Prezent na Chrzciny - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-05, 18:17   #91
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Prezent na chrzciny dla 2 miesięcznego chłopczyka :)

zapytaj rodziców czy cos by chcieli ,kupowanie tradycyjnych zabawek pt:karuzelka moga byc nie trafione bo moga ich dostac 5

ja miesiac temu byla na chrzcinach ,kupiłam ciuszek i książeczke dla maluchów taka twarda ,kolorowa.
ciuch wiekszy zawsze sie przyda a ksiazeczka na pozniej i nikt nie kupila ksiązki
tylko karuzelka,mata na podłoge,grzechotki i kasa.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 18:27   #92
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Prezent na chrzciny dla 2 miesięcznego chłopczyka :)

No własnie, zawsze dobrym pomysłem będą napewno pieniądze. Przy takim maluszki pieniądzę rozchodzą się momentalnie, zawsze sie przydadzą
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 21:23   #93
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Prezent na chrzciny dla 2 miesięcznego chłopczyka :)

Cytat:
Napisane przez Naja84
a może coś do powieszenia nad łóżeczkiem ?? jakas karuzela z melodyjką która wyświetla na suficie różne kształty ???

Karuzela odpada, bo maluszek już ma śliczną karuzele nad łóżeczkiem ... Są tam różne zwierzątka ( pieski, kotki, krówka itp.) , które wydają dzwięki
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 19:18   #94
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: prezent na Chrzciny

to niby stary temat, ale troche go odkopie
w czerwcu zostanę chrzestną ajj i starsznie się z tego cieszę bo w ogóle uwielbiam tę moją przyszła chrześniaczkę to już starsza dziewcyznka (w sierpniu 2 latka) ale od malenkiego bardzo ja lubie
a dam jej... film bo pisałyście, że fajne są wszelkie pamiątki itp więc postanowiłam ze starych filmów z nią, które nagrywaliśmy dla jej dziadków w Australii i z nowych, które teraz będę systematycznie dokręcać zmontować taki jakby film-teledysk (jeszcze nie wiem dokladnie, to na razie pierwotny plan ) zakonczony jakby hmm "przeslaniem" dla malej
i do tego pewnie standardowo jakas zabaweczka, ciuszek, bizuteria, cos religijnego
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 17:32   #95
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: prezent na Chrzciny

moi rodzice zostali niedawno chrzesnymi siostrzyczki ciotecznej kupili jej piękny złoty łańcuszek i medalik z Bozią. wygrawerowaliśmy na nim dedykację i datę chrztu rodzice małej prosili raczej o prezent a nie pieniązki, bo po poprzednim chrzcie pieniądze rozeszły sie nie wiadomo gdzie i nie wiadomo kiedy.. zresztą uważam że pieniądze nie są na taką okazją dobrym prezentem.
na mnie samą czeka piękny złoty pierścionek z opalem juz 15 lat
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 18:42   #96
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: prezent na Chrzciny

ja zostane chrzestną w święta i postanowiłam kuić dla małej złoty łańcuszek z medalikiem, do tego kwiatki, pamiątka...
nie chcę dawac pieniędzy, bo potem rozchodzą się na ******ły a dziecko i tak nic z tego nie ma, ew. kolejny komplet pampersów, zasypek itd
a prezent zawsze zostanie

natomaist, wszelkie prezentownie ciuszków, zabawek - uważam za bardzo fajne, ale raczej na urodzinki, gwiazdke i inne okazje, a chrzest 9 tak jak I komunia, bierzmowanie, 18 - tka, ślub ) jest dla mnie tak wyjątkowy, że chciałabym dac coś co zostanie na długo
__________________
You say the word
you know I will find you
Or if you need some time
I don’t mind
I don’t hold on
to the tail of your kite
I’m not like the girls that you’ve known
But I believe I’m worth coming home to
Kiss away night
This girl only sleeps with Butterflies

Paris Paris
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 11:00   #97
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: prezent na Chrzciny

ja też będę chrzestną na Wielkanoc i zastanawiam się, co kupić. a czy kupujecie również wyprawkę, tj. ubranko do chrztu?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 11:11   #98
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: prezent na Chrzciny

