Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-25, 09:25   #271
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja już więcej EF nie kupię - kurczy się masakrycznie nie zniosę tego, bo psuje mi niemal każde mani. Po kąpieli potrafi się pół milimetra-milimetr skurczyć.
Ło...
To mi w porównaniu z Poshe czy INM nie kurczy się praktycznie w ogóle... na czym ja go testowałam? A nie pamiętam, ale wiem na 100% że to jakiś żelek był. Jedyne co mi w nim przeszkadza ciut ciut to nieco mniejszy błysk i to że szybko mani traci świeżość. No i końcówki się mocniej wycierają.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:26   #272
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Allegro...za zawrotne 2,70
Plus koszty przesyłki to raz, i tzreba mnieć niezwalone konto.
Od pewnego czasu nie udaje mi się zalogować mimo wpisywania poprawnego hasła.
Wiem, ze poprawne, bo zmienione było i zaraz po zmianie próba wpisania. Oczywiście cudowna obsługa tego genialnego serwisu ma to w du... żym poważaniu
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4298043 0]
Aaa już tak z wampirkową limitką było. Wzięłam w rękę, odłożyłam, na następny dzień już nie było i nigdzie w L. nie było, małżon mi gdzieś w Radomiu chyba kupił No ale z piaskami nie powinno być tak tragicznie [/QUOTE]
Powiinaś dorwać
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
czad



hehe genialne
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:29   #273
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O patrz a mi wcale
no właśnie, u każdego inaczej

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4298043 0]Ok, to czekam
[/QUOTE]



---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4298050 5]Ło...
To mi w porównaniu z Poshe czy INM nie kurczy się praktycznie w ogóle... na czym ja go testowałam? A nie pamiętam, ale wiem na 100% że to jakiś żelek był. Jedyne co mi w nim przeszkadza ciut ciut to nieco mniejszy błysk i to że szybko mani traci świeżość. No i końcówki się mocniej wycierają. [/QUOTE]

tak, końcówki si wycierają, niestety :/
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:30   #274
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja zawsze nadrabiam.
Czasem może nie do końca uważnie.
No i jasne

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ups... muszę pamiętać o tym, bo zawsze zapominam
Nununu
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:31   #275
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Oj, też mam kilka dziewic, a jak przychodzi czas malowania, to i tak sięgam po jakieś starocie Sama siebie nie rozumiem...
też tak nieraz miewam, głupie to

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Preziu wszystkiego naj naj najlakierowszego życzę Ci jak najwięcej samych pięknych lakierów w Twojej kolekcji i niełamiących się pazurków na początku miały być misie - żelki, ale niestety ta koncepcja mi się całkowicie nie udała, dlatego powstały oto takie małe słodkie stworeczki mam nadzieję, że przypadną Ci do gustu
ale fajoweee
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:34   #276
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Plus koszty przesyłki to raz, i tzreba mnieć niezwalone konto.
Od pewnego czasu nie udaje mi się zalogować mimo wpisywania poprawnego hasła.
Wiem, ze poprawne, bo zmienione było i zaraz po zmianie próba wpisania. Oczywiście cudowna obsługa tego genialnego serwisu ma to w du... żym poważaniu
To i tak da mniej niż 10zł, nie ma tragedii. A Wy macie w Stolicy w przejściu PKP taki fajny sklep z lakierami różniastymi *.* jak ostatnio byłam to go widziałam, niestety zamknięty był jak cała reszta, bo późno. Może tam są Lemaxy.
Napisz im na ścianie to pewnie wezmą się do roboty
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:34   #277
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No i jasne

:
Poza tym mogłaś kupić nie wiedząc że bedą dawać taki a nie inny efekt
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 09:36   #278
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja to tylko żałuję, ze tego gołębiego tam nie było.... Łyknełabym.
Nie nie robi, ale jest mniej trwały.
INM jest i trwały i nie ściąga tak. Przynajmniej u mnie
Zamówiłam żółty i ten gołębi
Kurcze robiłam z Seche i Sally kanapkę i na początku było OK a teraz dupa
Oby bo się chyba załamię

