Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 00:43   #2011
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Iwono co Ty czytasz
No Wizaż przeca


Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ja zaczelam slepnac w wieku 15 lat, wiec u mnie erozja 2 razy szybciej postepuje .
O widzę, że mała licytacja niestety ja zaczęłam ślepnąć wcześniej niż Ty , a że mam dużą wadę i dużo lat, no to ewidentnie wywróżyłam sobie z mądrości wizażowych, że oczy mi gniją już cokolwiek to oznacza


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie coś sprawdzonego na wypadanie włosów? Schudłam 27 kg i moje włosy sypią się garściami
polecam picie drożdży, co drugi dzień


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
3 miesiące ale oczywiście dalej ćwiczę i trzymam dietę więc jeszcze odchudzania nie kończę. Jeśli chodzi o ilość kalorii to nie mam pojęcia, jem 4 razy dziennie, rano najczęściej nie mam na nic ochoty więc wciskam w siebie 2 kanapki z chlebem razowym jakąś wędliną i warzywami. Na obiad już się staram. Zazwyczaj jem ryby z jakimiś kaszami i surówkami, dziś akurat miałam pierś kurczaka z warzywami to wszystko wrzuciłam na patelnię i dusiłam. Podwieczorek to jogurt naturalny z błonnikiem i musi-uwielbiam go . Kolacja różnie .
Nie jest to jakaś wybitna dieta w sumie dietą bym tego nie nazwała bo dalej jem to co lubię bo lubię to co jem teraz ale mniejsze ilości no i uważam na dodatki typu sosy.

Niestety znowu mi się wkręca to co kilka lat temu póki co się powstrzymuje ale mam durne myśli np. czy od epapierosa się tyje bo liquid mam czekoladowy .
O mamo przerażające jest to, co piszesz.
Ćwiczysz 7 razy w tygodniu to kiedy dajesz ciału odpocząć? strasznie się masakrujesz od środka i z zewnątrz




Star pamiętam, że lubisz, jak ja żele na cellulit. Czy używałaś już tego?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...4d.html&next=1

dla mnie on jest ostatnio najlepszy
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2014-07-22 o 00:44
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 08:09   #2012
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczynki, ja na szybko... pierwszy Box Shiny i już taka sytuacja - na Facebooku już mnie zablokowali, nie mogę dodać opinii"

"Kasują posty i blokują użytkowników, którzy zauważyli, że lakier Glazel jest naprawdę marki "May to be cosmetics". Pod światło zobaczycie napisy, które odbiły się na butelce po zerwaniu etykiety. Seria, którą dostaliśmy w załączniku."
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lakier.jpg (181,8 KB, 93 załadowań)
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 09:13   #2013
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
w razie czego Solgar wychodzi taniej na iherbie

Dzięki za cynk

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2014-07-22 o 10:26
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 09:15   #2014
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No Wizaż przeca


Star pamiętam, że lubisz, jak ja żele na cellulit. Czy używałaś już tego?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...4d.html&next=1

dla mnie on jest ostatnio najlepszy

Ciekawe czy on chłodzi? Nie znoszę takich
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 09:40   #2015
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47400406]Never, to, co robisz jest niebezpieczne. Wez kalkulator w reke i policz ile dziennie spalasz i jesz. Ty sie glodzisz. Dzieci maja lepszy bilans kaloryczny niz Ty. Robisz sobie krzywde.

Wyciagnij do kogos reke i popros o pomoc, bo zle sie to dla Ciebie skonczy. Niedlugo wypadajace wlosy beda Twym najmniejszym problemem. Pomoz sobie zanim bedzie za pozno .[/QUOTE]

Popieram Cie James w 100%.
Tym bardziej, że Never jest świadoma balansowania na cienkiej linie. Z tym, że byc swiadomym, a robic coś w tym kierunku to zasadnicza róznica ...