To wszystko zalezy od tego w jakiej roli się występuje, od zasobności potfela. Prezenty moga być dodatkiem do koperty lub też występowac samodzielnie. Może podam co ja kupowałam ostatnio:
oszklony obrazek z Bozią, wizerunek był ze srebra na białym jedwabiu a z tyłu obrazka doczepiłam (nie samodzielnie ) tabliczkę z wygrawerowaną datą chrztu i napisem "pamiatka.... itd.
- srebrną łyżeczke - podobno ma wrózyć dostatek (są też takie grzechotki), tez z wygrawerowanym imieniem i data chrztu.
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 11:02   #99
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: prezent na Chrzciny

i wam mineły a mnie własnie za tydzien czekaja...i dylemat co kupic jejku jak cięzko na coś sie zdecydowac zabawka ubranka cos pozytecznego pieniadze hmmmmmmmm
Wprawdzie idę jako osoba towarzysząca ale i tak niemam pojęcia co kupic ..dziewczyny myslalam o kolczykach zlotych tak pamiątkowo czy może po waszych uroczystosiach podpatrzyliscie co dzieciaczki dostały i moze chcecie sie podzielic owymi wiesciami z miją checia wyczytam o nowych propozycjach
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 12:18   #100
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: prezent na Chrzciny

mi nie minęły, też mam za tydzień chodziłam trochę po sklepach, a wybór ubranek wcale nie jest taki duży
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 13:48   #101
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez justa79
mi nie minęły, też mam za tydzień chodziłam trochę po sklepach, a wybór ubranek wcale nie jest taki duży
I ja mam chrzciny za tydzień, na razie kupiłam krzesełko do karmienia i zastanawiam sie co jeszcze . Ubranka odpadają, bo moja bratanica dostała od nas całe dwa wory .
Pieniędzy nie dam, bo wiem, że brat z bratową przeznaczą to na tzw. bierzące wydatki
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-06, 13:58   #102
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: prezent na Chrzciny

to no widze że bawimy sie "wspólnie" nio więc życze udanych zakupków ja narazie mam problem nio ale mam nadzieje że Wam lepiej pójdzie z tym prezentem
ja narazie zastanawiam sie nad tymi kolczykami badz zapytam "bratowej" co by sie przydało choc wątpie że cos wyjawi ...
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 13:58   #103
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: prezent na Chrzciny

ja ciągle się waham między złotym łańcuszkiem z medalikiem lub krzyżykiem a srebrną łyżeczką - może jakieś głosowanie czy sonda?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 12:59   #104
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Unhappy Dot.: prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez Paris Paris
ja zostane chrzestną w święta i postanowiłam kuić dla małej złoty łańcuszek z medalikiem, do tego kwiatki, pamiątka...
nie chcę dawac pieniędzy, bo potem rozchodzą się na ******ły a dziecko i tak nic z tego nie ma, ew. kolejny komplet pampersów, zasypek itd
a prezent zawsze zostanie
Paris i jak było? Ja jestem tego samego zdania - pieniądze się rozlecą a z drugiej strony wiem, że chcieliby właśnie kase dlatego pomyślałam, że dam małej śliczne złote kolczyki z np.cyrkonią + pieniądze tylko no właśnie ILE? 100 zł to wystarczająco czy za mało?? Dodać muszę, że do przejechania mam ponad pół polski czyli jakieś 150 zł na paliwo, obecnie jestem na stażu (460zł ) który na dodatek kończy mi sie w tym m-cu wątpie czy uda mi sie znaleźć pracę w 2 m-ce (chrzest w lipcu) Niektórzy uważają, że teraz daje sie tyle ile się ma no i racja ale boje się, że potem mnie obgadają i wogóle... Najgorsze jest to, że ja znam tylko kuzyna, widziałam sie z nim dobre 8 lat temu, jego żony wogóle nie widziałam... jednym słowem nie mam z nimi kontaktu, mieszkają ponad 300 km ode mnie, będę się czuła taką chrzestną tylko od święta chrzest, roczek, komunia. Źle się z tym czuję ale nie chciałam odmawiać. Smutne, że mała nawet nie będzie mnie pamiętała za rok

