produkty Lush - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-07, 11:48   #3691
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez magrat16
Czy to znajoma moee chciała się tym zająć? Bo czytałam je chyba. Zresztą zobaczymy w nowym roku. Ja mam nadzieję, że może jednak
Dokładnie to o znajomej moee-powiedzieli,że Polska jest dla nich nieatrakcyjnym rynkiem zbytu i na razie nie chcą wprowadzać Lush do Polski. Znajomej moee odmówili 3 razy.

Moim zdaniem przedziwne byłoby spławianie aż tyle razy kogoś, mówienie takich rzeczy, po czym wprowadzanie marki na nasz rynek
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:40   #3692
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Dokładnie to o znajomej moee-powiedzieli,że Polska jest dla nich nieatrakcyjnym rynkiem zbytu i na razie nie chcą wprowadzać Lush do Polski. Znajomej moee odmówili 3 razy.

Moim zdaniem przedziwne byłoby spławianie aż tyle razy kogoś, mówienie takich rzeczy, po czym wprowadzanie marki na nasz rynek
Istnieje jeszcze szansa, że mieli kogoś innego na oku, lecz znajomej moee nie chcieli spławić do końca. Nie wiem, może faktycznie nie wprowadzą, ale ja żyję nadzieją
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 17:31   #3693
Olggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 69
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość


też chętnie poczytam opinii o hennie

Moja przyjaciółka używała i była bardzo zadowolona, zaraz wydobędę z archiwum mailowego jej opis pełen zachwytów, ochów i achów
Olggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:28   #3694
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

lushomaniaczki, mam kolejna pake.
Znow dzis kapiel w nowych mydelkach

dziewczyny, ktore ze mna zamawialy, prosze o adresy na priv. Musze wszystko przeliczyc i popakowac, dam wam znac
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 21:03   #3695
mucchina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: produkty Lush

a propos lusha w polsce, napisałam do nich we wrześniu z pytaniem czy wiadomo coś o otwarciu lusha w polsce, oto odpowiedź:

At the moment we are accepting applications for business partners to develop Lush in Poland. Fingers crossed we will find one before too long and Lush will be coming to Poland.

Best wishes,
Richy.


moim zdaniem nic ona nie znaczy niestety...
mucchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 21:13   #3696
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: produkty Lush

Doszłam do wniosku że sama tego nie wykorzystam, szczególnie że myjątka do twarzy mają termin ważności więc jakby ktoś chciał połówkę Angels on Bare Skin Cleanser, King of Skin Body Butte, Sultana of Soap, Porridge Soap, Oatifix Fresh Mask, ewentualnie Buche de Noel to zapraszam na PW

Najbardziej zależy mi na myjątkach i maseczce


Szykują się duuuże zakupy
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 23:29   #3697
kisssek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 625
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Doszłam do wniosku że sama tego nie wykorzystam, szczególnie że myjątka do twarzy mają termin ważności więc jakby ktoś chciał połówkę Angels on Bare Skin Cleanser, King of Skin Body Butte, Sultana of Soap, Porridge Soap, Oatifix Fresh Mask, ewentualnie Buche de Noel to zapraszam na PW

Najbardziej zależy mi na myjątkach i maseczce


Szykują się duuuże zakupy
Hej byłabym zainteresowana AoBS, KoS,SoS, BdN tylko czy masz juz te rzeczy czy dopiero chcesz zamówić?
__________________
Mój wszystkowątek


kisssek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 00:12   #3698
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

mi przechodzi lushowe maniactwo AC przegralam z Elseve, szampony odstawilam na rzecz apteczki babuni... myje sie jedynie AM... moze jak dojda moje rzeczy od Olencjii to znowu sie nakrece ale na chwile totalny olew
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 01:25   #3699
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mi przechodzi lushowe maniactwo AC przegralam z Elseve, szampony odstawilam na rzecz apteczki babuni... myje sie jedynie AM... moze jak dojda moje rzeczy od Olencjii to znowu sie nakrece ale na chwile totalny olew
mam podobnie zamiast AC używałam zwykłej odżywki, zamiast kostek- zwykłego szamponu, jestem wierna mydełkom
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 08:32   #3700
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

a mnie nie przechodzi

AC też już nie kupię, ale pewnie spróbuję jakąś inną odżywkę
a szampon New uwielbiam

wczoraj wypróbowałam żel Snow Fairy
strasznie się cieszę, że wzięłam na początek próbkę, bo to jednak nie moja bajka niby fajnie pachnie, tak słodko, jak guma do żucia, ale pod prysznicem wyczuwam ten zapach jako potwornie sztuczny i plastikowy ale formuła nie wysusza, przyjemna do mycia, tylko niestety ten zapach... nie dla mnie

dzisiaj spróbuję Glogg, jak wącham w butelce to czuję Coca Colę
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 10:32   #3701
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

odnośnie tego, co napisałam powyżej, to jak widać na załączonym obrazku, niektórzy uwielbiają Snow Fairy

