Pierwsze kroki na MM! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-21, 18:01   #1
Ewka.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 207

Pierwsze kroki na MM!


Hej dziewczyny!
Od jakiegoś czasu oglądam z podziwem wasze makijaże i szczerze mówiąc zachęciło mnie to poniekąd żeby zrobić i pokazać coś swojego Nie jestem profesjonalistką do tego mi baaardzo daleko poprostu maluję się jak każda z nas żeby jakoś wyglądać i żeby czasem poprawaić sobie samopoczucie...oglądani e waszych makijazy sprawiło,że chciałabym podszkolić się w tym kierunku dlatego czekam na wasze opinie jak i również krytykę...Narazie dałam zdjęcia samych oczu wiem,że makijaż dużo na tym traci ale mam nadzieję,że narazie to wystarczy

Kosmetyki:
-podkład L'oreal Infaillible-beige dore
-puder sypki L'oreal mineralny-rose beige
-kulki brązujące Oriflame
-poczwórne cienie Avon-vintage violet
-tusz Masterpieice Max Factor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg minim.2.jpg (47,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg minim.4.jpg (51,3 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg monijj.jpg (21,2 KB, 71 załadowań)
Ewka.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 18:44   #2
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Pierwsze kroki na MM!

Mi sie podoba , chociaz mam wrazenie, ze sa przeswity, ale moze to winna zdjecia.

Udany debiut
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 18:57   #3
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Pierwsze kroki na MM!

Na temat techniki się nie wypowiem, bo nie znam się na tym tak jak inne koleżanki;-) więc zostawię to im mnie się osobiście bardzo podoba makijaż świetne połączenie kolorków Twoje rzęsy suuper wyglądają w tym tuszu;-)
sama nabrałam ochotę na stworzenie jakiegoś makijażu;-) wstawiłam tutaj tylko moje dwa mejkapy i jakoś zapomniałam o następnych;] trzeba pokombinować;-)
Oczywiście czekamy na dalsze Twoje propozycje
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 20:23   #4
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Pierwsze kroki na MM!

mój makijaż. do pracy. tylko, że w zamyśle mój - twój jest dużżżo lepszy.
hehehehe osobiście BARDZO mi się podoba.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 20:37   #5
Ewka.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 207
Dot.: Pierwsze kroki na MM!

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Mi sie podoba , chociaz mam wrazenie, ze sa przeswity, ale moze to winna zdjecia.

Udany debiut
Jak zaczęłam nakładać cienie to makijaż był bardzo blady dlatego namoczyłam pędzel i poprawiłam go dlatego możliwe,że wydaje się jakby były prześwity...albo rzeczywiście są tylko ja ich nie widzę
dziękuję za opinię
Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Na temat techniki się nie wypowiem, bo nie znam się na tym tak jak inne koleżanki;-) więc zostawię to im mnie się osobiście bardzo podoba makijaż świetne połączenie kolorków Twoje rzęsy suuper wyglądają w tym tuszu;-)
sama nabrałam ochotę na stworzenie jakiegoś makijażu;-) wstawiłam tutaj tylko moje dwa mejkapy i jakoś zapomniałam o następnych;] trzeba pokombinować;-)
Oczywiście czekamy na dalsze Twoje propozycje
bardzo dziekuję...chciałam wykorzystać cienie,które w sumie niedawno kupiłam a,że fiolet ostatnio w modzie Jeśli chodzi o tusz to bardzo go lubię i oczywiście przed zakupem konieczna była wizyta u niezawodnych wizażanek
Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
mój makijaż. do pracy. tylko, że w zamyśle mój - twój jest dużżżo lepszy.
hehehehe osobiście BARDZO mi się podoba.
Bardzo dziękuję jest mi bardzo miło i nawet nie wiesz jak mi urosły skrzydełka
Ewka.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 09:03   #6
angelikah
Raczkowanie
 
Avatar angelikah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 118
Dot.: Pierwsze kroki na MM!


