Cynamon - pogromca trądziku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 03:54   #1
nikkor86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9

Cynamon - pogromca trądziku


Witam, chciałbym z wami się podzielić swoim doświadczeniem z olejkiem eterycznym cynamonowym.

Kilka lat temu miałem duży trądzik, brałem tabletki Izotek, trądzik ustał lecz po paru latach ciągle się robią jakieś krosty i skóra jest tłusta... Ogólnie mówiąc chodziłem po dermatologach dziesiątki razy,klinikach(3xlaser co2 fraxel) maści, tabletki itd itp, można powiedzieć że odwieczny problem.

Od tygodnie 3 razy dziennie jem z cukrem kilka kropel olejku cynamonowego, musi być 100 procent naturalny (radzę uważać na allegro, polecam kupić w sklepie zielarskim cena to około 11-14 zł za 10 ml), efekt jest taki że moja skóra przestała się błyszczeć, zero nowych krost, o wiele mniej wągrów na nosie, efekt naprawdę niesamowity, zamierzam go jeść jeszcze około miesiąca, minusy jakie doświadczyłem to suche usta, suchość w gardle, pieczenie języka i gardła (olejek cynamonowy jest bardzo silny i nigdy nie stosujcie go nierozcieńczonego na skórę bo dojdzie do poparzeń).

Jedzenie olejku cynamonowego z cukrem nie należy do przyjemności, nie chodzi nawet o smak tylko trudność połknięcia go i mega pieczenie, lecz jeśli komuś zależy na pozbyciu się trądziku,polepszeniu cery to szczerze polecam
nikkor86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 08:36   #2
olinaj
Raczkowanie
 
Avatar olinaj
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 75
Dot.: Cynamon - pogromca trądziku

Tak tak, teraz wysuszenie i pieczenie. A za jakiś czas taki wysyp, że nie będziesz wiedział co z tym zrobić.

Znam, próbowałam, wiem. Z resztą tak się składa że nie tylko ja.
__________________
od 17.12.2013 r.- Pendex- był bez sensu (nic nie dał)
od 28.02.14 r.- wreszcie skuteczny aparat na zęby (aparatka)

20.01.2014 r.- ostateczne starcie z trądzikiem
od 04.2014 r.- jak na razie uporczywego trądziku brak

Edytowane przez olinaj
Czas edycji: 2014-03-31 o 11:56 Powód: błąd
olinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 09:36:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.