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja już więcej EF nie kupię - kurczy się masakrycznie nie zniosę tego, bo psuje mi niemal każde mani. Po kąpieli potrafi się pół milimetra-milimetr skurczyć.
Yen no ja Cię proszę no

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Zagramaniczny zwykły
Aaaaaaaaaaaaaa

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4298043 0]No mi też po paru miesiącach się tak zaczęło robić
A EF jest... inny. Nie ściąga, ale no... zobaczysz jak sobie sprawisz.
[/QUOTE]
Oby się u mnie sprawdził

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4298050 5]Ło...
To mi w porównaniu z Poshe czy INM nie kurczy się praktycznie w ogóle... na czym ja go testowałam? A nie pamiętam, ale wiem na 100% że to jakiś żelek był. Jedyne co mi w nim przeszkadza ciut ciut to nieco mniejszy błysk i to że szybko mani traci świeżość. No i końcówki się mocniej wycierają. [/QUOTE]
To zrobię kanapkę, dam na lakie EF a potem Sally
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:38   #279
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
To i tak da mniej niż 10zł, nie ma tragedii. A Wy macie w Stolicy w przejściu PKP taki fajny sklep z lakierami różniastymi *.* jak ostatnio byłam to go widziałam, niestety zamknięty był jak cała reszta, bo późno. Może tam są Lemaxy.
Napisz im na ścianie to pewnie wezmą się do roboty
Ale za lakier za który dałam 3 złote nie lubię dawać 10.
Jestem sknerą w takich sytuacjach.

Sklepy pod Centralnym zostały polikwidowane, bo dawni najemcy nie chcieli zaakceptować podwyżki. Chcieli płacić takie stawki, jak 10 lat temu.
Sporo się tam pozmeiniało teraz.
Nie ma chińczyka z Safari, i nie ma kilku fajnych sklepów.
W ogóle w Wawie to kicha, bo sieciówki rosną jak grzyby po deszczu i zabijają małe drogerie. Własnie ta przy Feminie jest likwidowana.....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:39   #280
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilarku!

Dzisiaj nadrabiam mani dla Ciebie. Olśniło mnie wczoraj wieczorem, jak wspominałam nasze randki . Może nie odzwierciedla ono Twojego charakteru, ale oddaje sytuację jaką pamiętam z naszego spotkania, kiedy szłyśmy do Hebe i zobaczyłyśmy na wystawie czerwony materiał w białe grochy. Chyba mnie tak naszło, bo mam ochotę na spacer i kawę z Tobą . Dodałam do tego róże, symbol piękna i kobiecości, bo tych dwóch cech w zabójczym natężeniu nie można Ci odmówić. Mam nadzieję, że Ci się spodoba, bo mialam ogromne wyrzuty sumienia nie wstawiając zdobienia terminowo .

I tak pro forma:
czerwien: virtual fashion mania (z biedronki, nie ma numeru)
nude: wibo EG 396
róże malowane lakierami: silcare 68, virtual ten sam, co na reszcie, GR Paris 243 i mini virtual bez numeru w kolorze ciemnej butelkowej zieleni.
kropki - biała farba
Wow! Wow! Wow!
I te kropki takie idealne rozpływam się

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a mnie ten lakier intryguje wydaje mi się że jakbym miała na paznokciach to bym się dobrze czuła, mimo że na foto nie urywa w sumie niczego
Jeśli lubisz lakiery frostowe, to pewnie by Ci podpasował

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
też tak nieraz miewam, głupie to
Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama


A teraz dzień dobry
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:39   #281
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Chciałabym z Tobą pójść na zakupy chociaż raz...
Nie limitka, nieeee! chcę je obejrzeć zanim wykupią
nooo też bym nie pogardziła pójściem na zakupy z Tobą Ale zakupy z pazurkomaniaczka zazwyczaj się źle kończą... jak wychodze z Maliną z zamiarem "nic nie kupuję" to i tak wiecznie wracam z naręczem kosmetyków!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Metallica czy Slipknot na pierwszy weselny taniec - nieźle albo Snuff Slipknota uwielbiam ją
Metallica strasznie oklepana jest jako pierwszy taniec... a Snuff ze względu na tekst bym chyba odrzuciła.
Miałam na tapecie niedawno dylematy nad pierwszym tańcem w rockowej konwencji.. Padło na Creek With arms wide open. Chciałam Higher ale trudno by się to tańczyło

