Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 09:37   #1021
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez legionistka17 Pokaż wiadomość

Pamiętajcie, że pasta cukrowa jest przeznaczona do słabego owłosienia. każda kosmetyczka wam to powie. Jeżeli ktoś ma mocne owłosienie wtedy wosk i nic nie będzie wrastało. Minus jedyny - włosek musi mieć 1 cm.
Mi tam po wosku też wrastało (oczywiście nie aż tak jak po depilatorze). Włoski są słabsze i nie mają siły przebicia przez skórę.
__________________
Hey you don't take me seriously please cause I don't take life seriously.

odstawiam detergenty
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:55   #1022
kasa8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 89
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja depilator b.rzadko np teraz na pielgrzymke ide wiec sie potraktuje nim żeby mieć spokój;-).a le prawda jest taka ze od depilatoraw zaczeły sie problemy wiekszosci z nas/was.do tej pory na nogach mam czarne kropki mimo że przed chwila sie maszynka wydepilowalam
kasa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 19:01   #1023
Madzia14102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 118
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ja dziś byłam u dermatologa i babka przepisała mi taki płyn (jutro idę do apteki odebrać) na zamówienie, taki a'la spirytus, który mam gazikiem wcierać 4 razy dziennie, a na noc krem Dermovate (jest na recepte). Jestem ciekawa, czy coś pomoże. A jeśli nie, to na jesień mam mieć przepisane tabletki (antybiotyk). Mogłabym od razu tą metodą spróbować, ale nie mogłabym wychodzić na słońce, powstałyby mi na twarzy ciemne plamki. Tak więc zacznę od jesieni (oczywiście, jeśli wcześniejsza metoda nie podziała). Trzymajcie mocno kciuki
__________________
Aparat typu Hyrax od 05.02.2010
Aparat stały metalowy z ligaturami na górną szczękę od 14.04.2010
Na dolną szczękę od 28.07.2010

Madzia14102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 20:27   #1024
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Mi peelingi ani syreny nie pomagają Kupiłam sobie na allegro Foliosan i stosuję od tygodnia 2 razy dziennie i jedyne co to schodzi mi skóra a włoski jak wrastały tak wrastają Czekam na dalsze efekty... może się doczekam?
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 17:59   #1025
charmed
Przyczajenie
 
Avatar charmed
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Telocapil widac na mnie nie dziala....wlosow ile bylo tyle jest....natomiast mam rewelacje na podrazniona skore w okolicach bikini! Probowalam wczesniej Alantan krem, ale nie pomogl.. teraz dorwalam ALANTAN PLUS - masc! ....zero krostek zero podraznienia!!! skora gladka i mieciutka!
__________________
I'm a Girl , I have Curls and I Love them - I'm just a CURLY GIRL !!!

charmed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 23:15   #1026
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Hey dziewczyny przeczytalam pierwsze 15 stron i juz oczy mnie bolal, spisalam sobei co mam kupic jak zrobic folisan domowy itd...mam pytanie bo mi wrastaja wloski i robia sie krosty, strupki, ropniaki itd w okolicach bikini (depiluje nieszczesnym depilatorem) wiec mam pcozekac az wlosy odrosna i wsyztsko sie zagoji i nie wyciskac nic ani nei przebijac wrastajacych wloswo i dopiero peelingowac i stosowac jakies te folisany , alantany itd itd? czy juz teraz ?
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 20:00   #1027
lumtecua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny przeczytalam pierwsze 15 stron i juz oczy mnie bolal, spisalam sobei co mam kupic jak zrobic folisan domowy itd...mam pytanie bo mi wrastaja wloski i robia sie krosty, strupki, ropniaki itd w okolicach bikini (depiluje nieszczesnym depilatorem) wiec mam pcozekac az wlosy odrosna i wsyztsko sie zagoji i nie wyciskac nic ani nei przebijac wrastajacych wloswo i dopiero peelingowac i stosowac jakies te folisany , alantany itd itd? czy juz teraz ?
po pierwwsze musisz zmienic zposob depilacji bo depilator jest chyba najgorszym z najgorszych możliwości
a na zmiany skorne to od razu stosuj jakis preparat żeby cis ei tam szybciej zagoiło- jak masz krostki to dobry jest sudocrem
lumtecua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 22:27   #1028
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

