Dekoracja domu Panny Młodej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 09:00   #1
sonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 349

Dekoracja domu Panny Młodej


Wszędzie dużo pisze się o dekoracjach sali, kościoła, samochodu, a mnie zależy na waszych pomysłach co do udekorowania domu Panny Młodej. Mile widziane dekoracje zarówno zewnętrzne domu/bloku mieszkalnego, ale i samego mieszkania, w którym będzie odbywało się błogosławieństwo. Sama znalazłam kilka zdjęć w necie, ale nie powaliły mnie. Może którejś z Was się jednak spodobają, więc wklejam je poniżej. Liczę na Wasza pomoc. Zatem do dzieła PM-ki!
__________________
Dopiero mówiliśmy, że pobieramy się za dwa lata, a dziś ...
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011062500400430.png

sonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 14:24   #2
angie66612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Cytat:
Napisane przez sonek Pokaż wiadomość
Wszędzie dużo pisze się o dekoracjach sali, kościoła, samochodu, a mnie zależy na waszych pomysłach co do udekorowania domu Panny Młodej. Mile widziane dekoracje zarówno zewnętrzne domu/bloku mieszkalnego, ale i samego mieszkania, w którym będzie odbywało się błogosławieństwo. Sama znalazłam kilka zdjęć w necie, ale nie powaliły mnie. Może którejś z Was się jednak spodobają, więc wklejam je poniżej. Liczę na Wasza pomoc. Zatem do dzieła PM-ki!
ciesze sie bardzo , że w koncu został poruszony ten wątek.
Jestem w trakcie przygotowań do ślubu, i nie chciałabym , aby mój dom zdobiły balony. , niestety są one częsta główna dekoracja domu panny młodej.
angie66612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 15:08   #3
Torun pawel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

balony... nie są dla wszystkich o takie oto zdjęcia ode mnie
Torun pawel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 09:42   #4
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

ja to sie zastanwiam po co te dekoracje się robi? dla mnie przerost formy nad treścią, idąc dalej tym tokiem myslenia wysypmy całą drogę do kościoła płatkami róż.....
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 12:51   #5
sonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 349
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
ja to sie zastanwiam po co te dekoracje się robi? dla mnie przerost formy nad treścią, idąc dalej tym tokiem myslenia wysypmy całą drogę do kościoła płatkami róż.....
Idąc Twoim tokiem myślenia, należałoby się zastanowić, po co stroić samochód pary młodej, po co przystrajać salę, po co w ogóle dbać w tym dniu o elegancki wygląd ... a tu chodzi o to, żeby po prostu było ładnie. Dzień ślubu to uroczysty dzień i jeśli stać kogoś na subtelne przystrojenie mieszkania np. żywymi kwiatami to dlaczego nie? Tutaj szukamy inspiracji.
__________________
Dopiero mówiliśmy, że pobieramy się za dwa lata, a dziś ...
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011062500400430.png

sonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 13:37   #6
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Bardzo fajny watek, bo wlasciwie o tym chyba najmniej sie mysli i zazwyczaj na ostatnia chwile U mojej siostry na drzwiach bylo wiklinowe biale serce ozdobione tiulem i gryczpanem, na schodach wejsciowych byly zrobione a'la kokardy z tiulu i wpleciony byl w to gryczpan, tak delikatnie a ladnie wygladalo W srodku nie bylo ozdob. U mnie pewnie tez tiul bedzie przewazal ale tez skromnie
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 07:16   #7
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Fajny wątek, ale ja nie będę stroić ponieważ mieszkam w bloku i nie chce mieć przystrojonej klatki czy schodów
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 09:54   #8
sonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 349
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Fajny wątek, ale ja nie będę stroić ponieważ mieszkam w bloku i nie chce mieć przystrojonej klatki czy schodów
Ja też mieszkam w bloku i zastanawiam się jak rozwiązać kwestię dekoracji. Nie myślę tutaj o żadnych balonach, itp Ale taka pusta klatka to jakoś dziwnie wygląda. Dlatego poszukuje inspiracji tutaj.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez natalontko Pokaż wiadomość
Bardzo fajny watek, bo wlasciwie o tym chyba najmniej sie mysli i zazwyczaj na ostatnia chwile
natalontko jak miło Cię tu widzieć Masz może jakieś fotki tych dekoracji?
__________________
Dopiero mówiliśmy, że pobieramy się za dwa lata, a dziś ...
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011062500400430.png

sonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:29   #9
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

dziewwczyny ja tez mieszkam w bloku, ale mysle ze i klatke schodowa mozna ladnie ubrać. Oczywiscie odpadają balony i brzózki ( kiedyś był taki zwyczaj) mnie sie podoba taki półokrąg zrobiony z kwiatów przed klatką, a na klatce tiul z odrobiną kwiatów, coś podobnego jak zamieściła sonek. ale czekam na wasze pomysly
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 16:18   #10
edytkaac
Rozeznanie
 
Avatar edytkaac
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-ów
Wiadomości: 572
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Cytat:
Napisane przez natalontko Pokaż wiadomość
Bardzo fajny watek, bo wlasciwie o tym chyba najmniej sie mysli i zazwyczaj na ostatnia chwile U mojej siostry na drzwiach bylo wiklinowe biale serce ozdobione tiulem i gryczpanem, na schodach wejsciowych byly zrobione a'la kokardy z tiulu i wpleciony byl w to gryczpan, tak delikatnie a ladnie wygladalo W srodku nie bylo ozdob. U mnie pewnie tez tiul bedzie przewazal ale tez skromnie
Ja też bym prosiła o jakieś fotki tych dekoracji (jeśli masz). Ja mieszkam w domu jednorodzinnym i nie mam pojęcia jaką dekorację wymyślić...
edytkaac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 10:12   #11
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Cytat:
Napisane przez sonek Pokaż wiadomość

natalontko jak miło Cię tu widzieć Masz może jakieś fotki tych dekoracji?
Ciezko bedzie mi cos znalezc bo juz szukalam przy poprzednim wpisie Ale zobacze jeszcze raz
Tam szalu wielkiego nie bylo

Przepatrzylam wszystkie Cd ze zdjeciami z tego dnia i nikt nie zrobil akurat tam zdjecia

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez edytkaac Pokaż wiadomość
Ja też bym prosiła o jakieś fotki tych dekoracji (jeśli masz). Ja mieszkam w domu jednorodzinnym i nie mam pojęcia jaką dekorację wymyślić...
U nas jeszcze bylo pelno kwiatow w donicach. Bardzo ladnie to wygladalo. Bylo bardzo skromnie! Na filmie lepiej to wszystko widac, ale filmu tu nie wrzuce Tez mieszkam w domu jednorodzinym

Edytowane przez natalontko
Czas edycji: 2010-11-03 o 10:09
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 17:24   #12
edytkaac
Rozeznanie
 
Avatar edytkaac
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-ów
Wiadomości: 572
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Cytat:
Napisane przez natalontko Pokaż wiadomość
Bardzo fajny watek, bo wlasciwie o tym chyba najmniej sie mysli i zazwyczaj na ostatnia chwile U mojej siostry na drzwiach bylo wiklinowe biale serce ozdobione tiulem i gryczpanem, na schodach wejsciowych byly zrobione a'la kokardy z tiulu i wpleciony byl w to gryczpan, tak delikatnie a ladnie wygladalo W srodku nie bylo ozdob. U mnie pewnie tez tiul bedzie przewazal ale tez skromnie
A ja mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko. Wiesz może gdzie Twoja siostra kupiła to wiklinowe serce? A może chciałaby je odsprzedać?
edytkaac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 18:11   #13
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Cytat:
Napisane przez edytkaac Pokaż wiadomość
A ja mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko. Wiesz może gdzie Twoja siostra kupiła to wiklinowe serce? A może chciałaby je odsprzedać?
raczej tego nie sprzedam bo myslalam zeby sama tego uzyc, szukalam w necie ale nie moglam znalezc. A sis kupila to 4 lata temu w sklepie z ozdobami, w takim co mozna jakies duperelki kupic do postawienia na polke.
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:17   #14
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

