Pomocy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-16, 23:51   #1
lalalad
Raczkowanie
 
Avatar lalalad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 100

Pomocy :(


czesc dziewczyny mam takie pytanie niewiem czy juz byl o tym watek bo tak szybko przelecialam forum i nie znalazlam. mam starsznie mala plytke paznokcia kiedys strasznie obgryzalam a teraz mi sie okropnie lamia i rozdawajaja i wogole nieda sie ich zapuscic musze zapuscic niecaly 1cm tego bialego (niepamietam jak to sie fachowo nazywało ale wiece o co chodzi) zeby mi za opuszek wystawało a to jest nierealne przy takiej łamliwości jaką mam;/ czy jest możliwe zeby mi płytka urosła? bo niektórzy mają taką ze siega im do końca opuszka czy sa jakies na to sposoby ? preparaty specjalne? prosze pomozcie bo juz niewiem czy kiedykolwiek bede miala ladne swoje nie zelowe paznokcie ;( z góry dzieki za odpowiedzi
lalalad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 06:53   #2
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Pomocy :(

to coś to wolny brzeg
Często dziewczyny zakładają sobie żel na paznokciach, po jakimś czasie paznokcie nabierają ładnego kształtu.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 09:23   #3
lalalad
Raczkowanie
 
Avatar lalalad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 100
Dot.: Pomocy :(

ja tez mialas zelowe paznokcie al epo sciagnieciu byly itak bardzo bardzo slabe gorsze niz wczesniej....
lalalad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 09:40   #4
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Pomocy :(

Cytat:
Napisane przez lalalad
ja tez mialas zelowe paznokcie al epo sciagnieciu byly itak bardzo bardzo slabe gorsze niz wczesniej....
to tylko i wyłacznie wina beznadziejnej stylistki!! no chyba, ze to nie ona ci go zdjela... a jak sciagalas zel?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 10:25   #5
lalalad
Raczkowanie
 
Avatar lalalad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 100
Dot.: Pomocy :(

po 2 tygodniach sam mi odpadał wystarczylo ze mocniej nacisne na koncowke paznokcia a zel odpadal bez zadnego wysilku a wczesniej mi sie kruszyl sam po bokach bo mialam powietrze pod zelem;/ od 2dnia po zalozeniu. Jak mi robiła to wszystko miałam idealnie ale tak sie tylko wydawalo bo na drugi dzien mialam powietrze pod zelem i wogole nieforemnego paznokcia (chodzimi ze nie byl wygladzony tylko fałdy byly;/ a jak mi robila to nic takiego nie bylo wiadac) wątpie zebytm w nocy cos zrobila znimi nie tak po spalam w lozeczku spokojnie Miałam długie ale bardzo uważałam na nie bardzo i masz racje to byla beznadziejna stylistka własnie znalazłam wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68893 przypiluje i bede robila to co piszą mam tez tabletki silica ale one nic niepomagają. Ale co wkoncu z tą plytką urośnie ona czy zostanie taka jaka jest??
lalalad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 11:58   #6
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Pomocy :(

Witam
Mi własnie pomogły długo noszone żele,a również olejek rycynowy wsmarowywany codziennie w plytke paznokcia.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.