Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-17, 19:26   #421
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Kattis - bylo w tym temacie o tym tez.
Linia bikini - czyli trojkacik plus troche pachwiny czasem kawaleczek na udach
Gleboka linia bikini - czyli na lyso, lub paseczek plus pachwiny i troche udek
Linia stringow - miedzy posladkami

Wszystko zalezy od miejsca, czasem pod linia bikini zrobia Ci wszystko z przodu i z tylu czasem tylko to co napisalam wyzej itp.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 10:47   #422
kattis2608
Przyczajenie
 
Avatar kattis2608
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ireland/sosnowiec
Wiadomości: 24
GG do kattis2608
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

aaaaaaa,wiec to to jest linia stringow,zastanawia lam sie wlasnie o co tu moze chodzic,alez jestem malodomyslna ......
Dziekuje za odpowiedz
kattis2608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 15:49   #423
Patka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
GG do Patka81
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

hej.Napisz prosze jak bylo na wizycie w dermedzie, jestes zadowolona ....ja musze sie tam umowic na kolejna wizyte w celu okreslenia czy moja opalenizna juz wystarczajaco zeszla abym mogla poddac sie zabiegowi.pomimo negatywnych opini lekarskich postanowilam jednak poddac sie temu zabiegowi ale na mniejszym obszarze niz myslalam na początku.
Patka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 17:26   #424
boiling
Przyczajenie
 
Avatar boiling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

Chciałabym zapytać czy jest jakaś kobiecina która robiła depilację jakos dwa, trzy lata temu? bo tych właśnie "dalszych" efektów jestem ciekawa

pozdrawam
boiling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-20, 00:12   #425
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

odradzam. odrastają. Tzn. wcale nie przestają rosnąć. Na nogach efekty są nawet dobre ale bikini i włosy hormonalne (wąsy, broda itp) - nieporozumienie. Drogi, bolesny i nieefektywny zabieg wg mnie.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-20, 00:53   #426
Agrafka :)
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka :)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin :D
Wiadomości: 72
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

Czyli wychodzi na to, że najlepsza zwykła maszynka lub ewentualnie depilator albo jakiś krem. Ach, szkoda, że to nieskuteczne bo bym się wybrała za jakiś czas, ale jak mam potem cierpieć i być niezadowolona i wywalić tylko kase to ja podziękuję :/
__________________
Jeśli tańczyłem to aż do zatracenia. Dałeś mi wino, wypiłem je do dna, a butelkę rzuciłem w twarz światu.....Na główce od szpilki tańczą dla mnie anioły. Jakże więc, spodobałem się Wam? Do gustu przypadłem ?
Agrafka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-20, 23:26   #427
Deltta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez Patka81 Pokaż wiadomość
hej.Napisz prosze jak bylo na wizycie w dermedzie, jestes zadowolona ...
Opisałam wizytę kilka postów wyżej
Deltta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-21, 09:48   #428
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Eh dziewczyny gdyby to było troche tansze :\ to bym sie zlaserowala cała chcialabym w przyszłosci zrobic sobie całe nogi i bikini, ale skad wziasc tyle kasy? :\ no i musialabym poszukac jakiegos salonu gdzie robią ze znieczuleniem, bo na pachach naw trzeźwo prawie piszczałam z bólu. eh wygrac w totolotka
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 14:40   #429
Patka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
GG do Patka81
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

nio tak ale ja jestem dociekliwa...hi hi.Ja ide w tygodniu na druga konsultacje aby sprawdzili czyjuz sie wystarczajaco wybielilam....trzymajcie kciuki abym juz sie zakwalifikowala do zabiegu....pa
Patka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 14:43   #430
Patka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
GG do Patka81
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Eh dziewczyny gdyby to było troche tansze :\ to bym sie zlaserowala cała chcialabym w przyszłosci zrobic sobie całe nogi i bikini, ale skad wziasc tyle kasy? :\ no i musialabym poszukac jakiegos salonu gdzie robią ze znieczuleniem, bo na pachach naw trzeźwo prawie piszczałam z bólu. eh wygrac w totolotka
Wiem,ze to drogie ale ja mam z tym taki problem, ze postanowilam ,ze zrobie sobie wszystko..ostatnio jednak zmienilam zdanie i postanowilam zfrrobic sobie tylko bnikini i zobaczyc czy to naprawde dziala..jak tak to dokoncze....dzieło..:jupi : musisz przemyslec czy jest to dla Ciebie az takie wazne i czy Ci to utrudnia zycie...mi bardzo, chce zyc jak normalna kobieta...(przecietna, normalnie owlosiona..hi) powodzenia
Patka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 14:45   #431
Patka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
GG do Patka81
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez Deltta Pokaż wiadomość
Opisałam wizytę kilka postów wyżej

