Mój minimalistyczny niezbędnik ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-30, 13:56   #1
OnlyGirl91
Przyczajenie
 
Avatar OnlyGirl91
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4

Mój minimalistyczny niezbędnik ;)


Witam!

Kocham kosmetyki, odpowiednio dobrane potrafią wydobyć z kobiety to co najpiękniejsze i podkreślić atuty jej urody.

Kosmetyki to najlepszy sposób na poprawienie nastroju. Gdy jest mi źle coś idzie nie tak, siadam przed lustro i zaczynam wkraczać w inny świat, tam gdzie pełnia kolorów i zapachów ogarnia zmysły.

Na co dzień nie mam czasu na efektowny długi makijaż taki jaki bym chciała. Wiadomo dziecko, dom, tyle rzeczy do ogarnięcia w ciągu dnia, dlatego codzienny niezbędnik w mojej kosmetyczce(jeśli chodzi o twarz) ogranicza się do: żel do twarzy, krem nawilżający,podkład lub korektor, maskara do rzęs, pomadka. Ewentualnym rzadszym dodatkiem jest kredka do oczu lub mocniejsza szminka i to wszystko! Wtedy czuję się pewnie w każdej sytuacji.
Jednak gdy nadchodzi ten wyczekiwany czas na większe wyjście i dobrą zabawę, wtedy zaczynam działać, czuję się w swojej bajce, szykowanie się, dobieranie stroju, i makijaż, uwielbiam to! W takich sytuacjach oprócz podstawowych rzeczy jak wcześniej wymieniłam, dochodzą cienie i tyle barw do wyboru! Najczęściej oczy podkreślam makijażem smokey eyes, ale czasem zaszaleję i bawię sie kolorami. Jeśli pozostaję przy stonowanych cieniach, wtedy usta i jaskrawe barwy szminek grają główną rolę, do tego róż delikatnie muśnięty na policzki uroczo wygląda. Kosmetyki potrafią zdziałać cuda i choć jednego wieczoru mogę poczuć się jak gwiazda!

Nie ukrywam żę nie stać mnie na produkty drogich producentów, używam kosmetyków naprawdę z najtańszej półki co nie znaczy że są złe, ale wiadomo jako kobieta przyjemnie jest się poczuć gdy masz na sobie coś znanej i dobrej marki. Nigdy nie miałam okazji posiadać kosmetyków marki Sephora, dlatego pomyślałam że warto wziąć udział w konkursie.

Serdecznie pozdrawiam wszystkie Wizażanki!
OnlyGirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.