Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-10, 16:40   #2041
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na pocieszenie powiem Ci, ja niego napalałam sie już jakieś 3-4 razy w ciągu kilku lat, za kazdym razem wtedy, jak widziałam, jak ładnie na kims na zywo wyglada. Na siłe brałam próbki testowałam, a nawet 2-3 razy kupiłam i oczywiście szybko sprzedałam. On nie dla mnie i koniec
No właśnie robi na mnie duże wrażenie na kimś. Ile ja się nasłuchałam o nim dobrych opinii... Kilka razy już go miałam w koszyku, ale łapał mnie cykor, bo wiem, że podkłady EL są ogólnie wymagające.
Szukam trwałego podkładu na specjalne okazje dla cery suchej. Na co dzień używam rozświetlających, ale domyślasz się jak wyglądają latem.
Matowe podkłady odpadają, ale satynowe wykończenie i trwałe brałabym w ciemno
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 16:50   #2042
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
No właśnie robi na mnie duże wrażenie na kimś. Ile ja się nasłuchałam o nim dobrych opinii... Kilka razy już go miałam w koszyku, ale łapał mnie cykor, bo wiem, że podkłady EL są ogólnie wymagające.
Szukam trwałego podkładu na specjalne okazje dla cery suchej. Na co dzień używam rozświetlających, ale domyślasz się jak wyglądają latem.
Matowe podkłady odpadają, ale satynowe wykończenie i trwałe brałabym w ciemno
Zapomnij o DW jak ma byc do suchej cery, bo bedziesz wygladala jak w masce.
To naprawde nie jest podkłąd dla wszytskich, przy tym bardzo ciezki i widoczny.
Tak naprawde na tych osobach co wygladal super to były młode i mogłyby sie obejść bez podkładu.
Moze spróbuj tego nowego Nourishing?On na mnie daje satynowe wykończenie, tylko tzreba dobrze nawilzyc cere.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 17:13   #2043
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dziewczynki, któraś z Was ma porównanie podkładu EL Double Wear Light z Macowymi podkładami pod względem kolorystycznym?
Z DW Light używam teraz 1.0 i wg mnie on jest dość zbliżony do NC20 z tego nowego Pro Longwear, więc 0,5 z DW Light mniej wiecej mógłby odpowiadać NC15 .
Dodam, że u mnie DW Light ładnie dopasowuje się kolorem do skóry.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 17:34   #2044
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A w ogóle to zapomniałam sie pochwalić, ze mam Freshen Up i Purple Times Nine Dzięki jednej porzemiłej i przeuczynnej wizażance ()
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 17:46   #2045
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Hej dziewczyny, jakiś czas temu pomogłyście mi z tuszem, więc mam nadzieję, że i teraz mnie poratujecie

Mianowicie kompletuję swój prezent urodzinowy od męża i kusi mnie szminka Mac Velvet Teddy. Przeglądam zdjęcia w internecie i robię się coraz bardziej głupia. Ta szminka na każdym zdjęciu wygląda inaczej. Raz wpada w róż, a raz w brąz, innym razem wygląda jak typowy nude i teraz sama nie wiem...
Może coś doradzić, jak ten odcień faktycznie wygląda??
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 17:49   #2046
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dla mnie jedyny dobry podkład to ten nowy NC15. Ładnie wygląda, dobrze kryje. No może mogłby byc nieco jasniejszy troche, bo jak sie przypatrzec to jednak troche od szyi sie odcina, ale to i tak rewelacja, bo oprocz tego nie pasuje mi dobrze własciwie nic

