Piękne ciało w dniu ślubu :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-27, 14:48   #1
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Red face

Piękne ciało w dniu ślubu :)


Dziewczyny wiem,że podobny wątek już był tylko dotyczył cery,a mnie głównie chodzi o ciało
Nie znalazłam jednak odpowiedzi na dręczące mnie pytania dlatego więc zwracam się do Was z prośbą o pomoc.
Będę mieć suknię,która odsłania dekolt,ramiona i plecy, jakie więc zabiegi kosmetyczne powinno się "zaaplikować ciałku" abyw ten dzień wyglądać wyjątkowo.
Wogóle jakie zabiegi na ciało polecacie przed tak wielkim dniem?
Acha i jedno pytanko dotyczące cery.Z buźką nie mam już większych problemów(od czasu do czasu jakaś niespodzianka),ponieważ jestem na leczeniu dermatologicznym.Mam jednak małe pytanko,jakie zabiegi mogłabym zaaplikować buzi aby wyglądała w tym dniu pięknie.Może jakieś maseczki nawilżające,odżywcze itp. pytam bo naprawdę nie wiem i w związku z tym jestem w kropce.

Dziewczyny Kochane Poradźcie,Podpowiedźcie,D oradźcie. Za każdą nawet najdrobniejszą poradę będę ogromnie wdzięczna.

Pozdrawiam gorąco
Agnieszka
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 18:16   #2
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Piękne ciało w dniu ślubu :)

hmmm ja tak mysle ze na poczatek dobry by byl peeling polecalabym Ci scrub z alg morskich oriflame super efekty oczyszczenia i zluszczenia.potem moze jakis peeling kupiony lub z cukru albo kawy.do tego masaz rekawica sizalowa.potem oliwka dla dzieci na twarz najlepsza by byla jakas maseczka relaksujaca lub odzywcza.jesli masz zmeczone oczy to okularki zelowe schlodzone w zamrazarce.a tak poza tym to moze jakis balsamik brazujacy czy coos chyba tyle.na razie wiecej nie przychodzi mi do glowki.aha i gratulacje

pozdrawiam
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 18:40   #3
cameria
Raczkowanie
 
Avatar cameria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
Dot.: Piękne ciało w dniu ślubu :)

podobno po peelingu kawitacyjnym ma sie gladziutką cere.DZiewczyny wychwalają maseczkę bankietową(chyba Dermiki) ,która pieknie rozświetla i wygładza cerę-ani jednego ani drugiego nie próbowałam
powodzenia i gratulacje!
cameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 10:18   #4
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Piękne ciało w dniu ślubu :)

Dziewczyny dzięki za odpiwiedź i za gratulacje

Czekam na jeszcze inne podpowiedzi
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 10:09   #5
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Piękne ciało w dniu ślubu :)

Dziewczyny pomóżcie,please
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 12:36   #6
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Piękne ciało w dniu ślubu :)

Hej,wnioskuję,że ślub już niedługo...
Na 100 % musisz kilka dni wczesniej robic peeling,delikatny i delikatnie masować ciałko,póżniej oliwka dla dzieci,jeśli nie lubisz to balsam.
Może jakiś delikatny brązujący balsam,a juz na 100! musisz sobie kupić balsam z jedwabiem Dove-kosztuje w promocji 10.99.Ponoć rozświetla subtelnie skórę...Ja tak zrobię...Pozdrawiam i oby Cię nogi nie bolały do końca zabawy...Może spryskuj je co jakis czas nawet przez rajstopy takim areozolem w spayu...
Pozdrawiam
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 20:53   #7
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Piękne ciało w dniu ślubu :)

witam ! nie kombinuj za duzo bo czasami mozna przedobrzyc wiem cios o tym bo nie raz przyhcodziły do mnie klientki z problemami - poporstu za duzo zabiegów na raz. Ja proponuje jako 1 zabieg : wizyta w solariumw celu lekkiego wysuszenia naskórka, odzywiania skóry, wystarczy 1 seans i nie musi byc on 10cio minutowy ale np 5. aopatrz sie w dobry peeling odpowiedni do Twojego rodzaju skóry i wykonuj go według zaleceń na opakowaniu, smaruj sie balsamem ujedrniającym skórę. Mozesz tez wykonywac nieskomplikowane ciwczenia na dane partie ciała, dzieki czemu skóra bedzie bardziej napieta, mozesz stosować delikatne balsamy brąujące. Jezeli chodzi o twarz to napsiałas ze nie masz z nia problemów wiec wg mnie wystaczy od czasu do czasu zainwestowac w dobrą maseczkę do twarzy i po sprawie, mozesz sie wybrac nawet do kosmetyczki po porady o maseczki . Polecam takze spozywanie herbatki na piekniejsza cere np beauty program - rossman 6 zł,- piekniejsza cera , włosy i paznokcie, to na tyle UDANEGO WESELICHA!!!
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.