DIOR - kolorówka - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 11:00   #571
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziękuję, obejrzałam Twoją aktualizację - widzę, że z nowej kolekcji masz też tropical light

będę też musiała pomyśleć o którejś paletce z nowej kolekcji i pewnie będzie to 609...
heh dokładnie kupiłam mystic jade i sie zachwyciłammusiałam miec nastepne... 609 naprawde polecam -to ostatnio moje ulubione cienie
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 11:16   #572
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: DIOR - kolorówka

Jeju! ale kusicie tymi cieniami... Chyba się poddam... z tego co ogladałam na zbiorach kosmetycznych najbardzie spodobały mi się piątki buzichocho earth reflection i mystic jade.

Powiedzcie mi jak to jest z fakturą tych cieni niektóre jak np te są gładko sprasowane:
http://eu.strawberrynet.com/productD...49134&goChar=C
a te np. mają wytłoczone wzorki:
http://eu.strawberrynet.com/productD...72389&goChar=C

Czym one się różnią bo to dla mnie zagadka????


Poza tym chcialam zgłosić, że właśnie zostałam szcześliwą posiadaczką kompaktu DiorskinForever... jest cudny, aksamitny, ma ultramałe drobinki, na DiorSculpt jako wykończenie nałożony pędzlem wygląda bosko - lekko matuje ale po chwili stapia się i robi się satynowy!!! i nie wysusza mojej suchej buzi!!! Eureka!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 11:44   #573
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość

Poza tym chcialam zgłosić, że właśnie zostałam szcześliwą posiadaczką kompaktu DiorskinForever... jest cudny, aksamitny, ma ultramałe drobinki, na DiorSculpt jako wykończenie nałożony pędzlem wygląda bosko - lekko matuje ale po chwili stapia się i robi się satynowy!!! i nie wysusza mojej suchej buzi!!! Eureka!

Jaki masz kolor tego kompaktu?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 12:05   #574
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Jeju! ale kusicie tymi cieniami... Chyba się poddam... z tego co ogladałam na zbiorach kosmetycznych najbardzie spodobały mi się piątki buzichocho earth reflection i mystic jade.

Powiedzcie mi jak to jest z fakturą tych cieni niektóre jak np te są gładko sprasowane:
http://eu.strawberrynet.com/productD...49134&goChar=C
a te np. mają wytłoczone wzorki:
http://eu.strawberrynet.com/productD...72389&goChar=C

Czym one się różnią bo to dla mnie zagadka????


Poza tym chcialam zgłosić, że właśnie zostałam szcześliwą posiadaczką kompaktu DiorskinForever... jest cudny, aksamitny, ma ultramałe drobinki, na DiorSculpt jako wykończenie nałożony pędzlem wygląda bosko - lekko matuje ale po chwili stapia się i robi się satynowy!!! i nie wysusza mojej suchej buzi!!! Eureka!


Moje Mistic Jade sa z wytloczonymi wzorkami.moze to zalezy od tego kiedy zostaly wyprodukowane bo naprzyklad mam tender chic w nowym opakowaniu i sa one rowno sprasowane...
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 15:03   #575
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

dziewczyny, a co sądzicie o podkładzie Diora Forever? Miałam właśnie próbkę na 3-krotne wypróbowanie w kolorze 20 i stwierdzam, że podkład jest super. Świetnie kryje, bardzo dobrze się roprowadza, ogólnie twarz wygląda na wypoczętą i super ujednoliconą. Nie wiem, czemu takie złe opinie na KWC. W porónaniu do całej gamy próbek, jakie ostatnio miałam, uważam, że to jeden z lepszych. Jedyny mankament jest taki, że niewykluczone , że po dłuższym stosowaniu może zapychać pory. Mleczko napewno konieczne. i częsty peeling, bo podkład należy do grupy tych mocniej kryjących, ale efekt stwierdzam, że doskonały. Magsch, co o nim sądzisz, bo wiem, że używasz? Czy na dłuższą metę jesteś zadowolona?
Aha, słuchajcie, kupiłam właśnie bazę artdeco pod cienie i o dziwo trzymają się cały dzień bez najmniejszej kreseczki w zagłębieniu powieki do samego późnego wieczora! Moim zdaniem bomba!
Chętnie kupiłabym też bazę pod makijaż może MAC-a, ale nie wiem właśnie, czy nie zapycha porów, czy macie może jakąś bazę?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 15:19   #576
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: DIOR - kolorówka

moje mystic jade nie maja wytłoczonych zadnych wzorkow
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 15:21   #577
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
moje mystic jade nie maja wytłoczonych zadnych wzorkow
to chyba zależy od czasu produkcji - te nowo wyprodukowane mają tłoczone wzorki
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 15:24   #578
lirka
Raczkowanie
 