I dzis przeprosiłam sie z kompletem Riri Woo (pomadka + konturówka) i w koncu zrozumiałam zachwyt nad nimi Od zakupu mineło juz pewnie ze 2 lata, a dopiero teraz uwazam, że było warto. Kolor boski
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 17:58   #2047
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
I dzis przeprosiłam sie z kompletem Riri Woo (pomadka + konturówka) i w koncu zrozumiałam zachwyt nad nimi Od zakupu mineło juz pewnie ze 2 lata, a dopiero teraz uwazam, że było warto. Kolor boski
Ja sie do niej nie przekonałam w koncu a i tak ze zmiana koloru wlosów przestala mi całkiem pasować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 19:24   #2048
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Też jestem nc15...napaliłam się na ten podkład, ale pewnie 0,5 będzie za ciemny. Póki co nie mogę tego sprawdzić, bo nie jestem u siebie, a tutaj brak drogerii Chciałam kliknąć, ale to będzie pewnie głupota.
Ja miałam próbkę tego Light w odcieniu 0,5 i jeśli chodzi o porównanie kolorystyczne to odcień był dla mnie ok, a jestem trochę jaśniejsza niż Studio Fix NC15, a Mineralize Moisture NC15 jest dla mnie dobrym odcieniem. Także pod względem koloru on faktycznie jest jasny, ale mi się nie podobał na twarzy, jakoś tak nieświeżo ta cera wyglądała To nie jest jakiś super podkład, owszem, trochę lżejszy niż normalny DW, ale wciąż ciężki, no i cera wygląda średnio.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-06-10 o 19:26
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 19:53   #2049
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Le Disco chyba wchodzi cała do stałej, wiec spokojnie bedzie sie mozna zastanowic
A dzisiaj na temptalii takie info:
"MAC confirmed this morning that the collection is limited edition."

Pod swatchami cieni z Le disko...
Ja polubiłam błyskotki więc możliwe, że na jakieś się skuszę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 20:00   #2050
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
A dzisiaj na temptalii takie info:
"MAC confirmed this morning that the collection is limited edition."

Pod swatchami cieni z Le disko...
Ja polubiłam błyskotki więc możliwe, że na jakieś się skuszę
A co to w ogole za formuła jest? Jakaś kremowa? Piankowa? Bo ten ugnieciony cień na Temptalii wygląda jakoś dziwnie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2015-06-10 o 20:02
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 20:05   #2051
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja miałam próbkę tego Light w odcieniu 0,5 i jeśli chodzi o porównanie kolorystyczne to odcień był dla mnie ok, a jestem trochę jaśniejsza niż Studio Fix NC15, a Mineralize Moisture NC15 jest dla mnie dobrym odcieniem. Także pod względem koloru on faktycznie jest jasny, ale mi się nie podobał na twarzy, jakoś tak nieświeżo ta cera wyglądała To nie jest jakiś super podkład, owszem, trochę lżejszy niż normalny DW, ale wciąż ciężki, no i cera wygląda średnio.
A jak się ma DW light 0,5 do klasycznego DW 1N1?

Zobaczyłam swatche cieni Le Disco na Temptalii i chyba niczego nie chcę. Muszę sama pomacać, ale Boom Boom Room odpada, jakiś taki rudy jest

Co myślicie o pędzlach 233 i 234?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 20:11   #2052
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jak sie teraz przypatrzałam cieniom z Le Disko na Temptalii, to zauwazyłam, ze sporo ich jest podobnych do ostatnich pigmentów prasowanych ze swiatecznej, m.in. do Modern Majesty, Enchantment, Victorian Plum ... Wykończenie tez nieco podobne - takie sparkle
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 20:14   #2053
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak sie teraz przypatrzałam cieniom z Le Disko na Temptalii, to zauwazyłam, ze sporo ich jest podobnych do ostatnich pigmentów prasowanych ze swiatecznej, m.in. do Modern Majesty, Enchantment, Victorian Plum ... Wykończenie tez nieco podobne - takie sparkle
też mi sie to w oczy rzuciło, czyzby skonczyły im sie pomysły?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 20:15   #2054
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A jak się ma DW light 0,5 do klasycznego DW 1N1?

