Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 19:43   #2011
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
świetne podejście. Dlatego właśnie Cię wyrzucili, bo na studiach trzeba się uczyć, po to one są.
Ja na swoich studiach nie siedzę w książkach cały czas i nie uczę się dniami, nocami, a dobrze mi idzie. Bo to też zależy od kierunku dużo. Potrafiłam iść na egzamin uprzednio przeglądając notatki w godzinę w dniu egzaminu i dostałam piątkę - a egzamin był podobno trudny w cholerę, jak inni mówili. Ale ja się dobrze czułam w tym temacie, to były moje ulubione zajęcia i po prostu poszłam z tą wiedzą, jaką miałam. Z innych też po 2 godzinach nauki dzień przed egzaminem czy kołem trafiała się dobra ocena. Ale u mnie nie trzeba kuć, trzeba rozumieć i to lubić, wtedy nauka wchodzi jak woda, ja z przyjemnością coś czytam na zajęcia (np. książki z wypraw Barleya ) czy przeglądam notatki przed egzaminem. Nie pamiętam co studiował Wachlarz, ale może to też nie był wymagający ślęczenia w książkach i kucia kierunek, dlatego tak pisze?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:52   #2012
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Myślę, że Sekretny Wachlarz ma po prostu gorszy dzień. Ja też dzisiaj cały dzień miałam pod górkę. Tak czasami bywa.

Marzenia się spełniają. Patrząc na mojego męża, synka, stos książek do nauczania wiem, że to prawda. Czasami droga jest trudna i wyboista, ale warto marzyć i wierzyć, że będzie dobrze.

Czasami bywa, że spełniając własne marzenie zmieniamy choć trochę ogrom nieszczęść. Moim małym sukcesem było "nawrócenie" pewnego chłopca, który uwierzył, że nie jest skazany na środowisko w jakim przebywał. Zaczął się uczyć, zdał maturę, teraz studiuje na politechnice. Gdyby moje marzenie o byciu nauczycielem nie spełniło się, nie wiem co byłoby z tym Łobuzem A tak już jest przynajmnie dwóch zadowolonych ludzi

Zuzka walcz o swoje marzenia, bo moze dzięki nim choć troszkę zmienisz ten świat Wachlarzyku Tobie życzę wielu marzeń i oczywiście ich spełnienia
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-05-13 o 19:55
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:07   #2013
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
to aż matura, dla niektórych przepustka do lepszego życia. owszem zdać maturę to banał, ale zdać ją dobrze to już inna sprawa. Więc rozumiem Cię Zuzia, że walczysz. Rób tak dalej a będziemy miały zaprzyjaźnionego lekarza oczywiście trzymam kciuki za biologię i chemię
zgadzam się jak najbardziej.
ja też z maturą miałam taką sytuację. musialam zdać idealnie, by się dostać na wymarzone studia, inaczej byłabym nieszczęśliwa.
rozumiem więc zuzię.
walcz kochana o swoje marzenia, bo warto

