Patenty na bycie NAJ :) - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 13:14   #4081
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
czyli to jest do smarowania? bo oglądałam na necie, to pisze, ze jest to doustne...
Doustnie, ale czego Wizażanki nie wymyślą

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
a używacie wtedy filtrów pod oczy?
Dobre pytanie, ja sie przyznam, że nie używam w ogóle
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:22   #4082
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A właśnie. Ostatnio przeżyłam traumę u fryzjera...Nienawidzę sytuacji gdy fryzjerka nie zrozumie do końca jak ma obciąć. Teraz muszę wiązać włosy, bo za krótko mnie ścięła i się wstydzę chodzić w rozpuszczonych
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:53   #4083
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
czyli to jest do smarowania? bo oglądałam na necie, to pisze, ze jest to doustne...
Wiele rzeczy doustnych da się w siebie wsmarować Np. te kropelki, albo niektóre dziewczyny smarują buzię Baikadentem (płyn do płukana ust) albo płynem do pielęgnacji okolic ... odbytu.

Wiem jak to brzmi,a le jak się wczyta w skład, to okazuje się, że nic nie jest takie jak się wydaje. Np żel Palomy aloesowy jest do ciała, ale na włosach się sprawdza rewelacyjnie. Albo olej rycynowy- środek na przeczyszczenie, a rewelacyjnie pielęgnuje rzęsy. Nie wspominając o olejach


Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
a używacie wtedy filtrów pod oczy?
Ja filtrów używam na całą twarz, bo pielęgnuję swoją bladość (zima w typie snieżki), a juvit tylko na noc, bo tłusty okropnie i makijaż się nie trzyma
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:07   #4084
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Nie będzie żadnego końca wizażu!

...Ojj byłby wtedy chyba wielki bunt wizażanek na całą Polske


A ja mam nowy patent, na który sama wpadłam: pod oczy stosuje kropelki Cevikap Nie wierzyłam już w to, że moje cienie zmaleją bo mam je chyba od 12 roku życia takie same. Postanowiłam spróbować bo i tak nie mam co zrobić z tymi kropelkami. Ale zmniejszyły się i to widocznie! (Po 2 tyg.) Wit. C nie tylko rozjaśnia ale i poprawia wygląd skóry, zawiera antyoksydanty i podobno ujędrnia
hmmm musze wyprobowac, ja tez mam cienie caly czas niezmienne
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:31   #4085
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Aniela88- tak są lepsze niż nie jeden krem, skład prosty: gliceryna (ok 70%) która świetnie nawilża, jest humektanem no i wit. C, która rozjaśnia, ujędrnia. Nie trzeba już używać kremu

kasia9513- ja używam filtrów na całą twarz, ale i tak wiem, że się ścierają, bo nie reaplikuje. Chyba, że jest lato, to nie chcę się opalić, podobnie jak elianka

dragon_she- wypróbuj koniecznie

...No, ja też właśnie stosuje produkty przeznaczone do czegoś innego do ciała, twarzy lub włosów Jak np. cynamon, kawa, kropelki Cevikap, ocet jabłkowy, olej z pestek winogron, olej kokosowy, mleko, drożdże, olejek rycynowy i inne.
Te sposoby są o wiele lepsze, od drogeryjnych, bo liczy się skład, substancje aktywne nie etykieta.
Niestety ludzie wolą kupić gotowy produkt, ładnie zapakowany, z ładną etykietą i nawypisywanymi głupotami, jak to niby ten krem nie zadziała, czego to on nie zawiera i jakiej to ceny nie ma, no i oczywiście jaki to wydajny nie jest
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:40   #4086
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

hehe ja też wole być blada, kiedyś strasznie jęczałam ,że wyglądam jak trup ale odkryłam że nie jest tak źle, w sumie to przy moich ciemnych włosach i niebieskich oczach blada mordka całkiem fajnie wygląda. Ja nie stosuje filtrów, chyba czas to zmienić mam cerę mieszaną i boje się że filtry mnie zapchają. Musze pomyszkować na KWC w celu odnalezienia dobrego kosmeciocha z filtrem
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:50   #4087
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
hehe ja też wole być blada, kiedyś strasznie jęczałam ,że wyglądam jak trup ale odkryłam że nie jest tak źle, w sumie to przy moich ciemnych włosach i niebieskich oczach blada mordka całkiem fajnie wygląda. Ja nie stosuje filtrów, chyba czas to zmienić mam cerę mieszaną i boje się że filtry mnie zapchają. Musze pomyszkować na KWC w celu odnalezienia dobrego kosmeciocha z filtrem
Blada cera rlz!