Zobaczyłam swatche cieni Le Disco na Temptalii i chyba niczego nie chcę. Muszę sama pomacać, ale Boom Boom Room odpada, jakiś taki rudy jest

Co myślicie o pędzlach 233 i 234?
Jest mniej żółty i trochę jaśniejszy, na mnie klasyczny DW 1N1 jest trochę za ciemny i właśnie bardzo mocno żółty, z kolei Light jest kolorystycznie w porządku, nic się nie odcina
Ja chyba też już nic nie chcę z tej kolekcji... Ten Boom Boom Room wyglądał inaczej na wcześniejszych zdjęciach, jakie widziałam, takiego rudo- dziwaka nie chcę
Teraz mi się Feel The Fever podoba Ale na pewno będzie się sypał z powiek jak szalony.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-06-10 o 20:17
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 20:22   #2055
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Co myślicie o pędzlach 233 i 234?
Z tych dwóch mam 234. Nie bardzo go lubię, praktycznie nie używam. Wg mnie to taka słabsza wersja 217-tki. Włosie jest bardziej giętkie, bardziej spłaszczone, przez co gorzej rozciera cienie. Jak masz 217-tkę, to moim zdaniem nie warto brać 234.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 20:32   #2056
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
też mi sie to w oczy rzuciło, czyzby skonczyły im sie pomysły?
Chyba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 21:39   #2057
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Jest mniej żółty i trochę jaśniejszy, na mnie klasyczny DW 1N1 jest trochę za ciemny i właśnie bardzo mocno żółty, z kolei Light jest kolorystycznie w porządku, nic się nie odcina
Ja chyba też już nic nie chcę z tej kolekcji... Ten Boom Boom Room wyglądał inaczej na wcześniejszych zdjęciach, jakie widziałam, takiego rudo- dziwaka nie chcę
Teraz mi się Feel The Fever podoba Ale na pewno będzie się sypał z powiek jak szalony.
No właśnie 1N1 też jest dla mnie za ciemny. Spróbuję DW light 0,5 kiedyś z ciekawości, może akurat

No właśnie ciekawe czy będą się sypały, bo chyba mają bardziej mokrą konsystencję, skoro można je ugnieść w panie. Coś bym przygarnęła, kilka mi się podoba, ale nie przepadam za pojedynczymi cieniami. Może na żywo mnie zachwycą
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z tych dwóch mam 234. Nie bardzo go lubię, praktycznie nie używam. Wg mnie to taka słabsza wersja 217-tki. Włosie jest bardziej giętkie, bardziej spłaszczone, przez co gorzej rozciera cienie. Jak masz 217-tkę, to moim zdaniem nie warto brać 234.
Odłożyłam dziś 233 i 234, teraz dumam właśnie czy warto. Myślę, że 233 wezmę na pewno, przyda mi się do nakładania mocniej zbitych cieni.
Jeśli 234 ma być gorsza od 217, to sama nie wiem teraz. 217 nie mam, tylko podobny z Zoevy (227 chyba).

Tak przy okazji - bardzo polecam Siahi. Cudnie wygląda do zielono-piwnych oczu Tak podbija kolor, że wow
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 21:44   #2058
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, klikać Siahi, czy sobie darować? Do niebieskich oczu. Na pewno będę używać bardzo sporadycznie...

A może któraś chce trochę Shade za Siahi?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 21:56   #2059
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
No właśnie 1N1 też jest dla mnie za ciemny. Spróbuję DW light 0,5 kiedyś z ciekawości, może akurat

No właśnie ciekawe czy będą się sypały, bo chyba mają bardziej mokrą konsystencję, skoro można je ugnieść w panie. Coś bym przygarnęła, kilka mi się podoba, ale nie przepadam za pojedynczymi cieniami. Może na żywo mnie zachwycą

Odłożyłam dziś 233 i 234, teraz dumam właśnie czy warto. Myślę, że 233 wezmę na pewno, przyda mi się do nakładania mocniej zbitych cieni.
Jeśli 234 ma być gorsza od 217, to sama nie wiem teraz. 217 nie mam, tylko podobny z Zoevy (227 chyba).