zuzia, kciuki trzymam

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja na swoich studiach nie siedzę w książkach cały czas i nie uczę się dniami, nocami, a dobrze mi idzie. Bo to też zależy od kierunku dużo. Potrafiłam iść na egzamin uprzednio przeglądając notatki w godzinę w dniu egzaminu i dostałam piątkę - a egzamin był podobno trudny w cholerę, jak inni mówili. Ale ja się dobrze czułam w tym temacie, to były moje ulubione zajęcia i po prostu poszłam z tą wiedzą, jaką miałam. Z innych też po 2 godzinach nauki dzień przed egzaminem czy kołem trafiała się dobra ocena. Ale u mnie nie trzeba kuć, trzeba rozumieć i to lubić, wtedy nauka wchodzi jak woda, ja z przyjemnością coś czytam na zajęcia (np. książki z wypraw Barleya ) czy przeglądam notatki przed egzaminem. Nie pamiętam co studiował Wachlarz, ale może to też nie był wymagający ślęczenia w książkach i kucia kierunek, dlatego tak pisze?
niektóre kierunki są takie, że trzeba kuć, ale to się często zwraca w przyszłości.
moja przyjaciółka jest po prawie i w sumie przez całe studia życie nie miała, ale za to teraz pracując narabia wszystko, bo może i ją na to stać i jest super szczęśliwa
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:19   #2014
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie z Tobą. Zycie w baaaaaaaardzo wielkiej części jest takie, jak je sobie ułozysz. Masz ogromny wpływ na to jak ono wygląda.
Do drugiego zdania sie nie odniosę, bo moja odpowiedź zasługiwałaby z cała pewnością na bana.
Anula, tak ci się wydaje. Zauważ ile razy ludzie mówią: nie myśl o tym, co było, bo nie masz już na to wpływu. Tylko że to co dzisiaj jest przeszłością jeszcze wczoraj było przyszłością. Nie wiem, co będzie za godzinę, za godzinę mogę umrzeć na zawał. Nie jestem w stanie przewidzieć przyszłości, więc w moich oczach nie mam na nią wpływu. Ale to moje myślenie może zbyt prostolinijne. A o tym nie uczeniu się to pisałam o maturze, ale faktycznie sformułowałam zdanie tak, że mogłaś odebrać, że chodziło o studia.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z całą wypowiedzią Rozumiem, że ludzie mają naprawdę wielkie problemy - są bezdomni, nie mają pieniędzy na chleb, ich dzieci są nieuleczalnie chore, mają raka i inne. Ale każdy mierzy problemy swoją miarą, przez pryzmat swojego życia i problemów, jakie go już spotkały.
No własnie, więc dla mnie nie dostanie się na studia lub matura zdana nie na tyle na ile by ktoś czy ja oczekiwał to dla mnie mały pryszcz.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
klask i:
Sekretny, naprawdę Ci współczuję, bez zmiany sposobu myślenia o sobie, świecie i przyszłości..........
Tzn?

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
świetne podejście. Dlatego właśnie Cię wyrzucili, bo na studiach trzeba się uczyć, po to one są.

Zdrowia i nerwów to szkoda na taką pracę jaką dał Ci los...
Już pisałam Anuli, że to zdanie tyczyło się matury. do matury nie ślęczałam.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja na swoich studiach nie siedzę w książkach cały czas i nie uczę się dniami, nocami, a dobrze mi idzie. Bo to też zależy od kierunku dużo. Potrafiłam iść na egzamin uprzednio przeglądając notatki w godzinę w dniu egzaminu i dostałam piątkę - a egzamin był podobno trudny w cholerę, jak inni mówili. Ale ja się dobrze czułam w tym temacie, to były moje ulubione zajęcia i po prostu poszłam z tą wiedzą, jaką miałam. Z innych też po 2 godzinach nauki dzień przed egzaminem czy kołem trafiała się dobra ocena. Ale u mnie nie trzeba kuć, trzeba rozumieć i to lubić, wtedy nauka wchodzi jak woda, ja z przyjemnością coś czytam na zajęcia (np. książki z wypraw Barleya ) czy przeglądam notatki przed egzaminem. Nie pamiętam co studiował Wachlarz, ale może to też nie był wymagający ślęczenia w książkach i kucia kierunek, dlatego tak pisze?
To były dwa kierunki polonistyka + historia.
Tyle, że połączone w jeden.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:21   #2015
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula, tak ci się wydaje. Zauważ ile razy ludzie mówią: nie myśl o tym, co było, bo nie masz już na to wpływu. Tylko że to co dzisiaj jest przeszłością jeszcze wczoraj było przyszłością. Nie wiem, co będzie za godzinę, za godzinę mogę umrzeć na zawał. Nie jestem w stanie przewidzieć przyszłości, więc w moich oczach nie mam na nią wpływu. Ale to moje myślenie może zbyt prostolinijne. A o tym nie uczeniu się to pisałam o maturze, ale faktycznie sformułowałam zdanie tak, że mogłaś odebrać, że chodziło o studia.
Co Ty piszesz dziewczyno?
Naprawde nie widzisz różnicy pomiędzy brakiem wpływu na przeszłośc a wpływem na przyszłość?
Nikt Cię nie zmusi do tego, żebyś zawalczyła o siebie i swoje zycie. Skoro wolisz marnowac sobie przyszłość przy uzyciu takich wymówek to masz do tego pełne prawo. Ale nie wmawiaj innym, że to świetny sposób na życie, bo mam wrażenie, że sama nie jesteś zadowolona z zycia jakie sobie w ten sposób zafundowałas.
Przepraszam Cię, ale nie mam ochoty na dłuższą wymianę zdań.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:22   #2016
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Czasami bywa, że spełniając własne marzenie zmieniamy choć trochę ogrom nieszczęść. Moim małym sukcesem było "nawrócenie" pewnego chłopca, który uwierzył, że nie jest skazany na środowisko w jakim przebywał. Zaczął się uczyć, zdał maturę, teraz studiuje na politechnice. Gdyby moje marzenie o byciu nauczycielem nie spełniło się, nie wiem co byłoby z tym Łobuzem A tak już jest przynajmnie dwóch zadowolonych ludzi

