Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 09:51   #3541
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

aanneett przeczytaj kilka ostaniach stron, nie bedziemy sie powtarzać
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:00   #3542
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V



201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:39   #3543
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dostalam wlasnie zamowione w niedziele pedzle (polski dystrybutor).
Duzy do pudru i do konturowania.
Oba maja dlugie trzonki, ten do pudru wyglada jak maczuga, jest gigantyczny w porownaniu z FT czy LHK - dwa ruchy i cala twarz upudrowana
Bardzo fajnie zapowiada sie pedzel do modelowania, balam sie, ze bedzie rozmiarowo podobny do Dome Blush ale to zupelnie inna bajka - glowka jest okragla, czubek wyraznie zweza sie ku gorze, dosc zbity, by konkretnie zaakcentowac wybrane miejsca, nie rozlazi sie, wiec nie powinno byc problemu z konturowaniem, przy ty wlosie miekkie, tak jak w pozostalych pedzlach, wiec z ewentualnym roztarciem tez powinno byc OK. Oczywiscie nada sie do wiekszosci zadan ale zdecydowanie najlepiej sie sprawdzi przy konturowaniu, ewentualnie nakladaniu rozswietlacza ale jak ktos ma fanaberie to pewnie i puder i roz nim nalozy Czy sie nada do podkladu? Hmm, trudno powiedziec, uparty pewnie nalozy ale lepiej sie trzymac jego pierwotnego przeznaczenia - podklad trzeba dokladnie rozetrzec, a w tym moze przeszkadzac jego "zaostrzony\jajowaty" ksztalt, lepiej go wiec nie "rozmemlac" bez potrzeby.
Duzy pedzel do pudru nada sie wylacznie do pudrow wykanczajacych lub primerow, ewentualnie do nalozenia brazera na cala twarz, nic wiecej tym gigantem nie da sie zrobic. Do ciala jak najbardziej tez

Cos wiecej napisze za kilka tygodni. Wieczorem je wypiore i juz jutro postaram sie przetestowac. Zdjecia w weekend.
Aha, trzonki wydaja sie solidnie osadzone, przeczesalam wlosie, nic nie wypadlo ale oczywiscie cos konkretnego powiem dopiero za jakis czas po wielokrotnym uzyciu i praniu.
Dostalam tez zestaw 3 gratisowych probek pudrow wykanczajacych - nie w sloiczkach EDM ale odsypki w fiolkach (pol fiolki kazdy).

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-12-15 o 13:53
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 17:05   #3544
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Miałam nadzieję ze napiszesz coś negatywnego o tych pędzlach a tu same pochwaly i jak ja teraz mam ze sobą walczyć
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 00:36   #3545
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Nie mam doświadczenia z EDM, jedynie z Lumiere, więc proszę o pomoc i wyrozumiałość

Mam cerę mieszaną, przetłuszcza się w sferze T, ale czasem ma tendencje do przesuszenia na policzkach, żuchwie i czole.
Do zatuszowania mam pękające naczynka na nosie, zaróżowienia na policzkach, od czasu do czasu jakaś krostka się pojawi.

Z Lumiere najbardziej mi odpowiada formuła Cashmere, kolorystyka z tej firmy odpowiada mi na poziomie 3 mniej więcej: Light Medium Neutral, Medium Beige 2.3 (trochę zbyt różowy), Light Medium Warm - ten jest ciut zbyt ciepły.

Ogólnie mam wrażenie, że moja cera jest raczej neutralna, ma i różowe podtony, i żółte.
Z Lumiere ciężko mi dobrać idealny kolor, idealne krycie i idealną formułę w jednym, więc postanowiłam spróbować inną firmę. Jaki odcień byście mi doradziły? Przeglądając wątek i stronę EDM zaczęłam zastanawiać się nad formułą matte i intensive (czy one wysuszają?), w kolorach Buff (fairly light neutral, light neutral, beige neutral), Beige (fairly light, light medium) lub ostatecznie cool, choć tu obawiam się podbijania różowych tonów mojej cery, a tego nie chcę (multi-tasking neutral, fair medium).
Pomocy
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 09:31   #3546
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Zauważyłam, że nie wszystkie produkty edm mają LL. Po oglądnięciu pochwał na youtube o luminizing sunlight sprawdziłam na stronie producenta skład tego produktu i jest bez LL

