Do filtromaniaczek:) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-05, 12:02   #1681
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Dziewczynki, dawajcie jakieś linki do tych rzekomo stabilnych Iwostinów, padlam z wrażenia, jestem żądna składu
składu Iwostinu nie mam, ale Hosenka w wątku o kwasach podała skład Lirene Anti-aging:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=1570522
post 713 - czy ja dobrze rozszyfrowałam jego skład?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 12:25   #1682
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzięki Justa, już tam zaglądam

Już zajrzałami i też kręcę nosem- jak widzę brak Tinosorbów i Mexoryli, to od razu obawiam się o stabilność. Ja sie jednak na niego nie skuszę
Poza tym, co w nim stabilizuje Parsol? Tylko 4-Methylbenzylidene Camphor; to chyba za mało, nawet, jeśli nie występuja składniki, które destabilizuja Parsol.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 12:37   #1683
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Justa dziękuje Ci ślicznie Wszystko dotarło do mnie bez problemów. Jutro wypróbuje, bo dzisiaj już jestem mleczkiem Avene wysmarowana.
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 12:51   #1684
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Do filtromaniaczek:)

dziewczyny, a mówił Wam już ktoś, że wyglądacie jak truposze?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=1582203
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 13:00   #1685
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Do czasu tamtego wątku jeszcze nie, ale zawsze musi być ten pierwszy raz.. ja to chyba ciepię na ciężki niedorozwój, skoro całe życie byłam przekonana, że mam po prostu ładną jasną karnację koloru kości słoniowej, a tu proszę, wreszcie zjawiła się życzliwa duszczyszczka i pozbawiła mnie złudzeń - jaka tam kość słoniowa, truposz po prostu
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 13:23   #1686
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Erato
A co zrobiłaś? Na mnie się tłuścioszki-filterki nie chcą wchłaniać i już Ale w sumie też już traktuję to smarowanie jak taki mały codzienny rytuał...
Hehe, diacnealuję się i to chyba dlatego.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 13:31   #1687
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez plesniawka
Już jakiś czas temu napisałam do nich maila z zapytaniem kiedy bedą dostępne w ich ofercie stabilne wysokie filtry, nie odpisywali długo więc myślałam że nic z tego...a tu dziś odpowiedź że własnie wprowadzają nową linie na rynek i że to już teraz nie tajemnica bo ma być w aptekach w połowie kwietnia zobaczymy
A może udałoby Ci się wyprosić od nich składy tych nowych filtrów? Iwostin miał do tej pory niestabilne fultry, ale kto wie, może nareszcie dojrzeli do stabilnych? Fajnie byłoby
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 13:42   #1688
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kochane, czy któraś próbowała kombinację Active C LRP pod filtr? Juvit nie dla mnie, podrażnia mnie okrutnie i zapycha, klei sie i ogólnie go nie lubię! Więc wymyśliłam że dam Active C. Jak mi się to będzie wchłaniać, to sama spróbuję, ale chodzi mi o to, czy mnie nie zapcha Sam Active oraz sam filtr nie zapycha.
Króliczki doświadczalne, odezwijcie się
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 13:48   #1689
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Erato, ja od kilku lat używam Avtive C pod filtry i nie wyobrażam sobie życia bez nich, chociaż na razie muszę - teraz mam tylko odwyk bo rano jadę na BHA.
zajrzyj do mojej recenzji, dopiero wczoraj ją spłodziłam

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=790
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 13:54   #1690
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Erato
Kochane, czy któraś próbowała kombinację Active C LRP pod filtr? Juvit nie dla mnie, podrażnia mnie okrutnie i zapycha, klei sie i ogólnie go nie lubię! Więc wymyśliłam że dam Active C. Jak mi się to będzie wchłaniać, to sama spróbuję, ale chodzi mi o to, czy mnie nie zapcha Sam Active oraz sam filtr nie zapycha.
Króliczki doświadczalne, odezwijcie się
Osobiście nie próbowałam, ale wydaje mi się, że po Active C filtr będzie się cieżko wchłaniał.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 14:04   #1691
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez justa79
dziewczyny, a mówił Wam już ktoś, że wyglądacie jak truposze?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=1582203
Nie mogłam przepuścić takiej okazji, musiałam tam coś naskrobać

