Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-05, 13:38   #481
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

ja zamawiałam kosmetyki Kryolan na allegro, u tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7314568 to właśnie impre-art
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 22:45   #482
laurie77
Raczkowanie
 
Avatar laurie77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Czy używałyście może kosmetyków HD Kryolana? Chodzi mi o puder sypki i podkłady - Micro Foundation Smoothing Fluid HD i Micro Foundation Matifying Fluid HD. Jeśli tak to byłabym wdzięczna za odpowiedź na kilka pytań:
- czym różni się puder HD or zwykłego transparentnego i od Anti-Shine jeśli chodzi o efekt i trwałość?
- czy jest tylko jeden kolor pudru sypkiego HD?; czy rzeczywiście nie daje on koloru na twarzy? Jako transparentny teoretycznie nie powinien, ale na stronie www.kryolan.com są aż 4 kolory tego pudru, więc w sumie trudno stwierdzić który z nich dostęny jest w Polsce...
- czym w praktyce różnią się oba podkłady - smoothing i matifying? Jaki dają efekt, czy są trwałe, czy można je stosować na co dzień, czy nie wysuszają za bardzo?
- jaka jest kolorystyka tych podkładów? Potrzebowałabym możłiwie jak najjaśniejszego odcienia wpadającego w żółć - z tabeli kolorów wynikałoby, że najlepszy jest nr 300. Nie bardzo mam jak obejrzeć tę paletę osobiście, sklep na Pięknej jest czynny tylko do 18-tej, a ja dużo dłużej pracuję, zresztą nie mam dobrych doświadczeń z obsługą w tym sklepie - panie są bardzo niesympatyczne i mam wrażenie, że chcą się indywidualnych klientów jak najszybciej pozbyć; nie ma mowy o żadnym doradzeniu, jeśli łaskawie pokażą 3 kolory pudru to jest dobrze, a jak się chwilę dłużej zastanawiasz nad odcieniem to już robią obrażoną minę i dają do zrozumienia, że należałoby się pospieszyć. No i nie robią próbek. Zdecydowanie wolę kupować przez internet
Będę wdzięczna za wszystkie rady.
laurie77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:37   #483
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez laurie77 Pokaż wiadomość
Czy używałyście może kosmetyków HD Kryolana? Chodzi mi o puder sypki i podkłady - Micro Foundation Smoothing Fluid HD i Micro Foundation Matifying Fluid HD. Jeśli tak to byłabym wdzięczna za odpowiedź na kilka pytań:
- czym różni się puder HD or zwykłego transparentnego i od Anti-Shine jeśli chodzi o efekt i trwałość?
- czy jest tylko jeden kolor pudru sypkiego HD?; czy rzeczywiście nie daje on koloru na twarzy? Jako transparentny teoretycznie nie powinien, ale na stronie www.kryolan.com są aż 4 kolory tego pudru, więc w sumie trudno stwierdzić który z nich dostęny jest w Polsce...
- czym w praktyce różnią się oba podkłady - smoothing i matifying? Jaki dają efekt, czy są trwałe, czy można je stosować na co dzień, czy nie wysuszają za bardzo?
- jaka jest kolorystyka tych podkładów? Potrzebowałabym możłiwie jak najjaśniejszego odcienia wpadającego w żółć - z tabeli kolorów wynikałoby, że najlepszy jest nr 300. Nie bardzo mam jak obejrzeć tę paletę osobiście, sklep na Pięknej jest czynny tylko do 18-tej, a ja dużo dłużej pracuję, zresztą nie mam dobrych doświadczeń z obsługą w tym sklepie - panie są bardzo niesympatyczne i mam wrażenie, że chcą się indywidualnych klientów jak najszybciej pozbyć; nie ma mowy o żadnym doradzeniu, jeśli łaskawie pokażą 3 kolory pudru to jest dobrze, a jak się chwilę dłużej zastanawiasz nad odcieniem to już robią obrażoną minę i dają do zrozumienia, że należałoby się pospieszyć. No i nie robią próbek. Zdecydowanie wolę kupować przez internet
Będę wdzięczna za wszystkie rady.
co do pań ze sklepu na Pieknej to się niestety muszę z Tobą zgodzić;//
byłam tam i kupiła korektor https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ndation-3.html
okazało się że jest droższy niż w cenniku jaki mi przysłano na poczte i kosztuje 79 zł...bardzo przeżywałam,że aż tak droogi kosmetyk kupiłam...no,ale używam go codziennie i ładnie kryje sińce pod oczami i zaczerwienienia ale wyrzuty sumienia,że kupiłąm tak drogi kosmetyk mam nadal.....
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 15:19   #484
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja zamawiałam kosmetyki Kryolan na allegro, u tego sprzedawcy http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7314568 to właśnie impre-art
Też u nich zamawiałam, sprzedawca jak najbardziej godny polecenia
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 14:59   #485
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