ja bede dekorowac, w mieszkaniu zywe jasne kwiaty w wazonach i klatka moze bialymi balonami moze na drzwiach wejsciowych jakiś delikatny wieniec bedzie ale musze takowy znaleźć
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:31   #15
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

ja w domku nic nie miałam, poza pakietem antystresowym na szafie

jedyne zdjęcie, jakie na razie mam. jeszcze czekamy na zdjęcia znajomych tak mi świadkowa wymyśliła klatkę ustroić. ale do kilku godzin podobno już nic nie było, nie wiem co to komu przeszkadzało...
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:24   #16
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

ja mieszkam w bloku i nie zamierzam nic dekorować.Według mnie domek to co innego, a blok niestety nie jest cały nasz i mi osobiście nie podoba się takie strojenie "całego" bloku dla mojego widzimisię. Ale to tylko moje zdanie
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 20:35   #17
sonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 349
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

A ja uważam, że taka delikatna dekoracją, jaką przedstawiała bezaczek na pewno nikomu nie przeszkodziła. A wyobraź sobie jak szaro i wyglądałoby tło na tym zdjęciu gdyby nie te ozdoby. Niektóre bloki są stare i brzydkie dlatego wydaje mi się, ze warto je w takim dniu rozweselić.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------


Pewno dzieciaki miały z tego niezłą zabawę. Jak byłam mała to też bawiłam się takimi wstążkami, kiedy Młodzi przybierali klatkę
__________________
Dopiero mówiliśmy, że pobieramy się za dwa lata, a dziś ...
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2011062500400430.png

sonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:54   #18
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Hej dziewczyny Mam dośc powazny problem jesli chodzi o dekorowanie klatki schodowej :/ Na krotko przed naszym ślubem rozpoczyna sie remont całego bloku wiec pewnie beda rusztowania itp. ogolnie mieszkam na 2 pietrze i mam bardzo, ale to bardzo brzydka klatke schodowa :/ Szczerze powiedziawszy nie wiem co mam z tym fantem zrobic, bo nie chce przesadzic z iloscia dekoracji zeby nie bylo kiczowato a jednak chcialabym zamaskowac ten caly syf... Moze Wy drogie kolezanki cos doradzicie Z gory dziekuje
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 17:24   #19
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Cytat:
Napisane przez natalontko Pokaż wiadomość
Bardzo fajny watek, bo wlasciwie o tym chyba najmniej sie mysli i zazwyczaj na ostatnia chwile U mojej siostry na drzwiach bylo wiklinowe biale serce ozdobione tiulem i gryczpanem, na schodach wejsciowych byly zrobione a'la kokardy z tiulu i wpleciony byl w to gryczpan, tak delikatnie a ladnie wygladalo W srodku nie bylo ozdob. U mnie pewnie tez tiul bedzie przewazal ale tez skromnie
a gdzie kupiliscie białe serce wiklinowe?
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 19:20   #20
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

to i ja coś wkleje
ja myśle nad organtyną białą przeplecioną od windy do moich drzwi i kwiatki przyczepione do balustrady...ewentualnie płatki róz na podłodze ..ale albo to albo to
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 09:51   #21
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
a gdzie kupiliscie białe serce wiklinowe?
u mnie w miescie jest taki sklepik z dekoracjami, to nie jest jakas sieciowka, nawet nie pamietam nazwy Ale to bylo 5 lat temu wiec watpie zeby te serca jeszcze tam byly
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 12:44   #22
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Stare, brzydkie, obdrapane klastki schodowe zawsze będą wyglądały źle, nie ma sensu zwracać na nie dodatkowej uwagi przez jakieś przystrajanie, bo efekt jest albo kiczowaty, albo opłakany - a najczęściej wszystko na raz.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 09:10   #23
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Masz racje tak sie skupilam na tym jak ja udekorowac ze nawet nie pomyslalam, ze najlepszym wyjsciem bedzie brak jakichkolwiek dekoracji
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 09:45   #24
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Hej
Ja nie mieszkam w bloku a we własnym domku. U mnie motywem przewodnim były przede wszystkim białe róże, więc i nimi był dom dekorowany. Mieszkalam w niemczech i tam sie tak stroi więc sie tym zaraziłam