No tak ale ja raczej z depilatora na bikini nie moge zrezygnowac bo na wosk jestm uczulona, kremy rozne to mi odrasta po jednym dniu , od golarki mam pelno strupkow itd...
Heh
Czyli depilator na marne kupiony?
Mi juz wczesniej wrastaly wloski ;/ zanim zaczelam uzywac
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 00:53   #1029
Vito_PL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Hej, tak przeglądam to forum od czasu do czasu i generalnie zawsze znajduję odpowiedzi na moje pytania.
Ale dziś nie znalazłem, więc pora się zarejestrować

Otóż sam mam problem z wrastającymi włosami, szkopuł w tym, że problem wystąpił na twarzy, i to nie z jednym, ale z grupką włosów na krawędzi żuchwy/polika. całość wygląda średnio bo mam czerwono kolorowy placek 1x1,5cm gdzie nie rosnie mi zarost tzn, pewnie rośnie pod skórą bo mam to miejsce spuchnięte, i boli po lekkim nacisku.

Całość nastąpiła po zmianie maszynki elektrycznej na nowszą

Macie może jakieś pomysły jak się pozbyć tych włosów z pod skóry, tej opuchlizny, czyli generalnie jak zrobić zeby wygladac normalnie i miec regularny zarost. bez pustych placków...
Vito_PL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 06:07   #1030
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

vito mozenie bede zbyt odkrywcza ale na Twoim miejscu poszlabym do dermatologa bo to co opisujesz to zapalenie mieszkow wlosowych -na twarzy zwana figlowka. raczej bym nie eksperymentowala to wybrala sie po konkretne leki-raczej antybiotyki w koncu z twarza zartow nie ma... na pewno ich nie ruszaj-nie wyciskaj, nie drap, nie rob peelingow i najlepiej omijaj maszynka zeby bardziej nie zainfekowac
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:51   #1031
antoszka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 5
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

hej dziewczyny
znam ten bol tez mam wrastajace wloski po uzyciu depilatora, a wosk powoduje u mnie uczulenia ...
antoszka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 19:13   #1032
ciutblizej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 39
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

najgorzej jest z włoskami wrastającymi w okolicach bikini :/ wiadomo, że tam igłami grzebała nie będę
naprawdę uważacie że peeling "tam" to dobry pomsył?
__________________
ciutblizej.fbl.pl
160 cm zepsucia

Edytowane przez ciutblizej
Czas edycji: 2010-11-04 o 19:18
ciutblizej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 20:25   #1033
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ja tam peelinguje...a takze wlasnie dzis igla dzialalm.... no coz uklucie po igle sie zagoji a wlosek jak bd taki brzydki czarny pod skora to fuj...
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 18:38   #1034
Myszka 78
Przyczajenie
 
Avatar Myszka 78
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja jak wszsytkie na tym watku mam problem ze wrastajacymi włoskami po depilacji... głównie dotyczy to wewn strony ud, a takze ostatnio kilka szt. pojawiło sie na piszczeli... ropne krosty i włoski nieraz dł kilku cm
do tej pory jak większość "dusiłam" zmorę stosowałam pilingi i szorstka rękawice...
przygotowując sie do zabiegu epilacji znalazłam wątek o wrastajacych włoskach i szok przeżyłam czytajac, ze można sobie z tym poradzić

otóż z Waszych podpowiedzi zakupiłam Acnosan + Oxedermil 30 % (kiedyś Oxeril 30) i pastę cynkowa... smaruję zainfekowane okolice od 3, moze 4 dni 2-3 razy dziennie i efekty już sa... ropne mieszki zasuszyły sie i na gaziku ścieram włoski siedzące, a w sumie wychodzące na zewnątrz... skóra w tej okolicy zrobiła się bardzo delikatna i nawilżona. po pozbyciu sie ropniaków mam zamiar używać przez jakiś czas Cepam...

Serdecznie dziękuje za podpowiedzi... patrze z nadzieją na pozbycie sie problemu...

dla osoby, której dermatolog zapisał Dermovate.... to najsilniejszy dostępny steryd... po dłuzszym stosowaniu lub "przesadzaniu" z dawkowaniem mogą pojawiać sie ścieczenia skóry (taka pergaminowa skóra)
Myszka 78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 06:22   #1035
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

da sie z tym uporac ale sporo czasu i cierpliwosci to kosztuje u mnie jest juz bardzo dobrze -na jednej nodze dokladnie na piszczelu mam 2 widoczne plamki a na drugiej z bokulydki mam 3 wieksze i z tymi probuje sie uporac nic nie wrasta nic nie ropieje, teraz smaruje tylko kremkiem dla dzieci z babydream (tani odpowiednik sudokremu) a w najblizszym czasie kupie cepan zeby je rozjasnic
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 21:13   #1036
tasiemiec
Raczkowanie
 
Avatar tasiemiec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 353
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Dziewczyny, wyleczyłam blizny i mam już ładną skórę na nogach, chociaż zajęło mi to półtora roku.