Zuzka walcz o swoje marzenia, bo moze dzięki nim choć troszkę zmienisz ten świat Wachlarzyku Tobie życzę wielu marzeń i oczywiście ich spełnienia
No widzicie, a ja dzisiaj mam właśnie bardzo dobry dzień.
Nie będę mieć marzeń, bo marzenia się nie spełniają. Cele, tak - owszem, ale nie marzenia.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Co Ty piszesz dziewczyno?
Naprawde nie widzisz różnicy pomiędzy brakiem wpływu na przeszłośc a wpływem na przyszłość?
Nikt Cię nie zmusi do tego, żebyś zawalczyła o siebie i swoje zycie. Skoro wolisz marnowac sobie przyszłość przy uzyciu takich wymówek to masz do tego pełne prawo. Ale nie wmawiaj innym, że to świetny sposób na życie, bo mam wrażenie, że sama nie jesteś zadowolona z zycia jakie sobie w ten sposób zafundowałas.
Przepraszam Cię, ale nie mam ochoty na dłuższą wymianę zdań.
Anula nikt ci nie kazał w ogóle cokolwiek pisać w tym temacie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:24   #2017
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula, tak ci się wydaje. Zauważ ile razy ludzie mówią: nie myśl o tym, co było, bo nie masz już na to wpływu. Tylko że to co dzisiaj jest przeszłością jeszcze wczoraj było przyszłością. Nie wiem, co będzie za godzinę, za godzinę mogę umrzeć na zawał. Nie jestem w stanie przewidzieć przyszłości, więc w moich oczach nie mam na nią wpływu. Ale to moje myślenie może zbyt prostolinijne. A o tym nie uczeniu się to pisałam o maturze, ale faktycznie sformułowałam zdanie tak, że mogłaś odebrać, że chodziło o studia.


Wachlarzyku, bardzo sie mylisz, oj bardzo. i pewnego dnia to zrozumuesz. oby tylko nie było za późno.

Podam ci przykła z mojego obecnego stanu. Od lutego leczę ciężkie stany zębów. Ile się nacierpiałam, to tylko dentystka wie.
Czy mogłam to przewidzieć? Oczywiście. Mogłam przychodzić co 6 miesięcy zamiast na szybką kontrolę, to na porządną kontrolę ze zdjęciem RTG.
Zdjęcie całości RTG ocaliłoby moje cierpienie, bo dentystka w odpowiednim czasie odkryłaby się, co się dzieje niedobrego.
Tylko do siebie mogę mieć pretensję, że nie wpadłam na pomysł z rtg.

Bardzo wiele zależy od nas samych i naszego postępowania
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 20:27   #2018
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Zuzia mam nadzieję, że się nie przejmujesz!! Trzymam mocno kciuki i byłoby super, jakbyś została lekarzem lub farmaceutką - ktoś mi musi recepty na retinoidy do osiemdziesiątki wypisywać
O tym samym pomyślałam

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Myślę, że Sekretny Wachlarz ma po prostu gorszy dzień. Ja też dzisiaj cały dzień miałam pod górkę. Tak czasami bywa.

Czasami bywa, że spełniając własne marzenie zmieniamy choć trochę ogrom nieszczęść. Moim małym sukcesem było "nawrócenie" pewnego chłopca, który uwierzył, że nie jest skazany na środowisko w jakim przebywał. Zaczął się uczyć, zdał maturę, teraz studiuje na politechnice. Gdyby moje marzenie o byciu nauczycielem nie spełniło się, nie wiem co byłoby z tym Łobuzem A tak już jest przynajmnie dwóch zadowolonych ludzi
Dla takich chwil warto żyć i się starać

Ja myślę, że Wachlarzyk może być nieco rozżalona swoją sytuacją, wyrzuceniem ze studiów, stąd taki bunt wobec tego wszystkiego. Myślę że to nie tak, że ona się nie uczyła, bo jednak cokolwiek, ale trzeba umieć, żeby dojść na 3 rok