Avatar lirka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 95
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Moje Mistic Jade sa z wytloczonymi wzorkami.moze to zalezy od tego kiedy zostaly wyprodukowane bo naprzyklad mam tender chic w nowym opakowaniu i sa one rowno sprasowane...
[
Powiedzcie mi jak to jest z fakturą tych cieni niektóre jak np te są gładko sprasowane:
http://eu.strawberrynet.com/productD...49134&goChar=C
a te np. mają wytłoczone wzorki:
http://eu.strawberrynet.com/productD...72389&goChar=C
Czym one się różnią bo to dla mnie zagadka????
[/quote]

Z moich obserwacji wynika, że wszystkie piątki Diora mają taką wyraźną kratkowaną fakturę od 2 lat. Wersja gładka, to dla mnie znak, że jest to produkt ze starej kolekcji. (Nie ryzykowałabym zatem ich zakupów na Truskawie). Mystic Jade pojawiły sie w fakturowanej wersji stosunkowo niedawno. Żadne "5" z odświeżonej kolekcji Diora nie są gładkie. Co oczywiście nie wyklucza, że gładkie dostępne w niektórych sklepach mają jeszcze dobry termin ważności (ale nie te z kółeczkiem w środku).
lirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 15:46   #579
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
to chyba zależy od czasu produkcji - te nowo wyprodukowane mają tłoczone wzorki
hmm..dziwne bo kupiłam je niespełna miesiac temu
mogłaby któras z Was na podstawie kodu podac date produkcji? u mnie na odwrocie jest 6G04 (nie weim czy to kod)
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 18:26   #580
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co sądzicie o podkładzie Diora Forever? Miałam właśnie próbkę na 3-krotne wypróbowanie w kolorze 20 i stwierdzam, że podkład jest super. Świetnie kryje, bardzo dobrze się roprowadza, ogólnie twarz wygląda na wypoczętą i super ujednoliconą. Nie wiem, czemu takie złe opinie na KWC. W porónaniu do całej gamy próbek, jakie ostatnio miałam, uważam, że to jeden z lepszych. Jedyny mankament jest taki, że niewykluczone , że po dłuższym stosowaniu może zapychać pory. Mleczko napewno konieczne. i częsty peeling, bo podkład należy do grupy tych mocniej kryjących, ale efekt stwierdzam, że doskonały. Magsch, co o nim sądzisz, bo wiem, że używasz? Czy na dłuższą metę jesteś zadowolona?
Dla mnie Forever fluid to najlepszy podklad Diora i jeden z najlepszych, jesli chodzi o efekt, z tych ktore ostatnio testowalam. Ladnie kryje, super sie stapia ze skora, wytrzymuje caly dzien, nie wazy sie, wogole jest bardzo fajny

Z checia bym go kupila, gdyby nie to, ze jest straaasznie napakowany alkoholem denat., przez co smierdzi, na dluzsza mete bedzie wysuszal i podraznial. Szkoda, ze wpadkowali tam ten denat., bo podklad jest bardzo udany
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 18:33   #581
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
hmm..dziwne bo kupiłam je niespełna miesiac temu
mogłaby któras z Was na podstawie kodu podac date produkcji? u mnie na odwrocie jest 6G04 (nie weim czy to kod)
lipiec 2006
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 18:43   #582
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co sądzicie o podkładzie Diora Forever? Miałam właśnie próbkę na 3-krotne wypróbowanie w kolorze 20 i stwierdzam, że podkład jest super. Świetnie kryje, bardzo dobrze się roprowadza, ogólnie twarz wygląda na wypoczętą i super ujednoliconą. Nie wiem, czemu takie złe opinie na KWC. W porónaniu do całej gamy próbek, jakie ostatnio miałam, uważam, że to jeden z lepszych. Jedyny mankament jest taki, że niewykluczone , że po dłuższym stosowaniu może zapychać pory. Mleczko napewno konieczne. i częsty peeling, bo podkład należy do grupy tych mocniej kryjących, ale efekt stwierdzam, że doskonały. Magsch, co o nim sądzisz, bo wiem, że używasz? Czy na dłuższą metę jesteś zadowolona?
Aha, słuchajcie, kupiłam właśnie bazę artdeco pod cienie i o dziwo trzymają się cały dzień bez najmniejszej kreseczki w zagłębieniu powieki do samego późnego wieczora! Moim zdaniem bomba!
Chętnie kupiłabym też bazę pod makijaż może MAC-a, ale nie wiem właśnie, czy nie zapycha porów, czy macie może jakąś bazę?