Cytat:
Napisane przez Paris Paris
natomaist, wszelkie prezentownie ciuszków, zabawek - uważam za bardzo fajne, ale raczej na urodzinki, gwiazdke i inne okazje, a chrzest 9 tak jak I komunia, bierzmowanie, 18 - tka, ślub ) jest dla mnie tak wyjątkowy, że chciałabym dac coś co zostanie na długo
Też tak uważam Prezenty owszem bardzo fajne ale są też dobre na każdą inną okazję
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 10:25   #105
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Question Dot.: prezent na Chrzciny

Kochane odświeżam wątek, chciałabym się Was poradzić Za 1,5 tyg. zostanę chrzestną dziewczynki, mała ma starszą siostrzyczkę i powiedziano mi, że nic nie potrzebują bo mają... :/
Zaplanowałam kupić maleńkie delikatne złote kolczyki (widziałam ostatnio słodkie gwiazdki z cyrkonii w Aparcie ale miały naklejone perełki i nie ma możliwości bez tej perełki, gdyby nie to od razu bym wzięła) ewentualnie łańcuszek z aniołkiem/serduszkiem lub bransoletkę z grawerem, sama nie wiem.
Szperając po allegro znalazłam takie małe tanie aniołki (1,5zł i 2,5zł!) postanowiłam zakupic do niego ramkę i wkleić aniołka do środka przyozdabiając jakoś (no właśnie czym by tu przyozdobić?)
Oceńcie czy to byłoby dobrym prezentem?? Dodam, że przeznaczam na to ostatnią stażową wypłatę plus daleki dojazd więc nie stać mnie na nic droższego.
P.S. Myślałam jeszcze o takiej macie edukacyjnej itp.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 10:56   #106
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: prezent na Chrzciny

Jeśli nie mają maty, to uważam, że to całkiem dobry pomysł, chociaz mata kosztuje tak ok. 100 zł... w tej cenie można kupić też coś innego Nie wiem o jakich aniołkach mówisz, więc tu nie pomoge. Co do kolczyków, to kupiłabym tylko, jeśli wiedziałabym, że rodzice chrześnicy nie są przeciwnikami przebijania uszków takiego maluszka A może jakąś edukacyjną zabawkę np. fisher price? My sobie zawsze zyczymy na wszelkie okazje zabawki fishera i Kuba bawi się nimi już od ponad roku
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:26   #107
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Question Dot.: prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez Impersona
Jeśli nie mają maty, to uważam, że to całkiem dobry pomysł, chociaz mata kosztuje tak ok. 100 zł... w tej cenie można kupić też coś innego Nie wiem o jakich aniołkach mówisz, więc tu nie pomoge. Co do kolczyków, to kupiłabym tylko, jeśli wiedziałabym, że rodzice chrześnicy nie są przeciwnikami przebijania uszków takiego maluszka A może jakąś edukacyjną zabawkę np. fisher price? My sobie zawsze zyczymy na wszelkie okazje zabawki fishera i Kuba bawi się nimi już od ponad roku
Myślę o którymś z tych aniołków (złoty) :
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=2256014

Tu jest proble bo nie wiem co mają czego nie bo nie widziałam sie z nimi dobre 8 lat...
Starsza dziewcznka podobno nosi kolczyki (ma 2-3 latka) Przy okazji telefonicznej rozmowy pytałam się mamy małej czy jest cos co by chcieli, co potrzebują odpowiedziała "nie, wszystko mamy" No i bęc

Co do zabawek z fisher price to owszem znalazłam fajny uspokajający leżaczek-bujaczek z zabawkami i melodyjkami (ale ok 200zł) no i te maty są fajne (ok.80zł) Boję sietylko, że nie trafię z prezentem albo co gorsza ZDUBLUJĘ a złoto zawsze będzie pamiątką, zawsze też można przerobić na coś innego.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:36   #108
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: prezent na Chrzciny

Jeśli starsza nosi kolczyki, to myślę,że faktycznie złoto jest najlepszym pomysłem. Nawet jeśli narazie mała nie założy, to bedzie miała na potem, a wszelkie maty i zabawki są na krótko- wyrośnie i przestanie się bawić...
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:53   #109
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: prezent na Chrzciny

Dziękuję Impersono znalazłam coś takiego:
http://www.sklep.yes.com.pl/produkt/...t=12&podzial=1
widziałam właśnie bardzo podobne, tyle że gwiazdki i tylko z cyrkonii
Acha a pani w sklepie pokazała nam jeszcze takie kolczyki zwierzątka, też fajne ale takie yhmm jakby za proste
Mam ciągle dylemat
Jessiczka, Bjeata, Justa - jesteście już po napiszcie jak tam u Was z prezentem, co wybrałyście?