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula, tak ci się wydaje. Zauważ ile razy ludzie mówią: nie myśl o tym, co było, bo nie masz już na to wpływu. Tylko że to co dzisiaj jest przeszłością jeszcze wczoraj było przyszłością. Nie wiem, co będzie za godzinę, za godzinę mogę umrzeć na zawał. Nie jestem w stanie przewidzieć przyszłości, więc w moich oczach nie mam na nią wpływu. Ale to moje myślenie może zbyt prostolinijne. A o tym nie uczeniu się to pisałam o maturze, ale faktycznie sformułowałam zdanie tak, że mogłaś odebrać, że chodziło o studia.
Ale jakby świat wyglądał, gdybyśmy żyli wg wartości, ktore nam przedstawiasz? Po co się starać, skoro i tak umrzemy.
Nie byłoby niczego, żylibysmy wciąż w epoce kamienia łupanego, albo w ogóle. Taka moja filozofia.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:29   #2019
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
niektóre kierunki są takie, że trzeba kuć, ale to się często zwraca w przyszłości.
moja przyjaciółka jest po prawie i w sumie przez całe studia życie nie miała, ale za to teraz pracując narabia wszystko, bo może i ją na to stać i jest super szczęśliwa
Wiem, wiem Dlatego wspomniałam o tym, że to zależy wszystko od kierunku Nie chodziło mi o to, że wkuwanie jest złe. U mnie też nie można sobie bimbać i liczyć na to, że wykładowca przepchnie z litości. Ale jak ktoś kuma czaczę i go to jara, to wszystko idzie łatwiej. Jak już wspomniałam - nauka na egzamin idzie mi dość prosto, bo mnie to ciekawi.
Nie jestem na prawie czy innym wymagającym kierunku po prostu. U nas trzeba to chyba kochać, inaczej nie przetrwa się pierwszego roku i nauki o budowie pługu, chałupy kaszubskiej, o tańcach i wierzeniach ludowych, kalendarzu prac na roli A tylko wybrańcy przetrwają transkrypcję, zwykłe nudne 20 minut wywiadu nagle staje się dupogodzinną robotą na 3 dni
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:31   #2020
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

A co do marzeń.....
Oczywiście, że się spełniają!!!
Jestem juz bardzo dużą i dorosłą dziewczynką i wiem to napewno!
Wiele moich marzeń, które kiedyś wydawały sie jedynie głupimi mrzonkami są teraz rzeczywistością . Na spełnienie części z nich pracowałam baardzo ciężko i długo (warto było!!!!), częśc z nich zawdzięczam szczęśliwemu splotowi zdarzeń.
I ciągle mam nowe uważam, że moje życie bez dążenia do spełniania swoich marzeń byłoby dużo uboższe i nudne.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:33   #2021
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem Dlatego wspomniałam o tym, że to zależy wszystko od kierunku Nie chodziło mi o to, że wkuwanie jest złe. U mnie też nie można sobie bimbać i liczyć na to, że wykładowca przepchnie z litości. Ale jak ktoś kuma czaczę i go to jara, to wszystko idzie łatwiej. Jak już wspomniałam - nauka na egzamin idzie mi dość prosto, bo mnie to ciekawi.
Nie jestem na prawie czy innym wymagającym kierunku po prostu. U nas trzeba to chyba kochać, inaczej nie przetrwa się pierwszego roku i nauki o budowie pługu, chałupy kaszubskiej, o tańcach i wierzeniach ludowych, kalendarzu prac na roli A tylko wybrańcy przetrwają transkrypcję, zwykłe nudne 20 minut wywiadu nagle staje się dupogodzinną robotą na 3 dni
to masz czaderskie studia dla pasjonatów
gdzie będziesz pracować po swoich studiach?
pytam, bo się na tym nie znam a chętnie poznam