layla ja mam kolorek 033 u mnie w perfumerii byl najciemniejszy wiec wzielam.Ja jestem bardzo zadowolona.Pieknie nawilza skore i NIE ZAPYCHA porow.przynajmniej ja nic takiego nie zauwazylam.nie robi smug i dobrze sie rozprowadza chyba zdazylas juz zauwazyc.mam cere mieszana i trzyma sie caly dzien czasami potrzebuje poprawki jesli chodzi o nos wtedy uzywam forever Compact i tez go polecam nawet bardzo.Musze ci powiedziec ze jednak on jest moim KWC bo wczesniej uzywalam Sculpa ale ten jest o niebo lepszy.aha on jest srednio kryjacy chociaz mozna stopniowac efekt krycia.
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 19:08   #583
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Jaki masz kolor tego kompaktu?
Mam kompakt 030 medium beige. Podkład DiorSculpt też 030. Razem w duecie bombowe zestawienie, kolorystycznie idealne, kompakt nie ciemnieje na twarzy z czasem.

Co do cieni to faktycznie może maja wzorki te nowsze cienie, choć te gładko sprasowane na tru maja już nowe kasetki. Hmmm...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 20:07   #584
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja testowałam Diora Forever kolor 031 - jak dla mnie idealny, żółty, pięknie stapia się z moją skórą, bardzo trwały, dość mocno kryjący ( ale mniej niż np. DW) szkoda że podobno nie planują wprowadzenia tego odcienia na polski rynek... będę musiała poszukać za granicą. Wogóle ciężko jest dostać podkład w żółtej tonacji
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 20:24   #585
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Ja testowałam Diora Forever kolor 031 - jak dla mnie idealny, żółty, pięknie stapia się z moją skórą, bardzo trwały, dość mocno kryjący ( ale mniej niż np. DW) szkoda że podobno nie planują wprowadzenia tego odcienia na polski rynek... będę musiała poszukać za granicą. Wogóle ciężko jest dostać podkład w żółtej tonacji
031 widzialam w PL jest pieknie zolty, ale dla mnie za ciemny, idealny by byl 021, ktorego nie ma w PL wlasnie.

W zoltej tonacji ladnie kolory ma YSL, Chanel i Givenchy
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 21:50   #586
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi dot. podkładu forever
czyli ma denat - hm.. nie znam się totalnie na tym, ale efekt daje wg mnie najlepszy z dotychczas stosowanych podkładów. Magsch, nie do końca zrozumiałam, czy forever jest Twoim kwc, czy też sculpt jest lepszy? W perf. nie doradzali mi sculpta mówiąc, że to za wcześnie, bo on liftingujący, ale wiem, że wiele dziewczyn używa i chwali. Powiedzieli, że będzie mi nabłyszczał cerę, a mam mieszaną właśnie. Wydaje mi się, że jednak mimo alkoholu w składzie chyba warto go mieć przynajmniej na wyjścia. Co do żółtych odcieni, to mi z Chanela jakoś żaden odcień nie odpowiada, ani 30 - który jest na mnie ziemisty, ani 40 - który jest stanowczo za ciemny. Inna sprawa, że te numeracje stosowałam na różnych podkładach. Z YSL mam mat purete nr 03 - ale ciemny dość, dla mnie podobno dobra by była 08, ale jej nie testowałam. Jak to jest, że chciałoby się mieć 5 podkładów? Czy też tak macie?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 22:00   #587
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi dot. podkładu forever
czyli ma denat - hm.. nie znam się totalnie na tym, ale efekt daje wg mnie najlepszy z dotychczas stosowanych podkładów. Magsch, nie do końca zrozumiałam, czy forever jest Twoim kwc, czy też sculpt jest lepszy? W perf. nie doradzali mi sculpta mówiąc, że to za wcześnie, bo on liftingujący, ale wiem, że wiele dziewczyn używa i chwali. Powiedzieli, że będzie mi nabłyszczał cerę, a mam mieszaną właśnie. Wydaje mi się, że jednak mimo alkoholu w składzie chyba warto go mieć przynajmniej na wyjścia. Co do żółtych odcieni, to mi z Chanela jakoś żaden odcień nie odpowiada, ani 30 - który jest na mnie ziemisty, ani 40 - który jest stanowczo za ciemny. Inna sprawa, że te numeracje stosowałam na różnych podkładach. Z YSL mam mat purete nr 03 - ale ciemny dość, dla mnie podobno dobra by była 08, ale jej nie testowałam. Jak to jest, że chciałoby się mieć 5 podkładów? Czy też tak macie?
Mamy, mamy

