DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 21:18   #1381
diamentum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 20
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam, pierwszy raz piszę na jakimkolwiek forum zatem z góry przepraszam jeśli zrobię/napiszę coś nieprawidłowo Przeczytałam wszystkie III części wątku o dekoloryzacji i jak wiele moich poprzedniczek mam prośbę do Was o poradę /nie ukrywam że zależy mi również na opinii użytkownika fryz5/ Mój naturalny kolor włosów to bardzo ciemny brąz /wygląda jak czarny/ farbuję się od wielu lat ciemnym brązem wellaton - głównie odrosty i to tylko po to żeby przykryć moje siwaki, ostatnio nawet bardzo często /włosy szybko mi rosną - mam długie trochę pocieniowane do pasa/ czasem kładę na całość. Całe życie marzą mi się jasne włosy - czy jest jakakolwiek szansa żeby je mieć? mam na myśli zimne odcienie, szarości, dokładnie tak jak na załączonym zdjęciu /jeśli uda mi się je wstawić / Kiedyś /3 lata temu/ miałam robione kilkanaście pasemek blond które oczywiście były rude/żółte a w zasadzie to po 3-4 dniach wykruszyły się /dobrze że zostało mi 80% włosów/ i oczywiście robione u fryzjera. Nie wiem czy jest sens podejmowania jakichkolwiek prób i późniejszego zaśmiecania forum moimi pytaniami i prośbami o ratunek. Proszę o konkretną odpowiedz czy moje marzenia mają pozostać marzeniami czy mam się ostro wziąć do roboty. Z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2811761951.jpg (21,1 KB, 13 załadowań)
diamentum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 21:40   #1382
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez diamentum Pokaż wiadomość
Witam, pierwszy raz piszę na jakimkolwiek forum zatem z góry przepraszam jeśli zrobię/napiszę coś nieprawidłowo Przeczytałam wszystkie III części wątku o dekoloryzacji i jak wiele moich poprzedniczek mam prośbę do Was o poradę /nie ukrywam że zależy mi również na opinii użytkownika fryz5/ Mój naturalny kolor włosów to bardzo ciemny brąz /wygląda jak czarny/ farbuję się od wielu lat ciemnym brązem wellaton - głównie odrosty i to tylko po to żeby przykryć moje siwaki, ostatnio nawet bardzo często /włosy szybko mi rosną - mam długie trochę pocieniowane do pasa/ czasem kładę na całość. Całe życie marzą mi się jasne włosy - czy jest jakakolwiek szansa żeby je mieć? mam na myśli zimne odcienie, szarości, dokładnie tak jak na załączonym zdjęciu /jeśli uda mi się je wstawić / Kiedyś /3 lata temu/ miałam robione kilkanaście pasemek blond które oczywiście były rude/żółte a w zasadzie to po 3-4 dniach wykruszyły się /dobrze że zostało mi 80% włosów/ i oczywiście robione u fryzjera. Nie wiem czy jest sens podejmowania jakichkolwiek prób i późniejszego zaśmiecania forum moimi pytaniami i prośbami o ratunek. Proszę o konkretną odpowiedz czy moje marzenia mają pozostać marzeniami czy mam się ostro wziąć do roboty. Z góry dziękuję.
jeżeli nie miałaś nakłanej farby wielokrotnie na całośc to lepiej, jeżeli robisz same odrosty a farba na całośc tylko czasami...gorzej jak co farbowanie ktos kładzie farbe na cale włosy.

rozjasnianie będzie niezbędne bo schodzimy nie tylko z farbowanego ale i naturalnego koloru niżej
(btw dziekuję, ze zalezy Ci na mojej opinii to miłe i jestem w szoku pozytywnym, że przeczytałas tyle stron wątku! mało kto to robi a tylko zadaje pytanie na które odpowiedź jest wcześniej)

więc...ja bym postawił na rozjasniacz i wodę 9%, na cale włosy, ucierpią nie ma mowy, że nie, nie mowię tu o spaleniu, że sie wykrusza, ale na pewno będa cieńsze, słabsze, da sie potem to naprawić jak odpowiednio o nie zadbasz. po rozjasnieniu szykuj sie na rudości potem załatwisz sprawę farbami popielatymi zeby zbić niechciane rudości i będzie z górki, ale nastaw sie ze cała droga do wymarzonego koloru zamie pare miesięcy, włosy rozjaśniane mają do siebie to ze "dochodzą" kolor od razu po zrobieniu wymyje się, wyrówna itp...

długie masz włosy i gęste pewnie? więc kup duzy rozjasniacz (albo kilka małych saszetek) z litrową wodą % od razu, no jest to pewien koszt, ale coś za coś.