========================= ========================= ==

Never - mówienie sobie, że jak dojdziesz do pewnej wagi i wtedy zoabaczysz, to taka psychiczna zmyłka dla samej siebie. Masz problem, dobrze o tym wiesz, tym bardziej, że ten problem nie zaczął się dzisiaj.. Jesli czegoś nie zrobisz teraz, to potem moze być juz za późno. Organizm zacznie się buntowac coraz bardziej i nie będziesz miała nawet siły wstać. Rusz sie sie znowu po pomoc (terapia), to nic złego.
Wbrew temu co mówisz, problemem sa dla Ciebie kg. Problem tkwi głeboko w psychice niestety.
Katowanie się ćwiczeniami po 3 godziny dziennie przez calutki tydzień wykończy organizm jeszcze szybciej niż zrzucenie az tylu kg w tak krótkim czasie. Po włosach przyjdzie czas na kości - i po co Ci to Kochana.
Zaakceptuj siebie taką, jaka jesteś. Łatwo mówic, ale wiem, ze trudniej spełnić. Niemniej spróbój
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-07-22 o 09:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 10:39   #2016
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Jesli nie bylo jeszcze tego info wczesniej, to donosze ze w Poznaniu (galeria przy dworcu) otworzyli/otwieraja MACa - sprawdze jutro czy juz "dziala"
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 10:52   #2017
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Jesli nie bylo jeszcze tego info wczesniej, to donosze ze w Poznaniu (galeria przy dworcu) otworzyli/otwieraja MACa - sprawdze jutro czy juz "dziala"
Salon MACa w PZN w Galerii przy dworcu działa od dawna
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 11:05   #2018
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ciekawe czy on chłodzi? Nie znoszę takich
Właśnie nie, też tego nie lubię. Lekko w pierwszym momencie chłodzi, ale naprawdę lekko: mówi to zmarźlak a po chwili ok I od razu fajnie napina
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 12:08   #2019
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczyny czy któraś ma bony rabatowe z kodami z eobuwie?przysyłają przy zakupach,ja swoje oddałam(zresztą i tak już pewnie nie ważne) ,a teraz potrzebuje,żeby działały również na przecenione.Potrzebny mi ten od 300zł wzwyż
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 12:34   #2020
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Jakby któraś te wasze gumiaczki chciała to na answear mają przecenę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mel.jpg (64,7 KB, 69 załadowań)
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 12:47   #2021
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Właśnie nie, też tego nie lubię. Lekko w pierwszym momencie chłodzi, ale naprawdę lekko: mówi to zmarźlak a po chwili ok I od razu fajnie napina
Ten balsam naprawde pomaga? Nie widzialam go wczesniej, mialam z Eveline wszystkie i byly o kant dupy U mnie najlepiej sprawdza sie Nivea, jest taki zelowaty i bardzo szybciutko sie wchlania
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 13:09   #2022
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

W Douglasie online: "Tylko dla odbiorców newslettera: 50% rabatu na wszystkie kolorowe lakiery marki Seche. Kod SECHE14 Ważny 22-24.07.2014."
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:36   #2023
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Witam po latach
Wybaczcie, ale przeczytałam tylko kilka ostatnich stron wątku - ten Feel w którym zamawiacie to feelunique.com?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 21:30   #2024
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Właśnie nie, też tego nie lubię. Lekko w pierwszym momencie chłodzi, ale naprawdę lekko: mówi to zmarźlak a po chwili ok I od razu fajnie napina
Kupie na pewno, choc mi to juz nic nie pomoze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 01:01   #2025
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ten balsam naprawde pomaga? Nie widzialam go wczesniej, mialam z Eveline wszystkie i byly o kant dupy U mnie najlepiej sprawdza sie Nivea, jest taki zelowaty i bardzo szybciutko sie wchlania
Hmm, no wiesz one pomagają w sumie tak samo ja lubię po nich napięcie i jakby ujędrnienie, nic więcej i ciało bardzo miłe w dotyku I ten, moim skromnym zdaniem, jest najlepszy i nie ziębi, czego nie cierpię. Delikatnie chłodzi przez chwilkę.
Pokaż Nivea

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47413432]Kupie na pewno, choc mi to juz nic nie pomoze .[/QUOTE]

Samo smarowanie to nie bardzo. Chociaż moja leniwa koleżanka smarowała się i zawijała w folię spożywczą i powiem, że efekty były
Ale balsamy na cellulit dobrze sobie zaaplikować ze dwa razy w tygodniu na szyję ujędrniają, jak nic innego
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 08:03   #2026
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ten balsam naprawde pomaga? Nie widzialam go wczesniej, mialam z Eveline wszystkie i byly o kant dupy U mnie najlepiej sprawdza sie Nivea, jest taki zelowaty i bardzo szybciutko sie wchlania

Mi tez te balsamy z Eveline baaaardzo nie podeszły


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 08:05   #2027
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Taa...ja co roku kupuję Elancyl. I każdy kto zobaczy pyta czy działa. No, może i działa, ale nie jak się na niego patrzy Ja się tak nie lubię smarować...
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 08:22   #2028
Alsou
Raczkowanie
 
Avatar Alsou
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 117
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Salon MACa w PZN w Galerii przy dworcu działa od dawna
A niech to, odkąd spadł sufit w City Center to tam nie byłam A gdzie on jest? Tak mniej więcej bo CC dosyć spore jest
Alsou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 08:30   #2029
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hmm, no wiesz one pomagają w sumie tak samo ja lubię po nich napięcie i jakby ujędrnienie, nic więcej i ciało bardzo miłe w dotyku I ten, moim skromnym zdaniem, jest najlepszy i nie ziębi, czego nie cierpię. Delikatnie chłodzi przez chwilkę.
Pokaż Nivea

Samo smarowanie to nie bardzo. Chociaż moja leniwa koleżanka smarowała się i zawijała w folię spożywczą i powiem, że efekty były
Ale balsamy na cellulit dobrze sobie zaaplikować ze dwa razy w tygodniu na szyję ujędrniają, jak nic innego
Iwuś Kochana, a one się nie lepią? Wszystko od Eveline co mialam do tej pory to było kleiste i paskudne, lepiłam się po smarowaniu dobrą godzinę, nie szło się ani ubrać, ani usiąść, ani nic dotknąć, ohyda.

