tropicana :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-21, 16:26   #61
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Cool Dot.: tropicana :)

Cytat:
Napisane przez beliczek
perełko, makijaż jest przepiękny... Taki do NOESZENIA, a nie tylko do pokazania na forum. dobrze, że wkleiłaś te zdjęcia. Masz talent. Myślę,że o wiele trudniej jest wykonać taki makijaż jak Twój niż teatralnie przerysowany, sfotografowany w manierycznych pozach i na dodatek nieudolnie obrobiony w photoshopie.
pozdrawiam
Masz jakiś konkretnie na myśli Beliczku??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 16:28   #62
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: tropicana :)

dlaczego pytasz natii?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 16:30   #63
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: tropicana :)

natii, ja się tu nie chcę z nikim kłócić, za bardzo kocham wizaż... poprostu wyraziłąm swoje zdanie. a dobrze wiesz, że TAKIE makijaże o jakich wspomniałam pojawiają się na forum. i mają prawo mi się nie podobać. i nie obrażam tym nikogo, nie wytykam palcem, nie krytyukuję. chyba mam prawo myśleć co mi się podoba a co nie?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 16:35   #64
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: tropicana :)

Potwierdza się, że kobiety są zawistne. Byle kogoś dźgnąć, dać popalić.
Mogłaś po prostu stwierdzić, że makijaż dziewczyny A podoba Ci się i ewentualnie, że makijaż dziewczyny B - nie. Po co takie przykre teksty?
No cóż, za miło było.
konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 16:42   #65
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: tropicana :)

konfituro czy to o zawistności było do mnie? ja nikog nie dźgam, nie daje popalić. Czy nazwanie makijażu przerysowanym, teatralnym to obraza? Wiesz, obraża mnie nazywanie mnie "zawistną" zwłaszcza przez kogoś kto mnie nie zna. ja w przeciwieństwie do Ciebie nie używam epitetów "ad personam" tylko "ad rem". nie krytykuję osób... Jest mi bardzo przykro.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 16:50   #66
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Dot.: tropicana :)

Ja uważam, że uwaga beliczka nie była obraźliwa dla nikogo. Nie podała żadnych konkretnych przykładów, nie wytknęła palcem nikogo, a jeśli ktoś czuje się dotknięty, to chyba jego problem, bo doszukuje się drugiego dna tam, gdzie go nie ma.
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 16:53   #67
emilio
Raczkowanie
 
Avatar emilio
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 259
Dot.: tropicana :)

moim skromnym zdaniem Twoj makijaz - Perelko20 - jest najlepszy na tym forum. teraz widze, ze wiedziesz prym nad nami wszystkimi Zazdroszcze Ci urody i talentu
__________________
"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz mieć zawsze w głowie tę samą pustkę i ciszę."

G. Turnau
emilio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 16:53   #68
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: tropicana :)

Zgadzam się z Beliczkiem w całej rozciągłości.To po pierwsze.

Po drugie- nie podoba mi się, że jak ktoś mówi coś innego niż ogół, to się go gasi i od trolli wyzywa.

Po trzecie, najważniejsze- makijaż Perełki jest piękny.Fantastyczny. Gratuluję.

Po czwarte- wizaż to fajne miejsce, ale źle jest tu przyjmowana krytyka i odmienne zdanie(mówię ogólnie).Jestem tu już trochę i nauczyłam się, że jak mam powiedzieć, że coś mi się nie podoba, to nic nie mówię. Dlatego że nie ma to sensu.Nauczyło mnie tego doświadczenie-kilka razy wdałam się w niemiłe pyskówki, które były wynikiem tylko i wyłącznie tego, że miałam inne zdanie niż mój rozmówca.To tak przy okazji tego, co się dzieje ostatnio w wątkach z forum "Moje makijaże".
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 16:59   #69
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: tropicana :)

koko dzięki
te dyskusje w sprawie makijaży tropkialnych sa już męczące... Dlaczego nie wszyscy są w stanie znieść krytykę? Dlaczego nie są w stanie przyjąć tego, że ktoś ma zły gust?
Perełko, przepraszam ,zę piszę tak na twoim wątku. Jestm pod wrażeniem Twojego makijażu, mamy podobny gust!
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:03   #70
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: tropicana :)

beliczek, a tekst: "(...)sfotografowany w manierycznych pozach i na dodatek nieudolnie obrobiony w photoshopie." nie jest zaadresowany do konkretnej osoby? Moim zdaniem tak i o ile przepraszam za stwierdzenie "zawistna" to uważam, że zacytowane słowa były czysto złośliwe z Twojej strony.

Nie bronię nikomu krytyki, ale może będziemy krytykowały makijaże a nie zdolności obrabiania w shopie? Myślę, że komuś też może być przykro...