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

A te duże pędzle edm też mnie kuszą
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:38   #3547
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Miałam nadzieję ze napiszesz coś negatywnego o tych pędzlach a tu same pochwaly i jak ja teraz mam ze sobą walczyć
Eee tam, pochwaly Jeszcze ich nie uzywalam, wiec pierwsza opinia jest jedynie na podstawie wnioskow organoleptycznych
Poki co, stwierdzam, ze po pierwszym praniu nic nie odpadlo Pedzle wyprane wieczorem wyschly na rano, ksztalt zachowany.
Nie wiem w sumie co zrobie z maczuga, bo pudrow wykanczajacych, primerow i brazera nie uzywam, pewnie zastosuje go do meteorytow
Jedno wiem juz teraz - nie lubie go prac, jest wielki, trzeba mu bedzie poswiecic wiecej czasu. Operowanie nim to tez bedzie zgroza, zupelnie jakby machac sobie po twarzy palka policyjna
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 15:48   #3548
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

co to sa meteoryty???
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 16:00   #3549
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Puder w kulkach.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 16:32   #3550
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

aaa heh dzieki
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 21:18   #3551
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Post Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Tak się szczęśliwie złożyło, że w tym samym czasie przyszły moje 2 paczuszki. W pierwszej od dystrybutora 7 próbek podkładów, 2 korektory, 2 róże i dodatkowo trzy róże jako próbki darmowe(pakowane w małe fiolki) za wydanie 50zł, a w drugiej z allegro pędzel Flat Top. Po pierwsze jestem mile zaskoczona ,że przesyłki przyszły po 2 dniach od zamówienia, ale jeszcze bardziej zauroczona jestem zawartością. Najbardziej kocham Flat Topa. Idealna długość rączki, miękkość i ogólny wygląd. Początkowo chciałam odrazu zamówić też Dome Blush Brush i LHK ale się wstrzymałam. Teraz po pierwszym użyciu FT zapragnęłam następnych pędzli, więc pewnie po świętach będę zamawiać. Mam też nadzieję na pojawienie się Oval Concealer i wtedy zamówię razem. Myślę też intensywnie czy nie skusić się po prostu na ten zestaw za 152 zł od dystrybutora ( ten, w którym jest LHK, Oval Concealer, Dome Blush Brush i Foundation Brush), tylko ten ostatni wymieniony byłby pewnie nieużywany. Co do próbek od dystrybutora, trochę się wkurzyłam ,że są w białych słoiczkach, tzn. zakrętka jest biała, spód oczywiście przezroczysty. Spodziewałam sie ,że będą to opakowania takie jak Bigi z napisem Face, Cheeks, itp. No ale po dotknięciu Flat Topa przeszła mi troche złość. Jutro testy kolorystyczne, dziś tylko nałożyłam na próbę malutką ilość Minta na zaróżowione płaty noska i troszeczkę pierwszego z brzegu podkładu ( był to odcień Sunkissed Fair) i jak narazie pasuje mi, ale na pierwszy rzut oka wszystkie zamówione przez mnie odcienie bedą sie ładnie stapiać.

Uff rozpisałam się.

Aha jeszcze jedno : od dzisiaj do niedzieli jest promocja na wszystkie sypkie podkłady pełnowymiarowe -20%. Ja narazie chyba nie skorzystam, bo nie zdąże pewnie do tego czasu określić, który odcień jest dla mnie najlepszy, ale specjalnie się nie będę spinać, bo na allegro można dostać w podobnej cenie i bez promocji.
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 12:57   #3552
raspberry88
Raczkowanie
 
Avatar raspberry88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

hej dziewczynki!!

No wiec w koncu dzisiaj moglam przetestowac otrzymane probki
Mam chyba niesamowite szczescie bo odrazu udalo mi sie trafic (chyba) z kolorem bo podklad ma DOKLADNIE taki sam odcien jak moja buzia wiec w ogole go nie widac. Wczoraj tez przyszedl mi flat top (cudooo) mieciutki, gesty i do tego sliczny!! Jestem baaaaaaaaaaaaardzo zadowolona!