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
To ten teal?
Ładny... -.- niestety... neeeeeeeeeeeeeeef
o matko, ja chyba za dużo się nawąchałam lakierów ostatnio... jak rozmawiałysmy o teal'owym MS to ciągle myslałam, że chodzi o ten drugi. Ten dla mnie jest granatowy (i ten własnei mam -.-) a wydawało mi się, że ten "turkus" z kolekcji to był własnie taki teal bardziej.. i to o tym mówiłyśmy
jestem nieoceniona..

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
kusisz :admi:
zawsze

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilarku!

Dzisiaj nadrabiam mani dla Ciebie.
to to juz całkeim jak naklejki wygląda!!! EKSTRA!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 09:44   #282
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale za lakier za który dałam 3 złote nie lubię dawać 10.
Jestem sknerą w takich sytuacjach.

Sklepy pod Centralnym zostały polikwidowane, bo dawni najemcy nie chcieli zaakceptować podwyżki. Chcieli płacić takie stawki, jak 10 lat temu.
Sporo się tam pozmeiniało teraz.
Nie ma chińczyka z Safari, i nie ma kilku fajnych sklepów.
W ogóle w Wawie to kicha, bo sieciówki rosną jak grzyby po deszczu i zabijają małe drogerie. Własnie ta przy Feminie jest likwidowana.....
Ja bym dała, gdyby tak bardzo mi zależało

Ale przecież wiem co widziałam jest jakieś coś z lakierami (tanimi, Safari właśnie widziałam), bo cała szyba nimi zastawiona, nr coś koło 121, 111...nie pamiętam niestety :/

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
nooo też bym nie pogardziła pójściem na zakupy z Tobą Ale zakupy z pazurkomaniaczka zazwyczaj się źle kończą... jak wychodze z Maliną z zamiarem "nic nie kupuję" to i tak wiecznie wracam z naręczem kosmetyków!

o matko, ja chyba za dużo się nawąchałam lakierów ostatnio... jak rozmawiałysmy o teal'owym MS to ciągle myslałam, że chodzi o ten drugi. Ten dla mnie jest granatowy (i ten własnei mam -.-) a wydawało mi się, że ten "turkus" z kolekcji to był własnie taki teal bardziej.. i to o tym mówiłyśmy
jestem nieoceniona..
Hahaha, wzajemne nakręcanie się

Zgłupiałam, już nic nie wiem
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:48   #283
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak to jest, że wątek ma 6 odpowiedzi i żadnego wyświetlenia??
mam tak czasem na blogu i też nie czaję..

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Preziu! Dziś wyjątkowo Cię tulilalkuję, bo to Twój dzień
Niestety, ostatni tydzień mam trochę pracowity i ani weny, ani czasu za bardzo nie miałam... Ale dla Ciebie oficjalne rozdziewiczenie na wątku dwóch nowości: zielony Essie, a na nim Chinka, która chyba Ci się podobała Wiem, że zielenie to raczej nie Twoja domena, ale taki błysk pasuje do Ciebie idealnie Wszystkiego dobrego
jest szał!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
piórka genialne jednak połączenie kolorów mi nie odpowiada (róż i czerwony), chyba, że na żywo róż jest rzeczywiście bardziej koralowy.


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Kolor oczywiście przekłamany. To GR 38, a on nie jest błękitny, to niezapominajka z kroplą fioletu W zależności od światła jest bardziej fioletowy lub niebieski. Ale na pewno nie błękitny Zaokrąglić już czy czekać, aż podrosną?

