają? Czy w tych miejscach lepiej używać tej pasty w wersji z plastrami czy bez? Z góry dzięki za pomoc
Weendy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 19:57   #2438
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Weendy_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie depilacji okolic bikini tą pastą. Może ktoś już zadał tu takie pytania, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Do tej pory używałam maszynki ale w tych okolicach mam strasznie wrażliwą skórę i już następnego dnia mam straszne podrażnienia. Nie po samej depilacji tylko następnego dnia kiedy włoski zaczynają odrastać. Ostatnio spróbowałam na kawałku skóry depilatora żeby zobaczyć jak skóra zareaguje bo już mam dosyć tych podrażnień po maszynce i efektem były powrastane włoski po których zostały mi ślady A więc chciałabym się dowiedzieć czy po depilacji pastą cukrową w okolicach bikini włoski wrastają? Czy w tych miejscach lepiej używać tej pasty w wersji z plastrami czy bez? Z góry dzięki za pomoc
Hmm bedę szczera, wydaje mi się że jeśli ktoś ma skłonności do wrastania to i po paście będzie miał problem, tyle że dużo mniejszy Musialam porzucic depilator z powodu wrastania, ale pastą jakoś daję radę, bikini robię akurat pastą odrywana paskami, a później pilnuje zeby regularnie złuszczac skórę i jest w miarę
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 09:01   #2439
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez peearl Pokaż wiadomość
Kurde no nie mam pojęcia co robię źle
Wydłubałam trochę pasty ze słoiczka, zaczęłam rozciągać w palcach i dupa ! Tak się klei do rąk, że nie mogę z nią nic zrobić
no nie wiem niedługo się będę cukrować, zobaczę i napiszę co ja dokładnie robię i czy też mi się klei może za ciepłe ręce masz
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 17:40   #2440
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
no nie wiem niedługo się będę cukrować, zobaczę i napiszę co ja dokładnie robię i czy też mi się klei może za ciepłe ręce masz
Haha może i tak Tylko co mam z tym zrobić? W zamrażarce trzymać przed depilacją ?!
peearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 10:03   #2441
Ewussiaa
Przyczajenie
 
Avatar Ewussiaa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hej dziewczyny może pojawił już się tutaj ten problem, ale mnóstwo postów i nie mogę znaleźć, co zrobiłam źle. Wydawało się wszystko pięknie, robiłam pastę według przepisu: szklanka cukru, dwie łyżeczki wody, sok z połówki cytryny. Pasta wyszła piękna, bursztynowo-brązowa. Niestety nie jest plastyczna. Miękka, ale to nie to, co opisujecie. Przypomina po zastygnięciu lizaki takie jak z odpustu Co mogłam zrobić źle?
Ewussiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 20:42   #2442
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Po zastygnięciu może przypominać lizaki
Plastyczna ma być po ogrzaniu, wydobyciu z pojemniczka i ewentualnym wyrobieniu.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 08:26   #2443
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez peearl Pokaż wiadomość
Haha może i tak Tylko co mam z tym zrobić? W zamrażarce trzymać przed depilacją ?!
albo za oknem
a tak serio to nie mam pomysłu co Ci podpowiedzieć ja się cukrowałam wczoraj, specjalnie wzięłam pastę z drugiego słoiczka (bo jestem burżujka i mam dwa). U mnie jest ciemnobursztynowa, daje się bez większego problemu wygrzebać nożem ze słoiczka i nie klei się do palców - ugniata się i rozciąga do matu, i z powodzeniem zaraz jej mogę używać cukrowałam się wcz cały wieczór i generalnie mogę powiedzieć że jest to dla mnie pasta-ideał, chociaż mam małe porównanie. A jak ona pachniała, mniam
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 13:52   #2444
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
albo za oknem
a tak serio to nie mam pomysłu co Ci podpowiedzieć ja się cukrowałam wczoraj, specjalnie wzięłam pastę z drugiego słoiczka (bo jestem burżujka i mam dwa). U mnie jest ciemnobursztynowa, daje się bez większego problemu wygrzebać nożem ze słoiczka i nie klei się do palców - ugniata się i rozciąga do matu, i z powodzeniem zaraz jej mogę używać cukrowałam się wcz cały wieczór i generalnie mogę powiedzieć że jest to dla mnie pasta-ideał, chociaż mam małe porównanie. A jak ona pachniała, mniam
Zazdroszczę i jestem coraz bardziej smutniejsza przez Twoje posty
Hehe
No nic, będę uparcie próbować dalej, najwyżej całą zużyję na depilację palców
peearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:52   #2445
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez peearl Pokaż wiadomość
Zazdroszczę i jestem coraz bardziej smutniejsza przez Twoje posty
Hehe
No nic, będę uparcie próbować dalej, najwyżej całą zużyję na depilację palców
qrczę no chciałabym Cię rozweselić jakąś fachową radą bo aż mam wyrzuty, ale nie wiem jak z pastą camsakizi, qpioną na allegro, też koszmarnie mi szło aż ją wypiep.rzyłam ale pewnie słabe to pocieszenie
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 15:28   #2446
Ewussiaa
Przyczajenie
 
