Czy ktokolwiek słyszał o firmie Perfect Solution? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 15:02   #1
Wszunia
Raczkowanie
 
Avatar Wszunia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 263

Czy ktokolwiek słyszał o firmie Perfect Solution?


Mam jedno, krótkie pytanie:
czy ktokolwiek z Was słyszał cokolwiek na temat firmy
Perfect Solution
,
która mieści się we Wrocławiu przy ulicy Nabycińskiej?

Zostałam zaproszona tam na rozmowę kwalifikacyjną, ale nie wiem NIC na temat tej firmy. W internecie nie ma żadnych informacji, poza adresem.

Bardzo proszę Was zatem o pomoc
Wszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 15:16   #2
Wszunia
Raczkowanie
 
Avatar Wszunia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 263
Dot.: Czy ktokolwiek słyszał o firmie Perfect Solution?

To może ja sobie sama odpowiem na to pytanie, bo już wiem. A nuż komuś ta wiedza przyda się w przyszłości.

Jest to firma, która działa (chyba między innymi) dla Netii (internet, telewizja, telefon stacjonarny). Polega to na aktywnym pozyskiwaniu klientów i obsłudze już tych stałych. Jest to indywidualny kontakt z klientem, face to face, w miejscu jego zamieszkania. Jak kto woli - chodzenie od drzwi do drzwi. Za każdą podpisaną umowę dostaje się pieniądze, wypłata jest tygodniowa. Jest kilka stopni w karierze, które można osiągnąć, więc jeśli komuś odpowiada taka praca, to można się w niej rozwijać, by na końcu tej ścieżki samemu zarządzać grupą.

Dodam, że atmosfera w biurze bardzo pozytywna, sami młodzi ludzie.
Zostałam zaproszona na szkolenie, ale po drugim etapie rekrutacji (spędzeniu dnia jako obserwator), zrezygnowałam, między innymi dlatego, że praca jest do późna i tak naprawdę pochłania cały dzień (od 11:00).

Pozdrawiam

Szukająca pracy Wszunia
Wszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 22:13   #3
pracowity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktokolwiek słyszał o firmie Perfect Solution?

Cytat:
Napisane przez Wszunia Pokaż wiadomość
Mam jedno, krótkie pytanie:
czy ktokolwiek z Was słyszał cokolwiek na temat firmy
Perfect Solution
,
która mieści się we Wrocławiu przy ulicy Nabycińskiej?

Zostałam zaproszona tam na rozmowę kwalifikacyjną, ale nie wiem NIC na temat tej firmy. W internecie nie ma żadnych informacji, poza adresem.

Bardzo proszę Was zatem o pomoc
droga kolezanko ta firma to jedna wielka sciema bylem tam i ciesze sie ze nie zostale.... ta praca polega glownie na chodzeniu od domu do domu i sprzedaaniu netii zazwyczaj jedzie sie autem w inna miejscowosc nie kiedy nawet ze 150 km od wrocka i chodzisz przez kilka godzin od domu do domu i wciskasz netie i moze sprzedaz albo nie i od tego zalezy twoje wynagrodzenie nie ma tam zadne podstawy ani nic teraz idzie zima bedzie zimno jak chcesz pochodzic od drzwi do drzwi i mega zmarznac to prosze bardzo ja zrezygnowalem juz na szkoleniu a sposob ich rekrutacji to jest wielka sciema tu mowia ci jaki ty jestes wazny i wogole takie tam foremalnosci a w zeczywistosci przyjmuja wszystkich jak leci.... jedyne co tam jest na plus to bardzo mila atmosfera tego nie moge powiedziec wszyscy mowia do siebie na TY jednym slowem na luzie ale to jest jedyny plus w tej firmie nic wiecej w ogloszeniu pisze ze poszukuja kandydatow na stanowiska menadzerskie do rekrutacji i wogole a tu od razu wchodzisz na najnizszy szczebel i pukasz od drzwi do drzwi zrob jak uwarzasz jezeli ci taka praca odpowiada to prosze bardzo powodzenia i pozdrawiam )
pracowity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 22:23   #4
pracowity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktokolwiek słyszał o firmie Perfect Solution?

Cytat:
Napisane przez Wszunia Pokaż wiadomość
To może ja sobie sama odpowiem na to pytanie, bo już wiem. A nuż komuś ta wiedza przyda się w przyszłości.