nio tak ale ja jestem dociekliwa... hi hi.Ja ide w tygodniu na druga konsultacje aby sprawdzili czyjuz sie wystarczajaco wybielilam....trzymajcie kciuki abym juz sie zakwalifikowala do zabiegu....pa
Patka81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-21, 15:27   #432
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez Patka81 Pokaż wiadomość
Wiem,ze to drogie ale ja mam z tym taki problem, ze postanowilam ,ze zrobie sobie wszystko..ostatnio jednak zmienilam zdanie i postanowilam zfrrobic sobie tylko bnikini i zobaczyc czy to naprawde dziala..jak tak to dokoncze....dzieło..:jupi : musisz przemyslec czy jest to dla Ciebie az takie wazne i czy Ci to utrudnia zycie...mi bardzo, chce zyc jak normalna kobieta...(przecietna, normalnie owlosiona..hi) powodzenia
utrudnia, ale jakos nie moze mi spac z nieba3-4 tysiące :\
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 10:08   #433
Natalia*79
Raczkowanie
 
Avatar Natalia*79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

W sobotę byłam drugi raz na depilacji. Miałam iść drugi raz na bikini, ale pani doktor powiedziała, że odrosło mi za mało włosków i lepiej jeszcze zaczekać(minęło 7 tygodni od pierwszego zabiegu i naprawdę mało mi odrosło,a miałam bardzo dużo) no i na to miejsce zrobiłam sobie linię stringów. Bolało dużo mniej niż bikini. Zapłaciłam 150 zł.Na bikini ide za 2 tygodnie, może wiecej mi odrośnie, zobaczymy/
Natalia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 10:42   #434
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez Natalia*79 Pokaż wiadomość
W sobotę byłam drugi raz na depilacji. Miałam iść drugi raz na bikini, ale pani doktor powiedziała, że odrosło mi za mało włosków i lepiej jeszcze zaczekać(minęło 7 tygodni od pierwszego zabiegu i naprawdę mało mi odrosło,a miałam bardzo dużo) no i na to miejsce zrobiłam sobie linię stringów. Bolało dużo mniej niż bikini. Zapłaciłam 150 zł.Na bikini ide za 2 tygodnie, może wiecej mi odrośnie, zobaczymy/

a gdzie robiłas i ile za bikini Ciue skasowali? ;>
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 13:12   #435
Natalia*79
Raczkowanie
 
Avatar Natalia*79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Robiłam w Ars Medica w Lublinie. Zapłaciłam 400 zł z tym, ze zostawiłam sobie szerszy pasek ale zahaczyłam troche o uda. Cena za bikini jest tam od 250 do 400zł
Natalia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-28, 15:34   #436
xAxGxAx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
GG do xAxGxAx
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cześć dziewczyny!!! Na samym początku chciałam Wam wszystkim podziękować za szczere i często wręcz profesjonalne wypowiedzi Musze powiedzieć, że po przeczytaniu tego forum od samego początku sprawa depilacji laserowej stała się dla mnie o wiele jaśniejsza... Rozwiałyście wiele moich wątpliwości, a właściwie prawie wszystkie. Jedyną rzeczą, na którą nie znalazłam tu jeszcze odpowiedzi, jest informacja o tym gdzie w GLIWICACH można wykonać taki zabieg. Tak szczerze mówiąc, to już na internecie doszukałam sie paru takich miejsc ale pomyślałam, ze może któraś z Was robiła sobie ten zabieg właśnie w Gliwicach i mogłaby sie wypowiedzieć, bo same dobrze wiecie jak trudno się na cokolwiek zdecydować, gdy ma się do wyboru kilka gabinetów... No a ciężko, żebym do każdego szła osobiście, tym bardziej, że nie jestem z samych Gliwic tylko mieszkam 20 kilometrów dalej :/ Mam nadzieję, że moja prośba nie pozostanie bez odezwu Z góry dziękuje. Pozdrowionka
xAxGxAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 18:14   #437
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Dziewczyny słyszałyscie o domowych laserach tego typu? Słyszlaam dzis od mojej kosmetyczki ze istnieją takie (około 500zł) i działąją (jakas klientka zachwala), wie ktos cos o tym?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 21:57   #438
Kohezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