Tak przy okazji - bardzo polecam Siahi. Cudnie wygląda do zielono-piwnych oczu Tak podbija kolor, że wow
Nie bierz go w ciemno, to na pewno, tylko jak coś to próbaski na początek, bo chociaż kolor ładny, to właśnie to, jak wygląda na buzi nie jest jakoś specjalnie zachęcające. Testowałam też ten nowy podkład Perfectionist i on kolorystycznie też fajny i wygląda lepiej, niż DW Light, ale też nie jakiś szał

Już teraz, jak wiem, że ten co chciałam jest taki ceglasty to sama nie wiem, czy w ogóle jakiś cień powinnam brać, ale za to Dazzleglassom bym się przyjrzała, niech Krysia napisze coś o nich

A co do pędzli to ja mam z Zoevy ten 227 i MAC 217 i one się minimalnie różnią, ale w ogólnym rozrachunku to pracuje mi się nimi tak samo
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 22:04   #2060
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jeszcze miałam zapytać, czy ma któraś z Was szminkę Sushi Kiss, i czy fajna
To mat, więc mnie kusi, ale nie widziałam na żywo i nie wiem, jak bardzo oczo&%bna jest i czy podobna do Betty Bright.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 08:51   #2061
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jakiś czas temu pomogłyście mi z tuszem, więc mam nadzieję, że i teraz mnie poratujecie

Mianowicie kompletuję swój prezent urodzinowy od męża i kusi mnie szminka Mac Velvet Teddy. Przeglądam zdjęcia w internecie i robię się coraz bardziej głupia. Ta szminka na każdym zdjęciu wygląda inaczej. Raz wpada w róż, a raz w brąz, innym razem wygląda jak typowy nude i teraz sama nie wiem...
Może coś doradzić, jak ten odcień faktycznie wygląda??
Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak "faktyczne wyglądanie" szminki ;-) Wszystko zależy od naturalnego napigmentowania Twoich ust, karnacji itd. Na opalonych paniach Velvet Teddy może wyglądać jak nude, a u mnie np. do nude mu baaardzo daleko (jestem blada, NC15, usta mam naturalnie bardzo jasne). Na mnie ta pomadka wygląda mniej więcej tak, jak na tej blogerce: http://2.bp.blogspot.com/-MP6E4N-usu...et%2Bteddy.jpg
Brąz wpadający lekko w czerwień, nie jakiś szalenie ciemny, ale na pewno również nie nude. Różu w nim nie widzę W OGÓLE. Najlepiej jednak potestować osobiście ;-) A jeśli nie masz takiej możliwości, zastanów się nad tym kolorem w kontekście karnacji itd i pomyśl, na jakim efekcie Ci zależy. Jeśli jesteś blada, to Velvet Teddy na pewno nie będzie na Tobie nude. Ale końcowy efekt trudno przewidzieć na odległość Ale pomadka ogólnie dość twarzowa (jeśli w ogóle jest coś takiego), nie jest jakaś szczególnie "trudna", tj. że pasuje np. tylko niektórym karnacjom itd. Ja mam chłodny typ urody, więc teoretycznie Velvet Teddy powinna mi nie pasować, a jednak dość dobrze się prezentuje. Tak więc wydaje mi się, że ryzyko, że będzie wyglądała źle, jest niewielkie. No ale to już pomyśl, jakiego koloru szukasz. Mam nadzieję, że choć trochę rozwiałam wątpliwości
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 08:56   #2062
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, klikać Siahi, czy sobie darować? Do niebieskich oczu. Na pewno będę używać bardzo sporadycznie...