SnowFairy.jpg

EDIT: myślałam, że połączy mi posty
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 10:33   #3702
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
odnośnie tego, co napisałam powyżej, to jak widać na załączonym obrazku, niektórzy uwielbiają Snow Fairy

Załącznik 3587187
Strzeżonego Pan Bóg strzeże
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 11:20   #3703
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
lushomaniaczki, mam kolejna pake.
Znow dzis kapiel w nowych mydelkach

dziewczyny, ktore ze mna zamawialy, prosze o adresy na priv. Musze wszystko przeliczyc i popakowac, dam wam znac
jupi
juz idę na priv

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość

wczoraj wypróbowałam żel Snow Fairy
strasznie się cieszę, że wzięłam na początek próbkę, bo to jednak nie moja bajka niby fajnie pachnie, tak słodko, jak guma do żucia, ale pod prysznicem wyczuwam ten zapach jako potwornie sztuczny i plastikowy ale formuła nie wysusza, przyjemna do mycia, tylko niestety ten zapach... nie dla mnie

dzisiaj spróbuję Glogg, jak wącham w butelce to czuję Coca Colę
miałam tak samo jak Ty Beti z Snow Fairy, wziełam na pól z Redi i sobie stał i stał bo mnie zapach odrzucał ale użyłam raz i drugi i na poranny prysznic jest suer

za to Glogg nie moja bajka zupełnie

[QUOTE=Bethie;23633686]odnośnie tego, co napisałam powyżej, to jak widać na załączonym obrazku, niektórzy uwielbiają Snow Fairy

Załącznik 3587187

wow to juz hurt i jakie wielkie kostki mydełek
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 11:33   #3704
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
odnośnie tego, co napisałam powyżej, to jak widać na załączonym obrazku, niektórzy uwielbiają Snow Fairy
OMG... AŻ tak to nie - nie wiem kiedy bym to zużyła...
Ale ogólnie bardzo ją lubię

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
miałam tak samo jak Ty Beti z Snow Fairy, wziełam na pól z Redi i sobie stał i stał bo mnie zapach odrzucał ale użyłam raz i drugi i na poranny prysznic jest suer

za to Glogg nie moja bajka zupełnie

wow to juz hurt i jakie wielkie kostki mydełek
Faaaajna jest Snow Fairy Choć mi się wydaje, że ona ma jednak mimo wszystko bardziej delikatny zapach niż mydło Godmother... po tym drugim to mnie czasem potrafi zemdlić...
Glogg gdybym musiała wybrać między tymi dwoma żelami to chyba wzięłabym jednak Glogga
Choć póki co nie muszę i myję się nimi na zmianę.
I nadal po Lushowych żelach nie muszę nawilżać skóry niczym. Co niestety w moim przypadku jest konieczne bezwarunkowo po zelach TBS choć lubię je za zapachy..
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 12:13   #3705
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
OMG... AŻ tak to nie - nie wiem kiedy bym to zużyła...
Ale ogólnie bardzo ją lubię


Faaaajna jest Snow Fairy Choć mi się wydaje, że ona ma jednak mimo wszystko bardziej delikatny zapach niż mydło Godmother... po tym drugim to mnie czasem potrafi zemdlić...
Glogg gdybym musiała wybrać między tymi dwoma żelami to chyba wzięłabym jednak Glogga
Choć póki co nie muszę i myję się nimi na zmianę.
I nadal po Lushowych żelach nie muszę nawilżać skóry niczym. Co niestety w moim przypadku jest konieczne bezwarunkowo po zelach TBS choć lubię je za zapachy..
Kasiu no właśnie po SN ja tez nie używam balsamu rano no bo brak czasu i nie czuje suchości na ciele a po TBS truskawkowym tak, mam suchą skore od szyi w dół
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 12:39   #3706
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Ja już się obkupiłam w kosmetyki, teraz nadszedł czas, aby je zużyć i zostawić sobie swoje lubione. Na pewno więcej nie kupię Angels on bare skin - nie dlatego, że źle oczyszcza, ale dlatego, że wydaje mi się, że nie nadaje się dla mojego typu skóry (mam cerę mieszaną).
Wśród mydełek też mam kilka faworytów. Na pewno więcej nie kupię Godmother i Snowcake, nie podobają mi się zapachy. Zastanawiam się na Noubar, zapach nie za bardzo mi odpowiada, ale za to dobrze nawilża.
Z żeli mam dwie perełki: Glogg i Olive branch (piękny, męski zapach). Snow Fairy zużyję, ale zapach nie dla mnie w ogóle

Mam jeszcze pytanie odnośnie zamrażania. Mój Herbalism kończy swój żywot 14 grudnia, a zostało mi jeszcze połowę opakowania. Jak zamrażacie? Dzielicie na kilka części? Po rozmrożeniu przez jaki czas produkt nadaje się do użycia?