kolorki ladne, tylko zdjecia malo wyrazne i ciezko sie wypowiedziec na temat twojego makijazu. Mam wrazenie jakby byly lekkie przeswity, kolorki nie lacza sie ze soba,a powinny plynnie przechodzic jeden w drugi no i niestety widac opruszone cienie pod oczkami,a przy tym zestawie kolorystycznym trzeba strasznie na to uwazac,aby ze swiezego, dziewczecego i delikatnego makijazu nie powstal szpecacy. Niestety wszelkiego rodzaju fiolety, szarosci i blekity kiedy sie oprusza i nie zostana usuniete tworza brzydkie podkowki pod oczkami. Na to trzeba niestety bardzo uwazac.
Jesli masz problemy z kuruszacymi sie cieniami, albo nakladasz ich zbyt duza ilosc to taki efekt bedzie nieunikniony, ale bardzo latwo temu zaradzic. Mozesz najpierw przygotowac oczy do makijazu, nastepnie usunac cienie, ktore sie osypia i dopiero pozniej nalozyc podklad i puder na reszte twarzy. To tez jest dobry sposob na idealny makijaz.
Szkoda,ze tylko zaprezentowalas oczka (
angelikah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 09:34   #7
Ewka.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 207
Dot.: Pierwsze kroki na MM!

Cytat:
Napisane przez angelikah Pokaż wiadomość

kolorki ladne, tylko zdjecia malo wyrazne i ciezko sie wypowiedziec na temat twojego makijazu. Mam wrazenie jakby byly lekkie przeswity, kolorki nie lacza sie ze soba,a powinny plynnie przechodzic jeden w drugi no i niestety widac opruszone cienie pod oczkami,a przy tym zestawie kolorystycznym trzeba strasznie na to uwazac,aby ze swiezego, dziewczecego i delikatnego makijazu nie powstal szpecacy. Niestety wszelkiego rodzaju fiolety, szarosci i blekity kiedy sie oprusza i nie zostana usuniete tworza brzydkie podkowki pod oczkami. Na to trzeba niestety bardzo uwazac.
Jesli masz problemy z kuruszacymi sie cieniami, albo nakladasz ich zbyt duza ilosc to taki efekt bedzie nieunikniony, ale bardzo latwo temu zaradzic. Mozesz najpierw przygotowac oczy do makijazu, nastepnie usunac cienie, ktore sie osypia i dopiero pozniej nalozyc podklad i puder na reszte twarzy. To tez jest dobry sposob na idealny makijaz.
Szkoda,ze tylko zaprezentowalas oczka (
Mam lekkie problemy z cieniami bo rzeczywiście osypują się czasem niemiłosierniestaram się później nadmiar cienia usunąć ale czasami jest odwrotny efekt...makijaż był poprawiany tak jak pisałam wcześniej ale i tak na zdjęciach wyszedł delikatnie...pozatym narazie dałam taki makijaż bo nie umiem bardzo dobrze cieniować dlatego na mocniejszy makijaż przyjdzie mam nadzieję czas...dziękuję za komentarz i rady napewno będę próbować
Ewka.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 11:13   #8
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Pierwsze kroki na MM!

Podoba mi się , ale chciałabym zobaczyć całą facjatę Bo zapowiada się ciekawie.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 09:58   #9
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: Pierwsze kroki na MM!

Makijaż oczek ładny, mnie się podoba cieniowanie. Tylko kolory mam jakieś dzowne - wszystko zlewa się w różach, więc nie widzę nic poza tym, co napisałam.
Masz piękne brwi, oczy i rzęsy! Czekam na inne makijaże, zwłaszcza całej twarzy.
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 11:31   #10
Ewka.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 207
Dot.: Pierwsze kroki na MM!

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Podoba mi się , ale chciałabym zobaczyć całą facjatę Bo zapowiada się ciekawie.
Cytat:
Napisane przez arinitti Pokaż wiadomość
Makijaż oczek ładny, mnie się podoba cieniowanie. Tylko kolory mam jakieś dzowne - wszystko zlewa się w różach, więc nie widzę nic poza tym, co napisałam.
Masz piękne brwi, oczy i rzęsy! Czekam na inne makijaże, zwłaszcza całej twarzy.
Dzięki dziewczyny
Ewka.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.