Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-08, 08:08   #4531
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tym bardziej ładne, że w takim stanie
Dziękuję, miło mi
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 08:49   #4532
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46349129]One zawsze zdziwione .

W poniedzialek byly pustki juz, wiec zagailam do pani czy beda uzupelniac standy. Pani odrzekla, ze nazajutrz dostawe maja i zebym przyczlapala sie wtedy.[/QUOTE]

James, a może dostawa była przesunięciem z innego sklepu i trafiłaś na nagrzanego starucha - jakkolwiek to brzmi .
Bo inaczej to już nie wiem jak to wytłumaczyć.
Ale jak Cię znamy, to wysmarujesz do Bourjoisa takie pisemko, że po stópkach Cię będą całować przepraszając za tę traumę
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 08:50   #4533
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny są jakieś kody do Dougiego?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 09:30   #4534
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
James, a może dostawa była przesunięciem z innego sklepu i trafiłaś na nagrzanego starucha - jakkolwiek to brzmi .
Bo inaczej to już nie wiem jak to wytłumaczyć.
Ale jak Cię znamy, to wysmarujesz do Bourjoisa takie pisemko, że po stópkach Cię będą całować przepraszając za tę traumę
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 09:34   #4535
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny są jakieś kody do Dougiego?
Też by mi się przydał ciekawe czy czegoś nie dadzą skoro S ma tera vipy.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 09:53   #4536
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
James, a może dostawa była przesunięciem z innego sklepu i trafiłaś na nagrzanego starucha - jakkolwiek to brzmi .
Bo inaczej to już nie wiem jak to wytłumaczyć.
Ale jak Cię znamy, to wysmarujesz do Bourjoisa takie pisemko, że po stópkach Cię będą całować przepraszając za tę traumę


Na razie napisalam swojskiego maila przez strone. Daje im szanse .

W swej zakupowej historii dwa razy pisalam do marek. W obu przypadkach byly to skrajne sytuacje. Raz kupilam len mielony w Superpharmie, w ktorym bylo kilkadziesiat zywych robakow. True story . W drugim przypadku kupilam ogromna paczke wacikow, z ktorych kazdy, ale to kazdy rwal sie na pol. Napisalam maila. Poproszono o numeru partii, serii itp. W ramach przeprosin i podziekowan za info wyslano mi pare produktow marki.
Moge naturalnie mazidlo reklamowac w Rossmannie, ale jestem pewna, ze nikt z tym nic dalej nie zrobi. Piszac do Burzuja mam nadzieje, ze ktos ruszy tylek i sprobuje sie zorientowac co w ogole sie stalo. Jesli marka jest na poziomie to zawsze chetnie zbiera takie informacje od klientow, aby zapobiec podobnym przypadkom w przyszlosci.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-05-08 o 10:04
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 10:01   #4537
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Też by mi się przydał ciekawe czy czegoś nie dadzą skoro S ma tera vipy.
Jakie VIPy? wiem, że w Dougim jest teraz -10% na wszystko bez kwoty minimalnej:
"Skorzystaj z rabatu 10% cały asortyment bez minimalnej wartości zamówienia. W koszyku sklepu wpisz kod promocji: PAYBACK992. Promocja ważna do 20.05.2014."
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 10:57   #4538
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Douglas online: 5 próbek zapachów przy zakupach za min. 139 zł, kod MAJ .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 11:28   #4539
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46355703]

Na razie napisalam swojskiego maila przez strone. Daje im szanse .

W swej zakupowej historii dwa razy pisalam do marek. W obu przypadkach byly to skrajne sytuacje. Raz kupilam len mielony w Superpharmie, w ktorym bylo kilkadziesiat zywych robakow. True story . W drugim przypadku kupilam ogromna paczke wacikow, z ktorych kazdy, ale to kazdy rwal sie na pol. Napisalam maila. Poproszono o numeru partii, serii itp. W ramach przeprosin i podziekowan za info wyslano mi pare produktow marki.
Moge naturalnie mazidlo reklamowac w Rossmannie, ale jestem pewna, ze nikt z tym nic dalej nie zrobi. Piszac do Burzuja mam nadzieje, ze ktos ruszy tylek i sprobuje sie zorientowac co w ogole sie stalo. Jesli marka jest na poziomie to zawsze chetnie zbiera takie informacje od klientow, aby zapobiec podobnym przypadkom w przyszlosci.[/QUOTE]
Brrrr, chyba miałabym traumę do końca życia i lnu mielonego nigdy bym już nie tknęła .