Jest to firma, która działa (chyba między innymi) dla Netii (internet, telewizja, telefon stacjonarny). Polega to na aktywnym pozyskiwaniu klientów i obsłudze już tych stałych. Jest to indywidualny kontakt z klientem, face to face, w miejscu jego zamieszkania. Jak kto woli - chodzenie od drzwi do drzwi. Za każdą podpisaną umowę dostaje się pieniądze, wypłata jest tygodniowa. Jest kilka stopni w karierze, które można osiągnąć, więc jeśli komuś odpowiada taka praca, to można się w niej rozwijać, by na końcu tej ścieżki samemu zarządzać grupą.

Dodam, że atmosfera w biurze bardzo pozytywna, sami młodzi ludzie.
Zostałam zaproszona na szkolenie, ale po drugim etapie rekrutacji (spędzeniu dnia jako obserwator), zrezygnowałam, między innymi dlatego, że praca jest do późna i tak naprawdę pochłania cały dzień (od 11:00).

Pozdrawiam

Szukająca pracy Wszunia
dokladnie jest tak jak kolezanka mowi praca polega na chodzeniu od drzwi do drzwi tylko ze w ogloszeniu o prace pisze ze szukaja ludzi na stanowiska menadzerskie do spraw rekrutacji itp. a w rezultacie zaczynasz od dna.... i to jeszcze na rozmowach kwalifikacyjnych mowia ci ze takich lazidomow maja 50 i teraz potrzebuja na te wyzsze stanowiska to jest wogole wielka sciema w tym ogloszeniu.... jedyne co tam jest pozytywne to ta przemila atmosfera tego nie moge zazucic tej firmie jest ok ale praca do bani idzie zima i wole prace stacjonarna w cieplym milym biurze jak to teraz mam a nie pukac od drzwi do drzwi i wrecz blagac o kupienie uslug z netii bo od tego zalezy twoje wynagrodzenie sprzedaz albo nie sprzedaz o to jest pytanie bedziesz miala na chleb albo nie bedziesz miala o to jest pytanie pozdrawiam wszystkich ktorym taka praca odpowiada....)
pracowity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 22:31   #5
pracowity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czy ktokolwiek słyszał o firmie Perfect Solution?

Ta praca to jedna wielka sciema w ogloszeniu napisali nieprawde pisza ze potzrebuja na stanowiska menadzerskie i na rozmowie mowia ci ze takich lazidomkow maja az 50 i teraz potrzeboja pracownikow menadzerski do spraw rekrutacji itp.. a co sie okazuje to jestes przyjety jako lazidom chodzisz pukasz od dzrwi do drzwi i wciskasz uslugi netii i albo sprzedaz i bedziesz miala kase albo nie sprzedaz i na chleb nie bedziesz miala idzie zima przy takim chodzeniu idzie niesamowicie zmarznoc ja tam wole cieple biurko i komputer taka praca jakom mam teraz mi odpowiada ale na pewno nie perfect solution jesli ktos lu bi pukac do drzwi przez kilka godzin to prosze bardzo i na dodatek jeszcze wywoza cie do innej miejscowosci niekiedy nawet o 150 km od wrocka i wracasz po nocachjedyne co tam jest pozytywnego to tylko i wylacznie ta przemila atmosfera tego nie moge zarzucic jest super wszyscy mowia sobie na TY ...
pracowity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 13:13   #6
Wszunia
Raczkowanie
 
Avatar Wszunia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 263
Dot.: Czy ktokolwiek słyszał o firmie Perfect Solution?

Ja bym tak jednoznacznie nie powiedziała, że to ściema. Choć nie pracowałam tam, więc nie wiem jak się sprawy mają w praktyce.
Praca, jak praca.
Jednym się podoba, drugim nie
Wszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 16:34   #7
kozak5331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktokolwiek słyszał o firmie Perfect Solution?

Perfect Solution i Tj Marketing to to samo!!!!!!! Jest to jedna wielka manipulacja ludzmi!!!!! umowa o dzielo, samemu placisz jak jeżdzisz w teren( oczywiscie nie odrazu Ci o tym mówią) praca od 11 do 22 i w soboty napoczatku nie musisz chodzic ale potem i tak bedziesz musial jak nie spelnisz celu. Odradzam wszystkim zainteresowanym!!!!!!! niech nie zwiedza was ciagle usmiechniete osoby i niby mila atmosfera, obiecuja złote góry że jak zostaniesz menagerem to sie mase pieniedzy zarabia!!! Jedna wlieka sciema!!!
kozak5331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.