Avatar Ewussiaa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
Po zastygnięciu może przypominać lizaki
Plastyczna ma być po ogrzaniu, wydobyciu z pojemniczka i ewentualnym wyrobieniu.
No tak, tylko jak brałam ją w rękę i starałam się wyrobić to nadal była jak lizak Nie zmieniała koloru, ani nie była odpowiednio plastyczna, żeby móc ją rozprowadzić...
Ewussiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:58   #2447
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
qrczę no chciałabym Cię rozweselić jakąś fachową radą bo aż mam wyrzuty, ale nie wiem jak z pastą camsakizi, qpioną na allegro, też koszmarnie mi szło aż ją wypiep.rzyłam ale pewnie słabe to pocieszenie
Kurde miałam ją ! A wiesz, że była dużo lepsza od tej pod względem wyrabiania? Nie pojmuję tego

No ale nic, zużyć trzeba to powalczę
peearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 18:20   #2448
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez peearl Pokaż wiadomość
Kurde miałam ją ! A wiesz, że była dużo lepsza od tej pod względem wyrabiania? Nie pojmuję tego

No ale nic, zużyć trzeba to powalczę
niemożliwe camsakizi to ja nawet nie mogłam wydobyć ze słoiczka, była twarda jak kamień, jak zaczęłam podgrzewać to dostała sie do niej woda i cała pastą się "rozlazła", dla mnie to był totalny niewypał ale skoro radziłaś sobie z tamtą, to i z tą na pewno w końcu się uda, powodzenia
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 21:09   #2449
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Ewussiaa Pokaż wiadomość
No tak, tylko jak brałam ją w rękę i starałam się wyrobić to nadal była jak lizak Nie zmieniała koloru, ani nie była odpowiednio plastyczna, żeby móc ją rozprowadzić...
Ale po zastygnięciu jest twarda jak kamień, czy dasz radę ja wydobyć z pojemnika bez podgrzewania?
Bo jeśli jest twarda jak kamień a przy wyrabianiu nie mięknie i nie robi się jak plastelina, to może ją trochę przegotowałaś. W takim wypadku wystarczy mocno ją podgrzać - żeby całkiem rozpuścić, dolać trochę wody ( np. łyżeczkę) i dokładnie wymieszać (już nie gotować!). Po czymś takim powinna się zrobić bardziej miękka. Potem poczekaj aż ostygnie i spróbuj znowu. Poza tym wyrabianie pasty polega w gruncie rzeczy na jej rozciąganiu a nie ugniataniu.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 11:52   #2450
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Jeśli pasty nie da się wyrobić i jest twarda cały czas to znaczy, że była zbyt długo gotowana. Sytuacja przeciwna: jeśli lepi się do rąk, to gotowana była zbyt krótko. Z jednym zastrzeżeniem. Może się też lepić jeśli jest zbyt ciepła. Natomiast jeśli trzymana w palcach ochłodziła się i nadal się lepi i nie można jej używać, to na pewno trzeba ją jeszcze chwilkę podgotować.
Jeśli chodzi o bikini i wrastanie włosów. Na początku tak u mnie było. Wrastały. Uparcie jednak się depilowałam pastą, aż po pewnym czasie przestały włoski wrastać. Nie mam teraz z tym żadnego problemu.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 09:42   #2451
Ewussiaa
Przyczajenie
 
