Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-21, 10:22   #211
albertt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Send a message via Skype™ to albertt
Dobra szkoła fryzjerska

Witam Właśnie skończyłam szkołę średnią, zdałam maturę i myślę o dalszej edukacji ukierunkowanej na fryzjerstwo. Zdołałam się dowiedzieć, że najlepszym wyborem będzie szkoła policealna z kierunkiem Technik Usług Fryzjerskich, tylko pozostaje pytanie jaką szkołę wybrać? Wogóle się nie orientuję więc mam z tym mały problem
Najwięcej słyszałam, a raczej czytałam o Select, Progres, Cosinus, oraz AP edukacji, co myślicie o tych szkołach? Jak wyglądają wydatki w nich? Warto się zapisać? A może któraś z Was ma podobny dylemat lub wybiera się do którejś z tych szkół?
Proszę o pomoc, bo naprawdę nie bardzo wiem co mam robic ;p

Możliwe, że powtórzyłam wątek, ale jestem nowa na portalu :p
albertt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 15:45   #212
adoss90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Unhappy szkola fryzjerska

witam. mam problem dostalam sie do technikum fryzjerskiego ale jest tam za malo godzin praktyk ( 8 tygodniowo) i obawiam sie ze niczego sie nie naucze, dowaidywalam sie o praktyki w salonie fryzjerskim i właścicielka poweidziala ze mnie przyjmie ale boi sie ze nie podolam fizycznie i przedstawila mi mozliwosc w zasadzie już pracy u siebie w zakladzie w tygodniu a na weekendy szkole zaoczna, jak mam postapic?
adoss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 23:39   #213
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Ja zapisałam się i czekam na kurs w warszawskiem Select. Mają fajną mają stronkę ze zdjęciami wystylizowanych kursantów no i spodobała mi się możliwość opłaty kursu w ratach. O szkole dowiedziałam sie od sasiadki, ktora robi tam włosy, wlaśnie u kursantów i wygląda dobrze, jak po wizycie u normalnego fryzjera, więc sadzę, ze muszą dobrze uczyć
Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 21:14   #214
9sylwka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Witam, czytałam, że ktoś polecił ECE w Krakowie. Czy ktoś orientuje się czy prowadzą rekrutację marcową? Albo czy ma taką rekrutację w swojej ofercie którakolwiek szkoła fryzjerstwa w Krakowie?
9sylwka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 12:42   #215
derjacek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: czy szkoła AWANGARDA cos wam mówi????

Cytat:
Napisane przez klusia Pokaż wiadomość
witam chciala bym sie dowiedziec cos o tej szkole AWANGARDA w W-WIE na ul PUŁAWSKIEJ jak ktos cos wie to prosze pisac opinie
Ukończyłem tą szkołę, 2letnie studium, wtedy było ok. ale nie wiem jak jest teraz bo zmienili się wykładowcy i instruktorzy. Uczysz się głównie podstaw, dodatkowo masz szkolenia z różnych technik koloryzacji i strzyżeń organizowane przez firmy zewnętrzne. Pracownie są w miarę dobrze wyposażone. Jeżeli czujesz że fryzjerstwo to Twoja pasja to dasz radę ale i tak większości uczysz się pracując. Szkoła to wstęp. Osobiście polecam awangarde.
derjacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 20:15   #216
Maja1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: czy szkoła AWANGARDA cos wam mówi????

Cytat:
Napisane przez derjacek Pokaż wiadomość
Ukończyłem tą szkołę, 2letnie studium, wtedy było ok. ale nie wiem jak jest teraz bo zmienili się wykładowcy i instruktorzy. Uczysz się głównie podstaw, dodatkowo masz szkolenia z różnych technik koloryzacji i strzyżeń organizowane przez firmy zewnętrzne. Pracownie są w miarę dobrze wyposażone. Jeżeli czujesz że fryzjerstwo to Twoja pasja to dasz radę ale i tak większości uczysz się pracując. Szkoła to wstęp. Osobiście polecam awangarde.

A ja polecam Centrum Kształcenia Zacisze na warszawskim Targówku, super szkoła, kapitalne warunki i wyposażenie, a jaki wybór kosmetyków i farb, mówię wam, cudeńko. Instruktorzy superowi i sama szkoła też. Mają bardzo dużo godzin pracowni i pomagają załatwiać praktyki. Polecam bardzo mocno!
Maja1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 20:00   #217
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: czy szkoła AWANGARDA cos wam mówi????