dam Ci linki do hurtowni internetowej z rozjasniaczem i wodą % tylko usuń spacje przed i po myslniku, dałem je bo strona uniemozliwia wklejanie jej adresu na forum

http://www.pro - sprzet.pl/vincent-ledier-intensive-puder-rozjasniajacy-z-proteinami-kaszmiru-i-aktywnymi-pigmentami-40g.html

tu masz jedną saszetkę tego rozjasniacza, jak bierzesz saszetkami to weź ich z 4

jak caly to ten:

http://www.pro - sprzet.pl/vincent-ledier-intensive-puder-rozjasniajacy-z-proteinami-kaszmiru-i-aktywnymi-pigmentami-500g.html

i wodę 9%

http://www.pro - sprzet.pl/vincent-ledier-oxibalancing-woda-utleniona-w-kremie-3-6-9-lub-12.html

ufam temu rozjasniaczowi jak żadnemu innemu

+ mogą do Ciebie zadzwonić ze nie mają np zielonego bo czasami go nie ma to wtedy zamiast zielonego "Intense" weź niebieski "Flash" działanie podobne ale zielony lepiej rozjaśnia i likwiduje od razu więcej czerwonych refleksów.

potem jak rozjasnisz to farbą popielatą i opalzująca zbijesz niechciane ciepłe tony i będzie git

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
czyli bede obserwowac

jeśli ta faba mi zlikwiduje ta rudo-zolc to bedzie jak dla mnie cud!
ok pilnuj A10 z wodą słabsza robisz czy C10?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 21:56   #1383
diamentum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 20
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedz ... i to pozytywną Pomęczę jeszcze tylko chwilkę. Po przeczytaniu tylu stron wiem co użyć i gdzie zamówić /co polecasz/ - dziekuję/ Zastanawiałam się czy nie zacząć pierw od dekoloryzacji /nawet kilkakrotnej/ czy to nie pomoże mi przy późniejszym rozjaśnianiu - z naturalnych lepiej się rozjaśnia - inne są rudości i żółcie... chyba że się mylę??? wiem że to proces długi, nie wiem gdzie w tym umieścić chodzenie do pracy i wyglądanie w miarę normalnie - czy TO da się pogodzić?
diamentum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 21:57   #1384
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a 10. C10 wydaje się jakieś bardziej zółte na opakowaniu...
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 22:07   #1385
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
a 10. C10 wydaje się jakieś bardziej zółte na opakowaniu...
C10 jest chłodne.... pokaze Ci niżej efekt po, włosy były cieplejsze i ton ciemniejsze. obydwa zdjęcia są po koloryzacji

opakowaniem się nie sugeruj. C10 jest typowo chłodny a A10 własnie taki przgaszony szarawy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC9750.jpg (106,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC9784.jpg (147,1 KB, 25 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 22:09   #1386
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez diamentum Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedz ... i to pozytywną Pomęczę jeszcze tylko chwilkę. Po przeczytaniu tylu stron wiem co użyć i gdzie zamówić /co polecasz/ - dziekuję/ Zastanawiałam się czy nie zacząć pierw od dekoloryzacji /nawet kilkakrotnej/ czy to nie pomoże mi przy późniejszym rozjaśnianiu - z naturalnych lepiej się rozjaśnia - inne są rudości i żółcie... chyba że się mylę??? wiem że to proces długi, nie wiem gdzie w tym umieścić chodzenie do pracy i wyglądanie w miarę normalnie - czy TO da się pogodzić?
ale dekoloryzator usuwa sztuczny barwnik , więc nie uzyskasz jaśniejszych niż masz naturalnie, tu jest pies pogrzebany
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 22:13   #1387
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Taki kolor miałam w myślach zakładając blond. coś by dało rade go zrobic?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg julia-rosnowska-23681005db416317f57bf4092db1a816f4b9a350.jpg (14,9 KB, 17 załadowań)
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 22:17   #1388
diamentum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 20
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

wiem... ale farbuje już tyle lat że moje włosy są pewnie przesiakniete juz tym sztucznym barwnikiem nie wiem czy go wpierw nie wywalić a potem już rozjasniac. Chyba że to nie ma wiekszego sensu i lepiej od razu rozjasniać ???
diamentum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 22:21   #1389
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
Taki kolor miałam w myślach zakładając blond. coś by dało rade go zrobic?
o taki poziom 8. to tylko spopiel sobie to rude i na całe nałóż wellaton 8/0 albo od razu teraz zmieszaj wellatony 8/0 z 9/1 i kładź na włosy. bo masz jasne