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
odnośnie tego, co napisałam powyżej, to jak widać na załączonym obrazku, niektórzy uwielbiają Snow Fairy

Załącznik 3587187

EDIT: myślałam, że połączy mi posty
Widziałam to zdjęcie na FB. Tutaj można łatwo zauważyć jak żele róźnią się kolorami, widać, że rzeczywiście są ręcznie robione
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 12:44   #3707
Olggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 69
Dot.: produkty Lush

Dla zainteresowanych henną opinia mojej przyjaciółki (po kilku użyciach nieco mniej entuzjastyczna):

"eneralnie to sie roztapia w goracej wodzie i rozrabia na taką papkę którą (śmierdzącą zdeka niefajnie i potem sie ten zapach niestety utrzymuje przez jakieś 2-3 mycia). nakładasz na jak najdłużej wytrzymasz (ja wytrzymalam chyba 2 godziny) i zmywasz (mycie brodzika potem to tez niezle przezycie...). efekt na moich wlosach byl taki, ze mam lekko ciemniejsze, ale za to połysk i faktura jest naprawdę mega i to się utrzymuje. generalnie dla tego efektu polecam.
podejrzewam ze jak sie weźmie tę czarną to na pewno będzie widać rezultat. poza tym to nie jest jak chamska farba w sensie nawet jak nierówno nałożysz, to i tak się dosyć ładnie "wtopi" w to i wygląda naturalnie. "

Jeszcze stwierdziła, że jeden kawałek starcza na 3-4 użycia w przypadku włosów długości do brody. Więc na długie i gęste włosy to mało ekonomiczne rozwiązanie, tak myślę.

Zapomniana notka dla Virtual o kremie do golenia Prince: tata potwierdził, krem się trudno wypłukuje z maszynki. Ale wystarczy mocny strumień wody i podobno schodzi.
Olggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 13:02   #3708
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość

Mam jeszcze pytanie odnośnie zamrażania. Mój Herbalism kończy swój żywot 14 grudnia, a zostało mi jeszcze połowę opakowania. Jak zamrażacie? Dzielicie na kilka części? Po rozmrożeniu przez jaki czas produkt nadaje się do użycia?
Mi się wydaje, że im prędzej zamrozisz tym lepiej... Ja mrożę tak żywność, zaraz po kupieniu... Zapobiegasz w ten sposób rozwojowi bakterii...
Szkoda że nie zamroziłaś go wcześniej... :/ ale mój jest już miesiąc po terminie i nadal zdatny do użytku wiec może teraz już nie zamrażaj, tylko po prostu zużyj?

hola ola - czyli to nie tylko moje spostrzeżenie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 13:07   #3709
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Chciałam powiedzieć,że kocham Dream Cream

Dziękuję
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 13:16   #3710
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że im prędzej zamrozisz tym lepiej... Ja mrożę tak żywność, zaraz po kupieniu... Zapobiegasz w ten sposób rozwojowi bakterii...
Szkoda że nie zamroziłaś go wcześniej... :/ ale mój jest już miesiąc po terminie i nadal zdatny do użytku wiec może teraz już nie zamrażaj, tylko po prostu zużyj?

hola ola - czyli to nie tylko moje spostrzeżenie

Właśnie żałuję, ale myślałam, że nawet używając co drugi dzień zdążę zużyć, a jednak się nie udało.
Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Chciałam powiedzieć,że kocham Dream Cream

Dziękuję
U mnie Dream Cream czeka na swoją kolej
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 13:39   #3711
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Widziałam to zdjęcie na FB. Tutaj można łatwo zauważyć jak żele róźnią się kolorami, widać, że rzeczywiście są ręcznie robione
też na to zwróciłam uwagę każda buteleczka inny odcień

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Chciałam powiedzieć,że kocham Dream Cream

Dziękuję
przekonałaś mnie
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:26   #3712
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

hola ola - czyli to nie tylko moje spostrzeżenie



i uwielbiam Aqua Marina
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:34   #3713
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny, Angel On Bare Skin do jakiej jest skóry?
Kupiłam z rozpędu połówkę, ale chyba mnie wysusza
Dzięki
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 16:35   #3714
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość

U mnie Dream Cream czeka na swoją kolej
Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
przekonałaś mnie
Próbować próbować Jego dobre opinie z nieba się nie wzięły


Ja się teraz czaję na Creme Angles
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 16:35   #3715
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Hej dziewczyny, w rozliczeniu Olencjiii jest informacja, że naszego Lusha dostarczono, łupiii
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 17:51   #3716
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

