Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-18, 17:45   #961
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja mam taką http://www.neonail.pl/katalog/188-ur...zowa-20-w.html

odnośnie Twoich pytań dotyczących czujnika nie pomoge bo sama mam ten problem. Zgubiłam gdzieś paragon i w razie awarii lampa nie podlega gwarancji. Nie sprawdzałam czy można ją włączać manualnie, bo póki co czujnik ruchu działa bez zarzutu i powiem szczerze że boje sie co będzie gdy działać przestanie. Do mojej uv żarówki kupowałam w sklepie, w którym kupiłam tunelówke. Wszystko miałam stacjonarnie
No tylko ta to już trochę kosztuje A czemu zmieniłaś na led? Chodziło tylko o skrócenie czasu utwardzania? I jaką moc powinny mieć lampy led? Bo uv to chyba 36 W tak?
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:31   #962
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A pamietam jak jeszcze pol roku temu sama kupowalam ledowa, mimo ze wszystkie tutaj polecalyscie zwykla ledowke

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Moc lampy led to 9w. Sa i mocniejsze ale 9w wystarcza. Baze utwardza w 10s, kolor i top 30s
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 19:04   #963
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ehh, kurcze siedze juz tyle czasu na forach, allegro i różnych stronach i zgłupiałam, jaką wybrać lampę ;/ Teraz waham się między trzema: podstawową najtańszą za ok. 50 zł 36W, droższą za około 100zł 36W tą z suszarką, ona po prostu ładniej wygląda, nie wieje taniością, wygląda na solidniej zrobioną i osłona jest, żeby w oczy nie świeciło, ale jak mówie obawiam się zepsucia tego czujnika i chyba ta podstawka się nie wysuwa, potrzebne to jest? Ma ktoś taką i mógłby mi napisać swoje spostrzeżenia, no i trzecia to właśnie jakaś ledowa skoro tak je zachwalacie, ale już nie wiem nic na chwile obecną ;/ Jak myślicie, co byłoby dla mnie najlepsze?
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 19:06   #964
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Też się zastanawiam nad ledówką tylko nie wiem co z żelami wtedy
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 19:11   #965
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
No tylko ta to już trochę kosztuje A czemu zmieniłaś na led? Chodziło tylko o skrócenie czasu utwardzania? I jaką moc powinny mieć lampy led? Bo uv to chyba 36 W tak?
no największa zaleta led to skrócenie czasu utwardzania. Irytowało mnie jak musiałam dwie minuty trzymać ręke w środku i bezczynnie czekać aż skończy utwardzać. Czasem też zdarzyło sie że kolor spłynął mi w zwykłej uv na skróki zanim zdążył się utwardzić. W ledowej tego problemu nie ma