Uwaga, dla widzów o mocnych nerwach

Aha, sorki za uciapaną skórkę
piękne połączenie

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Paznkcie dla Prezia będą jutro albo w czwartek Ale dzisiaj na szybko pomalowałam Essiakiem- Armed and ready. Kolor kojarzy mi się ze starą, zużytą zbroją 2 warstwy, chociaż wydaje mi się, że jedna grubsza mogłaby wystarczyć. Malowanie, jak zwykle, bajka
bardzo ciekawy!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:50   #284
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ja bym dała, gdyby tak bardzo mi zależało

Ale przecież wiem co widziałam jest jakieś coś z lakierami (tanimi, Safari właśnie widziałam), bo cała szyba nimi zastawiona, nr coś koło 121, 111...nie pamiętam niestety :/
No to tu się różnimy.


Kiedy?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:52   #285
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Noo, jesteś
Zdjęcie trochę kiepskie, ale paznokcie jak zwykle piękne masz pokaż poprzednie maziaje
tak jakoś rano robiłam i ciemne dosyć wyszły jest na nich brokat GR niebieski na przemian z blink blink niebieskim, ale mi sie nie podoba i pewnie pojdzie dzis do zmycia
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Kwadraty za długie były zdecydowanie dalej już miodzio! Napisz co to za kolorki
kwadraty przeszkadzaly i zmienilam na takie migdaly owale nie wiem jak nazwac, aktualny ksztalt to ten niebieski po wczorajszym pilowaniu
a kolorki tych nowych to: san of the peach CG, zielony to kiwi coolada CG, pistacja to miyo 12 z mgielka GR 318, i czern to CC ale nazwy zapomnialam taki z czerwonym brokatem

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dziwne te fotki...niebieskie



Kwadraty za długie Fakt.

To raczej jajeczka niż migdałki Spróbuj nieco zwęzić czubki, będzie czaaaad.
Jak zawsze zachwycam sie długością Twojej płytki
Snieguś mi tez te niebieskie nie leżą pójdą do zmycia, kwadraty byly takie najdluzsze, potem opilowalam na krotkie migdalo podobne, teraz aktualny ksztalt to ten z niebieskim kolorem, pasuje mi dobrze sie z nim czuje, nie lamia sie
plytka zdecydowanie przyrosla to chyba oleje itd, specyfiki jakie na nie ciagle wrzucam

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Ja mam Seche chyba ze 4 miesiące i się dopiero glutowaty zaczął robić Na początku tak nie ściągał , nie wiem co z nim Mam juz w koszyku ten z EF więc będzie sajonara Seche


Śnieguś taki efekt po 2 godzinach był
Powiedz tylko mi (pociesz) że ten z EF tak nie robi Bo mi tylko w takim razie Sally zostanie



Fajny ten jaśniejszy lakier.
Boszzz kobieto jaka Ty masz płytkę
Kształt mie nie leży i to bardzo ale tu większe fachury więc Ci podpowiedzą
u mnie seche sie sprawdae chociaz potrafi zmienic kolor lakieru np essie bikini so teene masakre robi o 3 tony przyciemnia,
seche mam wielka butle i robie dolewki jak zaczyna gluciec, teraz planuje kupic top z EF

Dziękuje płytka hehe, a co Ci w kształcie sie nie podoba proszę o info

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

hej,
to niebieskie mani mi się nie podoba.. ale możliwe, że to przez zdjęcie.
Pazurki piękne. Chyba tylko mały ciut za długi na niektórych zdjęciach.
wiesz ono ładniej na żywo wyglada niz na zdjeciu, a mały ma mega przyrost w prawej ręce i po przyroscie prawie spilowany.
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:55   #286
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4297935 4]

Ach zapomniałabym , coś jednak wczoraj w naturze capnęłam
Petrolpolitan Catrice [/QUOTE]pomaluj!!!! bo nad nim myśle... ale nie lubię catrice.. a ten mnie jakos urzekl..

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Allegro...za zawrotne 2,70
ale mało kolorów byłam w stanie znaleźć.. rózowy gołębi i zółty..

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Hahaha, wzajemne nakręcanie się

Zgłupiałam, już nic nie wiem
dokładnie!

Wiedzialam, ze za bardzo anmotałam.