dziewczyny palnuje zakup fiksatora ale mam watpliwosc.
Czy mozna dopuscic aby makijaz oczu zostal nim potraktowany ( ze tak to ujmeczy tez te oczy nalezy zasłaniać podczas psikania? Spotkalam sie z roznymi opiniami i juz sama nie wiem
pomozcie
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-04-15 o 15:40
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:49   #486
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Ja używam fiksatora Dermacolor na cały makijaż i nigdy nikomu się nic nie stało
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 01:04   #487
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Jakiś czas temu byłam na "szkoleniu" zapoznawczym Kryolana na Pięknej, więc może się wypowiem

Pusia7, pytałaś o małą paletkę 16 kamuflaży - starcza na baaaardzo długo, z tego powodu, że kamuflaży używa się w ilościach śladowych - mają bardzo dużo pigmentu i trzeba je dokładnie "rozklepać" żeby się wtopiły. Kryolan twierdzi, że nie powinno się używać ich np. jako korektorów pod oczy na co dzień, bo są to kosmetyki dużego kalibru - nadają się do maskowania blizn, tatuaży do sesji, bielactwa, itd.

Cytat:
Napisane przez n@ta Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie na temat pomadek i utrwalacza pomadki tej firmy ?
Zarzakają się że utrwalacz pomadki utrwala ją aż na 16 godzin.czy ktoś miał styk z kosmetykami do makijażu ust ?( oprócz wspomnianych błyszczyków i nabłyszczaczy) .
O utrwalaczu pomadek słyszałam tyle, że nakłada się go jak lakier do paznokci - malutkim pędzelkiem. Utrwala jednak w ten sposób, że zostawia na ustach warstwę, którą można ściągnąć, jak maseczkę peel off. Ani to wygodne, ani estetyczne

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Jakie macie doswiadczenia z cieniami?? na allegro weszly nowe palety i smakowicie wygladaja
http://allegro.pl/item595756718_new_...at_poznan.html
Korzystałam z cieni Kryolana i do tej pory jestem pod ich wielkim wrażeniem. Mają piękne kolory, super fakturę, ale czasem mogą być "mączniste", szczególnie jasne odcienie. Ale choruję na ich duże palety, oj choruję

Cytat:
Napisane przez laurie77 Pokaż wiadomość
Czy używałyście może kosmetyków HD Kryolana? Chodzi mi o puder sypki i podkłady - Micro Foundation Smoothing Fluid HD i Micro Foundation Matifying Fluid HD.
- czym w praktyce różnią się oba podkłady - smoothing i matifying? Jaki dają efekt, czy są trwałe, czy można je stosować na co dzień, czy nie wysuszają za bardzo?
Jeśli chodzi o kosmetyki HD zasada jest taka, że są one stworzone do używania przy tworzeniu filmów i zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dlatego np. pudry są drobniej mielone, podkłady nie dają efektu maski przez drobniejsze cząstki i lepsze wtapianie w skórę itd. Jeśli chodzi o te dwa podkłady - smoothing i mattyfying - na szkoleniu dowiedziałam się, że dużo lepszy jest smoothing. Faktycznie daje efekt HD i wygładza, ma też rewelacyjną konsystencję. Natomiast mattyfying jest jeszcze ciągle w fazie ulepszania, podobno okazał się wielką pomyłką, można to wyczuć w teksturze podkładu, poza tym skoro mówiła to wizażystka Kryolanu, to ja jej wierzę

