Mydło ALEPPO - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 15:04   #271
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Mydło ALEPPO

też kupiłam u syriaart, prowadza również sprzedaż na allegro. Nawet podoba mi się ten zapach ala- strych napiszę ca tydzień lub dwa zobaczymy co mi da jego używanie
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:42   #272
Interbeta
Raczkowanie
 
Avatar Interbeta
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 324
Dot.: Mydło ALEPPO

Ja mydło Aleppo 25% stosuję już jakieś 1,5 tygodnia. Na razie miałam mały wysyp, ale to chyba nie było spowodowane aleppo, bo oprócz policzka, czuję na buzi poprawę.
Interbeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:18   #273
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mydło ALEPPO

Nie ma sprawy, dam znac

Mydelko stoi w lazience i od razu je czuc jak sie do niej wchodzi.
Czekam na wysyp pretensji od wspollokatorow zaniepokojonych dziwnym zapachem
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:50   #274
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Mydło ALEPPO

Ja kupiłam te excelence, ponieważ tego zwykłego nie było a na jedno by wyszło, jakbym zamówiła w innym sklepie lub allegro, także zapach nie jest straszny. Dzisiaj już pierwszy raz go użyłam, czułam takie dogłębne oczyszczenie, nie wiem jak Wy. Poza tym, mam 40% oleju laurowego. Mam nadzieję, że również mi się poprawi.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:52   #275
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Mydło ALEPPO

a ja nie wiem czy mi aleppo pomaga nie wiem czy este róznica miedzy nim a zelami :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 07:03   #276
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Mydło ALEPPO

Z pewnością jest to coś innego i naturalnego. Dotychczas używałam żelu z firmy Vichy - Normaderm. Miałam 500 ml, więc naprawdę wystarczył mi na długo, ponieważ był bardzo wydajny. Czytałam, ze mydło to ma wystarczyć na min. 4 miesiące, więc na ile wystarczy - okaże się. Ukroiłam sobie 1/3 tego mydełka ponieważ całą kostkę było mi niewygodnie trzymać w dłoni. Jestem ciekawa, jak będzie mi to mydełko służyć podczas dalszego uzytkowania oraz czy na stałe zagości w mojej codziennej pielęgnacji czy zostanie wyeliminowane. Z pierwszych efektów jestem zadowolona a co bedzie dalej - okaże się.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 09:03   #277
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Z pewnością jest to coś innego i naturalnego. Dotychczas używałam żelu z firmy Vichy - Normaderm. Miałam 500 ml, więc naprawdę wystarczył mi na długo, ponieważ był bardzo wydajny. Czytałam, ze mydło to ma wystarczyć na min. 4 miesiące, więc na ile wystarczy - okaże się. Ukroiłam sobie 1/3 tego mydełka ponieważ całą kostkę było mi niewygodnie trzymać w dłoni. Jestem ciekawa, jak będzie mi to mydełko służyć podczas dalszego uzytkowania oraz czy na stałe zagości w mojej codziennej pielęgnacji czy zostanie wyeliminowane. Z pierwszych efektów jestem zadowolona a co bedzie dalej - okaże się.
ja moje mydełko chyba będe długo uzywac i ja kroje po maleńkich cieniutkich plasterkach, zresztą nawet jak ukroję grubsze to sie krusza



a czy to mydełko da radę zmyć tusz?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 09:22   #278
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mydło ALEPPO

Mi ekspedientka w mydlarni powiedziala, zeby nie zmywac mydelkiem oczu, bo to jednak mydlo i powoduje straszne pieczenie.
Dlatego nie probuje
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 09:45   #279
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Mi ekspedientka w mydlarni powiedziala, zeby nie zmywac mydelkiem oczu, bo to jednak mydlo i powoduje straszne pieczenie.
Dlatego nie probuje
aa o tym ze piecze to się już przekonałam kilka razy

ale jak nim myje to i tak zawsze troche zachaczam o oczy a potem jak dobrze spłukam z zamkniętymi oczami to nie piecze, chodzi mi o to czy on da rade z tuszem cz tylko go rozmaże?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 07:50   #280
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: Mydło ALEPPO

heh ja też oczy zazwyczaj zmywam mydełkiem, mam zamknięte to nic nie szczypie używam go już parę miesięcy i dalej nie mogę go zużyć, więc jest bardzo wydajne. Wydaje mi się, że mimo wszystko jest lepsze od żeli, nie zawiera chemii, oraz nie wysusza mi skóry jak to zrobiły dwa ostatnie żele które używałam.
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 10:35   #281
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mydło ALEPPO