Jakies 40 min temu pobieglam do lazienki i zabralam sie za tapetowanie Nie jest to jeszcze to, bo brakuje mi 2 pedzli: do pudru (ktory musze kupic) i do korektora; ale Oval Concealer juz został przez menie zamówiony, w pon płacę i jadę go odebrać

Powiem tak: moj make-up wykonany przez kompletna nowicjuszkę w materii, bez bronzerow i rozswietlaczy wyszedl SWIETNIE. Tzn podklad jest rewelacyjny Przynajmniej na razie ładnie wygląda. Teraz muszę zobaczyć jak wytrzyma próbę czasu, ale jestem pełna optymistycznych mysli

wieczorem zdam kompletna relację.
raspberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 12:03   #3553
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Porownanie pedzli EDM - zdjecia
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2021
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:58   #3554
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Bardzo fajne porównanie. Large jest naprawdę large. Trochę mnie zawiódł wygląd Dome Blush Brush, myślałam, że jest trochę bardziej puszysty, ale i tak go kupię w swoim czasie. Dziękujemy vril
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:14   #3555
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Large będzie też fajny do pędzlowania szyji i dekoldziku,co mi sie często zdarza bo jak napakuje na twarz bronzera(od którego jestem uzależniona) to resztę też muszę
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:58   #3556
malakasia_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Nie wiecie dlaczego nawet do USA nie mogę zamówić przesyłki? Wyskakuje m.in.: "system can't calculate a quote for your package.Postal service is not available OR grand total is above $60 for International delivery. "
Czy wysyłki tak po prostu mogą im nie działać? Bo kwota jest mniejsza niż $60.
malakasia_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 08:16   #3557
paulin88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witam
mam pytanie odnośnie podkładu formuły intensive. czy mozliwe jest aby podklad ten wysuszał skóre na policzkach i czole? po uzyciu paru probek moja skóra jest strasznie sucha a podklad jeszcze to podkreśla. Nie wiem czy wybralam zlą formułę, czy moj krem nawilżający ( humektan) jest za słaby na zime.Co radzicie?Pozdrawiam
paulin88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 09:29   #3558
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Bez wzgledu na formule przejscie na sypkie podklady mineralne moze wysuszac skore, dlatego tak wazna jest pielegnacja nawilzajaca pod spod, zwlaszcza zima. Osobiscie uwazam Humektan za ZUO, koszmarny kosmetyk, nie rozumiem zachwytow nad tym kremem, a juz na pewno nie nadaje sie na mrozy, jest za slaby. Jezeli nie chcesz rezygnowac z tego kremu, to uzywaj go chociaz na zmiane z innym, bardziej tresciwym i regenerujacym, to mit, ze kosmetyki odzywcze zapychaja pory i nie nadaja sie do kazdego typy skory, trzeba sprobowac.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:55   #3559
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cześć dziewczyny.
Znowu do Was trafiłam... kiedyś, dawno, dawno temu... naczytałam się o EDM i już prawie, prawie zamówiłam... Lecz coś mnie skłoniło do Kryolanu i tak trwałam z nim w związku... Nie narzekam ale... po pewnym czasie stosowania tych kosmetyków doszłam do wniosku, ze one nie są dla mnie. Zresztą lubię zmiany W końcu kobieta zmienną jest, podobno Poza tym chyba mi nie służą pędzle z naturalnego włosia bo po ich użyciu moja twarz się czerwieni (co prawda mam zdiagnozowany rumień) jeszcze bardziej niż zwykle... albo to tylko pretekst aby w końcu zamówić EDM Nie wnikajmy w szczegóły
Dziś cały dzień czytałam, przegladałam, podziwiałam pędzle EDM. Już wiem, że moje pierwsze zamówienie będzie na Flat Top, Oval concealer, i coś do cieni i linera w kamieniu (tu liczę na Waszą pomoc i sugestie).
Poza tym potrzebuję Waszej pomocy w wyborze odcieni. Jutro z rana zrobię sobie fotkę w świetle dziennym i wystawię do opinii publicznej.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc i zrozumienie
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 20:20   #3560
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Paulina ja polecam z pędzli syntetycznych pedzle hakuro. Można je kupić na allegro. Pixie ma też identycznego flat topa jak EDM. Przeglądnij sobie ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307533&page=69
Jeżeli chodzi o minerały to z racji dostępności, cen i jakości, także polecam inne firmy. Jeżeli lubisz konsystencję suchą, pylistą - meow, (robi niezły photoshop) są 3 formuły -różne stopnie krycia/ lucy, adorned with grace minerals, lauress - kremowe, blush - m.in formuła matująca z krzemionką
__________________
I'm on tequila diet so far I've lost 3 days.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 10:00   #3561
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witajcie
Sterylna bardzo Ci dziękuję za odpowiedź.
Poczytałam opinie wizażanek o Hakuro i Pixie. W sumie wszystko ok ale szkoda, że Hakuro jest zupełnie niedostępne na all a Pixie na tylko dwa pędzle Liczyłam na większy wybór. Mam nadzieję, ze z czasem się to zmieni bo z chęcią wypróbuję.