Sandija ja sobie też zawsze tłumaczyłąm, ze mam taką mleczno-porcelanową, arystokratyczną skórę, a tymczasem ... daleko mi do takie cery ... po prostu jestem zwykłym truposzem
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 14:45   #1692
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Erato, ja od kilku lat używam Avtive C pod filtry i nie wyobrażam sobie życia bez nich, chociaż na razie muszę - teraz mam tylko odwyk bo rano jadę na BHA.
zajrzyj do mojej recenzji, dopiero wczoraj ją spłodziłam

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=790
No to od jutra próbuję Mam już Active C od jakiegoś czasu, ale używałam go na noc, na zmianę z Effaclarem. A z tym BHA to też mi się pomysł podoba... Ty masz jakiś żel Pauli, prawda? Zastanawiam się nad załadowaniem effaclaru pod filtr... Bo póki co nakładam na dzień sam filtr, a inne dobroci leżą na półce i się marnują
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 14:55   #1693
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Erato
Kochane, czy któraś próbowała kombinację Active C LRP pod filtr? Juvit nie dla mnie, podrażnia mnie okrutnie i zapycha, klei sie i ogólnie go nie lubię! Więc wymyśliłam że dam Active C. Jak mi się to będzie wchłaniać, to sama spróbuję, ale chodzi mi o to, czy mnie nie zapcha Sam Active oraz sam filtr nie zapycha.
Króliczki doświadczalne, odezwijcie się
Ja tak czasem robię, ale tylko z tym Active C do cery mieszanej, bo ten do suchej jest dla mnie zbyt odżywczy. Używam DP LRP, który na podkładzie z Active C wchłania się o dziwo dużo lepiej niż na gołą skórę Nic się nie wałkuje, a nawet jakby lepiej trzyma. Teraz mam ochotę na Redermic, ale to na razie odkładam, bo zamówiłam w Mazidłach witaminę C w proszku i będę robić domowe serum.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 14:58   #1694
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Do filtromaniaczek:)

joasiak, dziękuję
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 15:35   #1695
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
[ Kupiłam sobie na próbę brązujący rozświetlający Sephory (ale nie tego wspomnianego już giganta) i chociaż skład niby ok, coś mam podejrzenia, że mnie menda zapycha Ale w ogóle miałam hurtem ciężkiem 9 dni, więc odbilo się na cerze - stąd też to pogorszenia


>

Sandijo, ja włąsnie z powodu skłądu pudru rozświetlającego i brażującego Sephory musiałam z nich zrezygnować, zawierają capric triglyceride, mnie wypryszcza po 1 użyciu. A ziemię egipską własnie zamówiłam.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 15:48   #1696
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Smoku, mnie trójglicerydy nigdy nie zapychały, więc na razie odstawiłam prawie wszystko z brązerów - nie mogę znaleźć winowajcy, ziemia słoneczna mi do tej pory nie przeszkadzała, Sephora - nie wiem,to na bank któreś z tych dwóch
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 15:59   #1697
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Do filtromaniaczek:)

A więc zdjięcia sławnych "truposzy" Część II, vol. 2
Chyba najsławniejsza kobieta świata, nie raz uznana za najseksowniejszą, momo swojej odwiecznej blodości. Bo opalonej to ja jej jeszcze nie widziałam
Madonna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03d.jpg (19,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (33,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77u.jpg (18,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 105273bgIF_w.jpg (41,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yj5.jpg (55,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imageyjyj.jpg (46,7 KB, 16 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 16:02   #1698
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Do filtromaniaczek:)

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 58d5d9ff32dcf2d525a2f78fa9158995,14,1.jpg (21,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 222.jpg (16,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12964MADONNA.jpg (17,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Madonna_20.jpg (12,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VERSSTAIR2.jpg (45,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S17_LM7.jpg (23,3 KB, 14 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 17:06   #1699
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Erato
Kochane, czy któraś próbowała kombinację Active C LRP pod filtr? Juvit nie dla mnie, podrażnia mnie okrutnie i zapycha, klei sie i ogólnie go nie lubię! Więc wymyśliłam że dam Active C. Jak mi się to będzie wchłaniać, to sama spróbuję, ale chodzi mi o to, czy mnie nie zapcha Sam Active oraz sam filtr nie zapycha.
Króliczki doświadczalne, odezwijcie się