Ale przepraszam za przykrość z mojej strony, poniosło mnie.
konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:05   #71
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Dot.: tropicana :)

Koko, co do punktu numer 4 - przyznaję Ci absolutną rację.
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 17:06   #72
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: tropicana :)

konfituro. Powiedz mi od keiyd stwierdzenie stanu faktycznego jest obrazą. Czy jeżeli powiem osobie o czarnych włosach że jest brunetką powinna się obrazić? podtrzymuje moje zdanie ale nbie chcę narzucić Ci mojego. Nie mam ochoty na ewangelizowanie Ciebie, więc Ty daj mi spokój i nie obrażaj mnie następnym razem kieyd powiem cos co Ci się nie spodoba a nie będzie dotyczyć Ciebie ani Twoich bliskich.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:08   #73
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: tropicana :)

ech beliczku łapiesz teraz za słowka a dobrze wiesz o co chodzi.Szkoda gadać.
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:10   #74
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: tropicana :)

Wspaniale, obraźmy się najlepiej.
Powiedzenie dziewczynie, że jest brunetką to nic złego, ale wytknięcie jej np., że ma zeza to nic fajnego.
konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:10   #75
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: tropicana :)

o co tu chodzi? nie wiem.... przecież ja tylko wyrażiłam swoje zdanie... To tak jakby napisał, że obrazy picassa w porównaniu z da vincim są płaskie, krzykliwe, przerysowane. Czy obrażam Picassa? CZy mimo tego zdania wolno mi go cenić i szanować?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:13   #76
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Cool Dot.: tropicana :)

[QUOTE=konfitura]beliczek, a tekst: "(...)sfotografowany w manierycznych pozach i na dodatek nieudolnie obrobiony w photoshopie." nie jest zaadresowany do konkretnej osoby? Moim zdaniem tak i o ile przepraszam za stwierdzenie "zawistna" to uważam, że zacytowane słowa były czysto złośliwe z Twojej strony.

[QUOTE]

chcialam juz darowac sobie te dyskusje, ale...
konfituro, nalezy pamietac, ze niektore osoby sa z natury slodkie i milusie, takie tiririri, a inne sa z kolei konkretne (ja na przyklad czesto mam nieprzyjemnosci dlatego ze powiem brzydkie, a nie mogloby byc lepsze...).
mimo to nigdy nie bede na sile- zeby komus bylo milej, mowila: tiriririri brzydkie

i przepraszam Cie, ale kiedy mowisz, ze wiesz o kim pisala beliczek (mowisz o konkretnej osobie tak...), to znaczy, ze Tobie kojarzy sie to podobnie.

proponuje darowac sobie te dyskusje- doprowadzi ona do lapania za slowka, nieprzyjemnych rozpraw, wywlekania wszystkiego i prania tego milion razy przez kazda wizazanke z osobna.
do tego dojda tez kolezanki kolezanek, ktore poczuly sie urazone i w ogole bedzie sajgon.

zycze wszystkim Paniom wytrwalosci w pracy nad swoimi makijazami i jak najmniej niemilych w zyciu sytuacji

pzdr.
alka
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:13   #77
Moka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 22
Dot.: tropicana :)

Perełka dała pokaz wspaniałego makijażu
Moka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:14   #78
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: tropicana :)

konfituro, czy Ty nie rozumiesz, że ja wyraziłąm swoje zdanie bez epitetów typu "głupi", "brzydki", "idiotyczny", "zawistny" (w odróżnieniu od Ciebie). Żyję w wolnym kraju i konstytujca, za któą głosowałam gwarantuję mi tę wolnośc o ile nikogo nie obrażam. A nie obraziłam nikogo, tylko wrażiłam sowje zdanie. Wyżyj się na kimś innym a mi daj spokój.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:14   #79
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: tropicana :)

Cytat:
Napisane przez koko
Zgadzam się z Beliczkiem w całej rozciągłości.To po pierwsze.

Po drugie- nie podoba mi się, że jak ktoś mówi coś innego niż ogół, to się go gasi i od trolli wyzywa.

Po trzecie, najważniejsze- makijaż Perełki jest piękny.Fantastyczny. Gratuluję.

Po czwarte- wizaż to fajne miejsce, ale źle jest tu przyjmowana krytyka i odmienne zdanie(mówię ogólnie).Jestem tu już trochę i nauczyłam się, że jak mam powiedzieć, że coś mi się nie podoba, to nic nie mówię. Dlatego że nie ma to sensu.Nauczyło mnie tego doświadczenie-kilka razy wdałam się w niemiłe pyskówki, które były wynikiem tylko i wyłącznie tego, że miałam inne zdanie niż mój rozmówca.To tak przy okazji tego, co się dzieje ostatnio w wątkach z forum "Moje makijaże".
Wizaż jest polem minowym Wystarczy jeden zły ruch i zaczynają się eksplozje.Tak jak już Wizażanki zauważyły to nie jest forum konkursowe,więc słowa Beliczka porównujące dwa makijaże i używanie sformułowań,które są tajemnicą poliszynela mogłobyć nie na miejscu.Myślę,że gdyby Beliczek tu napisała fajny makijaż,a na wątku drugim nie podobają mi się te pozy,myślę,że ten makijaż Cię postrza nie byłoby tej awantury,a w taki sposób jak to napisała Beliczek wyszło takie obgadywanie kogoś za jego plecami.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 17:16   #80
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: tropicana :)