Ja mam cerę też mieszaną i bałam się, że mnie właśnie filtry zapchają, ale na szczęście nie Po pół roku doświadczenia z filtrami mogę polecić Anthelios AC do tłustej lub Hyseac, Uriage, nie zapchały mnie, nieźle się wchłaniają. Dla zmatowienia używam Dry-flo z mazideł, super efekt.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 16:00   #4088
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja zastanawiam się nad filtrami bo chcę uchronić się przed piegami które ostatnio strasznie mnie denerwują
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 17:00   #4089
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość

...No, ja też właśnie stosuje produkty przeznaczone do czegoś innego do ciała, twarzy lub włosów Jak np. cynamon, kawa, kropelki Cevikap, ocet jabłkowy, olej z pestek winogron, olej kokosowy, mleko, drożdże, olejek rycynowy i inne.
Te sposoby są o wiele lepsze, od drogeryjnych, bo liczy się skład, substancje aktywne nie etykieta.
Niestety ludzie wolą kupić gotowy produkt, ładnie zapakowany, z ładną etykietą i nawypisywanymi głupotami, jak to niby ten krem nie zadziała, czego to on nie zawiera i jakiej to ceny nie ma, no i oczywiście jaki to wydajny nie jest
A do czego używasz oleju z pestek winogron? Bo resztę produktów kojarzę

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
ja zastanawiam się nad filtrami bo chcę uchronić się przed piegami które ostatnio strasznie mnie denerwują
Ja tam uważam, że piegi są urocze, sama chciałabym je mieć....
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 17:12   #4090
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
A do czego używasz oleju z pestek winogron? Bo resztę produktów kojarzę

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------



Ja tam uważam, że piegi są urocze, sama chciałabym je mieć....
Oleju z pestek winogron używam do twarzy, daje na wacik i przecieram nim twarz i tak zostawiam czasem na noc. Ale to od nie dawna, o efektach narazie nie mogę powiedzieć.

...Mnie się też piegi strasznie podobają
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 17:17   #4091
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a mi właśnie nie, może gdybym miała gładką cere to pewnie by mi się spodobały ale tak to nie i hm... jak to powiedzieć ? dają wrażenie jakbym miała więcej grudek na twarzy
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 17:52   #4092
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Aniela88- tak są lepsze niż nie jeden krem, skład prosty: gliceryna (ok 70%) która świetnie nawilża, jest humektanem no i wit. C, która rozjaśnia, ujędrnia. Nie trzeba już używać kremu
w takim razie muszę je mieć .

A co do piegów to żałuję, że mam ich tak mało. Uważam, że piegi są urocze .
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 18:21   #4093
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Oleju z pestek winogron używam do twarzy, daje na wacik i przecieram nim twarz i tak zostawiam czasem na noc. Ale to od nie dawna, o efektach narazie nie mogę powiedzieć.

...Mnie się też piegi strasznie podobają
Dzięki za odpowiedź. To jak zaczną się efekty, daj znać. No i czy ten olej nie powoduje większego przetłuszczania się skóry.... Bo tego bardzo bym nie chciała
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 18:26   #4094
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
A właśnie. Ostatnio przeżyłam traumę u fryzjera...Nienawidzę sytuacji gdy fryzjerka nie zrozumie do końca jak ma obciąć. Teraz muszę wiązać włosy, bo za krótko mnie ścięła i się wstydzę chodzić w rozpuszczonych
Jak idziesz tylko podciąć końcówki to mów, że przyszłaś na odświeżenie końcówek Dla fryzjerów to ponoć co innego niż podcięcie 1cm

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
hehe ja też wole być blada, kiedyś strasznie jęczałam ,że wyglądam jak trup ale odkryłam że nie jest tak źle, w sumie to przy moich ciemnych włosach i niebieskich oczach blada mordka całkiem fajnie wygląda. Ja nie stosuje filtrów, chyba czas to zmienić mam cerę mieszaną i boje się że filtry mnie zapchają. Musze pomyszkować na KWC w celu odnalezienia dobrego kosmeciocha z filtrem
Dobry jest lirene 50+, bo nie zapycha, nie jest tłusty, tylko o tej porze roku go nie uświadczysz. Ja nie zrobiłam zapasów pod koniec lata i teraz