Niektórym cerom denat nic nie robi, ale moją przy dłuższym stosowaniu wysusza strasznie. Myślę, że na wyjścia byłby super, bo efekt jaki daje jest rewelacyjny

Forever sprawdzalam tez na szybko pod wzgledem zapychania i nie powinien tego robic, w przeciwieństwie do Sculpta, ale to juz kewstia indywidualna.

P.S. Z Chanela, wedlug mnie przynajmniej, kolory w poszczegolnych podkladach minimalnie sie roznia, ladna jest 30 w Teint Innocence (ale on moze zapychac), jasna zoltawa jest 20
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 22:08   #588
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

kasiahan - widzę, że musisz znać się na składzie kosmetyków, skoro wiesz, co może zapychać czyli forever nie powinien zapychać? Dziwi mnie natomiast skąd tak skrajne opinie o tym podkładzie na kwc?
Natomiast powiem Wam ciekawostkę, że jak parę razy posmarowałam się tym podkładem, to właśnie wszyscy zauważyli różnicę i to mnie upewniło, że jednak musi być dobrze
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 22:15   #589
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi dot. podkładu forever
czyli ma denat - hm.. nie znam się totalnie na tym, ale efekt daje wg mnie najlepszy z dotychczas stosowanych podkładów. Magsch, nie do końca zrozumiałam, czy forever jest Twoim kwc, czy też sculpt jest lepszy? W perf. nie doradzali mi sculpta mówiąc, że to za wcześnie, bo on liftingujący, ale wiem, że wiele dziewczyn używa i chwali. Powiedzieli, że będzie mi nabłyszczał cerę, a mam mieszaną właśnie. Wydaje mi się, że jednak mimo alkoholu w składzie chyba warto go mieć przynajmniej na wyjścia. Co do żółtych odcieni, to mi z Chanela jakoś żaden odcień nie odpowiada, ani 30 - który jest na mnie ziemisty, ani 40 - który jest stanowczo za ciemny. Inna sprawa, że te numeracje stosowałam na różnych podkładach. Z YSL mam mat purete nr 03 - ale ciemny dość, dla mnie podobno dobra by była 08, ale jej nie testowałam. Jak to jest, że chciałoby się mieć 5 podkładów? Czy też tak macie?


