Modelujemy i ujędrniamy swoje tyłeczki.Kto ze mną?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 07:53   #1
natia1818
Przyczajenie
 
Avatar natia1818
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Wink

Modelujemy i ujędrniamy swoje tyłeczki.Kto ze mną?:)


Zaczęłam już od wczoraj.Codziennie 30 minut biegania(3min marszu i 1 min biegu na przemian-potem będę zwiększać minuty biegu) żeby nabrać kondycji i spalić trochę.
I wczoraj ćwiczyłam 15 min "Chcę mieć takie pośladki"Tamilee czy jakos tak...i powiem że cieszę sie że ćwiczyłam tylko ten pierwszy zestaw bo dzisiaj i tak dosyć mocno czuję pośladki i uda...ale to dobrze i sie cieszę bo przynajmniej wiem że mogą być jakieś tego efekty3x w tyg. wystarczy tej Tamilee
A poza tym postaram się nie jeść słodyczy i innych tego typu rzeczy,zero cukru itp.Pije zieloną herbatę.Podobno po ćwiczeniach powinno sie zjeść jakieś białko...ale nie wiem czy to się uda...Smaruje się dodatkowo balsamem ujędrniającym-uda i pośladki a potem szoruję twardą gabką dla poprawy krążenia i zmniejszenia cellulitu.
Liczę na to że wytrwam w swoich postanowieniach bo muszę coś zrobić ze swoim tyłkiem bo jak dla mnie nie jest najlepiej z nim Na razie moim 'małym' celem jest to żeby tyłek był twardszy a potem będą kolejne cele bo nie marzę że w tydzień czy w miesiąc będzie wyglądał jak dwie piłeczki...
Chociaż dobrze by było
natia1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 09:26   #2
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Modelujemy i ujędrniamy swoje tyłeczki.Kto ze mną?:)

Cytat:
Napisane przez natia1818 Pokaż wiadomość
Zaczęłam już od wczoraj.Codziennie 30 minut biegania(3min marszu i 1 min biegu na przemian-potem będę zwiększać minuty biegu) żeby nabrać kondycji i spalić trochę.
I wczoraj ćwiczyłam 15 min "Chcę mieć takie pośladki"Tamilee czy jakos tak...i powiem że cieszę sie że ćwiczyłam tylko ten pierwszy zestaw bo dzisiaj i tak dosyć mocno czuję pośladki i uda...ale to dobrze i sie cieszę bo przynajmniej wiem że mogą być jakieś tego efekty3x w tyg. wystarczy tej Tamilee
A poza tym postaram się nie jeść słodyczy i innych tego typu rzeczy,zero cukru itp.Pije zieloną herbatę.Podobno po ćwiczeniach powinno sie zjeść jakieś białko...ale nie wiem czy to się uda...Smaruje się dodatkowo balsamem ujędrniającym-uda i pośladki a potem szoruję twardą gabką dla poprawy krążenia i zmniejszenia cellulitu.
Liczę na to że wytrwam w swoich postanowieniach bo muszę coś zrobić ze swoim tyłkiem bo jak dla mnie nie jest najlepiej z nim Na razie moim 'małym' celem jest to żeby tyłek był twardszy a potem będą kolejne cele bo nie marzę że w tydzień czy w miesiąc będzie wyglądał jak dwie piłeczki...
Chociaż dobrze by było
już jest tyle podobnych wątków, a Ty zakładasz kolejny
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.