Sama mam małe paletki szesnastki - kamuflaży i pomadek (bardzo dobrze napigmentowane) i pudru anti-shine, który nałożony w niewielkiej ilości zarówno matuje, jak nie bieli
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 07:30   #488
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu byłam na "szkoleniu" zapoznawczym Kryolana na Pięknej, więc może się wypowiem

Pusia7, pytałaś o małą paletkę 16 kamuflaży - starcza na baaaardzo długo, z tego powodu, że kamuflaży używa się w ilościach śladowych - mają bardzo dużo pigmentu i trzeba je dokładnie "rozklepać" żeby się wtopiły. Kryolan twierdzi, że nie powinno się używać ich np. jako korektorów pod oczy na co dzień, bo są to kosmetyki dużego kalibru - nadają się do maskowania blizn, tatuaży do sesji, bielactwa, itd.

Sama mam małe paletki szesnastki - kamuflaży i pomadek (bardzo dobrze napigmentowane) i pudru anti-shine, który nałożony w niewielkiej ilości zarówno matuje, jak nie bieli
Widzę że i tu jesteś ) Dziękuję bardzo za odpowiedź .
Hmmm a co to było za szkolenie - i czemu ja o nim nic nie wiem . Jak byś coś wiedziałą o jakiś innych kursach szkoleniach to pisz .

Ja planuję kupić z Kryolana :

- http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...d-podklad.html (wszystkie rodzaje , ale też zastanawiam się czy nie kupić z smashbox; baza pod podkład Photo finish Foundation - tylko trochę droższe)







Jesli macie jakieś doświadczenia co z tego jest GIT a co raczej DNO to była bym wdzięczna za opinie
Pozdrawiam
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 08:18   #489
kacha00
Przyczajenie
 
Avatar kacha00
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
dziewczyny palnuje zakup fiksatora ale mam watpliwosc.
Czy mozna dopuscic aby makijaz oczu zostal nim potraktowany ( ze tak to ujmeczy tez te oczy nalezy zasłaniać podczas psikania? Spotkalam sie z roznymi opiniami i juz sama nie wiem
pomozcie
Ja również używam fiksatora na całą twarz i nigdy nic się nie stało, wręcz przeciwnie makijaż oka utrzymuje się nienagannie przez wiele godzin!!

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------





Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
Widzę że i tu jesteś ) Dziękuję bardzo za odpowiedź .




Hmmm a co to było za szkolenie - i czemu ja o nim nic nie wiem . Jak byś coś wiedziałą o jakiś innych kursach szkoleniach to pisz .

Ja planuję kupić z Kryolana :

- http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...d-podklad.html (wszystkie rodzaje , ale też zastanawiam się czy nie kupić z smashbox; baza pod podkład Photo finish Foundation - tylko trochę droższe)









Jesli macie jakieś doświadczenia co z tego jest GIT a co raczej DNO to była bym wdzięczna za opinie

Pozdrawiam
- http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...d-podklad.html Mam zieloną i białą bazę, zielona bardzo ładnie gasi zaczerwienienia na skórze, natomiast biała delikatnie rozświetla twarz, jedna i druga ma właściwości utrwalające makijaż.

-http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...sparentny.html mam kolor TL9 i jest w miarę uniwersalny, jest bardzo delikatny

- http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...0-kolorow.html CG - 10 klasycznych matowych kolorów i 10 perłowych kolorów, maty są bardzo fajne, cienie mają dużo pigmentu więc kolor na oku jest taki sam jak w palecie, natomiast perłowe mi nie przypadły do gusty, są bardzo delikatne i ciężko wydobyć z nich kolor (chociaż nieraz używam ich do delikatnego makijażu ślubnego).