Tak jak wczoraj napisałam, dziś machnęłam sobie z rana fotki.
Nałożyłam jedynie krem na dzień i pstryk w świetle dziennym.
Trzy pierwsze zdjęcia są zrobione gdy słoneczka brak a na dwóch ostatnich słoneczko wyszło stąd te różnice.
Mam nadzieję, ze zrobiłam dobre, czytelne ujęcia i pomożecie mi.
Dodam od siebie, że mam cerę mieszaną: w strefie T się świecę a na policzkach mam wręcz suchą (czasem nawet sie łuszczę!). Mam zdiagnozowany rumień i bardzo często się czerwienię co mnie strasznie krępuje Zawzięcie odkładam kasę na zabieg laserowy ale coś mi idzie pod górkę bo co i rusz kasa mi się rozchodzi
Dlatego zależy mi na ukryciu tych rumieńców.
Poza tym pod oczami mam sińce co jest moją urodą. Stosowałam wiele różnych kosmetyków i reakcja zerowa. Jedynie korektor działa cuda.
Chciałabym sobie dobrać odpowiedni korektor, puder/podkład. Z różu zawsze rezygnowałam ze względu na moje własne kolorki
Z góry Wam dziękuję za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (79,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (88,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (109,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (83,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (82,7 KB, 45 załadowań)
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 12:02   #3562
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Paulina119a witam
Masz bardzo ladna cere, wiec na pewno nie bierz formuly intensive, szkoda sie kryc Moze semi-matte albo matte? Na rumien korektor zielony w malych ilosciach (ma tylko zneutralizowac, a nie zakryc) i nie rezygnuj z rozu! Jest tyle odcieni, ze na pewno cos sobie dobierzesz, zwlaszcza jak "przytlumisz" wczesniej naturalne rumience - wtedy tym bardziej roz sie przyda zeby ozywic cere Moze Daydream? Wg zdjec masz zoltawy\oliwkowy (tak widze) odcien skory, wiec szukaj w tej kategorii podkladow, 2-3 w kolejnosci, niestety nie podam ci konkretnych kolorow, bo sama uzywam najjasniejszych ale na pewno odezwa sie inne dziewczyny, ktore ci doradza Zajrzyj tez na watek Biblioteka kolorystyczna, moze tam znajdziesz swojego "klona". Chetnie bym ci tez polecila watek o makiajzach mineralnych, niestety po awarii wiele zdjec utracilismy
Pedzle przewijaja sie na all non-stop, jesli ich akurat nie ma, to na pewno niedlugo sie pojawia
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:03   #3563
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Vril bardzo Ci dziękuję za opinię
Mówisz, ze mam ładną cerę... a ja nie znoszę swoich niedoskonałości. Do tej pory zawsze je kryłam ciężkimi podkładami i dlatego teraz pomyślałam, ze aby aż tak nie obciążać cery to przejdę na minerałki. Buźka na pewno odpocznie.
Możesz masz rację, ze nie powinnam się kryć... może wezmę na próbę kilka różnych formuł i sama zobaczę która będzie najlepsza. Lecz nie ukrywam, ze cały czas liczę aby dziewczyny się wypowiedziały i mi coś zasugerowały

Oglądałam pędzle na all i na polskiej stronie EDM. Różnica cen jest kolosalna Lecz martwi mnie, ze na all nie ma wszystkich pędzli które chciałam kupić. Św. Mikołaj był dość hojny więc pomyślałam, ze prezent od niego przeznaczę na pędzle. Póki tą kasę mam bo jak znam życie to zaraz ja roztrwonię... Lecz sprzedawca, który ma ich w swojej ofercie najwięcej odpisał mi, że pozostałych mieć nie przewiduje (brakuje mi u niego Foundation Brush, Oval Concealer Brush i Angled Brow&Liner Brush) Z kolei mogłabym kupić te pędzle w zestawach ze strony EDM i byłoby taniej... Choroba mam teraz dylemat...
Tak czy inaczej czekam na opinie dziewczyn
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:09   #3564
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

a po co ci foundation? on nadaje się do płynnego podkładu, a do proszków to zbędny gadżet aczkolwiek ja kocham go do maseczek
jesli oval potrzebny ci do krycia pojedynczych niedoskonałosci to taki sam, a nawet lepszy efekt uzyskasz pędzlem shadov, ja do tego lubie też smudge a ovalovi mówię nie

no, ale kazdemu pasuje cos innego
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 17:24   #3565
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

NaKrawedzi dzięki za podpowiedź. Zaczynam przewartościowywać swoje potrzeby i zamówienie
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 17:41   #3566
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Paulino masz bardzo ładną cerę i w porównaniu z moimi sińcami Twoich nie ma.