Cytat:
Napisane przez Maja1000 Pokaż wiadomość
A ja polecam Centrum Kształcenia Zacisze na warszawskim Targówku, super szkoła, kapitalne warunki i wyposażenie, a jaki wybór kosmetyków i farb, mówię wam, cudeńko. Instruktorzy superowi i sama szkoła też. Mają bardzo dużo godzin pracowni i pomagają załatwiać praktyki. Polecam bardzo mocno!
reklama ?
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 11:39   #218
zaniepominajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Question Canova Szkoła Policealna w Krakowie

Z góry przepraszam, jeśli nie jest to właściwy wątek.
Mam pytanie do Was, może mi pomożecie, Kochane!
Od pewnego czasu myślę o karierze fryzjerki. Studiuję na 3 roku, jednak nie jest to chyba kierunek, który chciałabym kontynuować. Szukałam jakiejś szkoły policealnej, która miała by w ofercie fryzjerstwo i znalazłam tę - Canova w Krakowie. Czy ktoś mógłby napisać coś o tej szkole? Opinie? Doświadczenia? Plotki, ploteczki? Może ktoś do niej chodzi/chodził, lub zna kogoś kto tam uczęszcza...?
zaniepominajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:31   #219
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć?

Wcale sie nie dziwie ze chwalila kurs skoro kosztuje ok 13000zł. Za taka cene powinnas odrazu smigać w salonie jako fryzjerka a tylko chwalic. Ja zapisalam sie na kurs GoWork, jak na razie jest ok.




Cytat:
Napisane przez kbielak Pokaż wiadomość
Witam! Ja zastanawiam się nad kursem fryzjerskim, a szkołą policealną. Ale raczej wybiorę kurs szkoleniowy. Myślę, że tam będzie dużo więcej praktyki.. Moja przyjaciółka niedawno była na szkoleniu w Akademii B&K w Katowicach. W sumie bardzo sobie chwaliła ten kurs. Chyba nazywał się long staż (czy jakoś tak). Przeglądałam sobie ich stronę i rzeczywiście mają ciekawe kursy http://www.berendowicz-kublin.pl/Szk...243/index.html
Czy może ktoś polecić jeszcze jakieś fajne Akademie na obrębie Śląska?
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 16:27   #220
misia88czyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

A co myślicie o Akademi Gabriell kiedyś to była naprawdę dobra szkoła znajome fryzjerki właśnie tam uczyły się zawodu. A wiecie jak jest teraz?? Mnie interesuje ten kurs doszkalająy dla fryzjerów o małej praktyce zawodowej. Będę wdzięczna za odp

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez convali Pokaż wiadomość
Wiesz nie wiem dokładnie ale wydaje mi się, że sam technik nie wystarczy tzreba mieć tytuł czeladnika.
TYtuł czeladnika w hierarchii jest o poziom niżej od technika, a technik jest na równi z mistrzem
misia88czyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 22:33   #221
anelia797
Raczkowanie
 
Avatar anelia797
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 90
Send a message via Skype™ to anelia797
Szybka szkoła fryzjerska Poznań. Ktoś mógłby mi coś polecić ?

Witam.
Z góry chciałabym przeprosić jeżeli moje pytanie jest w nie odpowiednim dziale. Jeżeli tak jest to bardzo proszę moderatorów o przeniesienie tematu do odpowiedniego miejsca. Troszkę gubię się na forum ...

Jestem po szkole zawodowej (sprzedawca). Niestety nie jestem zadowolona z tego co wybrałam. Hmm coś trzeba było wybrać a ja nie byłam zdecydowana i szczerze powiedziawszy nie przemyślanie to zrobiłam. Stało się. Teraz chciałabym to zmienić, długo i dużo na ten temat myślałam. Chciałabym wyuczyć się dodatkowego zawodu. Naprawdę bardzo mi na tym zależy.
Interesuje się fryzjerstwem i wydaje mi się, że to jest to co chciałabym w życiu robić. Dodam, że mam 29 lat czyli już troszkę czasu minęło odkąd ukończyłam zawodówkę.
Chciałam zapytać czy znajdą się osoby, które mogłyby mi polecić jakąś dobrą szkołę zaoczną lub wieczorową w Poznaniu (plus strona internetowa danej szkoły) lub nie drogie w miarę szybkie kursy.
Nie ukrywam, że zależy mi na czasie ....