A może któraś chce trochę Shade za Siahi?
Klikaj, warto
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Nie bierz go w ciemno, to na pewno, tylko jak coś to próbaski na początek, bo chociaż kolor ładny, to właśnie to, jak wygląda na buzi nie jest jakoś specjalnie zachęcające. Testowałam też ten nowy podkład Perfectionist i on kolorystycznie też fajny i wygląda lepiej, niż DW Light, ale też nie jakiś szał

Już teraz, jak wiem, że ten co chciałam jest taki ceglasty to sama nie wiem, czy w ogóle jakiś cień powinnam brać, ale za to Dazzleglassom bym się przyjrzała, niech Krysia napisze coś o nich

A co do pędzli to ja mam z Zoevy ten 227 i MAC 217 i one się minimalnie różnią, ale w ogólnym rozrachunku to pracuje mi się nimi tak samo
W ciemno nie wezmę na pewno

Błyszczyków też nie chcę, przynajmniej zaoszczędzę na tej kolekcji

Teraz już nie wiem czy brać ten 234 Myślałam, że będzie przydatny, bo to coś innego jednak, ale skoro słabo rozciera, to bez sensu...
Jeszcze go dokładnie zmacam w Macu, ale ten testerowy egzemplarz jakiś wygryziony jest. Macówka mówiła, że ktoś go wyrywał siłą ze standu

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-06-11 o 09:09
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 09:14   #2063
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Klikaj, warto

W ciemno nie wezmę na pewno

Błyszczyków też nie chcę, przynajmniej zaoszczędzę na tej kolekcji

Teraz już nie wiem czy brać ten 234 Myślałam, że będzie przydatny, bo to coś innego jednak, ale skoro słabo rozciera, to bez sensu...
Jeszcze go dokładnie zmacam w Macu, ale ten testerowy egzemplarz jakiś wygryziony jest. Macówka mówiła, że ktoś go wyrywał siłą ze standu
Ja nie mam ani jednego Dazzleglassa, to bym może się skusiła na jakiegoś z tej kolekcji, ale z tego, co mi wiadomo akurat Cherry Popping, który mi się najbardziej podoba wchodzi do stałej kolekcji

Haha, klienci są szaleni, zrobią wszystko, żeby zmacać produkt Ja nie mam 234, także nie pomogę za bardzo.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 09:33   #2064
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jeszcze miałam zapytać, czy ma któraś z Was szminkę Sushi Kiss, i czy fajna
To mat, więc mnie kusi, ale nie widziałam na żywo i nie wiem, jak bardzo oczo&%bna jest i czy podobna do Betty Bright.
U mnie była trochę dająca po oczach, oczywiście nie tak bardzo jak Candy Yum Yum np., ale gryzła się z moją cerą, włosami - więc ją zbyłam. Trochę ten odcień jest "bright", nie jest to typowo mleczny koral czy brzoskwinia - a przynajmniej u mnie nie był taki.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 09:37   #2065
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja nie mam ani jednego Dazzleglassa, to bym może się skusiła na jakiegoś z tej kolekcji, ale z tego, co mi wiadomo akurat Cherry Popping, który mi się najbardziej podoba wchodzi do stałej kolekcji