Polecam częste pilingi kawowe na nogi, używam też dla zmiękczenia skóry Cerkodermu 30 - bardzo dobry krem z mocznikiem, po użyciu skóra tak nie swędzi, gdy rosną włoski- zmiękcza skórę mocznikiem i mogą się one po prostu łatwiej przebić.

Poza tym staram się nie golić nóg maszynką, bo to podrażnia.Stosuję tylko krem do depilacji, bo jest chba najmniej podrażniając.Depilatora w ogóle nie używam.
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
tasiemiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 14:39   #1037
kasik89
Przyczajenie
 
Avatar kasik89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

hej dziewczynki! (i chłopcy bo widzę, że nie tylko my mamy problem z wrastającymi włoskami) Ja nigdy nie miałam problemu z jakimiś pryszczkami na nogach itp itd. Niestety to sie zmienilo gdy zakupiłam sobie depilator Po jakimś czasie używania (może z miesiąc) zuważyłam że na moich nogach pojawiły sie tu i ówdzie drobne krostki..nie były zbytnio widoczne ale pod światło widok był nieciekawy bo gładziutka zawsze skóra usiana była krosteczkami. Okazało się że w tych miejscach były ukryte pod skórą włoski które rosły a krostki stawały sie wtedy wypuklejsze i bardziej widoczne... Grzebałam przy nich i wydobywałam je;/ neistety po takich interwencjach zostawały mi ślady - brązowe plamki;/ MASAKRA!!

Problem zakończył się, gdy przestałam używać depilatora. Włoski przestały z czasem wrastać, a blizny zniknęły. Niestety doprowadzenie skóry do ładu zajeło mi ponad rok;/ Często robiłam peelingi, myłam nogi szorstką gąbką i intensywnie nawilżałam skórę. Brazowe przebarwienia zeszły, ale napewno duży wpływ na to miał fakt, że moja skóra jest jeszcze młoda i poradziła sobie z regeneracją w tych miejscach..

Nie stosujcie depilatorów... tyle moge wam poradzić;/
kasik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:36   #1038
Myszka 78
Przyczajenie
 
Avatar Myszka 78
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

witam kolejny raz ..po kilku miesiacach kuracji
co do skuteczności nie jestem w stanie powiedziec, bo musiałabym sie nie depilować... po ostatnim goleniu maszynką (ogromnie mnie swędziała skóra- mimo stosowania Alantanu) wybrałam sie do dermatologa... i usłyszałam, ze taka juz moja natura... Pani dr poleciła mi laserową depilacje (pewnie sie zdecyduję jak tylko zejdzie mi opalenizna) lub depilację kremami (niestety nie wszystkie moje włoski się poddaja - choć skóra nie swędzi )
Jedyny plus to taki, ze mam mniej (nie zero, i ciagle wychodzą nowe ) czerwonych krost, a wiecej czarnych punkcików... tylko, ze one same nie wychodzą
Myszka 78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 10:05   #1039
channel87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

pomozcie a co zrobic z tymi wloskami ktore rosna pod skora jest jakas masc ktora pomoze im wyjsc??od miesiaca keranorm uzywam jest poprawa ale bardzo mala a moje bikini jest w oplakanym stanie wszedzie widac czarne wloski pod skora
channel87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 21:08   #1040
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Witam wszystkich,

zauważyłam, że mi wrósł włos w okolicy bikini tylko, że w miejscu dość ciężko dostępnym dla mnie samej. Udało mi się usunąć igłą, ale mam wrażenie, że jest tam jeszcze jeden, dłuższy, dlatego też wyciągnięcie go jest bardzo ciężkie. Boję się tam "majstrować" igłą, że mi się jakieś zakażenie zrobi, ale zostawić włosa też przecież nie mogę. Co mam robić? Help...
__________________
Bądź tym kim jesteś, a nie tym, co z Ciebie uczyniono...
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:19   #1041
malgonia697
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