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.
Anelia
anelia797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 09:19   #222
Yolandi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Szukając salonu fryzjerskiego w Koszalinie trafiłam na Europejską akademię szkoleniową. Może którejś z Was się to przyda, a mianowicie mają roczne szkolenia typowo praktyczne (z kosmetyki i fryzjerstwa). Przez ten rok uczą zawodu i realizują programy większości kursów jakie mają w ofercie. Podobno pozniej pomagają znaleźć prace w salonie, ale tu juz myślę trzeba się samemu dowiadywac
Yolandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 21:11   #223
Blind
Raczkowanie
 
Avatar Blind
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 83
Szkoły policealne fryzjerskie - Kraków

Był już podobny wątek jednak z 2006roku a to tyyle czasu ze wiele się w tej kwestii na pewno zmieniło proszę także o przeniesienie wątku do odpowiedniego działu jesli ten jest nieprawidłowy

Wiem ze tu na wizazu jest duzo kosmetyczek i fryzjerek i mam pytanie,gdzie skonczylyscie studium/studia?
Jestem tegoroczną maturzystką,niestety nie poszlam do liceum profilowanego choć mialam taki zamiar ;/, teraz widzę ze po liceum nic nie mam oprocz mozliwosci studiowania po ktorym i tak trudno z pracą..
Chciałabym iść do szkoły fryzjerskiej policealnej, nie zadne cosinusy/żaki/sigmy itp. tylko chcę wybrać poważną szkołę w której nauczę się zawodu i pozniej bedzie w CV czyms znaczącym dla pracodawcy..
Myślałam o Europejskiej Szkole Kosmetyki i Wizażu bo z opinii znam tylko ją,ale jest więcej szkół w Krk i proszę o opinie o tych które skonczylyscie badz się uczycie
Pozdrawiam
Blind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 22:19   #224
Blind
Raczkowanie
 
Avatar Blind
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 83
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

up?
Blind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 13:55   #225
nica77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Egzamin praktyczny z fryzjerstwa

Witam,
Jak myślicie co może być w czerwcu na egzaminie praktycznym?

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Podobno na wiosnę 2013 modne są wszystkie odcienie blondu oraz fryzury krótkie , a wśród nich fryzury bob symetryczne i modne są grzywki. Może na praktyczny egzamin będzie coś podobnego.
nica77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 23:49   #226
evvelinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć?

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Wcale sie nie dziwie ze chwalila kurs skoro kosztuje ok 13000zł. Za taka cene powinnas odrazu smigać w salonie jako fryzjerka a tylko chwalic. Ja zapisalam sie na kurs GoWork, jak na razie jest ok.
patrycja19894 , właśnie zastanawiałam się czy zapisać się do ☠☠☠☠☠☠☠☠ W dalszym ciągu polecasz? Czegoś już się nauczyłaś? Jak jest z wyposażeniem, opłatami i zaliczeniami? Liczę na odpowiedź
evvelinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 18:51   #227
kasia2037
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Studia

Witam! Przypuszczam, że tego typu temat już był, ale nie mogę znaleźć. Skończyłam liceum ogólnokształcące, a chciałabym zdobyć zawód fryzjera. Dużo czytałam na ten temat, lecz dalej nie wiem, czy wystarczy skończyć krusy, czy studium policealne, zdania zawsze są podzielone. Oczywiście wiem, że dobry fryzjer, to nie zawsze jest ten, który skończył jak najwięcej kursów, często z tym trzeba się 'urodzić', ale od czegoś trzeba zacząć i tu zaczyna się mój problem... Może doradzicie mi co zrobić? Może ktoś lepiej się orientuje w tym temacie? Znalazłam również kierunek - technologia preparatów fryzjerskich z fryzjerstwem, który znajduje się w Łodzi (Wyższa Szkoła Zawodowa), ale nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat tej szkoły, może ktoś ją ukończył, albo wiec coś więcej na jej temat? Jest to dobry pomysł? Proszę o pomoc, jest to dla mnie bardzo ważne!
kasia2037 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:57   #228
olusia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Ja szczególnie polecam Europejska Akademie Szkoleniową Pani Aleksandry Góreckiej. Bardzo fajna szkoła, i to chyba najlepszy kurs na jakim byłam bo miałam tam bardzo dużo zajęć praktycznych i mają profesjonalne podejście do kursanta co sprzyja nauce Kadra ma bardzo duzą wiedzę, którą na dodatek przekazuje w przystepny i przyjazny sposób
olusia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 20:33   #229
Magda W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Jest ktoś może ogarnięty w szkoły czy też kursy fryzjerskie w woj.podkarpackim w pobliżu Stalowej Woli ? I mógłby mi polecić. Z góry dziękuję : )
Magda W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 11:39   #230
pietrzyk_kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez olusia1234 Pokaż wiadomość
Ja szczególnie polecam Europejska Akademie Szkoleniową Pani Aleksandry Góreckiej. Bardzo fajna szkoła, i to chyba najlepszy kurs na jakim byłam bo miałam tam bardzo dużo zajęć praktycznych i mają profesjonalne podejście do kursanta co sprzyja nauce Kadra ma bardzo duzą wiedzę, którą na dodatek przekazuje w przystepny i przyjazny sposób