zuzia, jestem z tobą, trzymam jutro kciuki cały dzień
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 20:34   #2022
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ale jakby świat wyglądał, gdybyśmy żyli wg wartości, ktore nam przedstawiasz? Po co się starać, skoro i tak umrzemy.
To ja sobie usiądę i poczekam na ten zawał, co może przecież przyjść. Po co mam cokolwiek robić, jak jutro umrę? Nie będę nawet czytała tekstu na zajęcia, może na nie nie dojadę
Zabawne to rozumowanie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:35   #2023
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A co do marzeń.....
Oczywiście, że się spełniają!!!
Jestem juz bardzo dużą i dorosłą dziewczynką i wiem to napewno!
Wiele moich marzeń, które kiedyś wydawały sie jedynie głupimi mrzonkami są teraz rzeczywistością . Na spełnienie części z nich pracowałam baardzo ciężko i długo (warto było!!!!), częśc z nich zawdzięczam szczęśliwemu splotowi zdarzeń.
I ciągle mam nowe uważam, że moje życie bez dążenia do spełniania swoich marzeń byłoby dużo uboższe i nudne.

bez marzeń życie byłoby takie puste
a jaka jest radość, jak nasze marzenia sie spełnią
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:36   #2024
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Korah, nie jestem rozżalona. Raczej pokazuję, że świat się nie zawalił. Mam 3 lata w plecy, nie mam lat pracy, 90% pensji oddam rodzicom, ale świat i tak się nie zawalił. A niektórzy do matury podchodzą jakby od tego zależało to czy przeżyją kolejne 24 godziny.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:37   #2025
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

dziękuję dziewczyny za wsparcie! idę już stąd, bo nie będę sobie podnosić ciśnienia bardziej, niż mi stres podniósł..
miłego wieczoru Wam życzę
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:38   #2026
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Anula nikt ci nie kazał w ogóle cokolwiek pisać w tym temacie.
to chyba jest dość oczywiste..........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:39   #2027
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Korah, nie jestem rozżalona. Raczej pokazuję, że świat się nie zawalił. Mam 3 lata w plecy, nie mam lat pracy, 90% pensji oddam rodzicom, ale świat i tak się nie zawalił. A niektórzy do matury podchodzą jakby od tego zależało to czy przeżyją kolejne 24 godziny.
Przypuszczam, że to do mnie, więc jeszcze odpowiem- od matury zależy kilka kolejnych lat mojego życia, jak nie całe, więc podchodzę do niej tak, a nie inaczej.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:43   #2028
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że to do mnie, więc jeszcze odpowiem- od matury zależy kilka kolejnych lat mojego życia, jak nie całe, więc podchodzę do niej tak, a nie inaczej.
A i tak cię mogą wywalić po pierwszym semestrze albo np. po 3 latach lub będziesz musiała z jakiś powodów zrezygnować. Co wtedy? Świat się zawali? Nie sądzę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:43   #2029
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Korah, nie jestem rozżalona. Raczej pokazuję, że świat się nie zawalił. Mam 3 lata w plecy, nie mam lat pracy, 90% pensji oddam rodzicom, ale świat i tak się nie zawalił. A niektórzy do matury podchodzą jakby od tego zależało to czy przeżyją kolejne 24 godziny.
całkiem niepotrzebnie obrażasz osoby posiadające ambicję.
nie wszyscy chca miec 3 lata w plecy, nie miec lat pracy a 90% pensji oddawac rodzicom...
niektórzy z nas mają inny pomysł na zycie po prostu.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 20:44   #2030
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Korah, nie jestem rozżalona. Raczej pokazuję, że świat się nie zawalił. Mam 3 lata w plecy, nie mam lat pracy, 90% pensji oddam rodzicom, ale świat i tak się nie zawalił. A niektórzy do matury podchodzą jakby od tego zależało to czy przeżyją kolejne 24 godziny.
Przestań proszę atakować Zuzię bo robi się to niesmaczne.

W naszym wątku jest wiele osób, które miały w życiu dużo cięższe problemy niż wiele opisywanych w wątku, również przez Ciebie. I zawsze Ci pomagałyśmy, nikt nigdy Cię nie olał, nie zbagatelizował problemu. A Ty dzisiaj czepiasz się Bogu ducha winnych maturzystów.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:45   #2031
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
całkiem niepotrzebnie obrażasz osoby posiadające ambicję.
nie wszyscy chca miec 3 lata w plecy, nie miec lat pracy a 90% pensji oddawac rodzicom...
niektórzy z nas mają inny pomysł na zycie po prostu.
Nie mówiłam nic o ambicjach Anula. Śmieszy mnie to przejmowanie się maturą. Aż strach pomyśleć, co będzie przy pracy licencjackiej, magisterskiej.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:45   #2032
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A i tak cię mogą wywalić po pierwszym semestrze albo np. po 3 latach lub będziesz musiała z jakiś powodów zrezygnować. Co wtedy? Świat się zawali? Nie sądzę.
Nie zawali, ale będę wiedziała, że zrobiłam wszystko, żeby osiągnąć to, co chciałam. A jeżeli Ty w obawie przed porażką masz zamiar nic nie robić ze swoim życiem, to Twoja sprawa.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:46   #2033
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Przestań proszę atakować Zuzię bo robi się to niesmaczne.

