kursy przedłużania paznokci Diamond Nail - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-02, 19:02   #1
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Question

kursy przedłużania paznokci Diamond Nails


Witam

Czy któraś z was uczestniczyła w kursach przedłużania paznokci, kończących się certyfikatem Diamond Nails...??? Taki kurs można odbyc w Toruniu, w Centrum Nirwana. Zajmuje on około tygodnia (żel, akryl i fiberglass) i kosztuje 999 zł (w cenie są wszystkie materiały, egzamin i certyfikat poświadczający ukończenie kursu).

Pytam profesjonalistki - czy dla osoby z zerowym doświadczeniem (jaką jestem ja), tydzień to oby nie za mało na nauczenie się chociażby podstaw tych trzech metod...??? Mam również watpliwości odnośnie samej marki Diamond Nails - czy jest to dobra marka i czy taki certyfikat bedzie w ogóle miał jakąkolwiek wartość na rynku pracy...???

Jeżeli taki watek był juz podjęty wcześniej, to z góry przepraszam, jednak mimo poszukiwań nic na ten temat na forum nie znalazłam.
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 13:11   #2
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nail

Wczoraj bylam modelką na kursie wlasnie tej firmy,tyle ze w Bydgoszczy i powiem ci szczerze ze bardzo mi sie podobalo.Ja skonczylam kurs w innej firmie,wiec wiem co i jak.Produkty sa z tego co zauwazylam w przypadku zelu bardzo fajne,o akrylu i fiberglassie sie niestety nie wypowiem,bo byl to kurs tylko z zelu.Generalnie wszystko zalezy od instruktora,i od tego w jaki sposob i w jakim stopniu przekazuje ci wiedze.
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 15:38   #3
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nail

Maluszka22, dzięki za wskazówki!!! Widzę, że nie pozostaje mi chyba nic innego jak przekonać się na własnej skórze
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 09:09   #4
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nail

Jak chcesz to napisz do jakiego miasta wybierasz sie na kurs diamonda,postaram sie dowiedziec kto tam uczy i przedewszystkim jak uczy
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:10   #5
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nail

zamierzam rozpocząć kurs w Touniu. Będę wdzięczna za informację. Z góry dzieki
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 09:20   #6
iszag76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nail

Cytat:
Napisane przez maluszka22 Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam modelką na kursie wlasnie tej firmy,tyle ze w Bydgoszczy i powiem ci szczerze ze bardzo mi sie podobalo.Ja skonczylam kurs w innej firmie,wiec wiem co i jak.Produkty sa z tego co zauwazylam w przypadku zelu bardzo fajne,o akrylu i fiberglassie sie niestety nie wypowiem,bo byl to kurs tylko z zelu.Generalnie wszystko zalezy od instruktora,i od tego w jaki sposob i w jakim stopniu przekazuje ci wiedze.
Moja kolezanka zrobiła sobie kurs paznokci ten za 999 zl w Gdyni na kosmetykach Diamond Nails, w cwntrum szkoleniowym apus. Była zadowolona i naprawde mozna sie tego nauczyc przez ten czas. Instruktorka była magda kosmetyczka, naprawde zna sie na rzeczy, a zajecia sa prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze
iszag76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 11:31   #7
Mar_Tunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nail

Agatacia, ja ponad 4 lata temu robiłam kurs 3- dniowy. Był to kurs indywidualny - tylko ja byłam trenowana przez instrukorkę. Całe 3 dni miałam warsztaty, czyli wszystko poznawałam z narzędziami w ręku. I już pierwszego dnia lepiłam paznokcie.
Zawód stylistki paznokci wbrew pozorom jedt tak prosty jak się wydaje. Można szybko przyswoić wiedzę i metody modelowania - ale aby efekty były super super należy duuużo ćwiczyć.
Prowadziłam kursy dla jednej ze szkół, gdzie w grupie miałam nawet po kilkanaście dziewczyn - i szczerze przyznam, że one po 60 godzinach kursu często wychodziły z pustką w głowie. Ciężko każdego dopilnować, wytłumaczyć... Obecnie prowadzę kursy indywidualne u siebie w salonie, bo zdałam sobie sprawę, że to, że paznokieć ładnie wygląda to nie wszystko - że kursantki często wykonują prace iestetyczne i poprawne ale źle zbudowane, bez zachowania podstawowych zasad. Takie paznokcie w mig się łamią. Natomiast kiedy siedzę przy kursantce, widzę każdy jej ruch i wówczas mam pewność, że paznokcie, które ona wykonuje są dobrze zbudowane i że potencjalne klientki będą się nimi cieszyły przez długie tygodnie.
Mar_Tunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 12:02   #8
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nail