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jakie VIPy? wiem, że w Dougim jest teraz -10% na wszystko bez kwoty minimalnej:
"Skorzystaj z rabatu 10% cały asortyment bez minimalnej wartości zamówienia. W koszyku sklepu wpisz kod promocji: PAYBACK992. Promocja ważna do 20.05.2014."
Oferta z S. dla "blacków":
Od 6 do 26 maja rabat 10% przy zakupach za min. 150 zł i 15% przy zakupach za min. 200 zł.
Kod online PLMBM1
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 12:02   #4540
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Zamówiłam sobie 2 Butter Glossy NYXa: Eclair i Creme Brulee Mam już Vanilla Cream Pie i pokochałam Skorzystałam z rabatu 10%, mam nadzieję, że jutro przesyłka już dotrze

A jako próbki wybrałam sobie Be Delicius stuningowany (4 ml), Carins Sun Care Serum (2 ml) oraz Clarins Sun Care Crem UVA/UVB 20 (8 ml) (!)

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-05-08 o 12:04
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 12:12   #4541
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46355703] Raz kupilam len mielony w Superpharmie, w ktorym bylo kilkadziesiat zywych robakow. True story . [/QUOTE]

To ja miałam tak z jakąś przyprawą do kanapek czy sałatek, kupioną w Rossmannie. Mieli przez jakiś czas u nas taką półkę z różnymi eko cudakami spożywczymi, nie tylko tymi pod marką własną (te się ostały do dziś) ale także innych firm. Wcześniej miałam już tą samą przyprawę i nic jej nie dolegało, ale za drugim razem trochę się "ruszała". Brr...
Niestety nie pomyślałam wtedy aby napisać do firmy która to produkowała, a teraz już "po ptakach", bo to było ponad rok temu
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 12:12   #4542
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Czy któraś z Was już testowała nowe błyszczyki Max Factora Color Elixir Gloss? https://maxfactor.co.uk/make-up-prod...-elixir-gloss/
Z Bourjois zrezygnowałam, po pierwsze - matowe usta to chyba nie dla mnie, po drugie - nie chcę się naciąć jak jamestown. Współczuję...
Na razie kupiłam kolejny odcień Shine Caresse L'Oreala, ale czuję niedosyt

Poza tym mam wrażenie, że na tych dużych promocjach Rossmann pozbywa się starych, nieświeżych kosmetyków. Kupiłam kiedyś na jednej z nich tusz False Lash Effect Max Factor - znałam go, wielokrotnie wcześniej kupowałam i lubiłam. Był wyschnięty i dawał zerowy efekt.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 12:28   #4543
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Do wszystkich dziewczyn zmagajacych sie z katarem siennym

Jak co roku wiosna to dla mnie okres kleski zywiolowej i po chusteczki siegam czesciej niz po telefon . Pod nosem i na skrzydelkach skora mi sie zdziera bez wzgledu jak miekkich chusteczek uzyje , jest zaczerwieniona i co gorsza robi mi sie milion suchych skorek. Nie maluje sie tam, bo i tak za 5 min wszystko sie zdziera, ale nie do zniesienia sa dla mnie te skorki, nienawidze ich Robie peeling w nocy codziennie, nakladam ekstra warstwe kremu nawilzajacego, masla shea, masci ochronnej z wit A etc ale na nic to Macie jakies sposoby na te skorki? Co robicie zeby Wasz makijaz przetrwal wiosenne kichanie
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 12:29   #4544
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was już testowała nowe błyszczyki Max Factora Color Elixir Gloss? https://maxfactor.co.uk/make-up-prod...-elixir-gloss/
Z Bourjois zrezygnowałam, po pierwsze - matowe usta to chyba nie dla mnie, po drugie - nie chcę się naciąć jak jamestown. Współczuję...
Na razie kupiłam kolejny odcień Shine Caresse L'Oreala, ale czuję niedosyt

Poza tym mam wrażenie, że na tych dużych promocjach Rossmann pozbywa się starych, nieświeżych kosmetyków. Kupiłam kiedyś na jednej z nich tusz False Lash Effect Max Factor - znałam go, wielokrotnie wcześniej kupowałam i lubiłam. Był wyschnięty i dawał zerowy efekt.
Mam to samo odczucie
Ten sam tusz kupiony w pełnej cenie daje inny efekt, po prostu zdecydowanie lepszy.
Używam go z bazą Diora od kilku lat już.