W naszym wątku jest wiele osób, które miały w życiu dużo cięższe problemy niż wiele opisywanych w wątku, również przez Ciebie. I zawsze Ci pomagałyśmy, nikt nigdy Cię nie olał, nie zbagatelizował problemu. A Ty dzisiaj czepiasz się Bogu ducha winnych maturzystów.
Teraz się zacznie wypominanie? Nie lubię tego. W ogóle nawet bym nie przewidziała, że taka się dyskusja z tego zrobi, bo jak już mówiłam przyszłości nie przewiduję.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:46   #2034
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kurcze Ola, Ty wiesz, że możesz miec rację cos jest w tym, co napisałaś.......
no właśnie kiedyś na to wpadłam podczas lekcji języka angielskiego, bo w języku angielskim ten sam wyraz oznacza uczenie się i studiowanie

Tak to był ten moment kiedy uświadomiłam sobie, że studiowanie to też uczenie się

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja na swoich studiach nie siedzę w książkach cały czas i nie uczę się dniami, nocami, a dobrze mi idzie. Bo to też zależy od kierunku dużo. Potrafiłam iść na egzamin uprzednio przeglądając notatki w godzinę w dniu egzaminu i dostałam piątkę - a egzamin był podobno trudny w cholerę, jak inni mówili. Ale ja się dobrze czułam w tym temacie, to były moje ulubione zajęcia i po prostu poszłam z tą wiedzą, jaką miałam. Z innych też po 2 godzinach nauki dzień przed egzaminem czy kołem trafiała się dobra ocena. Ale u mnie nie trzeba kuć, trzeba rozumieć i to lubić, wtedy nauka wchodzi jak woda, ja z przyjemnością coś czytam na zajęcia (np. książki z wypraw Barleya ) czy przeglądam notatki przed egzaminem. Nie pamiętam co studiował Wachlarz, ale może to też nie był wymagający ślęczenia w książkach i kucia kierunek, dlatego tak pisze?
Przecież nikt nie mówi o uczeniu się dniami i nocami tylko o normalnym uczeniu się. Chociaż są takie kierunki, gdzie informacji jest tak dużo faktycznie można siedzieć dniami i nocami.
Z jednej strony piszesz że uczyłaś się godzinę ale poszałaś na egzamin z wieszą jaką miałaś czyli zdobyłaś ją wcześniej ( a więc nauczyłaś się), poza tym skoro "czytasz coś z na zajęcia z przyjemością" to również jest nauka- czyli uczysz się.
Ja studiowałam fizykę, więc u mnie też nie trzeba było kuć tylko rozumieć, ale to nie zmienia faktu,że podczas studiów trzeba sie uczyć.