boze swiety gdybym zeczeła to forum czytac jakies 2 lata temu to martwiłabym sie teraz tym jaki kolr sukienki kupic a nie tym, ze juz wogle moge tego typu rzeczy nie załozyc((
witam was wszystkich, dołaczam sie rowniez ja do waszego "klubu"
zaczeło sie od pojedynczej duzej krosty, ktora moja mam określiła skutkiem nie ubierania sie ciepło, czyli taka krosta robna od przeziebienia, było to jakis rok temu, zeczełam oczywiście dusic to no i było tylko gorzej
mam spore owłosienie (genetyka niestety ), golenie oczywiscie meczaca sprawa, wyrywałam penseta włosy na nogach nawet, co moja mama uwaza za gł powod mojej aktualnej sytuacji, no i w koncu zakupiłam depilator ktory miał okazac sie moim wybawca, po niecałym roku doprowadział mnie to takiego stanu: wrastanie, krosti, jedne czerwone jedne sine reagujace na zmiany temp, zgrubienia etc.
od ok poł roku lecze sie u dematologa ale efekty sa znikome or zadne, stosuje medronidazol krem , davercin zel i pilarix krem.Pilarix dobrze nawilrza ale zniewalajacych efektow niema. Co prawda zmniejszyły mi sie tany zapelne, pewnie po tym davercinie, nie mam juz takich duzych robnych krost, ale takie drobniejsze to i owczem. Problem ma na dolnej cz łydek, gł zewn str
Nie wiem czy mam ryzykowac z peelingiem bo duzo mam tych wrostów, wczesniej je wyduszałam bo myslałam z etak trzeba ze wyjda i po sprawie potem tylko srtupki sie podleczy i git, ale chyba tylko pogorszyłam moj stan. Teraz nie dusze, no prawie, czasem jka mnie cos najdzie to pojedynczy. Ale niektóre nawet nie chca wychodzic, igła tez nic nie daje tyko krew leci a włosa nie moge wydobyc. Mam teki ciepne plamki, siwe, sine, pod ktorymi ewidentnie jest włos. Nie wiem co mam robic. Przeczyatałam całe forum , calutenkie. wszytko sobie spisałam. W tym tyg znow ide do dermatologa i pogadam z nia o wszytkich sposobach az bedzie miła mnie dosc.
Kolezanki, ktore zaczeły pisac to forum: dajcie znac czy cos wam pomogło, czy sie wyleczyłyascie
pozdrawiam, 3m sie))
malgonia697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:07   #1042
talamaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Witam
już dłuższy czas nie zaglądałam do tego wątku ale widzę, że problem niestety dalej wielu z was dotyczy. Mi się udało zwalczyć to dziadostwo w prawie 80% ale oczywiście po dłuższym czasie i chciałam Wam udzielić wsparcia moralnego w walce, bo można jakoś sobie z tym poradzić. Trzeba być tylko konsekwentnym i wytrwałam i nie spodziewać się cudu po 2 tygodniach. Dla mnie teraz największym problemem są blizny ale mam nadzieję że i to się kiedyś uda pokonać.
talamaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 18:14   #1043
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

bierzesz pincetę i wyrywasz
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 22:16   #1044
Lightdivining
Przyczajenie
 