Oglądając zdjęcia promocyjne tych piasków widziałam granatowy lakier i ten ich zielonkawy turkus czy jak mu tam i zapamietało mi się, ze był granat, który czym prędzej złapałam i jakiś inny w podobie. Jak rozmawiałyśmy o tealowym to byłam pewna, ze mowa nie o tym granacie który mam tylko o tym drugim.. -.-

Granacik z zielonkawo- niebieskimi drobinkami jest hiper mega w butli. Jednakowej wielkości, dość małe drobinki. Jak pomaluję to się wypowiem cos więcej.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:56   #287
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o matko, ja chyba za dużo się nawąchałam lakierów ostatnio... jak rozmawiałysmy o teal'owym MS to ciągle myslałam, że chodzi o ten drugi. Ten dla mnie jest granatowy (i ten własnei mam -.-) a wydawało mi się, że ten "turkus" z kolekcji to był własnie taki teal bardziej.. i to o tym mówiłyśmy
jestem nieoceniona..
Ja też jak zobaczyłam pierwszy raz te piaski w niecie to myślałam o tym jasnym. W rzeczywistości on nie jest turkus ani teal, to jest oczodajna, "kiblowa" wersja teala, ewentualnie takiego zieleńszego turkusu

Za to właśnie zobaczyłam tealową twarz granatu, te błyskotki...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:57   #288
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kiedy?
W sierpniu.

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
tak jakoś rano robiłam i ciemne dosyć wyszły jest na nich brokat GR niebieski na przemian z blink blink niebieskim, ale mi sie nie podoba i pewnie pojdzie dzis do zmycia

kwadraty przeszkadzaly i zmienilam na takie migdaly owale nie wiem jak nazwac, aktualny ksztalt to ten niebieski po wczorajszym pilowaniu
a kolorki tych nowych to: san of the peach CG, zielony to kiwi coolada CG, pistacja to miyo 12 z mgielka GR 318, i czern to CC ale nazwy zapomnialam taki z czerwonym brokatem
Rozumiem.

Przepięknie by wyglądały u Ciebie krótkie kwadraty zresztą masz tak długą płytkę i paznokcie, które się nie zawijają, że w każdym kształcie im ładnie...
Dzięki
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:58   #289
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
pomaluj!!!! bo nad nim myśle... ale nie lubię catrice.. a ten mnie jakos urzekl..
Okej, będzie następny
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 09:58   #290
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
A jakiego top coatu używasz?
Używam nail-teka I...fajnie nabłyszczał zwykłe lakiery
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:59   #291
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Snieguś mi tez te niebieskie nie leżą pójdą do zmycia, kwadraty byly takie najdluzsze, potem opilowalam na krotkie migdalo podobne, teraz aktualny ksztalt to ten z niebieskim kolorem, pasuje mi dobrze sie z nim czuje, nie lamia sie
plytka zdecydowanie przyrosla to chyba oleje itd, specyfiki jakie na nie ciagle wrzucam
Ostatnio nosiłam kwadraty, więc wiem o czym mówisz z wygoda

Ale zobacz TE delikatnie zwężają się na końcu i wyglądają smuklej, lub nawet TE
mogłabyś zaryzykować nawet takie szpicki. Przy Twojej płytce mogłyby być zabójcze
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:00   #292
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ale mało kolorów byłam w stanie znaleźć.. rózowy gołębi i zółty..

Oglądając zdjęcia promocyjne tych piasków widziałam granatowy lakier i ten ich zielonkawy turkus czy jak mu tam i zapamietało mi się, ze był granat, który czym prędzej złapałam i jakiś inny w podobie. Jak rozmawiałyśmy o tealowym to byłam pewna, ze mowa nie o tym granacie który mam tylko o tym drugim.. -.-

Granacik z zielonkawo- niebieskimi drobinkami jest hiper mega w butli. Jednakowej wielkości, dość małe drobinki. Jak pomaluję to się wypowiem cos więcej.
To było do Śniegowej

Dobra, już rozumiem

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4298107 4]Ja też jak zobaczyłam pierwszy raz te piaski w niecie to myślałam o tym jasnym. W rzeczywistości on nie jest turkus ani teal, to jest oczodajna, "kiblowa" wersja teala, ewentualnie takiego zieleńszego turkusu