Ja w ogóle nie rozumiem skąd u Polaków takie negatywne podejście do czynności uczenia się.
W ogóle nie można sie przyznawać że człowiek się uczył tylko po prostu wiedział, przecież żeby coś wiedzieć to trzeba o tym przeczytać, usłyszeć, sprawdzić. Wiedza nie bierze się znikąd...
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:47   #2035
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Nie zawali, ale będę wiedziała, że zrobiłam wszystko, żeby osiągnąć to, co chciałam. A jeżeli Ty w obawie przed porażką masz zamiar nic nie robić ze swoim życiem, to Twoja sprawa.
A czy ja gdzieś wspomniałam, że boję się porażek? Przecież nie o tym mówię od początku tylko o wrzuceniu na luz i nie przejmowaniu się taką sprawą jak matura.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:48   #2036
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Korah, nie jestem rozżalona. Raczej pokazuję, że świat się nie zawalił. Mam 3 lata w plecy, nie mam lat pracy, 90% pensji oddam rodzicom, ale świat i tak się nie zawalił. A niektórzy do matury podchodzą jakby od tego zależało to czy przeżyją kolejne 24 godziny.
No ok, ale co masz Ty przeciwko temu, że ktoś ma takie marzenia czy cele Wybacz, nie chcę Cie obrażać, żadna praca nie hańbi, ale po to sobie człowiek takie cele wyznacza, żeby właśnie nie skończyć z mopem w jakiejś śmierdzącej hali i nie musieć wysluchiwać sfrustrowanej szefowej. Masz maturę, masz nieskonczone studia, uważam, że osiągnęłaś bardzo wiele, a mamy sytuację z Tobą taką, że zamiast się rozwijać, jestes zywym przykładem samouwsteczniania sie, poddania. Więc nie tlumacz nam, że Ci nie zależy, tylko po prostu przeżyłaś bardzo wyrzucenie ze studiów. Dla mnie Twoje słowa są przejawem klęski człowieka. Wybacz, ale tyle drzwi stoi przed Tobą otworem... nie każdemu było to dane...
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:48   #2037
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A i tak cię mogą wywalić po pierwszym semestrze albo np. po 3 latach lub będziesz musiała z jakiś powodów zrezygnować. Co wtedy? Świat się zawali? Nie sądzę.
dlatego, że Tobie sie nie udało reszta ma czekac na porażke nic nie robiąc??? Jak sie nic nie robi to i o porażke łatwo........
Idę stąd, bo to nie na moje nerwy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:50   #2038
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to masz czaderskie studia dla pasjonatów
gdzie będziesz pracować po swoich studiach?
pytam, bo się na tym nie znam a chętnie poznam

zuzia, jestem z tobą, trzymam jutro kciuki cały dzień
Chciałabym pracować w muzeum etnograficznym, skansenie. Idę w wakacje na praktyki do muzeum u mnie w rodzinnym mieście, mamy tam dział etnograficzny. Bardzo się cieszę, zobaczę dokładnie jak to wygląda, a przy okazji będę kawę robić Albo mogłabym w szkole uczyć dzieci o polskiej kulturze ludowej, są w niektórych szkołach takie przedmioty. Minusem tego jest to, że nie przepadam za dziećmi, ale mogłabym się przemóc Cieszyłaby mnie bardzo również praca w Miejskim Ośrodku Kultury jako organizator różnych imprez etnologicznych (jak dni arabskie, hinduskie, jakieś spotkania dotyczące kultur z atrakcjami). Trochę jest możliwości, ale nie są dobrze płatne, to się robi z zamiłowania

Nie martw się, mało kto chyba na tym nie zna Robiliśmy małe badania w ramach zajęć, że dwójkami szliśmy do centrum i mieliśmy zadać dwa pytania: czym wg danej osoby zajmuje się etnologia i jakie zna polskie święta ludowe. Były odpowiedzi typu: etnolog to lekarz (najczęstsza odpowiedź), etnolog zajmuje się motylami, etnolog to ekolog i przywiązuje się do drzew. Chyba tylko jedna osoba trafiła i coś przebąkała właściwie

W ogóle się okazało, że te praktyki mam nieobowiązkowe Nie wiedziałam, że tak może być, zawsze wydawało mi się, że na każdym kierunku trzeba je zrobić.

Ale się rozpisałam
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-05-13 o 20:52
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:50   #2039
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

na moje też. idę się postresować do rodziców, oni przynajmniej nie mówią, że to śmieszne
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:51   #2040
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No ok, ale co masz Ty przeciwko temu, że ktoś ma takie marzenia czy cele Wybacz, nie chcę Cie obrażać, żadna praca nie hańbi, ale po to sobie człowiek takie cele wyznacza, żeby właśnie nie skończyć z mopem w jakiejś śmierdzącej hali i nie musieć wysluchiwać sfrustrowanej szefowej. Masz maturę, masz nieskonczone studia, uważam, że osiągnęłaś bardzo wiele, a mamy sytuację z Tobą taką, że zamiast się rozwijać, jestes zywym przykładem samouwsteczniania sie, poddania. Więc nie tlumacz nam, że Ci nie zależy, tylko po prostu przeżyłaś bardzo wyrzucenie ze studiów. Dla mnie Twoje słowa są przejawem klęski człowieka. Wybacz, ale tyle drzwi stoi przed Tobą otworem... nie każdemu było to dane...
Swoja drogą ciekawe, co byś zrobiła jakbyś była na moim miejscu, chętnie posłucham.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.