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2006-06-08 o 12:11
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 12:01   #110
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: prezent na Chrzciny

Rossi- musisz tylko pamietać, że jeśli mają to byc kolczyki juz na teraz, to lepsze takie bez cyrkonii (mała może sobie je wydłubać i połknąć-znając możliwości dzieci) Natomiast jeśli tak na później to są super
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 13:15   #111
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez Rossi
Jessiczka, Bjeata, Justa - jesteście już po napiszcie jak tam u Was z prezentem, co wybrałyście?
ja będę malutką widywać pewnie raz na rok, więc kupiłam jej hurtem wszystko, czego maleństwo może potrzebować od całej rodziny dostała złotą biżuterię i ciuszki, ja kupiłam srebrną łyżeczkę z bursztynem i wygrawerowaną dedykacją, ilustrowaną Biblię dla dzieci, komplet ciuszków i klocki dla maluszków.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 14:51   #112
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez Rossi
Paris i jak było? Ja jestem tego samego zdania - pieniądze się rozlecą a z drugiej strony wiem, że chcieliby właśnie kase dlatego pomyślałam, że dam małej śliczne złote kolczyki z np.cyrkonią + pieniądze tylko no właśnie ILE? 100 zł to wystarczająco czy za mało?? Dodać muszę, że do przejechania mam ponad pół polski czyli jakieś 150 zł na paliwo, obecnie jestem na stażu (460zł ) który na dodatek kończy mi sie w tym m-cu wątpie czy uda mi sie znaleźć pracę w 2 m-ce (chrzest w lipcu) Niektórzy uważają, że teraz daje sie tyle ile się ma no i racja ale boje się, że potem mnie obgadają i wogóle... Najgorsze jest to, że ja znam tylko kuzyna, widziałam sie z nim dobre 8 lat temu, jego żony wogóle nie widziałam... jednym słowem nie mam z nimi kontaktu, mieszkają ponad 300 km ode mnie, będę się czuła taką chrzestną tylko od święta chrzest, roczek, komunia. Źle się z tym czuję ale nie chciałam odmawiać. Smutne, że mała nawet nie będzie mnie pamiętała za rok



Też tak uważam Prezenty owszem bardzo fajne ale są też dobre na każdą inną okazję
ROSSI kupiłam Małej złoty łańcuszek i do tego medalik, bo podobno krzyżyków się nie daje ( taki przesąd ) zresztą, myślę, że dla dziewczynki medalik z bozią jest bardziej odpowiedni
do tego kwiatki i pamiątkę chrztu.
Pamiątkę kupiłam w wersji książeczki, do której się wpisuje róże dane na temat dziecka, chrztu, kościoła , Rodziców Chrzestnych , jest też miejsce na podpis gości , którzy byli na uroczystości, a na końcu miejsce na zdjęcie ze chrztu.
Za złoto zapłaciłam ponad 500 zł, więc już pieniążków nie dawałam.

N aroczek chcę kupić jej złote kolczyki i jakąś zabawkę.Kolczyki, bo mam fioła na punkcie złotej biżuterii, zresztą Mama Nastusi ( moja kuzynka ) też a zabawkę, bo takie małe dziecko z kolczyków cieszyć się nie będzie, więc musi dostać coś co sprawi jej radość.