Więc tam, schody i wejście do domu, jak i drzwi dookoła (tak samo u mojego mężą dom i sala weselna) byly udekorowane wiankami z zielonych gałęzi z doczepianymi bialymi rożami (robione z krępiny), wjazd do domu był tak samo udekorowany różami, a nad bramą wjazdową było wielkie półkole różnież oplecione wiankiem z białymi różami

W domy na schodach był delikatny tiul, w salonie wazon z bialymi różami i to wlaściwie byłoby na tyle......

Wydaje sie dużo, ale było bardzo skromni i uroczo Przede wszystkim żadnym balonów nie było!!
Pozdrawiam
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:43   #25
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Hej
Ja nie mieszkam w bloku a we własnym domku. U mnie motywem przewodnim były przede wszystkim białe róże, więc i nimi był dom dekorowany. Mieszkalam w niemczech i tam sie tak stroi więc sie tym zaraziłam

Więc tam, schody i wejście do domu, jak i drzwi dookoła (tak samo u mojego mężą dom i sala weselna) byly udekorowane wiankami z zielonych gałęzi z doczepianymi bialymi rożami (robione z krępiny), wjazd do domu był tak samo udekorowany różami, a nad bramą wjazdową było wielkie półkole różnież oplecione wiankiem z białymi różami

W domy na schodach był delikatny tiul, w salonie wazon z bialymi różami i to wlaściwie byłoby na tyle......

Wydaje sie dużo, ale było bardzo skromni i uroczo Przede wszystkim żadnym balonów nie było!!
Pozdrawiam
a masz moze jakies zdjecia??? bo musialo to ladnie wygladac

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Stare, brzydkie, obdrapane klastki schodowe zawsze będą wyglądały źle, nie ma sensu zwracać na nie dodatkowej uwagi przez jakieś przystrajanie, bo efekt jest albo kiczowaty, albo opłakany - a najczęściej wszystko na raz.
u mnie na szczescie odremonotwali klatki i blog i kostke polozyli wokolo bloku nie wiem co sie stalo mojej administracji
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:00   #26
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

To jest akurat brama wjazdowa, jak znajdę zdjęcie wejścia to też wrzucę, ale takimi właśnie wieńcami bylo udekorowane, i jak widać gdzieś w tle za nami na ogrodzeniu tez były te róże
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:02   #27
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
To jest akurat brama wjazdowa, jak znajdę zdjęcie wejścia to też wrzucę, ale takimi właśnie wieńcami bylo udekorowane, i jak widać gdzieś w tle za nami na ogrodzeniu tez były te róże
to byly zywe roze??
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:06   #28
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

A tak wyglądało wejście do domu
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:07   #29
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
to byly zywe roze??
Nie, róże były z krępiny - to taka mocna bibuła, której nie rozmoczy deszcz Zrobilismy ich 2500 sztuk wlaśnie do dekoracji
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 17:25   #30
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dekoracja domu Panny Młodej

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Stare, brzydkie, obdrapane klastki schodowe zawsze będą wyglądały źle, nie ma sensu zwracać na nie dodatkowej uwagi przez jakieś przystrajanie, bo efekt jest albo kiczowaty, albo opłakany - a najczęściej wszystko na raz.
Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Pokaż wiadomość
Masz racje tak sie skupilam na tym jak ja udekorowac ze nawet nie pomyslalam, ze najlepszym wyjsciem bedzie brak jakichkolwiek dekoracji
Zgadzam się z wami
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.