Avatar Lightdivining
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Słuchajcie, wiem że to trochę głupio brzmi, ale czy któraś z Was mogłaby pokazać nogi? Zastanawiam się, które z Waszych rad najlepiej się do mnie odnoszą. Obserwowałam ten wątek przed pójściem na długo do szpitala, wtedy po goleniu miałam krostki, ropniaki i cały ten koszmar. W szpitalu długo nie goliłam nóg i skóra wygląda tak, jakby miejsca z których wyrastają włosy były zaczerwienione, ale to nie krosty. Nie widać też ciemnych punktów pod skórą. Macie tak jak ja, samo zaczerwienienie czy pełen komplet z czarnymi punktami i ropniakami? Dodam, że w szpitalu była beznadziejna woda, przez co mam bardzo suchą skórę na nogach i łokciach. Nie wiem co mam robić: ogolić i czekać na wyłażące na nogach potwory, nawilżać to bez golenia i modlić się o cud? Zbliżają się ciepłe dni, a ja łażę w spodniach
Lightdivining jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 07:28   #1045
dwjk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Witam. forum rzeczywiście świetne, bardzo pomocne i przydatne. Piszę, bo oczywiście Wasz problem jest i moim problemem od jakiś paru lat. Po goleniu, depilacji nogi swędzą niemiłosiernie a potem pozostają blizny. W tej chwili moje nogi wyglądają jakbym przedzierała się przez tundrę i tajgę Czerwone punkciki, wrastające włsoki + blizny po dawnych i niby zagojonych już "akcjach". Pani dermatolog oczywiście powiedziała, że
- tak niektórzy mają
- mam robić bardzo mocne gruboziarniste peelingi (może znacie jakieś dobre polecenia lub domowej roboty?)
- dała jakiś antybiotyk na punktowe zaczerwienienia (niewykupiony) i poleciał kupić Balneum Krem (dla dzieci na podrażnienia skóry - za grosze i jest lepszy niż Alantan)
- kazała laserowo na jesień się wydepilować, ale... gwarancji nie daje
Powiem tak! jeśli takie fora czytają może jacyś farmaceuci... niech zrobią jakiś specyfik, który pomoże bo to jest NIESAMOWITY problem <bolący, krępujący, wkurzający i mający spory wpływ na codzienne życie - zwłaszcza w pory letnie >
poszperam na forum cos o tych peelingach
dwjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 12:25   #1046
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez dwjk Pokaż wiadomość
Witam. forum rzeczywiście świetne, bardzo pomocne i przydatne. Piszę, bo oczywiście Wasz problem jest i moim problemem od jakiś paru lat. Po goleniu, depilacji nogi swędzą niemiłosiernie a potem pozostają blizny. W tej chwili moje nogi wyglądają jakbym przedzierała się przez tundrę i tajgę Czerwone punkciki, wrastające włsoki + blizny po dawnych i niby zagojonych już "akcjach". Pani dermatolog oczywiście powiedziała, że
- tak niektórzy mają
- mam robić bardzo mocne gruboziarniste peelingi (może znacie jakieś dobre polecenia lub domowej roboty?)
- dała jakiś antybiotyk na punktowe zaczerwienienia (niewykupiony) i poleciał kupić Balneum Krem (dla dzieci na podrażnienia skóry - za grosze i jest lepszy niż Alantan)
- kazała laserowo na jesień się wydepilować, ale... gwarancji nie daje
Powiem tak! jeśli takie fora czytają może jacyś farmaceuci... niech zrobią jakiś specyfik, który pomoże bo to jest NIESAMOWITY problem <bolący, krępujący, wkurzający i mający spory wpływ na codzienne życie - zwłaszcza w pory letnie >
poszperam na forum cos o tych peelingach
Szczerze polecam depilację laserową. Tylko tam gdzie ją robiłam ( 2 razy łydki i 1 raz bikini) nie mam żadnych podrażnień. Niestety na uda jeszcze nie mam pieniędzy i tam niestety dalej mam problemy
Teraz walczę z bliznami i przebarwieniami po wrastających włosach.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 22:47   #1047
non_sens
Raczkowanie
 