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
A pamietam jak jeszcze pol roku temu sama kupowalam ledowa, mimo ze wszystkie tutaj polecalyscie zwykla ledowke
od momentu jak kupiłaś swoją led zaczęłam myśleć nad zmianą swojej i ciesze sie że postanowiłam takową zakupić. Lampa led to super sprawa dlatego też Ci dziękuje
Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Ehh, kurcze siedze juz tyle czasu na forach, allegro i różnych stronach i zgłupiałam, jaką wybrać lampę ;/ Teraz waham się między trzema: podstawową najtańszą za ok. 50 zł 36W, droższą za około 100zł 36W tą z suszarką, ona po prostu ładniej wygląda, nie wieje taniością, wygląda na solidniej zrobioną i osłona jest, żeby w oczy nie świeciło, ale jak mówie obawiam się zepsucia tego czujnika i chyba ta podstawka się nie wysuwa, potrzebne to jest? Ma ktoś taką i mógłby mi napisać swoje spostrzeżenia, no i trzecia to właśnie jakaś ledowa skoro tak je zachwalacie, ale już nie wiem nic na chwile obecną ;/ Jak myślicie, co byłoby dla mnie najlepsze?
zastanów się jakie są Twoje potrzeby, ile czasu chcesz poświęcać na robienie paznokci i jakie masz możliwości finansowe. Lampy led kupisz już od 200 zł nawet. Wysuwany spód jest przydatny przy robieniu stóp Możesz też kupić mini lampe led, taką jak ma RosesAreRed, gdzieś w wątku był do niej link
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 19:15   #966
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja tez mam teraz ledową od Diamond Cosmetics i jestem nią zachwycona. Na dodatek nie mam teraz problemu z utwardzeniem lakierów, które marszczyły się w uv, np Miss Univers z Indigio. Fakt, że trochę się nagrzewa, ale na użytek domowy sprawdza się świetnie. To ta: http://pazurki.com.pl/lampa-uv-led-9-w.html
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 19:46   #967
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Ehh, kurcze siedze juz tyle czasu na forach, allegro i różnych stronach i zgłupiałam, jaką wybrać lampę ;/ Teraz waham się między trzema: podstawową najtańszą za ok. 50 zł 36W, droższą za około 100zł 36W tą z suszarką, ona po prostu ładniej wygląda, nie wieje taniością, wygląda na solidniej zrobioną i osłona jest, żeby w oczy nie świeciło, ale jak mówie obawiam się zepsucia tego czujnika i chyba ta podstawka się nie wysuwa, potrzebne to jest? Ma ktoś taką i mógłby mi napisać swoje spostrzeżenia, no i trzecia to właśnie jakaś ledowa skoro tak je zachwalacie, ale już nie wiem nic na chwile obecną ;/ Jak myślicie, co byłoby dla mnie najlepsze?
Kupuj tą za 100zł BEZWZGLĘDNIE !!! Podstawka się nie wysuwa, przynajmniej nie wypada przy przenoszeniu Wszystkie pozostałe bajery jak najbardziej przydatne.
Potem zacznij odkładać na ledową ale taką 36W z bajerami (ebay 600zł). Stanowczo odradzam wszelakie bez osłon jeśli wzrok Ci miły.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 19:51   #968
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
no największa zaleta led to skrócenie czasu utwardzania. Irytowało mnie jak musiałam dwie minuty trzymać ręke w środku i bezczynnie czekać aż skończy utwardzać. Czasem też zdarzyło sie że kolor spłynął mi w zwykłej uv na skróki zanim zdążył się utwardzić. W ledowej tego problemu nie ma


od momentu jak kupiłaś swoją led zaczęłam myśleć nad zmianą swojej i ciesze sie że postanowiłam takową zakupić. Lampa led to super sprawa dlatego też Ci dziękuje


zastanów się jakie są Twoje potrzeby, ile czasu chcesz poświęcać na robienie paznokci i jakie masz możliwości finansowe. Lampy led kupisz już od 200 zł nawet. Wysuwany spód jest przydatny przy robieniu stóp Możesz też kupić mini lampe led, taką jak ma RosesAreRed, gdzieś w wątku był do niej link
Wiadomo, że nie chcę wydawać od razu dużo pieniędzy, bo na początku potrzebnych jest mi wiele rzeczy, głównie lakiery (wyliczyłam sobie wstępnie, że około 200 zl będzie mi potrzebne na takie rzeczy wstępne) Jeśli chodzi o czas no to różnie z tym może być, w UV jedna ręka wychodzi 8 min, licząc baze, 2 x kolor i top, czyli 16 min dwie dłonie, czy aż tak bardzo odczuwacie różnice w długości w porównaniu do led? Jesteś w stanie powiedzieć o ile Twój manicure się skraca używając lampy led w porównaniu do tej zwykłej?

No i jak wygląda sprawa z diodami? Je się w ogóle wymienia, bo w UV to co około pół roku trzeba wymienić też żarówki. Jeśli chodzi o ledowe, to tylko taka pewnie byłaby dobra,

http://allegro.pl/jaapee-lampa-uv-le...471868236.html

ale to koszt już 250 zł ;/

Jednak jakos nie ufam tym sensorom ruchu, ok na rok jest gwarancja, ale co potem? Bo w tej ledowej też jest sensor ruchu, w Waszych też?

e- Urszula tak uważasz? Czyli jednak dobrze robię, że się zastanawiam nad tym, że ta osłona jednak coś daje? A do czego są przydatne? Nie boicie się, że ten sensor ruchu się zepsuje? A co myślisz, o tej ledowej, co wkleiłam linka?

