PROFESIONALNY Makijaż ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-18, 12:36   #1
madziuni-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 17
Smile

PROFESIONALNY Makijaż ??


Witaj ,

Hm... od czego by zacząć. Może zaczne od tego że WIZAŻ to świetna stonka dla kobietek i nie tylko .Teraz zamiast z przyjaciółkami plotkować wchodze na wizaż pl. a mój facet ze złości umiera.

Pisze bo mam takie ogromne życzenie. Uwielbiiam kosmetyki, różnego rodzaju do pielęgnacji ciła do malowania itd.Ogromnie chciła bym być pomalowana przez PROFESIONALISTKĘ chciałam bym aby mi poradziła jak mam to robić, i jakie kosmetyki są dla mnie dobre. Oczywiscie dożyłam do tego aby mnie pomalowała kosmetyczka i poszłam nawet do salonu ale niestety nie był to dobry pomysł ponieważ absolutnie nie podabał mi sie mój makijaż byłam już 3 razy u kosmetyczki i każdej innej. Ja marze o profesionalnym makijażu i rękach które to robią , wiem że tamte kosmetyczki też były dobre ale chyba to nie to .

Prosze pomóż mi .....
madziuni-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 13:18   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: PROFESIONALNY Makijaż ??

Madziuni-u, witam na forum!

Niestety czasem tak bywa, że wykonany makijaż nie przypada nam do gustu. Dlatego zanim jeszcze raz zdecydujesz się na usługi wizażystki, koniecznie poproś ją o jej portfolio - przejrzyj zdjęcia i oceń, czy podoba Ci sie jej interpretacja urody modelek. Najlepiej jednak korzystać z usług sprawdzonych specjalistek. Popytaj przyjaciółek, a nuż któraś z nich również wykonywała sobie makijaż u wizażystki i była zadowolona?

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 14:02   #3
madziuni-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 17
Smile Dot.: PROFESIONALNY Makijaż ??

Dziękuje bardzo za odpowiedz

Masz rację to zawsze jest jakieś wyjście bede uważała na przyszłość .

ALE tez zgłaszam swoją chcę jak ktoś potrzebuje modelki do makijażu to bardzo chetnie się zgadzam !!!!!

pozdrawiam
madziuni-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 14:19   #4
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: PROFESIONALNY Makijaż ??

Zerknij na to forum: http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=36 . Tu swoje ogłoszenia zamieszczają wizażystki, zarówno te dotyczące wykonywanych usług, jak również te, w których poszukują modelek.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.