Teraz mam czerwonego Clarinsa, który owszem, mam wrażenie, że poprawia jędrność (to o czym piszesz, skóra robi się napięta), ale tak mrozi, że nawet w 390 stopniowym upale muszę ubrać grube dresowe spodnie, bo mam dreszcze

Więc zużyje te 400ml co mam i będę testować Elancyl, bo mam takie duże pudełko czegoś, co się nazywa Elancyl Noc, zobaczymy... Może nie będę musiała szukać dalej.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 09:00   #2030
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

ZALANDO714 kod do Sephory do 15.08 nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
-20%
__________________

Edytowane przez OnaZakupoholik
Czas edycji: 2014-07-23 o 12:51
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 10:37   #2031
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ale co robi ten kod?
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 10:48   #2032
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

Teraz mam czerwonego Clarinsa, który owszem, mam wrażenie, że poprawia jędrność (to o czym piszesz, skóra robi się napięta), ale tak mrozi, że nawet w 390 stopniowym upale muszę ubrać grube dresowe spodnie, bo mam dreszcze
Naprawdę??! Miałam kiedyś ten preparat i czułam tylko delikatny chłodek.

W takim razie ten balsam Collistara chyba by Cię zamroził na amen:

https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000059198.html

'Krio' w nazwie oddaje postać rzeczy brrrrr....

Dla mnie najlepszy w walce z celulitem jest Phyto-Svelt Global Intensive Slimming Body Care od Sisley. Pachnie ziołami (wada), ma bardzo dobry skład (zaleta) i jako jeden z nielicznych, których używałam w swojej długiej i zażartej walce z celulitem, dawał jakieś efekty. Wiadomo, że cudów nie ma
Cena - zaporowa niestety (wada jak cholera ).

Never, martwię się o Ciebie Włosy mogą Ci wypadać z osłabienia organizmu (który sobie wyniszczasz !!), ale też mogły Ci się rozjechać hormony przez szybką i tak dużą utratę masy ciała. A łysiejesz na całej głowie równomiernie, czy najbardziej na czubku i skroniach ? Okres masz regularnie czy już się zatrzymał ? Jak nie chcesz, to nie odpowiadaj publicznie, albo odpowiedz sobie sama przed sobą i jeżeli odpowiedź na moje pytania jest twierdząca, to szoruj do ginekologa ! Zbadaj sobie poziom hormonów (w tym testosteronu i sterydów nadnerczowych).


---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Ale co robi ten kod?
Właśnie ?

Ja miałam w tym miesiącu drugie podejście do zakupów w Zalando. Znowu nieudane
Spódnica mi sie bardzo spodobała od New Look. Piękna, koralowa. Ale niestety, dwukrotnie odsyłałam ją do sklepu, po czym dałam sobie siana. Najpierw przez błędnie opisane rozmiary na stronie, wybrałam zbyt duży, więc odesłałam. Złożyłam nowe zamówienie (bo tylko tak można tam wymieniać towar), wzięłam poprawkę na ten błąd i voila - przyszła w moim rozmiarze Niestety tak fatalnie skrojona i zszyta, że leżała na mnie jak wór po kartoflach (tamta zbyt duża miała znaczne lepszą jakość pod tym względem). Odesłałam ponownie, czekam na zwrot kasy, bye bye spódnico made in Cambodia.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-07-23 o 10:49
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 11:13   #2033
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ala_73 Pokaż wiadomość
ale co robi ten kod?
-20%
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 11:14   #2034
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Taa...ja co roku kupuję Elancyl. I każdy kto zobaczy pyta czy działa. No, może i działa, ale nie jak się na niego patrzy Ja się tak nie lubię smarować...
na mnie Elancyl się wałkował nie wiem czemu, bo brązujący balsam już nie


Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Iwuś Kochana, a one się nie lepią? Wszystko od Eveline co mialam do tej pory to było kleiste i paskudne, lepiłam się po smarowaniu dobrą godzinę, nie szło się ani ubrać, ani usiąść, ani nic dotknąć, ohyda.