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Oleju z pestek winogron używam do twarzy, daje na wacik i przecieram nim twarz i tak zostawiam czasem na noc. Ale to od nie dawna, o efektach narazie nie mogę powiedzieć.
Można też do włosów używać
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 18:49   #4095
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. To jak zaczną się efekty, daj znać. No i czy ten olej nie powoduje większego przetłuszczania się skóry.... Bo tego bardzo bym nie chciała
Olejek z pestek winogron dobry jest do cery tłustej, podobno przeciwdziała powstawaniu zaskórnikom Zobaczymy. Mi zależy na odżywieniu i nawilżeniu, ale co do zaskórników, byłoby świetnie. Cere tłustą należy nawilżać i myślę, że w małych dawkach nie powinien spowodować przetłuszczania

niby nic- to muszę wypróbować, bo właśnie nie byłam pewna czy ten olej też można do włosów używać...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 18:56   #4096
black_sky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 7
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
A ja mam nowy patent, na który sama wpadłam: pod oczy stosuje kropelki Cevikap Nie wierzyłam już w to, że moje cienie zmaleją bo mam je chyba od 12 roku życia takie same. Postanowiłam spróbować bo i tak nie mam co zrobić z tymi kropelkami. Ale zmniejszyły się i to widocznie! (Po 2 tyg.) Wit. C nie tylko rozjaśnia ale i poprawia wygląd skóry, zawiera antyoksydanty i podobno ujędrnia
jak myślisz czy można je stosować na całą buźkę? rozjaśniłyby choć troszkę przebarwienia po trądziku?
black_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 19:06   #4097
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez black_sky Pokaż wiadomość
jak myślisz czy można je stosować na całą buźkę? rozjaśniłyby choć troszkę przebarwienia po trądziku?
Oczywiście. W tym wątku jak i na całej biochemii jest o tym sporo, dużo osób stosuje to jako samodzielne serum do twarzy.
Zawiera dużo gliceryny więc może zapychać, ale nie trzeba dużo dawać, tyle by się wchłonęło jak najwięcej, reszta można delikatnie zetrzeć chusteczką/wacikiem to nie zapcha. Raczej.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 19:10   #4098
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja sądzę, że osobę która miałą trądzik to na 99% by zapchało. Jest wiele preparatów, które mniej lub bardziej likwidują przebarwienia, więc nie ma sensu ryzykować.
W każdym razie ja na pewno nie spróbuję na całą twarz, ale w formie kremu pod oczy... Chyba spróbuję.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 19:21   #4099
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

To wszystko zależy od struktury porów itp itd. Kwestia indywidualna. Zresztą zawsze po nowym kosmetyku jak pojawi się pryszcz, pojedyńcze niedoskonałości nie mamy pewności z czego to się wzięło, czy z jedzenia, czy kosmetyku, stresu, pogody, dnia cyklu menstruacyjnego.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 21:40   #4100
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Jak idziesz tylko podciąć końcówki to mów, że przyszłaś na odświeżenie końcówek Dla fryzjerów to ponoć co innego niż podcięcie 1cm

Teraz będę wiedziała. Ehh szkoda, że włosy tak wolno rosną... ale jeszcze 2-3 miesiące i będzie ok.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:48   #4101
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
Teraz będę wiedziała. Ehh szkoda, że włosy tak wolno rosną... ale jeszcze 2-3 miesiące i będzie ok.
a ja sie zorientowalam ze moje zapuszczanie wlosow nie ma sensu bo:

- wlosy rosna 1cm miesiecznie
- chodze co 3-4 miesiace do fryzjera i zawsze mi te 2-3 cm zetnie

zapuszczajace.... jak czesto chodzicie do fryzjera???
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:51   #4102
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
a ja sie zorientowalam ze moje zapuszczanie wlosow nie ma sensu bo:

- wlosy rosna 1cm miesiecznie
- chodze co 3-4 miesiace do fryzjera i zawsze mi te 2-3 cm zetnie

zapuszczajace.... jak czesto chodzicie do fryzjera???


to ja nie chodzę co miesiąc, gdzies tak co 3-4 miesiace
jak zdarzy mi sie czesciej to tylko grzywke podcinam nic wiecej


ale wlosy nie rosna 1cm, nie uwierze;p to juz moje rzęsy szybciej rosna, na impreze podpalilam je sobie wiec moglam poobsrwowac, w 3 tg odrosly mi moje 1,5cm
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 00:31   #4103
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
a ja sie zorientowalam ze moje zapuszczanie wlosow nie ma sensu bo:

- wlosy rosna 1cm miesiecznie
- chodze co 3-4 miesiace do fryzjera i zawsze mi te 2-3 cm zetnie

zapuszczajace.... jak czesto chodzicie do fryzjera???
Też tak kiedyś miała, ale trafiłam na fryzjera, który rozumie, że 1 cm to 1 cm i nie więcej I właśnie on też doradził mi podcinanie końcówek co 3-4 miesiące, jeśli chcę zapuszczać. No i są rezultaty Myślę, że powinno się być bardziej stanowczym i egzekwować od fryzjerów to, o co się prosi (chociaż wiem, że to nei takie proste, bo jakoś nigdy nikogo nie ochrzaniłam za złe obcięcie, chociaż powinnam....).
Powodzenia w hodowaniu włosów
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 01:03   #4104
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dzieki tak naprawde nie wiem ile cm miesiecznie wlosy potrafia urosnac, na Wizazu wyczytalam ze 1cm... ciezko mi zmierzyc u siebie bo mam cieniowane i nie zawsze mi sie uda zlapac to samo pasmo do mierzenia

---------- Dopisano o 03:03 ---------- Poprzedni post napisano o 03:02 ----------

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
to ja nie chodzę co miesiąc, gdzies tak co 3-4 miesiace
jak zdarzy mi sie czesciej to tylko grzywke podcinam nic wiecej


ale wlosy nie rosna 1cm, nie uwierze;p to juz moje rzęsy szybciej rosna, na impreze podpalilam je sobie wiec moglam poobsrwowac, w 3 tg odrosly mi moje 1,5cm
no nie wiem czy wlosy na glowie tak samo sie zachowuja jak te na innych czesciach ciala... np wlosy na nogach na pewno rosna mi szybciej niz 1cm miesiecznie rzes sobie nie podpalam wiec nie wiem...
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 07:18   #4105
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

elianko czy Gal A+E Cię nie zapycha? bo zdaje się, że ma glicerynę w składzie?

Ja nałożyłam raz i dorobiłam się 2 nowych krotek :/ myślę, że to rybki były sprawcami.. ;/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 09:01   #4106
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
elianko czy Gal A+E Cię nie zapycha? bo zdaje się, że ma glicerynę w składzie?

Ja nałożyłam raz i dorobiłam się 2 nowych krotek :/ myślę, że to rybki były sprawcami.. ;/

Nie zapycha mnie. Rybki są dla mnie bezpieczne a pakuję na twarz całą

Ja mam taką dziwną cerę, że jak coś mnie zapycha to po trzech, czterech dniach ciągłego używania (dlatego próbki mnie oszukują, bo zawsze rewelacja ). Dlatego smaruję się rybkami co drugą, trzecią noc...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 09:11   #4107
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Nie zapycha mnie. Rybki są dla mnie bezpieczne a pakuję na twarz całą

Ja mam taką dziwną cerę, że jak coś mnie zapycha to po trzech, czterech dniach ciągłego używania (dlatego próbki mnie oszukują, bo zawsze rewelacja ). Dlatego smaruję się rybkami co drugą, trzecią noc...
Szczęsciaro !

Ja wczoraj wsmarowałam sobie rybę w dekold i szyję, bałam się na twarz ponownie nałożyć,
ale zobacze, może jeszcze kiedyś zdecyduję się na kolejne podejście.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:12   #4108
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
a ja sie zorientowalam ze moje zapuszczanie wlosow nie ma sensu bo:

- wlosy rosna 1cm miesiecznie
- chodze co 3-4 miesiace do fryzjera i zawsze mi te 2-3 cm zetnie

zapuszczajace.... jak czesto chodzicie do fryzjera???
nie chodzę bo nie ufam fryzjerom sama sobie podcinam lub proszę TŻ, robię to jakieś 3 razy w roku po 1-2 cm
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:16   #4109
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
nie chodzę bo nie ufam fryzjerom sama sobie podcinam lub proszę TŻ, robię to jakieś 3 razy w roku po 1-2 cm
mi tato podcina
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:24   #4110
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja grzywkę podcinam sama, a do fryzjera chodzę jakiś dwa- trzy razy w roku, na gruntowną renowację fryzury- nadanie linii i kształtu Czasem na farbę, ale częściej w domu farbuję sama.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.