Efekty olejowania paznokci - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-02, 10:30   #571
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
Po prawie tygodniu olejowania bez używania odżywki moją paznokcie prezentują się następująco

dla porównania wrzucam zdjęcie sprzed i po

co prawda to jeszcze nie to co bym chciała, ale jak do pielęgnacji dojdzie jeszcze odżywka to myślę, że będzie już tylko lepiej

wczoraj kupiłam szklany pilniczek
nie wiem dlaczego tak długo z tym zwlekałam!
jakoś wcześniej nie byłam do niego przekonana, a już po pierwszym użyciu wiem, że to mój nr 1
u la la, no elegancko. różnica jest bardzo widoczna

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
anex_1989 bardzo ładny efekt!

Dziewczyny nie uwierzycie, wczoraj podczas wbijania ćwieków w szorty złamał mi się paznokieć[*]

Tyle tylko, że nie tak standardowo poziomo z boku tylko pionowo od góry! :O spiłowałam go troszeczkę i skleiłam, mam nadzieję, że będzie się trzymać i nie pójdzie w dół
a czym go skleiłaś? nigdy nie korzystałam z takich specyfików, ciekawa jestem ^^
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 10:55   #572
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Normalnie skleiłabym go klejem do paznokci albo nałożyłabym akryl w to miejsce, ale z braku obydwu skleiłam go klejem ośmiorniczka mam nadzieję, że nie będzie to miało żadnych negatywnych skutków, chociaż skleiłam sam czubek wolnego brzegu, więc klej nie ma kontaktu ze skórą. Nie ma szans, nie dam mu się złamać tak łatwo, nie po miesiącu olejowania
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 12:10   #573
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Normalnie skleiłabym go klejem do paznokci albo nałożyłabym akryl w to miejsce, ale z braku obydwu skleiłam go klejem ośmiorniczka mam nadzieję, że nie będzie to miało żadnych negatywnych skutków, chociaż skleiłam sam czubek wolnego brzegu, więc klej nie ma kontaktu ze skórą. Nie ma szans, nie dam mu się złamać tak łatwo, nie po miesiącu olejowania
Zrobiłabym tak samo jak Ty ;P
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 13:24   #574
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Z zamiarem że kupie olejki wybrałam się do rossmana, niestety wykupiono wszystkie olejki fur Mama ten na roztępy, udało mi się dorwać olejek Alterry, widzę ze w ogole cena spadła, kiedyś kosztowały 23 zł teraz kupilam za 18 i to w cenie regularnej.
Poki co korzystam z tego co mam, za jakis czas dla odmiany skusze sie na inne olejki
Wyglada na to ze w tym tygodniu nie bede wycinać suchych stwardniałych skórek bo sa ładnie zagojone od olejków i miękkie
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 16:39   #575
Tysiiia93
Raczkowanie
 
Avatar Tysiiia93
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 40
GG do Tysiiia93
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja także zaczynam kurację z olejowaniem paznokci i liczę na to , iż poprawi to też stan moich skórek (mam z nimi straszny problem ). Jak na razie posiadam tylko oliwkę Babydream . Pozdrawiam
__________________
*Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę, jeżeli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt*
pazurkowo Moje początki:
http://tysiiia.blogspot.com/


Tysiiia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:29   #576
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Efekty olejowania paznokci

Tez kupilam pilniczek elite i po jednym pilowaniu caly jakby sie zdarl ;/

Ja to jestem albo wybredna albo moje paznokcie sa naprawde dziwne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Jak zaradzic suchosci paznokci?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:49   #577
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ale mnie to olejowanie wciągnęło
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 21:32   #578
RozowaMulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 407
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Z zamiarem że kupie olejki wybrałam się do rossmana, niestety wykupiono wszystkie olejki fur Mama ten na roztępy, udało mi się dorwać olejek Alterry, widzę ze w ogole cena spadła, kiedyś kosztowały 23 zł teraz kupilam za 18 i to w cenie regularnej.
Poki co korzystam z tego co mam, za jakis czas dla odmiany skusze sie na inne olejki
Wyglada na to ze w tym tygodniu nie bede wycinać suchych stwardniałych skórek bo sa ładnie zagojone od olejków i miękkie
Właśnie odwrotnie- odkąd wprowadzili pompki cena ich wzrosła :/ Mimo wszystko warto wydać kilka złotych więcej, gdyż przy systematycznym stosowaniu potrafią zdziałać cuda
A ja skórki niestety wycinam i nie potrafię skończyć :<
__________________
Bloguję!