Też polecam!
Super szkoła!
pietrzyk_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 15:23   #231
fanka_makeup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Ja 2 miesiące temu robiłam kurs w szkole Select i jestem mega zadowolona, wydane pieniądze na pewno nie poszły na marne. Prawie same zajęcia praktyczne, fajna atmosfera, przydatne zajęcia z wizażu a na koniec sesja zdjęciowa. Jednym słowem super
fanka_makeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 19:41   #232
wikib
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Ja chodzę do technikum fryzjerskiego we Wrocławiu - Europejskie Centrum Kształcenia Stylistów nazywa się ta szkoła i jestem baaaaardzo zadowolona. Robimy strzyżenia i koloryzacje klientom - oczywiście instruktorzy nas uczą jak co robić i są w pobliżu. Moja koleżanka wybrała inną szkołę i jest wkurzona bo zamiast uczyć się praktycznych rzeczy mają nadmiar teorii - no i chce się przenieść do ECKS bo jej opowiadałam jak jest u mnie i była zszokowana.
wikib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 09:59   #233
Izabela2803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Mogę polecić fajną Szkołe Policealną Go Work. pl w Poznaniu. Ogranizują kursy fryzjerskie i w tej chwili mają również kierunek Specjalisty usług fryzjerskich. Moja koleżanka kończyła tam kurs i w tej chwili kontynuuję naukę na tym właśnie kierunku w tej Szkole.
Izabela2803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 21:17   #234
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Może orientuje się ktoś jak wygląda nauka w policealnym studium żak? czy dobrze przygotowują i uczą??
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 19:21   #235
mor3la
Raczkowanie
 
Avatar mor3la
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 64
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Kochane podzielcie sie jakimis opiniami na temat kursow w bydgoszczy. Gdzie warto a gdzie nie ... buziaki
mor3la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:23   #236
edyta2125
Raczkowanie
 
Avatar edyta2125
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Witam serdecznie czy możecie polecic dobra szkołę fryzjerska w Warszawie?
edyta2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 10:23   #237
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

jestem po studiach magisterskich biologii medycznej i w naszym fantastycznym kraju nie ma dla mnie pracy w zawodzie, chciałabym dlatego cos ztym zrobic i pójść do szkoły fryzjerskiej,ale nie jakiś kurs po którym znowu nie znajde pracy,tylko cos dobrego,ale nie wiem co tak naprawdę powinno sie skonczyc? co ma ze tak powiem wyzszy stopien (bo po kursach pracy sie nie znajdzie)? technik uslug fryzjerskich? czy po prostu fryzjer? prosze o rozwianie mych watpliowsci
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 23:34   #238
Maja1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez edyta2125 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie czy możecie polecic dobra szkołę fryzjerska w Warszawie?

Polecam Centrum Kształcenia Zacisze w Warszawie kapitalna szkoła, warto się zapisać www.ckzacisze.edu.pl
Maja1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 09:51   #239
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Jaką szkołę fryzjerską wybrać albo jaki kurs,szkolenie skończyć? -wątek zbiorc

a w Kielcach?
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:08   #240
Maja1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: czy szkoła AWANGARDA cos wam mówi????

Nie reklama mają praktyki w salonie urody Futuro dla 2 letniej kosmetyki i 1 rocznego wizażu. Są bardzo fajni, a koleżanka chodzi na biomasaż roczny, to w ogóle jedyna szkoła,która ma praktyki dla szkół rocznych

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
reklama ?
Nie reklama mają praktyki w salonie urody Futuro dla 2 letniej kosmetyki i 1 rocznego wizażu. Są bardzo fajni, a koleżanka chodzi na biomasaż roczny, to w ogóle jedyna szkoła,która ma praktyki dla szkół rocznych
Maja1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-15 14:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.