- http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...2-kolorow.html nie mam paletki kamuflaży, ale mam pojedyncze sztuki, więc moja opinia na temat kamuflaży jest jak najbardziej pozytywna, są swietne !! zakryją każde przebarwienie!!

- http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...-makijazu.html o fiksatorze pisałam już wcześniej, że jest naprawdę świetny, utrwala makijaż na kilkanaście godzin (tylko nie można przesadzić, ponieważ można narobić świecących plam na twarzy) mimo wszystko polecam gorąco!!

Edytowane przez kacha00
Czas edycji: 2009-04-16 o 08:33
kacha00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 08:50   #490
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez kacha00 Pokaż wiadomość

- http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...d-podklad.html Mam zieloną i białą bazę, zielona bardzo ładnie gasi zaczerwienienia na skórze, natomiast biała delikatnie rozświetla twarz, jedna i druga ma właściwości utrwalające makijaż.

-http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...sparentny.html mam kolor TL9 i jest w miarę uniwersalny, jest bardzo delikatny

- http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...0-kolorow.html CG - 10 klasycznych matowych kolorów i 10 perłowych kolorów, maty są bardzo fajne, cienie mają dużo pigmentu więc kolor na oku jest taki sam jak w palecie, natomiast perłowe mi nie przypadły do gusty, są bardzo delikatne i ciężko wydobyć z nich kolor (chociaż nieraz używam ich do delikatnego makijażu ślubnego).

- http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...2-kolorow.html nie mam paletki kamuflaży, ale mam pojedyncze sztuki, więc moja opinia na temat kamuflaży jest jak najbardziej pozytywna, są swietne !! zakryją każde przebarwienie!!

- http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...-makijazu.html o fiksatorze pisałam już wcześniej, że jest naprawdę świetny, utrwala makijaż na kilkanaście godzin (tylko nie można przesadzić, ponieważ można narobić świecących plam na twarzy) mimo wszystko polecam gorąco!!
Dzięki za opinie - to mówisz że maty fajne ale perłowe bardzo delikatne ... hmm - ciekawe jak ten drugi zestaw kolorów (10 kolorów do cieniowania i 10 modnych, matowych kolorów).

Może ktoś jeszcze ma jakieś spostrzeżenie
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 09:01   #491
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Kiedys wizażystka malowala mnie na impreze i hna koniec spryskala buzie Fixatorem. Oczywiscie oczy muszą byc zamkniete, ale jego uzywa sie na CAŁĄ twarz bo on ma za zadanie utrwalenie makijazu CALEJ TWARZY a nie tylko jakiejs partii
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 10:11   #492
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
Widzę że i tu jesteś ) Dziękuję bardzo za odpowiedź .
Hmmm a co to było za szkolenie - i czemu ja o nim nic nie wiem . Jak byś coś wiedziałą o jakiś innych kursach szkoleniach to pisz .



- http://kryolan.impre-art.com.pl/kata...uo-ciemny.html

Jesli macie jakieś doświadczenia co z tego jest GIT a co raczej DNO to była bym wdzięczna za opinie
Pozdrawiam
A tak się jakoś pałętam
Szkolenie było ze szkoły w której byłam na kursie, załatwili dla całej grupy. Dotyczyło tylko produktów Kryolanu, nie technik. Napędzili klientki po świeżo po kursie, więc parę osób zostawiło tam trochę pieniędzy Kryolanem przestałam się jakoś od tej pory interesować, może i mój błąd, ale mam inną manię

Słyszałam, że ten klej do rzęs jest całkiem w porządku.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 11:10   #493
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A tak się jakoś pałętam
Szkolenie było ze szkoły w której byłam na kursie, załatwili dla całej grupy. Dotyczyło tylko produktów Kryolanu, nie technik. Napędzili klientki po świeżo po kursie, więc parę osób zostawiło tam trochę pieniędzy Kryolanem przestałam się jakoś od tej pory interesować, może i mój błąd, ale mam inną manię