Wymianka
RozowaMulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 07:18   #579
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
A propos pytań o przyrost:
Owszem, u mnie też tak jest, że na środku znajduje się jakby główny punkt zaczepienia, to chyba jest normalne i w naturalny sposób dopasowane do kształtu paznokcia, wysmukla całość. Poniżej załączam foto, na którym widać doskonale, w którym miejscu przyrostu jest najwięcej. Wydaje mi się też, że jest to uwarunkowane genetycznie i nie należy oczekiwać, że każdy pazurek będzie przyrastał tak samo i w nieskończoność , bo wtedy stracilibyśmy opuszek

Z biegiem czasu u mnie przyrost zmienia się o tyle, że robi się mocniejszy i bardziej różowy u nasady, w sensie, że staje się regularną częścią palca. Z kolei palce serdeczne u obu dłoni nadal wyraźnie odstają w tej konkurencji, a minęło już przecież 9 miesięcy mojej pielęgnacji (to widać na wcześniejszych zdjęciach, które wklejałam). I na koniec: sam przyrost to tylko efekt uboczny, przynajmniej dla mnie, bo najważniejszym efektem olejowania są zdrowe i mocne paznokcie i skórki. Wszystko inne traktuję jako bonus

Z biegiem czasu może się wydawać, że oleje "mniej działają", ale to tylko dlatego, że szybko zapominamy o stanie początkowym i dobre staje się normą Podobne zjawisko z tego co wiem odnaleźć można po jakimś czasie w psychologicznych następstwach operacji plastycznych czy diet

Foto poniżej: kształt przyrostu dla Lavi i moje dzisiejsze mani na dokładkę:
Ale u Ciebie mimo wszystko jest pełny przyrost w sensie, że na całej linii paznokcia i na górze bardziej wystaje a u mnie tylko na "czubku" Przez co jest bardziej podatny na uszkodzenie...
A Takiego jak Ty masz to nigdy nie wyhoduje!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 08:03   #580
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Tez kupilam pilniczek elite i po jednym pilowaniu caly jakby sie zdarl ;/

Ja to jestem albo wybredna albo moje paznokcie sa naprawde dziwne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Jak zaradzic suchosci paznokci?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

wystarczy że przemyjesz go wodą z jakimś myjadłem i wróci do stanu "nowości" ja mam swój 7 lat i jeśli się nie potłucze to jest nie do zdarcia....

olejowaniem???
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 08:36   #581
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej dziewczyny wczoraj zauważyłam coś "dziwnego" na pazurku lewej ręki palca wskazującego.Jak zaczyna się biała końcówka to pod tym mam jakiś paseczek biały ;x
Nie wiem jak to wytłumaczyć xD
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 09:46   #582
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wczoraj zauważyłam coś "dziwnego" na pazurku lewej ręki palca wskazującego.Jak zaczyna się biała końcówka to pod tym mam jakiś paseczek biały ;x
Nie wiem jak to wytłumaczyć xD
No ja mam to samo ale mi to pokazuje sie glownie podczas i po olejowaniu ,a pozniej chyba zanika

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 12:05   #583
monikaef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Efekty olejowania paznokci

a mi z kolei od tych paru dni olejowania robi się coś śmiesznego z wolnym brzegiem. Zawsze miałam raczej wyraźnie białe końcówki, ale kojarzycie jak to wygląda, kiedy ktoś ma te końcówki przeźroczyste? Otóż u mnie ta biała część robi się węższa i tak jakby "prostuje" tzn. jak zawsze była pół okrągłą to teraz robi się bardziej na prosto, a tak, gdzie jeszcze niedawno była biała końcówka, bliżej różowej części jest przeźroczysta. Z daleka trochę to wygląda to trochę jak by mi się wydłużyła płytka, ale z bliska widzę, że ta przeźroczysta część nie jest przyklejona do palca.
Czyżby zaczątki przyrostu? Czy tylko zmiana w kolorystyce? :p
monikaef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 13:02   #584
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez monikaef Pokaż wiadomość
a mi z kolei od tych paru dni olejowania robi się coś śmiesznego z wolnym brzegiem. Zawsze miałam raczej wyraźnie białe końcówki, ale kojarzycie jak to wygląda, kiedy ktoś ma te końcówki przeźroczyste? Otóż u mnie ta biała część robi się węższa i tak jakby "prostuje" tzn. jak zawsze była pół okrągłą to teraz robi się bardziej na prosto, a tak, gdzie jeszcze niedawno była biała końcówka, bliżej różowej części jest przeźroczysta. Z daleka trochę to wygląda to trochę jak by mi się wydłużyła płytka, ale z bliska widzę, że ta przeźroczysta część nie jest przyklejona do palca.
Czyżby zaczątki przyrostu? Czy tylko zmiana w kolorystyce? :p
Ja mam identycznie, nawet mi się to podoba, ale nie widzę jeszcze faktycznego przyrostu.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 14:23   #585
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez monikaef Pokaż wiadomość
a mi z kolei od tych paru dni olejowania robi się coś śmiesznego z wolnym brzegiem. Zawsze miałam raczej wyraźnie białe końcówki, ale kojarzycie jak to wygląda, kiedy ktoś ma te końcówki przeźroczyste? Otóż u mnie ta biała część robi się węższa i tak jakby "prostuje" tzn. jak zawsze była pół okrągłą to teraz robi się bardziej na prosto, a tak, gdzie jeszcze niedawno była biała końcówka, bliżej różowej części jest przeźroczysta. Z daleka trochę to wygląda to trochę jak by mi się wydłużyła płytka, ale z bliska widzę, że ta przeźroczysta część nie jest przyklejona do palca.
Czyżby zaczątki przyrostu? Czy tylko zmiana w kolorystyce? :p

