Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-23, 14:20   #1
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Exclamation

Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski


Witam,
Zdecydowałam się założyć wątek na forum, bo chcę podzielić się swoim sukcesem, no i ułatwić drogę do sukcesu wszystkim z was które marzą o gęstszych, mocniejszych i dłuższych włosach.
Zacznę od tego, że jestem typową włosomaniaczką, mam regularnego bzika na punkcie włosów Nie ma chyba kosmetyku i domowego mazidła którego bym nie wypróbowała. Oczywiście mam swoje sprawdzone i dobre metody ale cudownego środka, który dodałby mi włosów czy przyspieszył znacząco wzrost nigdy nie znalazłam.
Niestety, nie zawsze miałam dużo rozsądku co do pielęgnacji włosów (może i brakło mi wizażowej wiedzy) i zamiast pielęgnować NATURALNE włosy bezsylikonowcami, ja 2 lata tleniłam się na blond, robiłam 2 razy trwałą, później prostowałam, suszyłam, i używałam wszelkich pianek żeli lakierów itp. To wszystko musiało mieć swoje konsekwencje. Straciłam połowę włosów, stały się nie do ułożenia, szorstkie, suche po prostu obrzydliwe.
Domowymi mazidłami i polskim waxem i postawieniem absolutnie na naturę znacząco poprawiłam kondycję włosów, ale pozostał problem placków. Miałam przerzadkie włosy i placek na czubku głowy. Stosowałam drożdże, wcierki, wszelkie tabletki w tym bardzo drogie, ale bez skutku na porost. Załamywałam ręce bo stwierdziłam ze nic nie jest mi w stanie pomóc. Ale pewnego dnia mama przyniosła mi paczkę ampułek z placentą. Od razu ją wyśmiałam – stosowałam już ampułek tysiące rodzajów i przestałam wierzyć w takie cudeńka. Mama powiedziała ze to od jej koleżanki która miałam problem z łysieniem, tez próbowała wszystkiego a po tej placencie ma całe kępki nowych włosów. Ja dalej nie wierzyłam, póki nie zobaczyłam na własne oczy. Jej koleżanka ma autentycznie jakby zasiane całe kępki włosów na skroniach, na linii styku skóry i włosów, karku. Więc powiedziałam sobie ‘a co mi tam’ jeszcze jeden środek mi nie zaszkodzi i zaczęłam stosować.
Po miesiącu i ja miałam zasiana 2-centymetrową „trawkę” nowych włosów i zapomniałam co to placek. Włosy rosną mi szybciutko, są piękniejsze, gęstsze, nie ma nawet mowy o wypadaniu. Teraz moje nowe włoski mają najdłuższe 4cm, są i krótsze jeszcze nowsze.
Kiedyś już wspominałam na forum o tych ampułkach, ale chciałam mieć 100% pewności co do ich „cudowności”. Teraz ją mam i pomogły nie tylko mi ale tez koleżance mojej mamy i koleżankom koleżanki, teraz mam nadzieję, że pomoże wizażankom.
Polecam wam wszystkim dziewczyny, uważam ze jest to cudowny środek, który kosztuje 35zł. Nie trzeba wydawać po 100zł i więcej na różne inne preparaty. Placent Hair Liquid jak dla mnie powinien dostać nagrodę nobla ) Ja używam ampułek na pewno już na stałe. Obecnie co drugi dzień, później zmniejszę dawkę. Nie mogę się od nich odzwyczaić bo kocham patrzeć jak przybywa mi nowych włosów, a stare pięknieją.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, zamieszczam zdjęcia moich odrostów (przepraszam za złą jakość, ale mysle ze dosc dobrze widać) i opakowanka.

Pozdrawiam

*********
Kolejne placenty wypróbowane przez dziewczyny na tym forum i sprawdzone co do działania :
http://www.vitalbeauty.no/art-2.asp?id=141&iPageID=9
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 332888029.jpg (46,5 KB, 4279 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG0361.JPG (10,3 KB, 3069 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG0363.JPG (13,5 KB, 3152 załadowań)
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach

Edytowane przez calioppe**
Czas edycji: 2011-05-30 o 18:58
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 15:42   #2
kermi20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

witam. na ile wystarcza jedno opakowanie tego cudonego preparatu?? i jak sie naklada ten specyfik na wloski?? jest to bardzo skomplikowane??
kermi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 15:50   #3
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez kermi20 Pokaż wiadomość
witam. na ile wystarcza jedno opakowanie tego cudonego preparatu?? i jak sie naklada ten specyfik na wloski?? jest to bardzo skomplikowane??
Jedno opakowanie to połowa zalecanej kuracj. Można pierwsze opakowanie stosować codziennie a drugie juz co drugi dzień. Ja stosuje od początku co drugi dzień i mam takie rezultaty, no ale z codziennym używaniem pewnie byłyby szybciej. Więc opakowanie starcza na 12 dni lub 24 w zależności od opcji stosowania.
A co do nakładania to ja myję włoski jakimś szamponem bezsylikonowym, np napherą, osuszam włosy ręcznikiem i wmasowuję w skóre głowy ampułkę. Bardzo ważny jest przy tym masaż głowy, takie wcieranie zajmowało mi dłuższą chwilę. No i tyle, następnie można sobie wysuszyć, albo zostawic do wyschnięcia
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 22:09   #4
olaboooga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Imponujący wynik jak na miesięczną kurację Koniecznie muszę sprawić sobie te ampułki i mam nadzieje, że też doczekam się gąszczu włosków na mojej łysince, bo na razie nie dają znaku życia A wiesz może jak koleżanka Twojej Mamy dorwała to cudo? W internecie znalazłam tylko na Allegro, w aptekach chyba ich nie ma... a może w sklepach fryzjerskich ?
olaboooga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 07:17   #5
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Kupowałaś je przez internet czy w stacjonarnym sklepie??

Bo ja takich ampułek w stacjonarnych sklepach nie widziałam a w fryzjerskich placenta kosztuje 100zł.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 08:08   #6
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez olaboooga Pokaż wiadomość
Imponujący wynik jak na miesięczną kurację Koniecznie muszę sprawić sobie te ampułki i mam nadzieje, że też doczekam się gąszczu włosków na mojej łysince, bo na razie nie dają znaku życia A wiesz może jak koleżanka Twojej Mamy dorwała to cudo? W internecie znalazłam tylko na Allegro, w aptekach chyba ich nie ma... a może w sklepach fryzjerskich ?
Witaj, mojej mamy koleżanka też kupila na allegro bo ktośtam jej polecił a temu komuś ktoś itd. Ja sama pytałam w kilku zielarskich i aptekach ale niestety. Więc zostaje tylko allegro

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Kupowałaś je przez internet czy w stacjonarnym sklepie??

Bo ja takich ampułek w stacjonarnych sklepach nie widziałam a w fryzjerskich placenta kosztuje 100zł.
Myslę, że jest różnica między placentą a placentą. Lepiej stosowac wlasnie tą jedną, która faktycznie pomogła wielu osobom. Warto przy zamowieniu z allegro poprosić o dodatkowe zabezpieczenie lub o przesyłkę "Uwaga szkło" bo mi zdarzyło się zanim o to poprosiłam otrzymanie kilku ampułek zbitych (wina poczty) pozdrawiam

dziewczyny, koniecznie dajcie znac jak wam idzie gdybyscie sie zdecydowaly na zakup
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:02   #7
olaboooga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Dzięki , a więc pozostaje allegro. A mogłabyś w wolnej chwili wklepać skład tych ampułek, jeśli masz jeszcze opakowanie ?
olaboooga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 22:29   #8
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Kurczę, a ja nie wiem czego ja mam się tak właściwie na tych fotkach dopatrzeć? Noo włoski... ja mam takie przy twarzy cały czas, takie malutkie, słabe, jasne, urywają się więc zawsze są krótkie.
Żadnej łysinki nie widzę To chyba dobrze?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 08:19   #9
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Kurczę, a ja nie wiem czego ja mam się tak właściwie na tych fotkach dopatrzeć? Noo włoski... ja mam takie przy twarzy cały czas, takie malutkie, słabe, jasne, urywają się więc zawsze są krótkie.
Żadnej łysinki nie widzę To chyba dobrze?
beoneself gratulacje że masz tkich włosków dużo, ja takich wcześniej nie miałam, wyrosły po placencie. Łysina była na czubku glowy, a zdjęć czubka głowy jak widać nie zrobiłam ;]

Cytat:
Napisane przez olaboooga Pokaż wiadomość
Dzięki , a więc pozostaje allegro. A mogłabyś w wolnej chwili wklepać skład tych ampułek, jeśli masz jeszcze opakowanie ?
na opakowaniu pisze : Contens: Placenta extract 2:1 - 5%
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:45   #10
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