Edytowane przez lilith_ed
Czas edycji: 2014-05-08 o 12:32
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 13:02   #4545
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was już testowała nowe błyszczyki Max Factora Color Elixir Gloss? https://maxfactor.co.uk/make-up-prod...-elixir-gloss/
Z Bourjois zrezygnowałam, po pierwsze - matowe usta to chyba nie dla mnie, po drugie - nie chcę się naciąć jak jamestown. Współczuję...
Na razie kupiłam kolejny odcień Shine Caresse L'Oreala, ale czuję niedosyt

Poza tym mam wrażenie, że na tych dużych promocjach Rossmann pozbywa się starych, nieświeżych kosmetyków. Kupiłam kiedyś na jednej z nich tusz False Lash Effect Max Factor - znałam go, wielokrotnie wcześniej kupowałam i lubiłam. Był wyschnięty i dawał zerowy efekt.
kusiły mnie i przetestowałam kilka, ale one dają taki bardzo delikatny kolor jak ktoś lubi coś mocnego na ustach, to raczej to nie to
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:16   #4546
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Do wszystkich dziewczyn zmagajacych sie z katarem siennym

Jak co roku wiosna to dla mnie okres kleski zywiolowej i po chusteczki siegam czesciej niz po telefon . Pod nosem i na skrzydelkach skora mi sie zdziera bez wzgledu jak miekkich chusteczek uzyje , jest zaczerwieniona i co gorsza robi mi sie milion suchych skorek. Nie maluje sie tam, bo i tak za 5 min wszystko sie zdziera, ale nie do zniesienia sa dla mnie te skorki, nienawidze ich Robie peeling w nocy codziennie, nakladam ekstra warstwe kremu nawilzajacego, masla shea, masci ochronnej z wit A etc ale na nic to Macie jakies sposoby na te skorki? Co robicie zeby Wasz makijaz przetrwal wiosenne kichanie
U mnie przy katarze pomaga tylko natłuszczanie, używam Tisane - tego balsamu do ust, ale całkiem skórek to nie likwiduje

Edit: Dodam jeszcze, że peelingu w tym miejscu nie robię wcale, bo skóra i tak jest podrażniona a dalsza mechaniczna "manipulacja" w moim przypadku tylko pogarsza sprawę.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-05-08 o 14:17
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:30   #4547
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dostałam od siostry lakiery Revlon Parfumerie ach te buteleczki na razie lakier sie trzyma od poniedziałku.
Jeśli kupujecie czasem kosmetyki Tołpy to są aktualnie promocje darmowa wysyłka do 14.05 -30zl za zapisanie sie do newslettera i jeszcze kod na płyn micelany physioprezent (ale nie łączy sie z newsletterem). Złożyłam zamówienie a po godzinie juz napisali, że wysłali

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was już testowała nowe błyszczyki Max Factora Color Elixir Gloss? https://maxfactor.co.uk/make-up-prod...-elixir-gloss/
Z Bourjois zrezygnowałam, po pierwsze - matowe usta to chyba nie dla mnie, po drugie - nie chcę się naciąć jak jamestown. Współczuję...
Na razie kupiłam kolejny odcień Shine Caresse L'Oreala, ale czuję niedosyt

Poza tym mam wrażenie, że na tych dużych promocjach Rossmann pozbywa się starych, nieświeżych kosmetyków. Kupiłam kiedyś na jednej z nich tusz False Lash Effect Max Factor - znałam go, wielokrotnie wcześniej kupowałam i lubiłam. Był wyschnięty i dawał zerowy efekt.
Moze być tez przez to, że ludzie tak otwierają kosmetyki :/
Ja teraz kupiłam tam dwa tusze ale jeszcze nie otwierałam bo maja być na zapas
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:32   #4548
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, jakiś samoopalacz/krem brązujący do twarzy?
Możecie coś polecić? tak do 150zł
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:35   #4549
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To ja miałam tak z jakąś przyprawą do kanapek czy sałatek, kupioną w Rossmannie. Mieli przez jakiś czas u nas taką półkę z różnymi eko cudakami spożywczymi, nie tylko tymi pod marką własną (te się ostały do dziś) ale także innych firm. Wcześniej miałam już tą samą przyprawę i nic jej nie dolegało, ale za drugim razem trochę się "ruszała". Brr...
Niestety nie pomyślałam wtedy aby napisać do firmy która to produkowała, a teraz już "po ptakach", bo to było ponad rok temu
a ja czasami kupuje te ich specjały :/