Mi się zrobiło dokładnie to samo. Podejrzewam, że to są zaczątki przyrostu.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 14:46   #586
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Mi się zrobiło dokładnie to samo. Podejrzewam, że to są zaczątki przyrostu.
Oby....
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 15:54   #587
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Efekty olejowania paznokci

Ja tez tak mam ale u mnie to niestety nie przyrost bo to juz dlugo jest...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 17:19   #588
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Efekty olejowania paznokci

mi niestety widzępaznokiec przy kciuku poleci i jeden sie złamał;(
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 18:45   #589
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny, postanowiłam dołączyć ;-) posiadam w domu olej kokosowy, którym zamierzam regularnie olejowac paznokcie, prócz tego używam balsam firmy Burt's Bees do skorek, a na paznokcie od tygodnia nakładam odżywke NAIL TEK FOUNDATION 2.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 09:37   #590
lagunabox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 55
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Też używam Nail Teka, ale po przeczytaniu wpisów, które znajdują się na wcześniejszych stronach, trochę się wystraszyłam ;P. Rzadko maluję paznokcie na kolorowo, więc zauważyłabym jakieś niepokojące zmiany po tej odżywce... Ostatnio zrobiłam mniej więcej tygodniową przerwę od wszystkich lakierów/odżywek. Tylko olejki + maść z wit. A. Niestety 1 paznokieć się rozdwoił, drugi złamał.
Zauważyłam, że Nail Tek rzeczywiście nie wzmacnia paznokci, a jedynie tworzy hmm.. ochronną powłokę, która znika wraz ze wzrostem. Szkoda, bo tylko po tej odżywce mam dość twarde i mocne paznokcie ;P. Będę używać oszczędniej, bo przed chwilką zaczęła mnie boleć skóra pod paznokciem (chyba po przeczytaniu tych wątków).
Do swojej mieszanki olejków dodałam kwas hialuronowy z ZSK. Od czasu do czasu nakładam odżywki Revlon bez formaldehydu (z wapnem oraz post trauma). A przyrostu nie zauważam
lagunabox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:05   #591
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
mi niestety widzępaznokiec przy kciuku poleci i jeden sie złamał;(
Mi też się złamał mimo olejowania od kilku dni Mam nadzieję że szybko odrośnie i olejuję dalej. Oprócz tego jednego wszystkie mam długie

Edytowane przez softgrey
Czas edycji: 2013-08-04 o 11:06
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 12:06   #592
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Odp: Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
No ja mam to samo ale mi to pokazuje sie glownie podczas i po olejowaniu ,a pozniej chyba zanika
Też tak mam. Tak jakby pod paznokieć dostawał się olej.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 13:19   #593
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Odp: Efekty olejowania paznokci

Mi się ciągle łamią i rozdwajaja, czyli powtórka z rozrywki przy rycynowym i rybkach, no ale zawzięcie walczę dalej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 07:38   #594
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez monikaef Pokaż wiadomość
a mi z kolei od tych paru dni olejowania robi się coś śmiesznego z wolnym brzegiem. Zawsze miałam raczej wyraźnie białe końcówki, ale kojarzycie jak to wygląda, kiedy ktoś ma te końcówki przeźroczyste? Otóż u mnie ta biała część robi się węższa i tak jakby "prostuje" tzn. jak zawsze była pół okrągłą to teraz robi się bardziej na prosto, a tak, gdzie jeszcze niedawno była biała końcówka, bliżej różowej części jest przeźroczysta. Z daleka trochę to wygląda to trochę jak by mi się wydłużyła płytka, ale z bliska widzę, że ta przeźroczysta część nie jest przyklejona do palca.
Czyżby zaczątki przyrostu? Czy tylko zmiana w kolorystyce? :p
dziewczyny na początku wątku określiły to jako początku przyrostu, u jednych trwa to dłużej u innych krócej
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 08:09   #595
Jessenia
Raczkowanie
 
Avatar Jessenia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
GG do Jessenia
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny może to rozdwajanie jest spowodowane wysuszającym było nie było dzialaniem oleju rycynowego?