Kurcze, ja nie moge porzadnie przetestowac mydelka, bo ostatnio malo spie u siebie i wstyd sie przyznac, ale myje twarz czym popadnie (ostatnio kroluje szampon BD)
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 13:23   #282
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez czikirita Pokaż wiadomość
heh ja też oczy zazwyczaj zmywam mydełkiem, mam zamknięte to nic nie szczypie używam go już parę miesięcy i dalej nie mogę go zużyć, więc jest bardzo wydajne. Wydaje mi się, że mimo wszystko jest lepsze od żeli, nie zawiera chemii, oraz nie wysusza mi skóry jak to zrobiły dwa ostatnie żele które używałam.
dobrze zmywa makijaz, np eyeliner, cienie?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 16:56   #283
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mydło ALEPPO

Ja swoje pierwsze mydełko zamówiłam na helfy.pl, ale jeszcze do mnie nie dotarło Mam nadzieję, że będę zadowolona.
Liczę na to, że da radę zmyć nim makijaż, bo nie chce męczyć buzi mleczkiem lub micelem, a potem mydłem. Wolę jednym kosmetykiem, raz ciach
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 17:23   #284
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja swoje pierwsze mydełko zamówiłam na helfy.pl, ale jeszcze do mnie nie dotarło Mam nadzieję, że będę zadowolona.
Liczę na to, że da radę zmyć nim makijaż, bo nie chce męczyć buzi mleczkiem lub micelem, a potem mydłem. Wolę jednym kosmetykiem, raz ciach
ja własnie tez wolałabym uzywac jednego kosmetuku do demakijazu
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 18:44   #285
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Mydło ALEPPO

No właśnie, do dziewczyn, które zmywają tym mydłem makijaż- daje radę tuszowi? Dla mnie mydło naprawdę oczyszcza, tylko jeśli daje radę zmyć tusz.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:32   #286
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
No właśnie, do dziewczyn, które zmywają tym mydłem makijaż- daje radę tuszowi? Dla mnie mydło naprawdę oczyszcza, tylko jeśli daje radę zmyć tusz.
ja mam niedługo zamiar sie przekonac :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:40   #287
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Mydło ALEPPO

czy ktoś z was miał łojotokowe zapalenie skóry głowy i stosował aleppo do mycia włosów?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 07:59   #288
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dobrze zmywa makijaz, np eyeliner, cienie?
tusz i kredkę zmywa nie najgorzej, ale naprawdę trzeba uważać by nie dostało się mydełko do oczu.. bo wtedy dramat. Nie używam cieni, a ni eyelinera więc ciężko mi powiedzieć. Czasem bywa tak, że samym mydełkiem nie domyje tuszu, ale potem przecieram twarz płynem biodermy i jest czysta.
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 16:01   #289
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Mydło ALEPPO

Dziewczyny pomóżcie, bo pewnie macie już doświadczenie w tej kwestii.

Zamówiłam dziś mydło Aleppo z Biolandera, wcześniej musiałam się zarejestrować itd., wszystko fajnie, ale potem po złożeniu zamówienia się pogubiłam. Wybrałam metodę płatności przez przelewy24.pl, myślałam, że będzie tak jak na Allegro - po kliknięciu w "zamów" od razu przekieruje mnie na tę stronę i będę mogła zrobić przelew, ale wyskoczyła mi tylko informacja, że mail z wyszczególnieniem zamówienia został wysłany na moją pocztę.

No i ok, faktycznie wiadomość przyszła i miał być w niej link, w który klikam, aby potwierdzić zamówienie. Linka nie było. Wysłałam pytanie w tej sprawie do Biolandera. W odpowiedzi dostałam tylko zdawkowe "dziękujemy pięknie za zamówienie" i dane do przelewu. No ale hej, przecież miałam zrobić przelew przez przelewy24.pl? Mogę zrobić zwykły przelew, ale nawet nie napisali co mam wpisać w tytule.