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Dziewczyny a polecacie kredki do ust Bourjois color boost czy lepiej sobie darować?
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 14:45   #4550
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiś samoopalacz/krem brązujący do twarzy?
Możecie coś polecić? tak do 150zł

Lubię ten produkt
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 15:03   #4551
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Lubię ten produkt
o, to jeden z tych, nad którymi się zastanawiałam! Powiesz coś więcej? Czy jest raczej dla skóry jasnej/ciemnej, na ile mocna jest 'opalenizna' (jestem bladziochem), czy ma jakieś właściwości kosmetyczne? robi plamy?

Myślałam jeszcze nad:
ST. Tropez Gradual Tan do twarzy
Lancaster Bronzing Beauty do twarzy
i Estee Lauder Bronze Goddes do twarzy

Może jakieś opinie?
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 15:38   #4552
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
James, a może dostawa była przesunięciem z innego sklepu i trafiłaś na nagrzanego starucha - jakkolwiek to brzmi .
Bo inaczej to już nie wiem jak to wytłumaczyć.
Ale jak Cię znamy, to wysmarujesz do Bourjoisa takie pisemko, że po stópkach Cię będą całować przepraszając za tę traumę
Nie wiem czy to sprawa partii. Jak weszły te błyszczyki trafiłam na pierwszą dostawę w moim SP. Testery zostały wyciągnięte przy mnie i miałam okazję je rozdziewiczyć

Sprawdziłam ze 3 kolory i wzięłabym 08 gdyby nie to, że nie mogłam go dobrze nałożyć :P Tester był świeży, nowy. Albo 08 nie współpacuje z niektórymi ustami, albo po prostu coś jest nie tak z samym produktem.


EDIT:
Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Lubię ten produkt
A masz jasną czy ciemną cerę? Kolor nie wchodzi w pomarańczowe odcienie?
__________________

Edytowane przez Hisoka
Czas edycji: 2014-05-08 o 15:40
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 16:27   #4553
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
a ja czasami kupuje te ich specjały :/

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Dziewczyny a polecacie kredki do ust Bourjois color boost czy lepiej sobie darować?
Ja polecam bardzo. Mam kolor red island, piękny jest. Konsystencja taka masełkowata i bardzo nawilżająca a kolor ładnie się wpija w usta i nawet, gdy jesteś przekonana, że już nic nie ma to w lusterku kolor widać
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 16:53   #4554
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
o, to jeden z tych, nad którymi się zastanawiałam! Powiesz coś więcej? Czy jest raczej dla skóry jasnej/ciemnej, na ile mocna jest 'opalenizna' (jestem bladziochem), czy ma jakieś właściwości kosmetyczne? robi plamy?

Myślałam jeszcze nad:
ST. Tropez Gradual Tan do twarzy
Lancaster Bronzing Beauty do twarzy
i Estee Lauder Bronze Goddes do twarzy

Może jakieś opinie?

Kropli Collistara nie używam solo, tylko mieszam z kremem na noc. Wchłaniają się bardzo szybko, nie tworzą plam ani smug. Stosuję je co parę dni, cera nabiera ładnego-zdrowego koloru. I co dla mnie ważne nie mają tego typowego dla samoopalaczy specyficznego zapachu.
__________________
No silicone




Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2014-05-08 o 16:54
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 17:52   #4555
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Bry. Ale się zrobiła afera Burżujowa. Mam nadzieję, że firma naprawde poważnie potraktuje sprawę.


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość


nabyłam za to Loreal Extraordinaire w kolorze 600 i jestem rozczarowana - widać jak kolor się rozkłada w załamaniach ust i z odległości ok metra to widać - nie wiem ile musiałabym tego nałożyć, zeby usta były równo pokryte kolorem
tutaj minimalnie to widać (drugie zdjęcie od dołu), ale blogerka ma nałożone dwa razy więcej błyszczyka niż ja nakładam
tutaj też widac, że inne kolory też mają ten problem
Mam dwa kolory tej szminki i żadna nie daje takiego efektu. Ale moje odcienie są intensywne, mocne (201 - fuksjowy i coś mocno czerwonego, nie wiem, jaki nr, bo lezy spakowany do szpitala ).