Słyszałam, że ten klej do rzęs jest całkiem w porządku.
a jaką masz manie, czyżby MAC'ową
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 11:21   #494
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
a jaką masz manie, czyżby MAC'ową
Oj tak, tą na pewno
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 08:37   #495
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Hej

Mam pytanka ze dwa.
Bo już mnie oczy bolą od szukania i nie znalazłam odp.
Czy można często używać Paint Sticków czy lepiej nie bo za bardzo wysuszają skórę?
I czy tej paletki można używać wyłącznie jako korektora czy jako podkładzik też ?
http://allegro.pl/item612984570_kamu...lan_71306.html
SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 08:45   #496
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez SMAKUSIA Pokaż wiadomość
Hej

Mam pytanka ze dwa.
Bo już mnie oczy bolą od szukania i nie znalazłam odp.
Czy można często używać Paint Sticków czy lepiej nie bo za bardzo wysuszają skórę?
I czy tej paletki można używać wyłącznie jako korektora czy jako podkładzik też ?
http://allegro.pl/item612984570_kamu...lan_71306.html
Co do Paint Sticków to ja używam je zawsze jak się maluję (nie maluje się codziennie ale różnie czasem co drugi dzień czasem cześciej-różnie). Mnie osobiście nie wysuszają - mam mieszaną cerę - bardzo je sobie chwalę, od kiedy je kupiłam (Ivory, W4, W6) nie wyobrażam sobie że mogła bym się malować innymi podkładami.
Oczywiście rewelacyjnie sprawdzają się na sesja zdjęciowych i makijażach okolicznościowych . Idealnie nakłada się je wilgotnym pędzlem do podkładu.

Mam nadzieję, że pomogłam
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 09:02   #497
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Oooo super dziękuje Ci bardzo.
Ja też maluje się w kratkę Więc powinno być ok.

A co z tą paletką korektorów ;>

http://allegro.pl/item612984570_kamu...lan_ 71306.html

Edytowane przez SMAKUSIA
Czas edycji: 2009-04-17 o 15:40
SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:41   #498
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

up
SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 18:43   #499
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Dziewczyny orientujecie się jaki efekt daje kolor "TV Waiss" Paint Stick ?
Szukam czegoś prawie, ale nie do końca białego...Żeby uzyskać efekt naprawdę porcelanowej i bardzo mlecznej skóry.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 12:09   #500
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Drogie Panie zastanawiam się nad kupnem podkładu nabłyszczającego Ultrafoundation -chodzi mi o kosmetyk który w naturalny sposób podkreśli kości policzkowe (błyszcząc oczywiście) ale nie zostawi tłustej nieestetycznej faktury. Szykuje mi się większe wyjście i zastanawiam się czy ten podkład sobie poradzi.Idąc za ciosem chciałam też kupić Fluid Ultrafoundation ...Mam skórę naczynkową bez wyprysków i innych skaz ale jednak mój ever fresh wystarczający na co dzień nie poradzi sobie raczej przy większym wyjściu a chciałabym żeby skóra wyglądała nieskazitelnie jest to dla mnie ważna okazja (ślub braciszka). Czy ten podkład sobie poradzi? No i czy nie jest wybitnie trudny w nałożeniu ...Mam wprawę ale nie posiadam jakichś wyjątkowych umiejętności. No i czy podkład nabłyszczający mogę nałożyć na ten wcześniejszy? Mam nadzieje że będziecie mogły mi pomóc...Zamówiłam też Dermacol ale sądzę że Kryolan będzie lepszy pod względem trwałości. Bardzo proszę o rady i z góry dziękuję
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 08:18   #501
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Puder Kryolan transparentny czy anti-shine

w jakiej drogerii można go kupić?
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 08:38   #502
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Puder Kryolan transparentny czy anti-shine