Powiem Ci jeszcze, że rozmawiałam z Kuzynką i była bardzo zadowolona z tego,że kupiłam Nastce łąńcuszek z medalikiem, ponieważ jej starsza córeczka nie dostała takiego prezentu, tylko pieniążki, ciuszki itd. i teraz, tak naprawdę nie ma żdnej konkretnej pamiątki ze chrztu, ani nawet od Rodziców Chrzestnych.
__________________
You say the word
you know I will find you
Or if you need some time
I don’t mind
I don’t hold on
to the tail of your kite
I’m not like the girls that you’ve known
But I believe I’m worth coming home to
Kiss away night
This girl only sleeps with Butterflies

Paris Paris
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 14:53   #113
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez justa79
ja będę malutką widywać pewnie raz na rok, więc kupiłam jej hurtem wszystko, czego maleństwo może potrzebować od całej rodziny dostała złotą biżuterię i ciuszki, ja kupiłam srebrną łyżeczkę z bursztynem i wygrawerowaną dedykacją, ilustrowaną Biblię dla dzieci, komplet ciuszków i klocki dla maluszków.
Ten pomysł z Biblią też mi się podoba, generalnie jestem zodiakalną panną, więc raczej wybieram prezenty konkretne, które są z jednej strony ciekawe, interesujące, a z drugiej praktyczne
__________________
You say the word
you know I will find you
Or if you need some time
I don’t mind
I don’t hold on
to the tail of your kite
I’m not like the girls that you’ve known
But I believe I’m worth coming home to
Kiss away night
This girl only sleeps with Butterflies

Paris Paris
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 12:18   #114
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Smile Dot.: prezent na Chrzciny

Paris, Justa dzięki ja jestem za prezentami praktycznymi co do zabawki to hmm mam problem bo nie chce kupić czegos co będzie mała miala po starszej np. pooglądam jeszcze te łańuszki i kolczyki coś myślę wybiorę
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:16   #115
nov@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 200
prezent na chrzciny malenstwa

Witam Was Kobitki!!
Niedlugo zostane szczesliwa mama chrzestna 3 m-cznej dziewczynki i chcialam zasiegnac Waszej rady, z jakim najfajniejszym prezentem spotkalyscie sie dotychczas na takiej uroczystosci. Mam juz kilka pomyslow i mam tez jeszcze troche czasu na zakup - stad moje pytanie Moze wspolnie cos fantastycznego wymyslimy dla "mojego" malenstwa?
Pozdrawiam cieplutko!!
nov@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:22   #116
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: prezent na chrzciny malenstwa

ja swojej chrześnicy dałam kase (tzn. kase dałam rodzicom, oni w końcu wiedzą na co je spożytkować ) i jakieś słodziutkie ciuszki jej kupiłam.. no bo w sumie takiemu maluszkowi co można kupić ?? zwłaszcza, że jest rozpieszczany i zasypywany prezentami przez szczęśliwe babcie, dziadków i resztę rodzinki
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:37   #117
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: prezent na chrzciny malenstwa

Hmm słyszałam o srebrnym smoczku, łyżeczce...
Ja mam taki swoj ulubiony prezent dla maleństwa - ksiażeczka - taki pamietnik maleństwa w którym wpisuje sie najwazniejsze wydarzenia, daty, wkleja zdjecia itp. napewno wiesz o co mi chodzi.
Ostatnio wyszła tez bombowa seria szarych misiów "met to you". Zdjęcia wstawiam poniżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (50,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.JPG (51,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111.JPG (38,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1111.JPG (50,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11111.JPG (48,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111111.JPG (49,7 KB, 25 załadowań)
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:39   #118
nov@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 200
Dot.: prezent na chrzciny malenstwa

upss
z gory bardzo przepraszam! dopiero teraz zauwazylam identyczny watek
gdyby jednak jakies dobre duszyczki cos ciekawego jeszcze mi tu zaproponowaly bylabym bardzo wdzieczna

asia_z - dziekuje Kochana za blyskawiczna odpowiedz!
nov@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:41   #119
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: prezent na chrzciny malenstwa

no te misie są boskie, ale strasznie drogie a książeczka , faktycznie, genialny pomysł.. pamiątka na całe życie i o to chodzi .
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 18:43   #120
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: prezent na chrzciny malenstwa

nom misieczki do tanich nie należa niestety ale są cudowne i warte tej ceny. Sama mam kilka
A na chrzest namalowalam kilka takich i wlozyłam w antyramki - tez super wygladało
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-09 08:36:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.