Erato ja probowalam, jest dobrze. Wez ten Active c do cery mieszanej, jest leciutki, bardzo go lubilam (juz go niestety nie mam) A z tym zapychaniem to roznie, na KWC czytalam ze jednak po dluzszym stosowaniu Aktive c moga sie tworzyc zaskorniki, mi trudno powiedziec bo choc mam cere sklonna do zapychania to jednak tego kremiku uzywalam krotko - mialam go tylko 10 ml. Polecam jednak i tez zamierzam go sobie kiedys sprawic w pelnowymiarowym opakowaniu. Filtr wchlanial sie dobrze - w moim przypadku Avene emulsja.
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 17:16   #1700
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Erato
No to od jutra próbuję Mam już Active C od jakiegoś czasu, ale używałam go na noc, na zmianę z Effaclarem. A z tym BHA to też mi się pomysł podoba... Ty masz jakiś żel Pauli, prawda? Zastanawiam się nad załadowaniem effaclaru pod filtr... Bo póki co nakładam na dzień sam filtr, a inne dobroci leżą na półce i się marnują
Dziękuję za buziaki Tak, ja używam lotion Pauli. Hm, ja jak używałam Effaclar, to smarowałam się nim na noc, jednak. Już samo mazianie sie Paulą na dzień niesie pewne ryzyko, jeżeli nie miałoby się możliwości reapliowania filtrów - np. w centrum handlowym Także Erato, ja bym Ci radziła jednak stosować go na noc, a na dzień wit. C - działa jako przeciwutleniacz no i wzmacnia działanie filtrów, więc lepiej ją na dzień stosować. Ja Paulę walę rano, bo delikatna, a poza tym, ją nawet lepiej wtedy, także to co innego niż Effaclar.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 17:16   #1701
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Co na lato? Jaki filtr????? Koncze Avene emulsje i mysle ciagle o nowym LRP Aqua Lait 50+, jest w aptece w moim miescie ale probek niet. Kobitki czy ktoras odwazyla sie juz zakupic ten nowy filtr albo probowala jego? Bo zastanawiam sie czy po Avence nie bede rozczarowana tym nowym. Poczytalam troszke na Femineusie, podobno przypomina DP ale ja moglabym tylko porownac z Avene, DP nigdy nie uzywalam. Pomozcie dziewczyny bo wyjezdzam niedlugo i musze w podroz zabrac porzadny filtr tym bardziej ze tam dokad jade trudno niestety o marki takie jak LRP czy Avene
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 17:28   #1702
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Truposz, mówicie? to jeden z mioich ukochanych filmów - i jak teraz myślę o nim z naszej filtromaniaczej perspektywy, to wydaje mi się, że Johnnego Deepa też tam mąką posypali

Pogodo! Te zdjęcia są tak cudownie inspirujące, że od razu mam ochotę wylać całą tubkę Avenki na twarz
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 17:30   #1703
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ja nie uzywałam, ale dla mnie wszystkie filtry LRP są w pewien sposób do siebie podobne, tak samo jak Avene do siebie. Więc skoro ten Aqua Lait jest LRP, to na logikę (przynajmniej moją ) będzie właśnie takim"wodnym mleczkiem", jak DP. Więc jak nie używałaś DP, to Biedronko albo strzelaj w ciemno, albo skombinuj sobie próbeczki DP. No chyba, że jesteś zadowolona z Avenki, to zostań przy niej DP jest bardzo specyficzny no i ma alkohol, więc co niektórych wrażliwców i naczynkowców - np. mnie - podrażnia (choć oczywiście niektórzy go wielbią). Przypuszczam, że z podrażnieniami tak samo będzie z Aqua Lait, o ile też ma alkohol.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 18:02   #1704
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ja nie uzywałam, ale dla mnie wszystkie filtry LRP są w pewien sposób do siebie podobne, tak samo jak Avene do siebie. Więc skoro ten Aqua Lait jest LRP, to na logikę (przynajmniej moją ) będzie właśnie takim"wodnym mleczkiem", jak DP. Więc jak nie używałaś DP, to Biedronko albo strzelaj w ciemno, albo skombinuj sobie próbeczki DP. No chyba, że jesteś zadowolona z Avenki, to zostań przy niej DP jest bardzo specyficzny no i ma alkohol, więc co niektórych wrażliwców i naczynkowców - np. mnie - podrażnia (choć oczywiście niektórzy go wielbią). Przypuszczam, że z podrażnieniami tak samo będzie z Aqua Lait, o ile też ma alkohol.