Avatar Ewussiaa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
Ale po zastygnięciu jest twarda jak kamień, czy dasz radę ja wydobyć z pojemnika bez podgrzewania?
Bo jeśli jest twarda jak kamień a przy wyrabianiu nie mięknie i nie robi się jak plastelina, to może ją trochę przegotowałaś. W takim wypadku wystarczy mocno ją podgrzać - żeby całkiem rozpuścić, dolać trochę wody ( np. łyżeczkę) i dokładnie wymieszać (już nie gotować!). Po czymś takim powinna się zrobić bardziej miękka. Potem poczekaj aż ostygnie i spróbuj znowu. Poza tym wyrabianie pasty polega w gruncie rzeczy na jej rozciąganiu a nie ugniataniu.
Dziękuję bardzo za pomoc! Tamtą "lizakowatą" pastę już wyrzuciłam, więc spróbuję ugotować nową i jej nie przegotować. Mam nadzieję, że mi się uda!
Ewussiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 22:41   #2452
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Ewussiaa Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za pomoc! Tamtą "lizakowatą" pastę już wyrzuciłam, więc spróbuję ugotować nową i jej nie przegotować. Mam nadzieję, że mi się uda!
Jakby (odpukać ) znów wyszla ci lizakowata to możesz spróbować ja uratować - ogrzej ją do stanu płynnego, dolej troszkę wody i zagotuj
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 19:37   #2453
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja też mam problem z ta pastą
Po ugotowaniu była jak należy, ciemnobursztynowa, zastygnięta jest bardzo twarda,
po lekkim ogrzaniu, wydobyłam ja nożem- była bardzo gęsta ale jednak nieco płynna, przypomina żywicę no to poczekałam aż ostygnie trochę bardziej, wydłubałam kawałek, zaczęłam wyrabiać, szybko stawała się matowa ale po 10 minutach zaczęła się baardzo kleić, jakbym miała w dłoniach gumę do żucia w miarę wyrabiania stawała się co raz bardziej miękka i kleista, dałam sobie spokój: ( bo nie mam już pomysłu.
P.S.
Ile czasu podgrzewacie przed użyciem?
Tylko tak żeby dało się wydłubać?
Próbowałam ale zanim wierzch się rozpuścił, pod spodem i po bokach stała się płynna
w słoiku
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 20:18   #2454
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Może po prostu krócej wyrabiaj - dziewczyny często piszą że wystarczy kilka ruchów (ja nie wiem bo nie wyrabiam - od razu depiluję).
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 22:56   #2455
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziś zrobiłam trzecie podejście, i rzeczywiście do trzech razy sztuka
wyrabiałam tylko do momentu, aż masa nabrała 'perłowego' odcienia i dopóki nie zaczęła kleić mi się do rąk i to było TO
Co prawda jest to czasochłonne, ale co tam, warto bo efekt jest na prawdę zajefajny
skóra nie jest oblepiona jak po wosku, nie trzeba przecierać oliwką by ją doczyścić, wystarczy przemyć ciepłą wodą a skóra pozostaje czyściutka i delikatna (pomijam chwilowe podrażnienia, co jest nieuniknione).
Edit:
Dziewczyny, mam pytanie, jak zrobić pastę o takiej konsystencji jak we filmiku poniżej, bez konieczności używania później pasków materiału do depilacji? Bo tu pasta jest bardzo płynna, a kobieta przeprowadzająca "cukrowanie' nie używa nic prócz własnych rąk, żadnych pasków. Czy ona ma jakąś inną tą pastę?

http://www.youtube.com/watch?v=rHBCtuQWH-E
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-02-16 o 12:27
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 19:02   #2456
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja mam taką gotową, kupioną.

