Nie moge schudnac :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-17, 17:28   #1
izulecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 279
Smile

Nie moge schudnac :(


Witam

Mam taki maly problem. Otoz odchudzam sie od jakiegos czasu. Ograniczam slodycze, niektore tluszcze. Staram sie odzywiac zdrowo, duzo warzyw itd.. Jak w kazdej diecie. Cwicze miesnie brzucha, zeby troszke brzuszek mi sie zmniejszyl. No i nie moge w zaden sposob schudnac. Waga nie drgnela od dluzszego czasu. W zeszlym roku udalo mi sie zrzucic 3kg ale niestety z powodu operacji nie moglam ruszac sie przez pol roku i 3kg wrocilo. Czy wy macie tez takie problemy i czy jest jakas na to rada ??
izulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 18:33   #2
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Nie moge schudnac :(

Izulecka - nie wiem czy to Ty jesteś na zdjęciu. A jeżeli tak - to nie wydaje mi się, żebyś musiała z czegokolwiek chudnąć. Ale wiem jak to jest - inni mówią, że nic Ci nie brakuje - na co ja zawsze odpowiadam "oczywiście, że nie brakuje - mam w nadmiarze " To tak po pierwsze na rozchumerzenie.

A odnośnie Twojego problemu -wydaje mi się, że o ile w ogóle masz jakąkolwiek nadwagę, to raczej niedużą i najtrudniej jest zrzucić właśnie te kilogramy. Zresztą jak to mówią - nie waga świadczy o tym czy jesteśmy grubi czy szczupli, lecz sylwetka, grubość kości itp. Pamiętaj, że mięśnie też ważą, a dużo ładniej wyglądają - a waga może stać w miejscu. Jak nagle za bardzo spada, to też nie od razu tłuszcz jest spalany, ale najpierw wydalane większe ilości wody z organizmu itp...

Dlatego też uważam, żebyś się nie załamywała i odchudzania nie traktowała jako stan przejściowy, który musi spowodać spadek iluś tam kilogramów, bo one bardzo szybko mogą wrócić. Należy zmienić tryb żywienia na inny oraz wprowadzić w życie więcej ruchu. Wygląda na to, że masz dobre podejście - jeż więcej warzyw, unikasz słodyczy, wprowadziłaś jakieś ćwiczenia. Grunt to się nie poddawać i nie liczyć od razu na super efekty. Bo jak to jest "Nie od razu Rzym zbudowano". Trzymaj tak dalej, a będzie dobrze !
Pozdrowienia i głowa do góry
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.