Edytowane przez syylwuska
Czas edycji: 2014-08-18 o 19:57 Powód: .
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 19:56   #969
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Wiadomo, że nie chcę wydawać od razu dużo pieniędzy, bo na początku potrzebnych jest mi wiele rzeczy, głównie lakiery (wyliczyłam sobie wstępnie, że około 200 zl będzie mi potrzebne na takie rzeczy wstępne) Jeśli chodzi o czas no to różnie z tym może być, w UV jedna ręka wychodzi 8 min, licząc baze, 2 x kolor i top, czyli 16 min dwie dłonie, czy aż tak bardzo odczuwacie różnice w długości w porównaniu do led? Jesteś w stanie powiedzieć o ile Twój manicure się skraca używając lampy led w porównaniu do tej zwykłej?

No i jak wygląda sprawa z diodami? Je się w ogóle wymienia, bo w UV to co około pół roku trzeba wymienić też żarówki. Jeśli chodzi o ledowe, to tylko taka pewnie byłaby dobra,

http://allegro.pl/jaapee-lampa-uv-le...471868236.html

ale to koszt już 250 zł ;/

Jednak jakos nie ufam tym sensorom ruchu, ok na rok jest gwarancja, ale co potem? Bo w tej ledowej też jest sensor ruchu, w Waszych też?
kiedyś swoje paznokcie malowałam długo, nawet 2 godziny jeśli bawiłam sie w jakieś ozdoby itd plus pzygotowanie płytki paznokcia itp. Czas pracy skrócił mi sie dwukrotnie jak nie więcej. Ledów nie wymieniasz, przy parametrach lampy powinno być napisane jaką mają żywotność
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 20:03   #970
malisz_nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: hybryda- potrzebuję Waszej pomocy

dzięki wielkie
malisz_nails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 20:11   #971
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
...Jednak jakos nie ufam tym sensorom ruchu, ok na rok jest gwarancja, ale co potem? Bo w tej ledowej też jest sensor ruchu, w Waszych też?
Jeśli chcesz oszczędzić, to kupuj droższe rzeczy. Unikniesz podwójnego wydawania. Sensor zepsuje Ci się tylko wtedy ...jeśli usilnie będziesz o tym myślała i pisała . Mój działa 4 lata. Zmiana żarówek nie rzadziej jak raz na rok. Ledów za 50 tys. godzin świecenia . Moja lampa led ma czujnik ruchu. Włącza się po włożeniu ręki, wyłącza po upływie wybranego czasu lub wyjęciu ręki.
Led to nie tylko krótszy czas utwardzania ale lepsze utwardzenie. Koniec z pobrudzonym pędzelkiem od topu, marszczeniem koloru itp. ale wg mnie minimalna moc to 18 watt i koniecznie ledy z boku lampy (kciuki).
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 20:18   #972
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz oszczędzić, to kupuj droższe rzeczy. Unikniesz podwójnego wydawania. Sensor zepsuje Ci się tylko wtedy ...jeśli usilnie będziesz o tym myślała i pisała . Mój działa 4 lata. Zmiana żarówek nie rzadziej jak raz na rok. Ledów za 50 tys. godzin świecenia . Moja lampa led ma czujnik ruchu. Włącza się po włożeniu ręki, wyłącza po upływie wybranego czasu lub wyjęciu ręki.
Led to nie tylko krótszy czas utwardzania ale lepsze utwardzenie. Koniec z pobrudzonym pędzelkiem od topu, marszczeniem koloru itp. ale wg mnie minimalna moc to 18 watt i koniecznie ledy z boku lampy (kciuki).
Hehe chyba masz rację
Czyli według Ciebie taka lampa ledowa byłaby ok?
http://allegro.pl/lampa-uv-led-18w-m...496316308.html
Przepraszam, że tak Cię męczę
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 20:40   #973
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, zabieram się na zamówienie semilaków, jest tam jakiś pół transparentny cielak?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 21:45   #974
Toxi
Raczkowanie
 
Avatar Toxi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Piekła ;)
Wiadomości: 146
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

to i ja dołączam do grona czytających, pytających i chcących zacząć hybrydo przygodę
wszelkie specyfikalia chyba zaczerpnę z CZ, polecacie i jakoś mega mocno cenowo nie skubią po kieszeni...
jedyne co problematyczne - to lampa..chciało by się LED ale na dzień dobry to za mocny wydatek
__________________
dokąd zmierzasz Polsko????W PISSSS-du..
cielsko won!podejście nr.3/2011 DUKANKOSTART-->90,0 META--> 64 kg
90->89->88->87->86->85->84->83->82->81->80->
79->78->77->76->75->74->73->72->71->70->
69->68->67->66

Toxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 21:55   #975
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

W końcu uznałam, że czas odesłać bazę a.t.a. na zasłużoną emeryturę i zamówiłam bazę Gelish a do tego 2 kolory z ibd
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 22:07   #976
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Toxi Pokaż wiadomość
to i ja dołączam do grona czytających, pytających i chcących zacząć hybrydo przygodę
wszelkie specyfikalia chyba zaczerpnę z CZ, polecacie i jakoś mega mocno cenowo nie skubią po kieszeni...
jedyne co problematyczne - to lampa..chciało by się LED ale na dzień dobry to za mocny wydatek
Dokładnie też mam problem z lampą, ale po dłuższym namyśle, trwającym kilka dni i po opiniach i pomocy naszych Koleżanek doszłam do wniosku, że kupuje najtańsza lampę UV, taką za 50 zł, na razie będę uczyła się w ogóle to robić, a co jeśli będę do niczego, a tyle kasy wydam na samą lampę? Więc najpierw spróbuje, żarówki na pewno wystarczą mi na pół roku jak nie więcej, bo to zależy ile będę używała, a skoro zamierzam na początku sama, to nie będzie to bardzo często. Jeśli mi się spodoba i będę zadowolona wówczas odłożę trochę pieniążków i kupie solidną lampę led, a tymczasem wole kupić sobie za tą cenę więcej lakierów, ot co!

Hura! W końcu podjęłam decyzję Lakierkami na których będę pracowała to będą Semilac'ki. Napisałam tak do Ciebie, bo może będziesz miała podobny problem, a moja decyzja ułatwi jakoś Twoją

Dzięki Dziewczyny za poświęcony czas i rady
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 06:03   #977
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Hehe chyba masz rację
Czyli według Ciebie taka lampa ledowa byłaby ok?
http://allegro.pl/lampa-uv-led-18w-m...496316308.html
Przepraszam, że tak Cię męczę
Nie "macałam" tej lampy, ale chyba nie ma ledów z boku.
Ja mam taką http://www.ebay.com/itm/48W-Led-UV-N...item4ad330fa11
A wracając do tego sensora. Nawet jak się zepsuje, to ta lampa ma guziczki star i stop, można ją włączać i wyłączać niezależnie czy jest ręka w środku, czy jej nie ma.

Edytowane przez e-Urszula
Czas edycji: 2014-08-19 o 06:05
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 06:40   #978
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam nad ledówką tylko nie wiem co z żelami wtedy
a wtedy kupujesz zele utwardzalne w led i problem znika. Ja utwardzam sobie jednego problematycznego paznokcia zelem i uzywam takiego: http://sklep.gabriellenails.pl/p/pl/...ysty_4_ml.html
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 09:21   #979
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
a wtedy kupujesz zele utwardzalne w led i problem znika. Ja utwardzam sobie jednego problematycznego paznokcia zelem i uzywam takiego: http://sklep.gabriellenails.pl/p/pl/...ysty_4_ml.html
A czy używasz pod ten żel primera? Właśnie się zastanawiam nad zamówieniem jednego, ale na akurat z tamtej firmy primer droższy niż żel a właśnie poszukuję żeli który służyłby mi za bazę pod hybrydę, gdyż np kiedy robię cioci schodzi jej to max po dwóch dniach aktualnie ma na paznokciach żel i trzyma się jej drugi tydzień
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 09:25   #980
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

mam primer z tej firmy wlasnie ale go nie uzywam ani pod hybryde ani pod tenze zel.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 11:23   #981
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Nie "macałam" tej lampy, ale chyba nie ma ledów z boku.
Ja mam taką http://www.ebay.com/itm/48W-Led-UV-N...item4ad330fa11
A wracając do tego sensora. Nawet jak się zepsuje, to ta lampa ma guziczki star i stop, można ją włączać i wyłączać niezależnie czy jest ręka w środku, czy jej nie ma.
He no to właśnie o to mi chodziło, pytałam wcześniej czy jak zepsuje się sensor jest możliwość włączania manualnego Dzięki za odpowiedź, już zamówiłam najzwyklejszą, jeśli będę sobie radziła, to wtedy zainwestuje w ledową
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 14:23   #982
_malami
Raczkowanie
 