Za to właśnie zobaczyłam tealową twarz granatu, te błyskotki... [/QUOTE]

Aaa, teraz już wszystko wiem
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:02   #293
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
W sierpniu.
Tam się zmienia teraz jak w kalejdoskopie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:09   #294
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Yen no ja Cię proszę no
no mi nie odpowiada na początku bardzo mi się podobał - teraz już nie... najgorzej się zachowuje na kanapkach: dwie warstwy lakieru bazy, ze dwa brokatu...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

jest szał!
dzięki Aniu

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
wiesz ono ładniej na żywo wyglada niz na zdjeciu, a mały ma mega przyrost w prawej ręce i po przyroscie prawie spilowany.
rozumiem... no dobra, ale przyrost nie może rządzić aż tak Albo resztę zapuścić (ale to chyba nie jest dobry pomysł, bo i tak masz długie), albo troszkę ukrócić stopniowo przyrost.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:09   #295
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Preziu mani dla Ciebie

Mani pod tytułem: "Nie wszystko złoto co się świeci, ale wszystko co się świeci podoba się Preziowi"







Nie chcecie wiedzieć jaka byłam wściekła wstając rano i widząc pościągane końcówki SV mnie nieźle załatwił... No ale starałam się to jakoś ukryć na zdjęciach. Wyszło jak wyszło...
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:13   #296
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Nie chcecie wiedzieć jaka byłam wściekła wstając rano i widząc pościągane końcówki SV mnie nieźle załatwił... No ale starałam się to jakoś ukryć na zdjęciach. Wyszło jak wyszło...
Domyślam się.....
Podobnie zapewne jak ja gdy rano zobaczyłam Preziowe mani.... Efekt był taki, że zaczęło po prostu odpryskiwać!

Dziwaczne połączenie. Nie wiem czy mi się podoba, ale jest na pewno ciekawie.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:19   #297
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Domyślam się.....
Podobnie zapewne jak ja gdy rano zobaczyłam Preziowe mani.... Efekt był taki, że zaczęło po prostu odpryskiwać!

Dziwaczne połączenie. Nie wiem czy mi się podoba, ale jest na pewno ciekawie.
Ja mojemu mani chyba nie dam czasu na odpryśnięcie, bo niedługo je zmyję. Strasznie nieestetycznie to wygląda

Mi się na żywo podoba Ale jestem nieobiektywna
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:20   #298
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Preziu mani dla Ciebie

Mani pod tytułem: "Nie wszystko złoto co się świeci, ale wszystko co się świeci podoba się Preziowi"

Nie chcecie wiedzieć jaka byłam wściekła wstając rano i widząc pościągane końcówki SV mnie nieźle załatwił... No ale starałam się to jakoś ukryć na zdjęciach. Wyszło jak wyszło...
Podoba mi się
Jakaś plaga, ja w piątek wieczorem malowałam... w sobotę rano patrzę a mój cudowny, kochany Atlantis pościągany jak idź stąd i nie wracaj...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:25   #299
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Ja mojemu mani chyba nie dam czasu na odpryśnięcie, bo niedługo je zmyję. Strasznie nieestetycznie to wygląda

Mi się na żywo podoba Ale jestem nieobiektywna
Ja nie miałam czasu na malowanie. Przed pracą z rana.
Końcóweczki z kolorowym brokatem były, więc ściągnięcie nie rzucało sie tak w oczy.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:28   #300
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4298151 1]Podoba mi się
Jakaś plaga, ja w piątek wieczorem malowałam... w sobotę rano patrzę a mój cudowny, kochany Atlantis pościągany jak idź stąd i nie wracaj... [/QUOTE]
Dziękuję
No...chyba masz rację z tą plagą Ale to nic przyjemnego niestety...

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja nie miałam czasu na malowanie. Przed pracą z rana.
Końcóweczki z kolorowym brokatem były, więc ściągnięcie nie rzucało sie tak w oczy.
Oj, to w sumie jakoś to przeżyłaś.
Ja to czasu mam pod dostatkiem, tylko zmywacza mi szkoda
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.