Co do pędzli ja jako nowicjuszka kupiłam sobie Hakuro właśnie,cały zestaw,one się bardzo często pojawiają na all i równie szybko się wyprzedają Trzeba po prostu poczekać i sprawdzać.
Co do całej reszty,Ty koniecznie chcesz EDM?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:17   #3567
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Skarbiatko dziękuję za komplement
Czy koniecznie chcę EDM???
Naczytałam się samych superlatyw o tych kosmetykach dlatego wybór padł na nie... Chcę przejść na minerałki to wiem na pewno
Masz jakąś inną propozycję??
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:38   #3568
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Skarbiatko dziękuję za komplement
Czy koniecznie chcę EDM???
Naczytałam się samych superlatyw o tych kosmetykach dlatego wybór padł na nie... Chcę przejść na minerałki to wiem na pewno
Masz jakąś inną propozycję??
Mnóstwo
jak ja dołączyłam do minerałek ,całkiem niedawno, to odniosłam wrażenie że dziewczyny trochę się wycofują z EDM z różnych względów,trochę przez to że przestali wysyłać po Polski,a polski dystrybutor ma wysokie ceny a trochę dlatego że dzięki/przez to że EDM już nie wysyła do nas, dziewczyny rozejrzały się szerzej po innych markach i okazało się że są kosmetyki mineralne lepsze niż EDM albo równie dobre a tańsze bądź łatwiej dostępne.
To takie odczucie moje jest,podkreślam-nie mądrzę się ani nic Ale widzę ile się dzieje w innych wątkach a ile w wtku EDM,poza tym łażę po blogach minerałek ,obejrzałam wątek o Hitach Mineralnych ,no i z tych źródeł wszystkich taki sobie wniosek wyciągnęłam

U mnie zaczęło się tak że dostałam trochę próbek od jednej z dziewczyn,potem wzięłam udział we wspólnych zakupach z kilku sklepów minerałowych,kupiłam próbki ,potestowałam i znalazłam już dużo takich które mi odpowiadają ( A urzęduję to chyba ze 2 miesiące dopiero )

Poczytaj wątki o Lumiere,Meow,Lucy Minerals, LaurEss, Blusche -to są sklepy w których wspólne zakupy są najczęściej ,ceny przystępne i świetne produkty

Zajrzyj na ich strony,pooglądaj,ile cudów
ze 3 noce buszowałam zamiast spać


edit: o naszym polskim Pixie zapomniałam
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2011-01-03 o 18:41
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:40   #3569
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Paulina119a tez nie polecam Foundation Brush, mialam i opylilam. Rzeczywiscie do mineralow sypkich sie nei nadaje, wylacznie do "mokrych" ale nim latwo przesadzic i zrobic sobie tapeciarskie paski. Oczywiscie sa i zwolennicy takiego pedzla do mineralow ale jest tyle innych do wyboru, ze ten akurat plasuje sie gdzies w tyle.

Skarbiatko ma racje, nastapil odwrot od EDM, z roznych przyczyn, m.in. dlatego, ze rozwinela sie nasza wiedza (i wymagania) w zakresie mineralow, przeprowadzilismy rozeznanie wsrod wiekszej ilosci marek i typy sie zmienily. Kiedys EDM krolowalo na forum, teraz jest jakby w uspieniu, ilosc watkow o EDM swiadczy juz tylko o jego dawnej swietnosci ale niestety nie jest wyznacznikiem ich obecnej popularnosci. I mowi to osoba, ktora uzywa glownie EDM

Paulina119a skoro nie jestes bladziochem w typie przechodzonej nieboszczki to smialo mozesz sie rzucic w wir wiekszosci marek sprawdzonych na forum, ktore maja w ofercie kolory pasujace do twojej karnacji Korzystaj i naprawde nie kryj takiej ladnej cery i nie stulaj glupot o niedoskonalosciach - ja tu codziennie walcze zeby lustro nie peklo po spojrzeniu wen, a ty sie krygujesz zupelnie bez powodu
Ze swojej strony nie polece ci podkladow Sassy, bo przypominaja wykonczeniem formule original glo z EDM, a o blysk ci raczej nie chodzi sadzac po opisie cery.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 16:17   #3570
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Czy wiecie może jaki odcień lumiere odpowiada edm golden fair?
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.