Mnie włosy najbardziej wrastają na łydkach. Koszmarek. Wstyd nogę złamać.
Zastanawiam się nad samymi łydkami, bo resztę to mogę golić. Napisz I-sko, jeśli możesz, co u Ciebie teraz. Dziękuję, że odpowiedziałaś na moje pytanie i pozdrawiam.
Kohezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:06   #439
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

a ja polecam bo dziala ;]
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 16:13   #440
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny słyszałyscie o domowych laserach tego typu? Słyszlaam dzis od mojej kosmetyczki ze istnieją takie (około 500zł) i działąją (jakas klientka zachwala), wie ktos cos o tym?
nikt nie wie?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 19:01   #441
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

nie mam pojecia czy takie lasery wogole cos dzialaja ale tak mysle ze to jakas sciema.... lasery ktore kupuja gabinety kosmetyczne kosztuja kilkadziesiat zlotych jak nie kilkaset. a za 500zl jendnorazowo to ja nie wiem czy mozna sie pozbyc owlosienia na stale....
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 19:05   #442
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
nie mam pojecia czy takie lasery wogole cos dzialaja ale tak mysle ze to jakas sciema.... lasery ktore kupuja gabinety kosmetyczne kosztuja kilkadziesiat zlotych jak nie kilkaset. a za 500zl jendnorazowo to ja nie wiem czy mozna sie pozbyc owlosienia na stale....
skontaktowalam sie z dwiema dziewczynami ktore kupiły taki laser i obie twierdzą ze to dziala, dlatego pytam tutaj czy ktos cos wie.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 22:20   #443
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Depilacja laserowa w ŁODZI - gdzie ?

Wiem, że było juz dużo watków na ten temat , ale niestety w zadnym nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie. Jestem zdecydowana na depilacje laserowa, ale niestety mam problem ze znalezieniem gabinetu w Łodzi zajmującego sie tym zabiegiem . Nie chcialam bym trafic do jakiegos na "chybił -trafil" wiec może ktora z łódzkich wiżazanek zna jakies godne polecenia miejsce?
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 10:19   #444
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

a wiesz jak dawno one uzywaly tego lasera? bo jak dopiero zaczely to nie mozna stwierdzic ze na stale sie pozbyly owlosienia.. ja tez bylabym ciekawa tych efektow ale dalszych niz dwa miesiace po zastosowaniu...
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 10:54   #445
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
a wiesz jak dawno one uzywaly tego lasera? bo jak dopiero zaczely to nie mozna stwierdzic ze na stale sie pozbyly owlosienia.. ja tez bylabym ciekawa tych efektow ale dalszych niz dwa miesiace po zastosowaniu...
Jedna z nich pisala ze \daje efekty jak normlany laser w salonie (czyli pare lat bez włosow) dla mnie to i tak szczyt marzen, (oczywiscie narzekala ze to monotonne bo laserek malutki a powierzchnie ciala spore, ale ona nigdy nie byla na profesjonlnym zabiegu i nie wie ze wszedzie tak jest hihi ) sie powaznie zastanawiam nad kupnem takiego cuda, moja kosmetyczka twierdzi ze jest do kupienia w aptekach

EDIT: Jestem 3-4 miesiace po 2 zabiegach w salonie, odrosło około 30% włosów (paszki) zrezygnowalam ze wzgledu na finanse i bol :\
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 11:42   #446
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

A ja właśnie wczoraj byłam na 2 zabiegu... mam nadzieję, że tym razem mi niewiele odrośnie i po 3 będę mogła dać sobie spokój
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 13:44   #447
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

ja mam pytanie takie troche dygresyjne, bo nie wiem w który wątek to wcisnąć. Otóż czy jak sie wyrwie włoska z cebulką, to czy ona odnawia sie? i czy rosnie nowy wlos? pomocy!
Taube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 15:00   #448
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez Taube Pokaż wiadomość
ja mam pytanie takie troche dygresyjne, bo nie wiem w który wątek to wcisnąć. Otóż czy jak sie wyrwie włoska z cebulką, to czy ona odnawia sie? i czy rosnie nowy wlos? pomocy!
oczywiscie ze rosnie, cebulka nie ma nic wspolnego z mieszkiem włosowym ktory jest odpowiedzialny za wzrost włosa
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 16:35   #449
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

dzieki virtual_reality no tak... w sumie uczylam sie bioli... ale jakos tak nie skojarzylam ahh wiosna idzie i ludzie sie zakochują Pozdro
Taube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 16:57   #450
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez Natalia*79 Pokaż wiadomość
W sobotę byłam drugi raz na depilacji. Miałam iść drugi raz na bikini, ale pani doktor powiedziała, że odrosło mi za mało włosków i lepiej jeszcze zaczekać(minęło 7 tygodni od pierwszego zabiegu i naprawdę mało mi odrosło,a miałam bardzo dużo) no i na to miejsce zrobiłam sobie linię stringów. Bolało dużo mniej niż bikini. Zapłaciłam 150 zł.Na bikini ide za 2 tygodnie, może wiecej mi odrośnie, zobaczymy/
Sorki za pytanie ale czym sie rozni linia stringow od bikini??
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.