szczerze to w ogóle nie polecam kursu w Diamond Nails. Byłm w Poznaniu na kursie z manicure i widziałam jak dziewczyny są szkolone z przedłużania paznokci ;/ jedna wielka żenada. 8 osób w grupie pani instruktor zajmująca się nie dziewczynami a rozmową z drugą panią instruktor która szkoliła z manicure ;/ poza tym można sobie zobaczyć jakie paznokcie robi kursantka od nich
http://www.allegro.pl/item803806050_...eka_50_zl.html
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 14:37   #9
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nail

heheh ktos odgrzebał mój pierwszy - i chyba jedyny - watek na wizażu....

z perspektywy 2 lat i 3 kolejnych kursów, mogę śmiało powiedzieć, że doświadczenia z Diamondem było tragiczne. I o ile same produkty DN są całkiem przyzwoite, tak kurs - tragedia. Także gdyby ktoś się wybierał na kurs, lub chociażby zamarzył sobie zrobic paznokcie w Nirwanie w Toruniu, to radziłabym się trzymać z daleka. O ile to miejsce w ogóle jeszcze istnieje...
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 18:17   #10
monii00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 20
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nails

Ja również robiłam jeden z kursów (żel) z Diamonda i powiem szczerze, że nauczyłam sie tam więcej niż gdziekolwiek indziej i mysle, ze zalezy to głównie od instruktorki, tak jak pisały dziewczyny wyżej. co do produktów pracuje TYLKO na ich żelach i jak do tej pory mnie nie zawiodły ! pozdr
monii00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 21:31   #11
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nails

jasne, że wszystko zależy od instruktorki i absolutnie się zgadzam, że produkty tej marki są na przyzwoitym poziomie i tymbardziej trudno mi jest zrozumieć, dlaczego taka fajna firma tak głupio psuje sobie opinię, wydając certyfikaty komu popadnie - instruktorom z przypadku i niedouczonym kursantkom (jaką sama z resztą byłam po ich kursie).
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 14:24   #12
monii00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 20
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nails

wiesz...to jest jak z kursem na prawo jazdy robisz, zdajesz (czasem kilkakrotnie) i dostejesz papier....nikt wtedy nie jest profesjonalistą. Jeśli jezdzisz, lubisz to -jesteś dobrym kierowcą, jeśli nie jest już gorzej....tam też konczysz, dostajesz certyfikat i musisz pracować zeby dojsc do wprawy, to tyczy sie powiedziałabym każdego zawodu
monii00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 15:52   #13
Rozyczka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 556
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nails

Ja również byłam na kursie w Diamond Nails, był to mój pierwszy kurs, z którego mogę szczerze powiedzieć, nie wyniosłam za wiele.Instruktorka więcej poświęciła sie teorii a mało w praktyce, przy ćwiczeniu pazurków mało uwagi poświęcała.
Produkty tej firmy, po pierwsze u mnie nie posiadają daty ważności, co mi się nie podobało!Żel New York jest najgorszy żelem jakiego używałam.
Ogólnie nie polecam
__________________
Mój bloog:

Mój wątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343530


8.02.2006 - Razem
21.08.2010 - Zaręczyny
11.08.2012 - Powiemy tak



Rozyczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:49   #14
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nails

Różyczka a jaka instruktorka Cie uczyla?
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 10:54   #15
justi9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: leszno
Wiadomości: 570
Dot.: kursy przedłużania paznokci Diamond Nails

ja rowniz bylam na kursie i nie polecam strata pieniedzy naprawde strzezcie sie dziewczyny u mnie wygladalo to tak teorii nic zero i gdyby nie wy to nawet nie wiedzialabym co to jest linia wlosa krzywa c nawet jak poprosilam o to by pokazano mi jak podklada sie forme to mi odpowiedziano ze nie bo paznokcie sa nietrwale na formie.. zujecie to? ani slowa o kamuflazu nic komoletnie weszlam z modelka zrobilam jej paznokcie trwalo to 1.5 godz przysla zobaczyla efekt koncowy powiedziala za 2 tyg prosze przyjsc z odrostem popatrzyla i otrzymalam certyfikat rozumiecie to? ale tak wlasnie bylo musialam miesiacami szukac uczyc sie sama cwiczyc czytac ksiazki masakra
justi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.