Dziekuje za odpowiedz)))
Ma alkohol Ja akurat mam cere tlusta ale troszke bardziej juz wrazliwa po kwasach, wiec sama nie wiem.......kiedys mialam fluide extreme i nie pamietam zeby ten alkohol mi cos robil, boje sie tylko troche o okolice oczu. Avene juz mi sie znudzila przyznam eh poza tym chcialabym wiedziec ktore z nich jest lzejsze bo lato idzie, upaly, jakby sie okazalo ze ten Aqua lait jest lzejszy tobym brala na bank))
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 18:28   #1705
Szczęściara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 38
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Do czasu tamtego wątku jeszcze nie, ale zawsze musi być ten pierwszy raz.. ja to chyba ciepię na ciężki niedorozwój, skoro całe życie byłam przekonana, że mam po prostu ładną jasną karnację koloru kości słoniowej, a tu proszę, wreszcie zjawiła się życzliwa duszczyszczka i pozbawiła mnie złudzeń - jaka tam kość słoniowa, truposz po prostu
Widzę, że czytacie topiki ale nie uważnie! Napisałam, że nie chcę po nałożeniu filtru wyglądać jak truposz-tzn. strasznie blado-a nie, że Wy wyglądacie (czy osoby stosujące filtry) jak truposze! Czytałam wiele opinii o różnych filtrach, które niestety taki efekt powodują. Następnym razem czytajcie ale ze zrozumieniem.
Szczęściara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 18:56   #1706
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Szczęściaro, abstrahując już od innych rzeczy, ale chociażby ze względu na mój zawód, czego jak czego, ale czytania bez zrozumienia nie można mi zarzucić

Zamiast zauważyć, że Ci się staramy pomóc, to w pierwszym poście na tym wątku sie wydzierasz - wnioskuję to ze stowania wykrzykników.

PS poza tym, kłaniają się podstawy logiki:

p: osoby, które używają filtry wyższe niż 25-30 wyglądają jak truposz
q: ja stosuję filtry wyższe niż 30
------
wniosek: wygladam jak truposz


Gdybys miała wątpliwości, skąd wzięłam "p", zacytuję Cię:

Cytat:
Napisane przez Szczęściara
(...) Czy musi to być co najmniej 50? Ja myślałam o 25 góra 30-nie chcę wyglądać jak truposz! (... )
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 19:00   #1707
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cześć dziewczyny. Wspaniały wątek, chylę czoła przed wami, bo tyle wiecie na temat ochrony przeciwsłonecznej. Cieszę się, że zainteresowałam się tym tematem i tyle od was dowiedziałam. Wczoraj kupiłam sobie w aptece krem Iwostin intensywnie nawilżający z SPF 20 i do dziś myślałam, że jestem taka "mądra w tym temacie" a tu się dziś okazało, że wiecie o wiele więcej niż ja. Jak to wspaniale jest poczytać takie mądrości. Zdecydowałam się, że wkrótce zaopatrzę się w krem z filtrem conajmniej 50. Dziekuję wam za to że mnie uświadomiłyście. Pozdrawiam.
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 19:01   #1708
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Strasznie podoba mi się w tej sesji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image888y.jpg (72,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image87.jpg (64,0 KB, 32 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 19:07   #1709
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Roksanko witaj u nas
Przyznam bezwstydnie, że przemiło się czyta takie posty jak Twoje

Pogodo te ostatnie zdjecia rewelacyjne Ty jesteś jakąś fanką Madonny, ze masz takie świetne materiały?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 19:19   #1710
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Pogodo, fajne zdjęcia.

Nieważne, czy cera jest blada, czy śniada - piękna skóra, to zdrowa skóra.

Jestem blada z natury i nigdy mi ta bladość nie przeszkadzała. Do uwag o tym, że wyglądam trupio, jestem biała jak ściana, tudzież kreda, czy wreszcie, że jestem z tych, które trudno w łóżku znaleźć, zawsze podchodziłam z humorem, kwitując, że to za sprawą mojego arystokratycznego pochodzenia.

"Niearystokratyczny" niestety, jest efekt Zenka ze Złotopolskich - przyklejona do czoła grzywka pod koniec dnia ((

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2006-04-05 o 19:45
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.