Cytat:
Napisane przez diamentum Pokaż wiadomość
wiem... ale farbuje już tyle lat że moje włosy są pewnie przesiakniete juz tym sztucznym barwnikiem nie wiem czy go wpierw nie wywalić a potem już rozjasniac. Chyba że to nie ma wiekszego sensu i lepiej od razu rozjasniać ???
dekoloryzaor moze nie ruszyć, może go pójść bardzo wiele a po zabiegu włosy mogą ściemnieć. mi by było szkoda czasu i kasy na zabawy przy tak ciemnych i długich włosach przy oczekiwaniu na blond do którego i tak trzeba rozjasnic
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 22:25   #1390
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ja to nie czaje tych farb jednak :P

ale nie podważam wiedzy, zeby nie było po prostu kurde wydają mi sie zupełnie inne od tego co wkleiłam

*no nic jutro rzucę jednak a 10 aby nie było wstyd wyjść na miasto pozniej :P
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!

Edytowane przez patusia88
Czas edycji: 2012-11-29 o 22:32
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 22:35   #1391
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
ja to nie czaje tych farb jednak :P

ale nie podważam wiedzy, zeby nie było po prostu kurde wydają mi sie zupełnie inne od tego co wkleiłam
wkleję Ci moje włosy po 8/0 i po 9/1

sądziłem po prostu, ze chcesz jaśniejszy

1- 8/0
2- 8/0 + 9/1

ok rzuć jakby co potem wellatonami mozesz przyciemnić naturalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC4921.jpg (94,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC4603.jpg (29,9 KB, 32 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-11-29 o 22:37
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 22:40   #1392
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Wychodzi na to, że wiesz lepiej ode mnie (i to dobrze) :P

Jednak chce jaśniejsze a kiedys na mieszanke się skusze też swietna
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 22:41   #1393
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
Wychodzi na to, że wiesz lepiej ode mnie (i to dobrze) :P

Jednak chce jaśniejsze a kiedys na mieszanke się skusze też swietna
tylko uważaj z taką mieszanką na mocno rozjasnionych włosach bo mogłaby wyjśc za chłodno wręcz szaro
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 22:44   #1394
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nie ma problemu :P mogą być szare po prawie 8 latach rudosci -czerwieni szarość jest odmianą
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 22:52   #1395
diamentum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 20
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ok... rozumiem. czyli kładę rozjasniacz +9% , zmywam i mam na głowie tęczę kolorów /wszystkie odcienie rudości i brązów/ i co dalej robię /chodzi mi o ten sam dzień/ nie moge tak zostawić poniewaz musze wyjść do ludzi czyli rozjasniam dalej ? kłade od razzu szarości? czy jakikolwiek rudy żeby wyrównac kolor ? jak to podzielić na etapy /dni/ kiedy dać odpocząc włosom i utrwaleniu sie koloru /o czym pisałes? dzieki za pomoc
diamentum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 23:12   #1396
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
Nie ma problemu :P mogą być szare po prawie 8 latach rudosci -czerwieni szarość jest odmianą
w sumie masz rację

Cytat:
Napisane przez diamentum Pokaż wiadomość
ok... rozumiem. czyli kładę rozjasniacz +9% , zmywam i mam na głowie tęczę kolorów /wszystkie odcienie rudości i brązów/ i co dalej robię /chodzi mi o ten sam dzień/ nie moge tak zostawić poniewaz musze wyjść do ludzi czyli rozjasniam dalej ? kłade od razzu szarości? czy jakikolwiek rudy żeby wyrównac kolor ? jak to podzielić na etapy /dni/ kiedy dać odpocząc włosom i utrwaleniu sie koloru /o czym pisałes? dzieki za pomoc
to zależy od tego jaki kolor wyjdzie po rozjaśnieniu zrób może próbę na jednym całym paśmie pod spodem włosów i potrzymaj 50 do 60 min i zmyj, powiedz mi jaki wyszedł albo wstaw zdjęcie będziemy wiedzieli do jakiego poziomu jest możliwośc rozjaśnienia, jak będą całe rude to położysz palette A10 na całe. jak będą od góry rudawo-żółte po brąz na końcach to rozjaśnisz jeszcze raz ale sam dół włosów. ale opcja z pasemkiem jest fajna bo na spokojnie zobaczysz do jakiego koloru Twoje włosy mogą się rozjaśnić, mojej sąsiadce robiłem z czerni farbowanej od ...od zawsze. własnie tym rozjaśniaczem wodą 9% pasemka i rozjasniło do pomarańczy, z której do blondu już niedaleka droga
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 23:16   #1397
diamentum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 20
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ok ... dziękuję odezwe sie niedługo i znów poprosze o pomoc i radę
diamentum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 23:20   #1398
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez diamentum Pokaż wiadomość
Ok ... dziękuję odezwe sie niedługo i znów poprosze o pomoc i radę
no to czekam
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 09:49   #1399
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie ma znaczenia, to tylko 0.3 % więcej od utleniacza loreal, choć sam loreal pewnie tak drogi bo raz ze firma. dwa że ma więcej substancji kondycjonujących
Dziękuję za odpowiedź
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 10:08   #1400
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