W końcu dostałam moją drugą część paczki Dobrze, że o zakupach świątecznych pomyślałam ciut wcześniej, bo jakbym zamówiła kilka dni później, nie wiem czy przesyłka dotarłaby na czas
W drugiej paczce było:
- mydełko Bob - co za zapach Szkoda tylko, że nie doczytałam, że ma glitter, no ale zobaczymy podczas kąpieli
- Aqua Miralibis - świetny zapach herbatników
- Karma Komba - cała paczka nim pachniała. Niestety dla siostry, więc nie będzie recenzji
dodatkowo nie wiem czy się pomylili, czy dali to jako gratis za tak długie oczekiwanie dostałam puszkę na body butter (pisałam wczesniej, że zamawiałam the soft), ale przy ponownej wysyłce oddali mi za nie pieniądze i napisali, że już nie mają na stanie i dostałam szampon Trichomania. Zamawiałam jeden dla siostry, specjalnie weszłam na konto żeby to sprawdzić, może kliknęło mi się dwa razy, ale nie, była jedna sztuka, więc mam puszkę i szampon gratis
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:15   #3717
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
W końcu dostałam moją drugą część paczki Dobrze, że o zakupach świątecznych pomyślałam ciut wcześniej, bo jakbym zamówiła kilka dni później, nie wiem czy przesyłka dotarłaby na czas
W drugiej paczce było:
- mydełko Bob - co za zapach Szkoda tylko, że nie doczytałam, że ma glitter, no ale zobaczymy podczas kąpieli
- Aqua Miralibis - świetny zapach herbatników
- Karma Komba - cała paczka nim pachniała. Niestety dla siostry, więc nie będzie recenzji
dodatkowo nie wiem czy się pomylili, czy dali to jako gratis za tak długie oczekiwanie dostałam puszkę na body butter (pisałam wczesniej, że zamawiałam the soft), ale przy ponownej wysyłce oddali mi za nie pieniądze i napisali, że już nie mają na stanie i dostałam szampon Trichomania. Zamawiałam jeden dla siostry, specjalnie weszłam na konto żeby to sprawdzić, może kliknęło mi się dwa razy, ale nie, była jedna sztuka, więc mam puszkę i szampon gratis
wow! miło z ich strony!
a kiedy wysyłali tą drugą paczkę? ile dni Ci szła?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:22   #3718
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wow! miło z ich strony!
a kiedy wysyłali tą drugą paczkę? ile dni Ci szła?
Na paragonie jest napisane 26.11. . Normalnie zamówienie składałam 09.11, połowę paczki dostałam od razu, a na drugą się nie doczekałam, napisałam im maila 25 lub 26 i jak widać zaraz wysłali
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:27   #3719
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
W końcu dostałam moją drugą część paczki Dobrze, że o zakupach świątecznych pomyślałam ciut wcześniej, bo jakbym zamówiła kilka dni później, nie wiem czy przesyłka dotarłaby na czas
W drugiej paczce było:
- mydełko Bob - co za zapach Szkoda tylko, że nie doczytałam, że ma glitter, no ale zobaczymy podczas kąpieli
- Aqua Miralibis - świetny zapach herbatników
- Karma Komba - cała paczka nim pachniała. Niestety dla siostry, więc nie będzie recenzji
dodatkowo nie wiem czy się pomylili, czy dali to jako gratis za tak długie oczekiwanie dostałam puszkę na body butter (pisałam wczesniej, że zamawiałam the soft), ale przy ponownej wysyłce oddali mi za nie pieniądze i napisali, że już nie mają na stanie i dostałam szampon Trichomania. Zamawiałam jeden dla siostry, specjalnie weszłam na konto żeby to sprawdzić, może kliknęło mi się dwa razy, ale nie, była jedna sztuka, więc mam puszkę i szampon gratis
Dobrze,że się pomylili na Twoja korzyść,a nie niekorzyść hehe
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:29   #3720
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Na paragonie jest napisane 26.11. . Normalnie zamówienie składałam 09.11, połowę paczki dostałam od razu, a na drugą się nie doczekałam, napisałam im maila 25 lub 26 i jak widać zaraz wysłali
Ale to też słali Ci kurierem?
Kiedyś z koleżanką dostałyśmy zamówienie bez kilku rzeczy. I jak już pozałatwiałyśmy wszystko, to się okazało że już nie dosłali DHLem, tylko zwykłym Royalem.
Kurka, zamówiłam tydzień temu, 2go i liczyłam że do piątku dojdzie... :/


Doleciał mój LUSH!!! jupiiii!!! ale zapachyyyyy!!!

brakuje tylko jednego Cindersa buuuu
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-12-08 o 19:51
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.