(tak gdybam)

u mnie po kolejnych dniach olejowania - mam tak mocne pazury jak nigdy, to niesamowite.
__________________
ja cię w czerwień powiodę w piekło - ból

5, 10, 21.975, 42.135
Jessenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 09:26   #596
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam

Po prawie 2tyg olejowania stwierdzam co nastepuje Skórki nawilżone,nie zadzierają się,paznokcie widocznie mocniejsze i wygładziła się trochę płytka,wolna część bardziej biała U mnie lepiej działa póki co kapsułka z keratyną Gala (mam bardzo zrogowaciała te skórki i kapsułki są gęste i tłuste bardzo lepiej działają) używam więc na zmianę z olejkiem Alterra,który jest cudowny w użytkowaniu oprócz tego w ciągu dnia smaruję skórki żelem hialuronowym. To wszystko CODZIENNIE na pomalowaną płytkę (co najmniej 2 razy olejowanie i raz żel). W sobotę wieczorem zmywam lakiery wszelkie i smaruję tłusto całą płytkę na noc,a w niedzielę SPA-piłowanie,moczenie, manicure i dalsze olejowanie do wieczora i na noc.Rano w poniedziałek maluję paznokcie i tak do następnego weekendu

Przyrostu nie zauważyłam hehehehehehe ale to chyba raczej nikogo ni e dziwi i mnie też nie-po 2 tyg? Raczej niemożliwe,może po pół roku prędzej,a może po roku?

Aaaaaa no i żaden paznokieć się nie rozdwoił,nie poszarpał,nie połamał!!!!!! To wielka zmiana
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 09:56   #597
Lifeisadream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 51
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczynki ja również chciałabym dołączyć - przygarniecie ?
Przepraszam za słabej jakości fotke, ale aktualnie mam na stanie tylko aparat w telefonie...
Jestem załamana 'wielkością' swojej płytki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje paznokcie.jpg (37,9 KB, 140 załadowań)
Lifeisadream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 11:55   #598
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Efekty olejowania paznokci

kochana, ja mam taką samą, o ile nie jeszcze mniejszą, wierz mi. mam dłonie jak dziecko.;/ gdyby mi ktoś powiedział, że tak się skończy obgryzanie, gdy byłam brzdącem, na pewno bym przestała. a tak to pokonałam nałóg dopiero w okolicach 6 klasy i do tej pory płytka jest króciutka;( w sumie bardziej mi zależy, żeby pazurki się nie łamały i były długie na stałe, żebym mogła je malować - wówczas nie rzuca się w oczy krótka płytka.
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 12:17   #599
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja miałam tydzień przerwy w olejowaniu, jakoś na wyjeździe nie mam do tego motywacji... dziś wracam do domu więc znów zacznie się olejowanie na noc. Za to smarowałam skórki masełkiem cytrynowym Burt's Bees.

To, co opisujecie to też mi się wydaje, że to początek przyrostu

I odpukać, od 26 maja żaden paznokieć mi się nie złamał! Płyta jest mocna, zdrowa, a i lakiery trzymają się znacznie dłużej. Uwielbiam olejowanie!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 12:24   #600
Lifeisadream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 51
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kadamowicz Pokaż wiadomość
kochana, ja mam taką samą, o ile nie jeszcze mniejszą, wierz mi. mam dłonie jak dziecko.;/ gdyby mi ktoś powiedział, że tak się skończy obgryzanie, gdy byłam brzdącem, na pewno bym przestała. a tak to pokonałam nałóg dopiero w okolicach 6 klasy i do tej pory płytka jest króciutka;( w sumie bardziej mi zależy, żeby pazurki się nie łamały i były długie na stałe, żebym mogła je malować - wówczas nie rzuca się w oczy krótka płytka.
Oooo...czyli jednak nie jestem sama Kochana ja też mam małe dłonie zupełnie nieprzypominające dłoni doroslej kobiety... Co zresztą jest dla mnie źródłe kompleksów... Paznokci nigdy nie obgryzalam, a płytka jest jaka jest ( Nosiłam tipsy przez ostatnie pół roku - dzięki temu dłoń optycznie wydłużyła się... Ale w związku z tym,że moje 'naturalki' są odkąd pamiętam cienkie, delikatne..to postanowiłam, że o nie zadbam... Stosuje balsam z herba studio, który ma baaardzo naturalny skład, mocze w olejach oraz wcieram maść z witaminą A... Dodatkowo zamierzam zaopatrzyć się w te osławione rybki keratynowe oraz w regenerum. Czas pokaże co z tego wyniknie..

DZIEWCZYNKI, myślicie, że istnieje jakakolwiek szansa, że płytki takie jak moja czy kadamowicz mogą się 'powiększyć'..? Czy liczę na cud... ? ;-))))

Buziaki !
Lifeisadream jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.