No dziewczyny, jak postepy?
Ja farbuje za 2-3 tygodnie. Jak znow wyjdzie na cieplo, to dam sobie spokoj z alfaparfem i poszukam czegos innego. Tylko czego???
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 10:46   #1401
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
No dziewczyny, jak postepy?
Ja farbuje za 2-3 tygodnie. Jak znow wyjdzie na cieplo, to dam sobie spokoj z alfaparfem i poszukam czegos innego. Tylko czego???
ja wychodziłem z ombre, do średnego blondu na calosci masz efekt na moim blogu a kupiłem jeszcze palette C10 bo chce zejść jeszcze jaśniej na całości teraz i zrobiłem jedno pasmo tym C10 ale jakoś. albo nie ruszyło albo nie mogę pasma znaleźć :brzyda l:
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 11:21   #1402
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja wychodziłem z ombre, do średnego blondu na calosci masz efekt na moim blogu a kupiłem jeszcze palette C10 bo chce zejść jeszcze jaśniej na całości teraz i zrobiłem jedno pasmo tym C10 ale jakoś. albo nie ruszyło albo nie mogę pasma znaleźć :brzyda l:
Czesc Andy
Kurcze, masz ladne wlosy. Az sie wierzyc nie chce, ze ciagle je meczysz
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 12:46   #1403
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Czesc Andy
Kurcze, masz ladne wlosy. Az sie wierzyc nie chce, ze ciagle je meczysz
no właśnie to zasługa tej maski gliss kur ultimate repair
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 12:52   #1404
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no właśnie to zasługa tej maski gliss kur ultimate repair
A ja po niej mialam druty, ktorych sie nie dalo rozczesac
Za to teraz dodaje keratyne hydrolizowana do masek kallos i stapiz i jest super
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 13:25   #1405
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A ja po niej mialam druty, ktorych sie nie dalo rozczesac
Za to teraz dodaje keratyne hydrolizowana do masek kallos i stapiz i jest super
namierzam spróbowac jak mi sie ta skończy maskę też z gliss kura oil nutritive bo oprócz keratyny ma 7 olejków taka żółta ona
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 14:09   #1406
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
namierzam spróbowac jak mi sie ta skończy maskę też z gliss kura oil nutritive bo oprócz keratyny ma 7 olejków taka żółta ona
Chybe nie mialam.
Ja ogolnie przerzuciłam sie na kosmetyki profesjonalne, a przynajmniej odzywki. O wiele lepiej dzialaja na moje wlosy, niz te sklepowe.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 14:26   #1407
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Chybe nie mialam.
Ja ogolnie przerzuciłam sie na kosmetyki profesjonalne, a przynajmniej odzywki. O wiele lepiej dzialaja na moje wlosy, niz te sklepowe.
a jakie konkretnie?
ponoć dobra jest z goldwell na zniszczone, niestety nie miałem przyjemności spróbować
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 14:55   #1408
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a jakie konkretnie?
ponoć dobra jest z goldwell na zniszczone, niestety nie miałem przyjemności spróbować
Nic odkrywczego
Moj top 3 to kallos Latte, Stapiz sleek do zniszczonych i Kallos placenta. Po myciu obowiazkowo jedwab Stapiz. Kupilam teraz Lady Spa, ma dobre recenzje na KWC, ale jeszcze nie probowalam. Mam maske i Krople jedwabiu" z tej serii
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 15:12   #1409
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Nic odkrywczego
Moj top 3 to kallos Latte, Stapiz sleek do zniszczonych i Kallos placenta. Po myciu obowiazkowo jedwab Stapiz. Kupilam teraz Lady Spa, ma dobre recenzje na KWC, ale jeszcze nie probowalam. Mam maske i Krople jedwabiu" z tej serii
jezu jedwab stapiz jest genialny <3 i jego zapach
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 15:51   #1410
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jezu jedwab stapiz jest genialny <3 i jego zapach
Zapach jest boski a maska pachnie tak samo
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.