Avatar _malami
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 343
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Czy któraś z was używa PRIMERA?
Czy dzięki niemu lakier wylany na skórki nie przyklei się do nich?
Jakiej firmy PRIMER polecacie?
_malami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 07:00   #983
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

o primerze juz bylo pisane--> przeszukaj watek.
w skrocie: jedni uzywaja a drudzy nie. Primer zwieksza przyczepnosc hybryd do plytki paznokcia a z zalanymi skorkami nie ma nic wspolnego.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 11:00   #984
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Robiłam sąsiadce paznokcie i zmarszczyła jej się baza (Gelish) Nie dało się jej pomalować, lakier się kurczył. Macie pomysł,dlaczego tak się działo?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 11:09   #985
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

za grubo nalozone, stare zarowki w lampie? Probowalas ja przetrzec wacikiem bezpylowym przed polozeniem koloru?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 14:27   #986
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
za grubo nalozone, stare zarowki w lampie? Probowalas ja przetrzec wacikiem bezpylowym przed polozeniem koloru?
Nałożyłam cieniutko, a chwilę wcześniej robiłam sama sobie paznokcie i wszystko było ok, bez problemów. Nie próbowałam przetrzeć, zmywałyśmy zaraz bo wyglądało to okropnie. Nie mam pojęcia dlaczego
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 15:44   #987
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Buuu szukałam dzisiaj kleju do folii transferowej i nigdzie go nie ma ... nawet zobaczyłam lakiery Gelish, co nie wiedziałam, że mogę je gdzieś u siebie kupić stacjonarnie, a kleju nie było...w innym sklepie babki tak na mnie dziwnie patrzyły, w ogóle nie wiedziały o co mi chodzi i co to takiego jest ten klej ...
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 17:11   #988
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Buuu szukałam dzisiaj kleju do folii transferowej i nigdzie go nie ma ... nawet zobaczyłam lakiery Gelish, co nie wiedziałam, że mogę je gdzieś u siebie kupić stacjonarnie, a kleju nie było...w innym sklepie babki tak na mnie dziwnie patrzyły, w ogóle nie wiedziały o co mi chodzi i co to takiego jest ten klej ...
ja mam specjalny klej do folii transferowej aktualnie chce sie go pozbyć bo odbijanie folii mi kompletnie nie wychodzi
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 19:03   #989
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja mam specjalny klej do folii transferowej aktualnie chce sie go pozbyć bo odbijanie folii mi kompletnie nie wychodzi
Ja się dopiero uczę też, robiłam dwa razy, ale na warstwie dyspersyjnej. nie wiem czy na kleju ładniej się odbija czy to nic nie zmieni ... bo jak chcę zrobić cały paznokieć to gdzieniegdzie się nie odbija, nie wiem czy moja wina - źle coś robię czy tak się robi na tej warstwie a na kleju już nie będzie tego problemu ? Bo jak ma być tak samo to pewnie zrezygnuję z kupna tego kleju w ogóle ...
Jutro Tż ma się przejść do sklepu kosmetycznego i jak będzie jutro do mnie jechał to mi przywiezie, a jak nie będzie, to na razie sobie chba to odpuszczę i kupię przy najbliższych zakupach przez internet...
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 19:46   #990
Toxi
Raczkowanie
 
Avatar Toxi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Piekła ;)
Wiadomości: 146
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

czytam te wątki i czytam i szczerze mówiąc mam totalny misz masz w głowie jeśli chodzi o zakup pierwszego zestawu do hybryd...
pomijając kwestie lamp i samych lakierów - dwa magicznesłowa - top i baza..jakie?
__________________
dokąd zmierzasz Polsko????W PISSSS-du..
cielsko won!podejście nr.3/2011 DUKANKOSTART-->90,0 META--> 64 kg
90->89->88->87->86->85->84->83->82->81->80->
79->78->77->76->75->74->73->72->71->70->
69->68->67->66

Toxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.