Teraz mam czerwonego Clarinsa, który owszem, mam wrażenie, że poprawia jędrność (to o czym piszesz, skóra robi się napięta), ale tak mrozi, że nawet w 390 stopniowym upale muszę ubrać grube dresowe spodnie, bo mam dreszcze

Więc zużyje te 400ml co mam i będę testować Elancyl, bo mam takie duże pudełko czegoś, co się nazywa Elancyl Noc, zobaczymy... Może nie będę musiała szukać dalej.
Aniu posmaruję się dziś po pracy i spiszę odczucia i czas chłonięcia, też nie lubię lepkości, ale skoro tu mi nie przeszkadza to chyba nie jest to bardzo straszne.

Najmniej lepił się i wcale nie chłodził (napinał, ale po systematycznym stosowaniu) ten balsam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...la.html&next=1

wracam do niego, ale kuszą mnie nowości stąd ciągle też mam pełno innych tego typu preparatów ale do tego wracam, szczególnie zimą
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 11:35   #2035
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Nie mam czasu nadrabiać
Czy jest teraz jakiś kod do Douglasa oprócz SLONCE i CK14?
Chyba się skusze na nowy puder brązujący Clarinsa Moja poprzednia Nouba opuściła ten padól łez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clarins-Colours_of_Brazil-Puder_Brazujacy_do_Twarzy.jpg (86,9 KB, 7 załadowań)
__________________


Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2014-07-23 o 11:58
teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 11:35   #2036
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Aniu posmaruję się dziś po pracy i spiszę odczucia i czas chłonięcia, też nie lubię lepkości, ale skoro tu mi nie przeszkadza to chyba nie jest to bardzo straszne.

Najmniej lepił się i wcale nie chłodził (napinał, ale po systematycznym stosowaniu) ten balsam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...la.html&next=1

wracam do niego, ale kuszą mnie nowości stąd ciągle też mam pełno innych tego typu preparatów ale do tego wracam, szczególnie zimą
Nivelazione to ja bardzo lubiłam, zarówno ten do ciała, jak i ten do biustu, ale zaczęły mnie one uczulać i dostaję piekielnej wysypki po ich użyciu, niestety...

Czekam na relację
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 12:52   #2037
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Ale co robi ten kod?
-20%
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 13:21   #2038
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4741819 6]
Never, martwię się o Ciebie Włosy mogą Ci wypadać z osłabienia organizmu (który sobie wyniszczasz !!), ale też mogły Ci się rozjechać hormony przez szybką i tak dużą utratę masy ciała. A łysiejesz na całej głowie równomiernie, czy najbardziej na czubku i skroniach ? Okres masz regularnie czy już się zatrzymał ? Jak nie chcesz, to nie odpowiadaj publicznie, albo odpowiedz sobie sama przed sobą i jeżeli odpowiedź na moje pytania jest twierdząca, to szoruj do ginekologa ! Zbadaj sobie poziom hormonów (w tym testosteronu i sterydów nadnerczowych).

[/QUOTE]

Nie łysieje nigdzie przynajmniej nic takiego nie widzę, po prostu po umyciu włosów jest najgorzej lecą jak szalone jak je rozczesuje. Co do okresu póki co mam jak w zegarku, zobaczymy jak będzie w tym miesiącu . Dawno temu już mi się zatrzymał i byłam u ginekologa i wypisał mi tabletki na wywołanie ale to było parę lat temu podczas choroby o której wspominałam tutaj.

Dziękuje wam w ogóle dziewczyny bo uświadomiłyście mnie, że znowu zaczynam fiksować z odchudzaniem i znowu mi się durne myśli włączają. 2 dni temu byłam u dermatologa i dostałam lek i oczywiście dziś dzwoniłam do Pani doktor i się pytam czy od niego się nie tyje . Zwariować można chyba muszę iść znowu na terapie..

I żeby było na temat korzystając z promo w S. zakupiłam polecany przez Corii podkład MUFE HD w odcieniu 127. Myślałam, że będzie za jasny ale jednak pasuje i fajnie wygląda na buźce .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2014-07-23 o 13:28
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 13:29   #2039
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nie łysieje nigdzie przynajmniej nic takiego nie widzę, po prostu po umyciu włosów jest najgorzej lecą jak szalone jak je rozczesuje. Co do okresu póki co mam jak w zegarku, zobaczymy jak będzie w tym miesiącu . Dawno temu już mi się zatrzymał i byłam u ginekologa i wypisał mi tabletki na wywołanie ale to było parę lat temu podczas choroby o której wspominałam tutaj.
Użyłam słowa 'łysienie' w sensie intensywne wypadanie
Moja kuzynka poprzez intensywne odchudzanie 'dorobiła się' wielotrobielowatości jajników (PCOS), dlatego o tym wspominam, tj. o zaburzeniach hormonalnych.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 13:34   #2040
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
-20%
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
-20%
Dzięki
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.