Avatar non_sens
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez malgonia697 Pokaż wiadomość
boze swiety gdybym zeczeła to forum czytac jakies 2 lata temu to martwiłabym sie teraz tym jaki kolr sukienki kupic a nie tym, ze juz wogle moge tego typu rzeczy nie załozyc((
witam was wszystkich, dołaczam sie rowniez ja do waszego "klubu"
zaczeło sie od pojedynczej duzej krosty, ktora moja mam określiła skutkiem nie ubierania sie ciepło, czyli taka krosta robna od przeziebienia, było to jakis rok temu, zeczełam oczywiście dusic to no i było tylko gorzej
mam spore owłosienie (genetyka niestety ), golenie oczywiscie meczaca sprawa, wyrywałam penseta włosy na nogach nawet, co moja mama uwaza za gł powod mojej aktualnej sytuacji, no i w koncu zakupiłam depilator ktory miał okazac sie moim wybawca, po niecałym roku doprowadział mnie to takiego stanu: wrastanie, krosti, jedne czerwone jedne sine reagujace na zmiany temp, zgrubienia etc.
od ok poł roku lecze sie u dematologa ale efekty sa znikome or zadne, stosuje medronidazol krem , davercin zel i pilarix krem.Pilarix dobrze nawilrza ale zniewalajacych efektow niema. Co prawda zmniejszyły mi sie tany zapelne, pewnie po tym davercinie, nie mam juz takich duzych robnych krost, ale takie drobniejsze to i owczem. Problem ma na dolnej cz łydek, gł zewn str
Nie wiem czy mam ryzykowac z peelingiem bo duzo mam tych wrostów, wczesniej je wyduszałam bo myslałam z etak trzeba ze wyjda i po sprawie potem tylko srtupki sie podleczy i git, ale chyba tylko pogorszyłam moj stan. Teraz nie dusze, no prawie, czasem jka mnie cos najdzie to pojedynczy. Ale niektóre nawet nie chca wychodzic, igła tez nic nie daje tyko krew leci a włosa nie moge wydobyc. Mam teki ciepne plamki, siwe, sine, pod ktorymi ewidentnie jest włos. Nie wiem co mam robic. Przeczyatałam całe forum , calutenkie. wszytko sobie spisałam. W tym tyg znow ide do dermatologa i pogadam z nia o wszytkich sposobach az bedzie miła mnie dosc.
Kolezanki, ktore zaczeły pisac to forum: dajcie znac czy cos wam pomogło, czy sie wyleczyłyascie
pozdrawiam, 3m sie))
cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości- ja się z tym męczyłam kilka lat, różnie to bywało ale na początku chyba najgorzej... tym bardziej że też zaczęłam przed latem, i nie mogłam depilować łydek ani wystawiać ich na słońce... w lato..tak :P
wg mnie- musisz się przemęczyć... i pod zadnym pozorem-jeśli nadal masz stany zapalne- nie używaj peelingu... bo tylko to pogorszysz, nie wyciskaj, nie dłub pensetą.. po prostu samo sie musi przebic- ja najpierw mialam odkazana skore nastepnie zluszczana a potem musialam ja nawilzac...
zatem powtorze- cierpliwości chociaz wiem ze u mnie z tym było cięzko ale jak zaczelam widziec efekty to juz potem z gorki
non_sens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 13:07   #1048
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Witam
wiecie co przerazilam sie.! chcialam zakupic depilator ( kiedys go uzywalam) i bya masakra(wrastajace wloski, robiace sie stany zapalne) wiec przestalam uzywac. wzielam sie z lenistwa za maszynke jednorazowa lub plastry do depilacji.!
chcialam teraz ponownie zalupic depilator z tego wzgledu zeby co pare dni tych nog nie golic! tylko miec spokoj na dluzszy czas ALe widze po tych roznych opiniach z depilatorami ze. jednak zostane przy tych moich plastrach chyba. do tego zaczne czesciej niz teraz robic peeling! i smarowac balsamim przeciw wrastaniu!
moze sie skusze z a taka cene jak do 10 zl . na te mscie ktore podajecie tutaj. na te stan zapalne.
kiedys myslalam o tym zeby wybrac sie do demrmatologa. ale jak ktoras z was napisala. ze kobieta nie dawala gwarancji ze to co mowi pomoze wrastajacym wloskom to szkoga czasu i isc pytac co mozna zrobic.. /
jak na razie duzego problemu nie mam ale w razie czego zaczne tu spowrotem zagladac czesciej co by moc bez problemowo na plaz e wyjsc : ) : )
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 07:52   #1049
Kasia514
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cześć.. Ja podobnie jak wiele z kobiet używam depilatora no i jak wiele kobiet miałam problem z wrastającymi włosami zwłaszcza w okolicach bikini... o zgorozo wrastały włosy na potęgę i ni cholere nie dało się ich skutecznie usunąć.. Próbowałam wielu rzeczy opisanych w tym wątku, folisan, veet, pilarix i wiele wiele innych cudów nic nie pomagało wręcz po kremie veet zostały mi mega ciemne plamy, które potem musialam jakoś rozjaśnić... przez zupełny przypadek odkryłam coś takiego jak skin doctors ingrow go, kosztuje nie mało ale jak już tyle wydałam to co mi szkodzi spróbować no więc zamówiłam... używam dokładnie od 26 maja i przez te kilka dni widze znaczną poprawę ciemne kropki prawie pozikały, guzki też sie znacznie zmieniejszyły... Sama nie wierzyłam że to "cudo" mi pomoże jak na razie jestem pozytywnie nastawiona.
Kasia514 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 18:44   #1050
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Tez mam ten problem. Nogi czerwone,powrastane włoski, czarne punkciki a ja co wieczór wyciskam. Wiele z Was mówi, że to od depilatora ale ja mam tak po wszystkim.
Macie na to jakieś domowe sposoby? Nie mieszkam w Polsce, więc maści przez Was wymienionych nie mogę kupic.
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.