Pierwszy raz się z takim czymś spotykam, zero wyjaśnień ze strony sklepu. Może ten link przysyłają dopiero po wpłacie? Ale dlaczego nie mogę dokonać wpłaty przez tą stronę internetową przelewy24, po co dają taką możliwość, skoro później muszę robić zwykły przelew? Biolander mi podpadł, są nieprofesjonalni.
Peg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 20:53   #290
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez czikirita Pokaż wiadomość
tusz i kredkę zmywa nie najgorzej, ale naprawdę trzeba uważać by nie dostało się mydełko do oczu.. bo wtedy dramat. Nie używam cieni, a ni eyelinera więc ciężko mi powiedzieć. Czasem bywa tak, że samym mydełkiem nie domyje tuszu, ale potem przecieram twarz płynem biodermy i jest czysta.



ja wczoraj zmywałam tusz tym mydełkiem i zmyło bez problemu, z tym ze to był tusz z altery, a nie wiem jak sobie poradzi z tymi zwykłymi typowo drogeryjnymi tuszami
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 12:34   #291
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość



ja wczoraj zmywałam tusz tym mydełkiem i zmyło bez problemu, z tym ze to był tusz z altery, a nie wiem jak sobie poradzi z tymi zwykłymi typowo drogeryjnymi tuszami

Ooo, a mi się problem rozwiązal ze zmywaniem oczu, bo kupiłam na testy Rapid Lash i nie chce w ogole ich malowac podczas kuracji
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 17:54   #292
kooalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 125
Dot.: Mydło ALEPPO

Witam Wizażanki. Mam takie jedno szybkie pytanie. Mianowicie, czy te produkty to jedno i to samo, bo różnica w cenie jest znaczna:

http://www.helfy.pl/czarne-mydlo-pee...noir#prod_tabs

http://www.gaj-oliwny.pl/product-pol...noir-150g.html

kooalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:42   #293
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, bo pewnie macie już doświadczenie w tej kwestii.

Zamówiłam dziś mydło Aleppo z Biolandera, wcześniej musiałam się zarejestrować itd., wszystko fajnie, ale potem po złożeniu zamówienia się pogubiłam. Wybrałam metodę płatności przez przelewy24.pl, myślałam, że będzie tak jak na Allegro - po kliknięciu w "zamów" od razu przekieruje mnie na tę stronę i będę mogła zrobić przelew, ale wyskoczyła mi tylko informacja, że mail z wyszczególnieniem zamówienia został wysłany na moją pocztę.

No i ok, faktycznie wiadomość przyszła i miał być w niej link, w który klikam, aby potwierdzić zamówienie. Linka nie było. Wysłałam pytanie w tej sprawie do Biolandera. W odpowiedzi dostałam tylko zdawkowe "dziękujemy pięknie za zamówienie" i dane do przelewu. No ale hej, przecież miałam zrobić przelew przez przelewy24.pl? Mogę zrobić zwykły przelew, ale nawet nie napisali co mam wpisać w tytule.

Pierwszy raz się z takim czymś spotykam, zero wyjaśnień ze strony sklepu. Może ten link przysyłają dopiero po wpłacie? Ale dlaczego nie mogę dokonać wpłaty przez tą stronę internetową przelewy24, po co dają taką możliwość, skoro później muszę robić zwykły przelew? Biolander mi podpadł, są nieprofesjonalni.
Moim zdaniem jest to bardzo profesjonalny sklep. Może akurat mają coś nie tak z płatnościami, czasem są różne błędy. Myślę, że nie jest problemem zrobić zwykły przelew.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja moje mydełko chyba będe długo uzywac i ja kroje po maleńkich cieniutkich plasterkach, zresztą nawet jak ukroję grubsze to sie krusza



a czy to mydełko da radę zmyć tusz?
Ja swoje mydełko też pokroiłam. Używam go wraz z mężem codziennie, stosuję na twarz i ciało. Jednak nie wiem czy wystarczy mi na tak długo jak pisano w internecie (ok 4-5 miesięcy) czyli używając w dwie osoby powinno starczyć na ok 2,5 miesiąca, zobaczę. Moje mydełko nic się nie kruszy a nawet zapach ma przyjemny. Mydłami, czy żelami nie zmywam tuszu, używam do tego płynu micelarnego.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:16   #294
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez kooalla Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki. Mam takie jedno szybkie pytanie. Mianowicie, czy te produkty to jedno i to samo, bo różnica w cenie jest znaczna:

http://www.helfy.pl/czarne-mydlo-pee...noir#prod_tabs

http://www.gaj-oliwny.pl/product-pol...noir-150g.html

Sklad jest identyczny... Pewnie to kwestia sklepu, Helfy są znane i polecane, duzo wizażanek tam kupuje, a tego drugiego nie znam, może odezwie się ktoś kto tam kupował ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 10:58   #295
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Mydło ALEPPO