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Podobna, ale taka sama. Wydaje mi się, że Bourjois nie wysusza ust.
Dziś wyciągnęłam Manhattana z czeluści pudełek, ale on ma boski kolor (45H). Szkoda, że wycofali ten kosmetyk.
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zrobilam zdjecie tej katastrofie. Wypilam pare lykow herbaty i zjadlam kilka plasterkow salami.
Szok. Ciekawa jestem, co odpisza na Twojego maila.
Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Poza tym mam wrażenie, że na tych dużych promocjach Rossmann pozbywa się starych, nieświeżych kosmetyków. Kupiłam kiedyś na jednej z nich tusz False Lash Effect Max Factor - znałam go, wielokrotnie wcześniej kupowałam i lubiłam. Był wyschnięty i dawał zerowy efekt.
Też się nacięłam na taki egzemplarz.
Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiś samoopalacz/krem brązujący do twarzy?
Możecie coś polecić? tak do 150zł
Używałam kiedyś kilka opakowań tegoż:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-bronzant.html
Ale nie wiem, czy nadal jest w ofercie. Kiedyś go uwielbiałam, poźniej przestałam "brązowić" skórę

Czy któras testowała już Dior Addict Fluid Stick?
http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...Stick/P1784012
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 18:14   #4556
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

a ja Wam powiem,że soft gentle jest super, co prawda ma duzo tych drobinek ale baaardzo ładnie na mnie wygląda od 3 dni sie nim miziam
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 18:46   #4557
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość

Używałam kiedyś kilka opakowań tegoż:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-bronzant.html
Ale nie wiem, czy nadal jest w ofercie. Kiedyś go uwielbiałam, poźniej przestałam "brązowić" skórę

Czy któras testowała już Dior Addict Fluid Stick?
http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...Stick/P1784012
dzięki dziewczyny za opinie odnośnie kropli collistara zastanowię się nad nimi
co do tego produktu Clarins mam mieszane uczucia, bo miałam z tej serii mleczko do twarzy, które nie dość, że mi wysuszało skórę na wiór, to jeszcze zapychało...

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
a ja Wam powiem,że soft gentle jest super, co prawda ma duzo tych drobinek ale baaardzo ładnie na mnie wygląda od 3 dni sie nim miziam
czy mówicie o tym rozświetlaczu MAC?
wygląda obłędnie w internetach
chyba brakuje mi nowego rozświetlacza...
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 18:52   #4558
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kusiły mnie i przetestowałam kilka, ale one dają taki bardzo delikatny kolor jak ktoś lubi coś mocnego na ustach, to raczej to nie to
Właśnie widziałam zdjęcia w sieci i te najjaśniejsze są niemal niewidoczne...
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 20:19   #4559
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Do wszystkich dziewczyn zmagajacych sie z katarem siennym

Jak co roku wiosna to dla mnie okres kleski zywiolowej i po chusteczki siegam czesciej niz po telefon . Pod nosem i na skrzydelkach skora mi sie zdziera bez wzgledu jak miekkich chusteczek uzyje , jest zaczerwieniona i co gorsza robi mi sie milion suchych skorek. Nie maluje sie tam, bo i tak za 5 min wszystko sie zdziera, ale nie do zniesienia sa dla mnie te skorki, nienawidze ich Robie peeling w nocy codziennie, nakladam ekstra warstwe kremu nawilzajacego, masla shea, masci ochronnej z wit A etc ale na nic to Macie jakies sposoby na te skorki? Co robicie zeby Wasz makijaz przetrwal wiosenne kichanie

Polecam pozbyć się kataru Mój TŻ też ma alergię. W aptece polecano Mu niby "cudowną" Alle-grę Nic nie zadziałała Dopiero Amer-til sprawił, że prawie nie ma objawów alergii TŻ brał też inne leki tego typu na każdy sezon w poprzednich latach ale dopiero Amer-til Mu pomógł, może i Tobie pomoże Jest bez recepty -10szt koło 9-10zł.
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 20:28   #4560
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, czy zamówienie z Dougiego złożone przed 14:00 miałyście już następnego dnia?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.