No - w każdym razie gratuluję, że coś wreszcie ma swoje pozytywne skutki
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 11:48   #11
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez calioppe** Pokaż wiadomość
na opakowaniu pisze : Contens: Placenta extract 2:1 - 5%
i nic wiecej o skladzie nie ma? co oni rozumieja przez placente? wyciag z lozyska zwierzecego czy wyciag roslinny? jesli ten drugi, to z jakich roslin.
Twoj post brzmi zachecajaco, ale nie odwazylabym sie chyba uzyc kosmetyku, ktorego skladu producent nie chce podac :/
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 19:35   #12
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
i nic wiecej o skladzie nie ma? co oni rozumieja przez placente? wyciag z lozyska zwierzecego czy wyciag roslinny? jesli ten drugi, to z jakich roslin.
Twoj post brzmi zachecajaco, ale nie odwazylabym sie chyba uzyc kosmetyku, ktorego skladu producent nie chce podac :/
Hmm wiem,ze była jeszcze ulotka dołączona po polsku, ale nie wiem czy bylo tam cos o składzie. Na allegro wyczytałam że to wyciąg z łożyska ludzkiego.
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:06   #13
Kaśka:):):):)
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka:):):):)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

ti jest placenta na porost włosów czy na wzmocnienie bo sa dwa rodzaje:/
Kaśka:):):):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:05   #14
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

na jedno i na drugie - przynajmniej ta kuracja w czerwonym opakowaniu, którą miałam ja
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 20:26   #15
sadex
Raczkowanie
 
Avatar sadex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 163
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

ciekawe, czy coś da, jeśli naturalnie ma się mało włosów - mnie dość dziwnie rosną, trochę wyglądam, jakbym łysiała, ale mam tak od zawsze. się zastanawiam nad tymi ampułkami...
__________________
i ask for silence i ask for sex give me a ray gun tell me how to dress call my mother call the priest tell them my lover has turned a beast i ask for strength a clear head maybe a razor to paint you red i want radar i want a light i want division i want to fight
sadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 20:54   #16
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez sadex Pokaż wiadomość
ciekawe, czy coś da, jeśli naturalnie ma się mało włosów - mnie dość dziwnie rosną, trochę wyglądam, jakbym łysiała, ale mam tak od zawsze. się zastanawiam nad tymi ampułkami...
Ja szczerze polecam Sama mam naturalnie mało włosów, a po wzmożonym wypadaniu byla już całkowita tragedia ! Już jest o niebo lepiej i czekam tylko aż podrosną wszystkie wloski które mam nowe
A, no i ciągle stosuję ampułki, teraz co 3-ci dzień i dalej rosną mi małe włoski
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 19:57   #17
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

probowal ktos jeszcze? bo jestem zainteresowana: jesli jest taki cudowny to warto rozwinac watek, napewno wielu dziewczyna by pomogl.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:00   #18
arete
Raczkowanie
 
Avatar arete
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gutkendorff/ olsztyn
Wiadomości: 35
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Witam!
Tak czekałam kiedy pojawi się coś na temat tej placenty w ampułkach, bo też miałam z nią do czynienia.
Poleciła mi ja kiedyś fryzjerka u której się strzygłam, a że łasa jestem na wszelkie "cudowne" specyfiki, kupilam sobie jedną, czy dwie ampułki. To była placenta "Capellissimo"
I muszę przyznać, że faktycznie podziałała na moje włosy bardzo dobrze!
Były lepiej odżywione, nie były takie sianowate, sprawiały wrażenie jakby było ich więcej, i były takie...grubsze, treściwsze jak się je chwyciło w dłoń.
Po jakimś czasie, natknęłam się na placente w sklepie fryzjerskim (kilka rodzajów i rożnych firm) i również zakupiłam kilka fiolek- przy czym była placenta taka bardziej akywna i taka z jakimiś innymi specyfikami- próbowałam obydwu i ta czystsza jest zdecydowanie bardziej skuteczna.
po 2 czy 3 fiolkach włosy były w wyraźnie lepszej kondycji- świetnie się układały, były odżywione i faktycznie pojawiły się nowe włoski szczególnie na zakolach( teraz już sięgają mi do brwi).
Teraz eksperymentuję z innymi specyfikami, ale placentę dobrze wspominam. Myślę, że doraźnie jeszcze ją sobie zakupię, bo "stawia włosy na nogi"
__________________
Najlepszym dowodem na istnienie cywilizacji pozaziemskiej jest fakt, że jeszcze się z nami nie skontaktowali..

arete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:30   #19
jennylo86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 351
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