Na mydełku ze strony Helfy nie pisze aby to było mydło z Alepp a na drugim tak, także myślę, że tym się różnią. W sklepie Helfy już kiedyś zamawiałam, bardzo dobra obsługa jednak tego drugiego również nie znam.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 20:15   #296
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Mydło ALEPPO

Więc ja również zapytam o różnicę
1) mydło 40 % z helfy.pl za cenę 26 zł http://www.helfy.pl/mydlo-alep-40-laurie-nieperfumowane
2) mydło z mydlarni 50% za cenę 36 zł http://www.mydlarnia.info/mydlo-oliw...26-id-484.aspx

Czy z mydlarni zawsze jest drożej? Nie chodzi mi już o te 10 %, inne ceny również wydają mi się zawyżone, a większość z Was bierze z helfy...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 07:15   #297
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Więc ja również zapytam o różnicę
1) mydło 40 % z helfy.pl za cenę 26 zł http://www.helfy.pl/mydlo-alep-40-laurie-nieperfumowane
2) mydło z mydlarni 50% za cenę 36 zł http://www.mydlarnia.info/mydlo-oliw...26-id-484.aspx

Czy z mydlarni zawsze jest drożej? Nie chodzi mi już o te 10 %, inne ceny również wydają mi się zawyżone, a większość z Was bierze z helfy...

tak w mydlarni maja bardzo przesadzone ceny..

sama tam kupiłam moje aleppo, ale to dlatego że wole kupowac stacjonarnie niż przez internet
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 08:00   #298
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Więc ja również zapytam o różnicę
1) mydło 40 % z helfy.pl za cenę 26 zł http://www.helfy.pl/mydlo-alep-40-laurie-nieperfumowane
2) mydło z mydlarni 50% za cenę 36 zł http://www.mydlarnia.info/mydlo-oliw...26-id-484.aspx

Czy z mydlarni zawsze jest drożej? Nie chodzi mi już o te 10 %, inne ceny również wydają mi się zawyżone, a większość z Was bierze z helfy...
Wielokrotnie dziewczyny pisały, że w mydlarni jest drogo .
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:36   #299
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Tak podejrzewałam, że tylko dlatego , ale liczyłam na jakieś cudowne właściwości mydła z mydlarni Dzięki za informację

Zastanawiam się nad tym mydłem http://www.helfy.pl/mydlo-alep-40-laurie-nieperfumowane Mydło Oliwkowo – Laurowe Z Aleppo 40% - GHAR, 26 zł. Nie wiem tylko, czy skład jest odpowiedni? Skład:Olea europea oil, Lauris nobilis oil 40%, Aqua, Sodium hydroxide Wydaje mi się, że tak, ale np. w Biolanderze jest: Olivate sodu (Oliwa z pierwszego tłoczenia z certyfikatem biologicznym ) 60% z całości oleju - Laurynian sodu (olej z jagód Laurie z pierwszego tłoczenia z certyfikatem Biologicznym) 40% z całości oleju - Aqua (woda) - Wodorotlenek sodu (śladowa ilość sody kaustycznej niezbędna w zmydlaniu). Nie ukrywam, że w Biolanderze mydełko kosztuje prawie 40 zł...

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja swoje pierwsze mydełko zamówiłam na helfy.pl, ale jeszcze do mnie nie dotarło Mam nadzieję, że będę zadowolona.
Liczę na to, że da radę zmyć nim makijaż, bo nie chce męczyć buzi mleczkiem lub micelem, a potem mydłem. Wolę jednym kosmetykiem, raz ciach
Doszło Twoje mydełko z helfy?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-08-26 o 19:41 Powód: Post pod postem
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 18:13   #300
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Mydło ALEPPO

To znowu ja Przeglądam różne oferty i tak się zastanawiam... Interesuje mnie mydło 40-50%. W Biolanderze koszt to prawie 40 zł, w Mydlarni 36, w helfy 26, więc różnica jest znaczna, a należy jeszcze doliczyć koszt przesyłki...Jednak jeżeli coś miałoby być ''nie tak'', wolałabym jednak dopłacić, żeby mieć oryginał. Rozumiem, że w helfy jest tanio, bo to nie ''bio'' składniki...?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-24 21:11:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.