Cytat:
Napisane przez koko
Po czwarte- wizaż to fajne miejsce, ale źle jest tu przyjmowana krytyka i odmienne zdanie(mówię ogólnie).Jestem tu już trochę i nauczyłam się, że jak mam powiedzieć, że coś mi się nie podoba, to nic nie mówię. Dlatego że nie ma to sensu.Nauczyło mnie tego doświadczenie-kilka razy wdałam się w niemiłe pyskówki, które były wynikiem tylko i wyłącznie tego, że miałam inne zdanie niż mój rozmówca.To tak przy okazji tego, co się dzieje ostatnio w wątkach z forum "Moje makijaże".
wcale nie trzeba byc dlugo uzytkowniczka wizazu aby to zauwazyc. ja jestem tu od niedawna i w zasadzie od poczatku zauwazylam, ze nie warto tu sie krytycznie wypowiadac. przyjelam tez taka postawe, ze komentuje tylko te makijaze, ktore mi sie podobaja. i za czesto na to forum nie zagladalam, ale ostatnio zaczelam sledzic niektore watki, bo widze, ze niektore dziewczyny staly sie bardziej odwazne (czy to zasluga mentora?)
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:18   #81
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: tropicana :)

Nie napisałam, że "beliczek jest zawistny", podobnie jak Ty nie nazwałaś osoby po imieniu, więc dlaczego wzięłaś to do siebie? Może chodziło mi o mentora? Apropo ---> gratuluję - plan się powiódł.

bububuczymorda_, masz rację dajmy temu spokój.
konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:20   #82
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: tropicana :)

konfituro! wzięłam to do siebie poniewaz było to komentarzzem na mój post a nie an post mentora. poza tym gdyby to było do mentora to bys mi przy mojej pierwszej odpowiedzi o tym napisała.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:23   #83
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: tropicana :)

i przepraszam Cie, ale kiedy mowisz, ze wiesz o kim pisala beliczek (mowisz o konkretnej osobie tak...), to znaczy, ze Tobie kojarzy sie to podobnie.

bubuczymordo świetnie to ujęłaś
przecież nikt tu nie podaje konkretnej osoby więc zkąd te domysły -o kogo chodzi? przecież beliczek niekoniecznie miała kogoś na myśli....
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:23   #84
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: tropicana :)

Miałam taki zamiar, ale się powstrzymałam.
Zresztą co mnie to obchodzi, pisz co chcesz.
konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:25   #85
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: tropicana :)

widać, obchodzi skoro tak się tym przejełaś...
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:26   #86
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: tropicana :)

limonko ja miałam na myśli KILKA osób i ich "dzieła". to nie moja wina, że stylistyka przerysowanego makijaży w stylu lat '80 vel radzieckich zespołów pieśni i tanca nie jest w moim guście. Ale błagam o wybaczenie urażonych...
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:28   #87
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: tropicana :)

Pozwole sobie dorzucic swoje trzy grosze. Mogę?
Pewnie ze tak, w koncu to forum i KAZDY moze wyrazic swoje zdanie.

Nie bardzo rozumiem czemu opinia Beliczka tak was poruszyla...
Nie napisala tego specjalnie aby kogos urazic (gdyby miala to na celu zapewne napisala by swoje zdanie w watku osoby ktorej chcialaby dopiec).
Ja odebralam jej wypowiedz jako luzna uwage odnosnie tego co wedlug niej jest fajne a co nie.
I ok! Ma prawo tak myslec i to napisac!
Jeeejku...
Ja nie wiem dokad ten nasz wizazowy swiatek zmierza...
Nic juz nie mozna powiedziec. Wszystko musi sie podobac, wszystko ma byc piekniusie, sliczniusie i cudowniusie.
A jak cos jest brzydkie to trzeba milczec i bron Boze nie przyznawac sie do tego ze cos nam sie nie podoba.

Nie mowie tu, ze powinnysmy sie obrazac na kazdym kroku... Ale to ciagle slodzenie zrobilo sie nudne




__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:30   #88
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: tropicana :)

Cytat:
Napisane przez beliczek
widać, obchodzi skoro tak się tym przejełaś...
Szczerze mówiąc owszem, bo uważam, że nie jest fajnie mówić tego typu rzeczy pod czyimś adresem, a tymbardziej niewprost.
Ale może ja jestem niedzisiejsza. W każdym razie przejdę nad tym do porządku dziennego.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:32   #89
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: tropicana :)

kofituro, daj już mi spokój bo nie chce mi sie Ci odpisywać.
dzięki takim osobom jakl Ty poważnie zastanwiam się nad opuszczeniem wizażu na zawsze.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 17:34   #90
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: tropicana :)

Zgadzam się z tym, że słodzenie jest niezdrowe. Sama wyraziłam dwie pozytywne opinie o makijażach, a nie skrytykowałam żadnego choć pewnie powinnam. Jednak widziałam wypowiedzi dziewczyn, którym jakiś makijaż się nie podobał i nikt na nie nie naskakiwał.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.