Nowe ciało na lato czyli szał ciała na wakacje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Rossmann - Szał Ciał

Notka

Konkurs Rossmann - Szał Ciał Załóż swój wątek na dedykowanym forum "Szał ciał" - czyli sposób na piękną figurę do lata. Opisz w tym wątku jaki masz sposób na osiągnięcie pięknej figury. Czy masz jakieś ulubione ćwiczenia, diety, czy sprawdzone sposoby na piękne, zadbane ciało?

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 18:31   #1
aaurinko
Zadomowienie
 
Avatar aaurinko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Coventry (UK)
Wiadomości: 1 132
GG do aaurinko

Nowe ciało na lato czyli szał ciała na wakacje


I ja też postanowiłam założyć miniblog i podzielić się z Wami moją walką, i może zmotywować Was i siebie aby na te najbliższe wakacje wyglądać tak jak chcemy.

Nie uważam, ze każda z Nas musi nosić rozmiar '0' jednak uważam że przynajmniej połowa z nas lubi narzekać na swoją wagę/wygląd zamiast wsiąść się za siebie i zacząć działać.

Zatem dziewczyny zapraszam na przejażdżkę bez trzymanki do osiągnięcia tego czego chcemy, tego czego każda z Nas chce dla siebie.



Od czego zacząć?

Od ustalenia konkretnego celu, czy będzie to wymarzona waga, spokojne zapięcie spodni w pewnym rozmiarze , piękne wyglądanie w tej sukience, która od 4 lat leży na dnie szafy czy poprawienie kondycji fizycznej i medycznej.

Taki cel powinien być czymś co możecie osiągnąć, w parę miesięćy raczej nie zrzucicie rozmiarów. Możecie też podzielić duży cel na mniejsze. Kiedy osiągniecie taki mały cel wasza motywacja się poprawi.


Na razie tyle, w wolnej chwili będę dopisywać dalej.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

STEP 1

Najpierw musimy zastanowić się z czego możemy w czasie zrzucania kilogramów zrezygnować.

Uwielbiasz czekoladę i nie chcesz z niej całkowicie zrezygnować? Za każdą zjedzoną kostkę przejdź 2-3 km.

Wolisz ćwiczyć niż stosować dietę? Żaden problem, efekty nie będą tak dobre jak w połączeniu tych dwóch rzeczy ale dieta nie ma doprowadzić Cię do depresji tylko wesprzeć poczucie wartości .

Nie możemy dać się zwariować, każda z nas musi jeść tak jak jej organizm potrzebuję, ćwiczyć również w miarę swoich możliwości.

Co ja mam zamiar robić?

Przestać jeść pizzę, pić colę ( na czekoladę mam uczulenie więc jedno mniej do rzucenia) nie dotykać chipsów ani alkoholu.

I oczywiście wrócić na fitness po przerwie związanej z kontuzją. Dodatkowo chce robić 100 brzuszków dziennie i co najmniej 5 minut na "twisterze" i chwila ćwiczeń z ekspanderem.
aaurinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:38   #2
aaurinko
Zadomowienie
 
Avatar aaurinko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Coventry (UK)
Wiadomości: 1 132
GG do aaurinko
Dot.: Nowe ciało na lato czyli szał ciała na wakacje

Jaka śliczna pogoda z oknem? Byłyście już na spacerze? Jak nie to marsz!!!
aaurinko jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Rossmann - Szał Ciał


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.