Haha, klienci są szaleni, zrobią wszystko, żeby zmacać produkt Ja nie mam 234, także nie pomogę za bardzo.
Ja nie mam obecnie ani jednego błyszczyka Włosy mi się do nich kleją, jeszcze nie znalazłam takiego, który by mi pasował. za to szminek mam za dużo
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 09:50   #2066
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jeszcze miałam zapytać, czy ma któraś z Was szminkę Sushi Kiss, i czy fajna
To mat, więc mnie kusi, ale nie widziałam na żywo i nie wiem, jak bardzo oczo&%bna jest i czy podobna do Betty Bright.
a wczoraj wieczorem właśnie włączyła mi się zachciewajka na Sushi Kiss , obejrzałam milion słoczy i dalej nie wiem czy ona dla mnie będzie okey
miałam reel sexy - podobna jest, ale zbyłam no i chyba za wcześnie, na lato mogłaby być fajna
sushi kiss to nie satyna ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:02   #2067
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z DW Light używam teraz 1.0 i wg mnie on jest dość zbliżony do NC20 z tego nowego Pro Longwear, więc 0,5 z DW Light mniej wiecej mógłby odpowiadać NC15 .
Dodam, że u mnie DW Light ładnie dopasowuje się kolorem do skóry.
Dzięki Ola Mimo suchej cery chyba zaryzykuję. Najwyżej trafi w inne rączki. Nic straconego Chyba że mogłabyś polecić coś równie trwałego do cery suchej?
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:11   #2068
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dzięki Ola Mimo suchej cery chyba zaryzykuję. Najwyżej trafi w inne rączki. Nic straconego Chyba że mogłabyś polecić coś równie trwałego do cery suchej?
Oj, ja do suchej to za bardzo nie doradzę, bo sama mam mieszaną w kierunku tłustej, z bardzo dużą tendencją do świecenia.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:12   #2069
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak "faktyczne wyglądanie" szminki ;-) Wszystko zależy od naturalnego napigmentowania Twoich ust, karnacji itd. Na opalonych paniach Velvet Teddy może wyglądać jak nude, a u mnie np. do nude mu baaardzo daleko (jestem blada, NC15, usta mam naturalnie bardzo jasne). Na mnie ta pomadka wygląda mniej więcej tak, jak na tej blogerce: http://2.bp.blogspot.com/-MP6E4N-usu...et%2Bteddy.jpg
Brąz wpadający lekko w czerwień, nie jakiś szalenie ciemny, ale na pewno również nie nude. Różu w nim nie widzę W OGÓLE. Najlepiej jednak potestować osobiście ;-) A jeśli nie masz takiej możliwości, zastanów się nad tym kolorem w kontekście karnacji itd i pomyśl, na jakim efekcie Ci zależy. Jeśli jesteś blada, to Velvet Teddy na pewno nie będzie na Tobie nude. Ale końcowy efekt trudno przewidzieć na odległość Ale pomadka ogólnie dość twarzowa (jeśli w ogóle jest coś takiego), nie jest jakaś szczególnie "trudna", tj. że pasuje np. tylko niektórym karnacjom itd. Ja mam chłodny typ urody, więc teoretycznie Velvet Teddy powinna mi nie pasować, a jednak dość dobrze się prezentuje. Tak więc wydaje mi się, że ryzyko, że będzie wyglądała źle, jest niewielkie. No ale to już pomyśl, jakiego koloru szukasz. Mam nadzieję, że choć trochę rozwiałam wątpliwości
Dziękuję, za wyczerpującą odpowiedź. Niestety jestem typowym bladziochem i niestety nie lubię się w odcieniach wpadających w brąz więc chyba nie będę ryzykować i poszukam jakiegoś bezpieczniejszego odcienia
Może kiedyś, gdy będę miała okazję przetestować to mi się spodoba, ale póki co nie ryzykuję. i szukam jakiegoś ładnego dziennego nudziaka
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:19   #2070
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Dziękuję, za wyczerpującą odpowiedź. Niestety jestem typowym bladziochem i niestety nie lubię się w odcieniach wpadających w brąz więc chyba nie będę ryzykować i poszukam jakiegoś bezpieczniejszego odcienia
Może kiedyś, gdy będę miała okazję przetestować to mi się spodoba, ale póki co nie ryzykuję. i szukam jakiegoś ładnego dziennego nudziaka
Jeśli szukasz nudziaka, to lepiej zerknij np. na Honeylove, jest absolutnie piękny http://2.bp.blogspot.com/-zhcccQ7fQM...oney+love2.png
Do chłodnej cery fajna jest też Blankety https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...b774c1eea5.jpg
A do cieplejszej np. Pure Zen http://1.bp.blogspot.com/-BAmQ30Zoyn...zen-swatch.png
Oraz ja jestem zawsze zdania, że Patisserie jest dobra na wszystko To zdecydowanie moja najbardziej eksploatowana pomadka, chyba będzie pierwsza, którą wykończę w całości ;-) Pasuje do absolutnie wszystkiego i jest doskonała na co dzień.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.