Moim KWC jest forever!ja mam sculpa i uzywalam go codziennie do poki nie kupilam forever.mysle ze nic takiego nie stanie sie ze skora jesli uzywa sie raz na jakis czas podkladow liftingujacych.Sculp raczej rozswietla cere niz ja nablyszcza no i pieknie ja napina a kryje super...ale jednak wole forever
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 22:28   #590
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
lipiec 2006
DOR6 wielka prosba prosze napisz mi jak sprawdzac date waznosci na podstawie tych kodow bo chialabym posprawdzac moje????i jak dlugo wzane sa 5 Diora jesli wiesz????
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 22:47   #591
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
lipiec 2006
to nie jest źle-przerazilam sie ze sa juz przeterminowane
naucz mnie rozszyfrowywać te kody leci do mnie icone i chciałabym równiez sprawdzic date jak przyjdzie
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 08:17   #592
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Aha, słuchajcie, kupiłam właśnie bazę artdeco pod cienie i o dziwo trzymają się cały dzień bez najmniejszej kreseczki w zagłębieniu powieki do samego późnego wieczora! Moim zdaniem bomba!
Chętnie kupiłabym też bazę pod makijaż może MAC-a, ale nie wiem właśnie, czy nie zapycha porów, czy macie może jakąś bazę?
Ja ostatnio używam białej bazy Chanel i polecam. Wiem, że Dior ma taką różową, ale już pytałam o nią na forum i nikt się nie odezwał
Ta Chanel bardzo ładnie wyrównuje koloryt cery, a makijaż trzyma się przez cały dzień praktycznie bez poprawek. Praktycznie, bo pod wieczór czasami przypudruję nosek... Generalnie jest świetna.
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 08:59   #593
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
to nie jest źle-przerazilam sie ze sa juz przeterminowane
naucz mnie rozszyfrowywać te kody leci do mnie icone i chciałabym równiez sprawdzic date jak przyjdzie
Na wątku o strawberry był podawany kilka razy datecalculator do rozszyfrowywania dat produkcji. Poczytaj, tam napewno go znajdziesz, Diora napewno sprawdzisz. Jak mi gdzieś wpadnie w oko to Ci podeślę.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 09:41   #594
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Na wątku o strawberry był podawany kilka razy datecalculator do rozszyfrowywania dat produkcji. Poczytaj, tam napewno go znajdziesz, Diora napewno sprawdzisz. Jak mi gdzieś wpadnie w oko to Ci podeślę.
Tutaj np:

http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 10:05   #595
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
posprawdzałam daty ważności swoich kosmetyków i cienie Clinique mam z 2004 roku ale używałam ich i nic się nie dzieje

wydaje mi się, że czytałam że "suche" kosmetyki maja ważność 3-5 lat ale już sama nie wiem używać ich czy nie?

cienie mają normalna konsystencję - nie pękają, nie śmierdzą, oczy nie pieką...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 11:16   #596
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
posprawdzałam daty ważności swoich kosmetyków i cienie Clinique mam z 2004 roku ale używałam ich i nic się nie dzieje

wydaje mi się, że czytałam że "suche" kosmetyki maja ważność 3-5 lat ale już sama nie wiem używać ich czy nie?

cienie mają normalna konsystencję - nie pękają, nie śmierdzą, oczy nie pieką...
Ja tez tak mam.Mam takie cienie ,stare no ale ich nie zuzylam i czasem uzywam i jest ok.
Oni daja gwarancje na ten czas ale to nie znaczy ,ze one np po dwoch latach beda nie takie.
Poprostu firma daje gwarancje na okreslony czas.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:28   #597
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
DOR6 wielka prosba prosze napisz mi jak sprawdzac date waznosci na podstawie tych kodow bo chialabym posprawdzac moje????i jak dlugo wzane sa 5 Diora jesli wiesz????
Korzystam z datecalculator, link poniżej

http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage

Musisz wpisać kod kosmetyku, którego datę produkcji chcesz sprawdzić. Kod jest zarówno na pudełku, jak i na bezpośrednim opakowaniu produktu. Zazwyczaj jest to kombinacja liter i cyfr.

EDIT: widzę, ze już koleżanki mnie ubiegły.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:56   #598
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Korzystam z datecalculator, link poniżej

http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage

Musisz wpisać kod kosmetyku, którego datę produkcji chcesz sprawdzić. Kod jest zarówno na pudełku, jak i na bezpośrednim opakowaniu produktu. Zazwyczaj jest to kombinacja liter i cyfr.

EDIT: widzę, ze już koleżanki mnie ubiegły.

ale i tak dziekuje bardzo
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 15:53   #599
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: DIOR - kolorówka

dziekuje za kalkulatorek-wyszło mi że najstarszy mam puder klinikowy z 2005 roku, reszta młodsza
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:42   #600
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Ja ostatnio używam białej bazy Chanel i polecam. Wiem, że Dior ma taką różową, ale już pytałam o nią na forum i nikt się nie odezwał
Ta Chanel bardzo ładnie wyrównuje koloryt cery, a makijaż trzyma się przez cały dzień praktycznie bez poprawek. Praktycznie, bo pod wieczór czasami przypudruję nosek... Generalnie jest świetna.
Diana, a masz mieszaną cerę? czy ta biała baza to nie rozjaśnia nadto, jakich odcieni podkładów używasz? czy to dla bazy nie ma znaczenia?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.