Czy ona powinna łapać, grube, krótkie włoski?
Tzn rozprowadzam ją palcami po skórze i mam ją nieco zmrozić zanim zerwę? Bo jak jest taka elastyczna to nie łapie włosow....
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:20   #2457
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Więc tak, ja robiłam z takiego przepisu: 1 szklanka cukru, pół szklanki wyciśniętego soku z cytryny, 2 łyżeczki wody, po ostygnięciu pasta była ciemna, szklista i twarda, po ogrzaniu i wyrobieniu była jak ciepła plastelina stosowałam na nogach, specjalnie zachodowawszy włoski:, które nie były już grube i króciutkie jak kiedy odrastają.
Nie próbowałam na innych partiach, gdzie włoski są twardsze, także się nie wypowiem.
Patrząc na ten filmik i łatwość z jaką posługiwała się ta kobieta wyglądała co najmniej zachęcająco, aczkolwiek nigdy nie używałam żadnej kupnej pasty.
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-02-17 o 20:21
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 01:36   #2458
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Jeeeej, dziewczyny, swego czasu trochę się tu udzielałam, ale ostatnio pasta poszła w odstawkę, bo metoda jest dość czasochłonna mimo wszystko (a już potrafiłam uwinąć się w pół godziny z łydkami )

Ja sama robię pastę, w sumie to zawsze mi wychodzi - może mam po prostu dobre oko do tego

Dziś wróciłam do pasty, ugotowałam sobie porcyjkę, przestygła no i do roboty.
40 minut roboty a ja mam nogi zaorane! No tak mnie dziś to strasznie bolało (a jestem raczej odporna na ból), że nie dałam rady. Co chwila zmieniałam miejsce rwania i teraz jestem miejscami łysa, miejscami kudłata

Pastę gotuję tak, by dało się depilować i przy pomocy pasków i wyrabiając. I oba sposoby tak samo niemiłosiernie bolały. A paskami chyba nawet bardziej :/

Jutro drugie podejście ( w sumie to już dziś, bo mamy nową dobę).

Jak już oswoję się ponownie z tym bólem, to na pewno nie zrobię kolejnej tak długiej przerwy
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 09:47   #2459
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
Pastę gotuję tak, by dało się depilować i przy pomocy pasków i wyrabiając. I oba sposoby tak samo niemiłosiernie bolały. A paskami chyba nawet bardziej :/
Jutro drugie podejście ( w sumie to już dziś, bo mamy nową dobę).
Jak już oswoję się ponownie z tym bólem, to na pewno nie zrobię kolejnej tak długiej przerwy
Ojej mi sie udało za pierwszym razem, wydepilować się prawie bezboleśnie(tylko nogi ) ból jest o wieeele mniejszy niż przy użyciu depilatora, mało tego boli nawet mniej niż zwykły wosk, to tylko moje osobiste wrażenie wiadomo każdy ma inny próg bólu nogi mam niewrażliwe na ból ale za to o innych rejonach to szkoda gadać
Ciekawe czemu u Ciebie Synkopa tak się zadziało przecież masz wprawę, to nie był pierwszy raz
a czym depilowałaś się pomiędzy 'cukrowaniem'? ale to pewnie będzie tak, jak mówisz że za długa przerwa, skóra musi się na nowy przyzwyczaić. U mnie po depilatorze, to dopiero było, doprowadził mi skórę do takiego stanu, że nie było mowy o odsłonięciu nóg, ba o bólu nawet przy dotykaniu nie wspominając jeden wielki stan zapalny mieszków włosowych, prawie każda kropka przekształciła się w mały ropień, mówię Wam dziewczyny, takiej tragedii na nogach to ja w życiu nie miałam i bólu skóry, czułam miliony gorących igieł pod skórą
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-02-18 o 09:49
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 10:55   #2460
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Kochane mam tylko jeszcze jedno pytanie

Nakladam paste na nogi, jest plastyczna. Czy mam odczekac az nieco zrobi sie twardsza by zerwac z wlosami?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.