Kryolana chyba ciężko dostać, ja Anti Shine'a kupiłam na Allegro za ok. 60 zł Ale baaardzo go lubię, w matowaniu jest świetny, i przy nałożeniu niewielkiej ilości odspowiednim pędzlem (np. EDM) nie bieli
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 08:42   #503
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Puder Kryolan transparentny czy anti-shine

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
w jakiej drogerii można go kupić?
to kosmetyki dla profesjonalistów, nie kupisz ich w drogerii. Sklepy internetowe, allegro, targi kosmetyczne, sklepy stacjonarne dla wizażystów
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 08:46   #504
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Puder Kryolan transparentny czy anti-shine

Miałam transparentny. Dla mnie to średni produkt. Nie jest zły ale tańszymi pudrami uzyskuję efekt niemalże identyczy jeśli nie lepszy. Duże opakowanie jest chyba nie do wykończenia więc jeśli chcesz go kupić - kup mniejsze.
Miałam najjaśniejszy odcień, T2 i wychodził niemal biały. Odsprzedałam go na allegro. ogólnie moje wrażenia są takie: normalny puder, z matowieniem szału nie było.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:32   #505
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Skoro uz odnalazlam ten watek to i spytam o coś.

Otóżbyłam w piątek w Sephorze i Douglasie w poszukiwaniu utrwalacza do makiujażu z Kryolanu - tego w sprayu. Panie w perfmueriach powiedzialy mi ze ani w Sephorze ani w Douglasie Kryolanu nie ma.,
Zgłupiałam
W takim razie gdzie mozna dostac kosmetyki z Kryolanu? I gdzie we Wrocławiu?
Immolation .. i jak byłaś na Hirszfelda? Mają tam rzeczywiście kosmetyki Kryolan?
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~


Edytowane przez Agna
Czas edycji: 2009-05-15 o 12:27
Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:27   #506
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Dziewczyny a czy któraś z was stosowała krem kamuflażowy tej firmy?
Jakie wrażenia? Nadaje się on do zastosowania jako podkład na całą buzię?
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:49   #507
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Puder Kryolan transparentny czy anti-shine

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
to kosmetyki dla profesjonalistów, nie kupisz ich w drogerii. Sklepy internetowe, allegro, targi kosmetyczne, sklepy stacjonarne dla wizażystów
dziękuję za inforamcję
poszperałam troszkę i poczytałąm więcej i właśnie niestety dowiedziałąm się, że nie jest do nabycia w ogólnie dostępnych drogeriach. Szkoda, bo nie mam zupełnie nosa do kosmetyków i zawsze muszę koniecznie je wypróbować przed kupnem, generalnie dotyczy to tych z górnej półki. wielokrotnie dziękowałam Bogu, że poprosiłam o próbkę do domu, bo okazywało się, że kosmetyk pomimo swojej wysokiej ceny, zupełnie się niesprawdzał na mojej buzi
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 22:56   #508
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Czy któraś z Was może porównać puder Kryolana (transparentny, sypki) z pudrem kanebo (również chodzi mi o sypki) . Zastanawiam się który byłby lepszy .
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:54   #509
nielubiemalin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Witajcie Widze, ze sporo osob ma tu pojecie o profesjonalnym makijazu, wiec sie poradze.
Niebawem biore slub i zastanawiam sie nad kupnem bazy i fixera kryolan. Oczekuje, ze makijaz trzymal sie cala noc i nie bede sie "swiecic".
Cere mam raczej ok, glownym problemem sa podkrazone oczy. Czy powinnam wziac baze wyrownujaca koloryt, czy moze uniwersalna?
nielubiemalin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 21:13   #510
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was może porównać puder Kryolana (transparentny, sypki) z pudrem kanebo (również chodzi mi o sypki) . Zastanawiam się który byłby lepszy .
kryolanu mam i dosc ladnie wyglada, ale z matowaniem taki swietny nie jest chyba kenebo zbiera ogolnie wiechej zachwytow niz kryolana
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 11:40:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.