O kurcze.... no to dziewczyny MUSIMY koniecznie to zakupićTylko gdzie to dostać oprócz allegro,bo niestety ale nie mam konta by to zamówićA już tak sie połasiłam na to że szokNajbardziej zależy mi na poroscie tych włosków koło lini czoła,nawet jakby miałyby mi wyrastać prawie koło brwi
jennylo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 14:49   #20
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez jennylo86 Pokaż wiadomość
O kurcze.... no to dziewczyny MUSIMY koniecznie to zakupićTylko gdzie to dostać oprócz allegro,bo niestety ale nie mam konta by to zamówićA już tak sie połasiłam na to że szokNajbardziej zależy mi na poroscie tych włosków koło lini czoła,nawet jakby miałyby mi wyrastać prawie koło brwi
hehe uważaj bo jeszcze ci wyrosną ale ja tez uwielbiam włoski na linii czoła
Niestety obawiam się, że nigdzie indziej poza allegro nie można dostać ampułek, albo inaczej, jest to bardzo trudne
A tak na marginesie jesli ktos będzie stosował - pamiętajcie o masażu głowy. Trzeba masować jaknajdłużej kolistymi ruchami szczególnie w miejscach gdzie jakbardziej potrzeba nowych włosków, czyli skronie i linia czoła. Dzięki temu skladniki lepiej wnikną w skóre głowy i efekt jest jeszcze lepszy
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 16:54   #21
arete
Raczkowanie
 
Avatar arete
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gutkendorff/ olsztyn
Wiadomości: 35
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Calliope, a mam pytanko, czy od tej placenty jak używałaś robiło Ci się tak ciepło, gorąco w skórę głowy, po masażu? a jak spłynęło Ci po czole to się robiło takie czerwone przez jakiś czas?
Bo ja po tej aktywnej placencie właśnie tak miałam..niby mówiła o tym babka w sklepie...ale ciekawi mnie czy też miałaś takie odczucia?

Ja własnie placentę dostałam u swojej fryzjerki to raz, a także w sklepie z artykułami fryzjerskimi. Można ją też dostać w fryzjerskich sklepach intenetowych.
__________________
Najlepszym dowodem na istnienie cywilizacji pozaziemskiej jest fakt, że jeszcze się z nami nie skontaktowali..

arete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:40   #22
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez arete Pokaż wiadomość
Calliope, a mam pytanko, czy od tej placenty jak używałaś robiło Ci się tak ciepło, gorąco w skórę głowy, po masażu? a jak spłynęło Ci po czole to się robiło takie czerwone przez jakiś czas?
Bo ja po tej aktywnej placencie właśnie tak miałam..niby mówiła o tym babka w sklepie...ale ciekawi mnie czy też miałaś takie odczucia?
Oj nie, nic takiego nie odczułam Napewno placenta placencie nie równa, może ta twoja miała jakiś skladnik ktorego brakuje mojej
Ja własnie placentę dostałam u swojej fryzjerki to raz, a także w sklepie z artykułami fryzjerskimi. Można ją też dostać w fryzjerskich sklepach intenetowych.Tą którą stosowałam ja można dostać tylko na allegro z tego co mi wiadomo
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 14:18   #23
arete
Raczkowanie
 
Avatar arete
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gutkendorff/ olsztyn
Wiadomości: 35
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Tu jest link do strony o tej i innych produktach z placentą, którą ja stosowałam.
Widziałam że na allegro też jest dostępna

http://www.placenta.phg.pl/prok/indexpl.html
__________________
Najlepszym dowodem na istnienie cywilizacji pozaziemskiej jest fakt, że jeszcze się z nami nie skontaktowali..

arete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:23   #24
fifili
Raczkowanie
 
Avatar fifili
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez arete Pokaż wiadomość
.
po 2 czy 3 fiolkach włosy były w wyraźnie lepszej kondycji- świetnie się układały, były odżywione i faktycznie pojawiły się nowe włoski szczególnie na zakolach( teraz już sięgają mi do brwi).
Oj, arete, skoro efekt jest taki, że sięgają do brwi, to chyba też zakupię
Nie przepadam za wysokim czołem, a moje coś właśnie zmierza w tym kierunku
__________________
I'm just a soul whose intentions are good
fifili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:12   #25
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

a wiecie co, ja odkad pamietam to mam ciagle nowe wloski na czole, takie malutkie, chociaz do najzdrowszych nie naleza
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 22:48   #26
arete
Raczkowanie
 
Avatar arete
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gutkendorff/ olsztyn
Wiadomości: 35
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez fifili Pokaż wiadomość
Oj, arete, skoro efekt jest taki, że sięgają do brwi, to chyba też zakupię
Nie przepadam za wysokim czołem, a moje coś właśnie zmierza w tym kierunku

hehehe, sięgają do brwi bo tak już urosły
ale również się staram by przesunąć linię włosów, jak nabliżej brwi!
__________________
Najlepszym dowodem na istnienie cywilizacji pozaziemskiej jest fakt, że jeszcze się z nami nie skontaktowali..

arete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:36   #27
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Calioppe,zainspirowanana Twoim postem i zdjęciami kupiłam Placentę Bęę zdawać relację w trakcie uzywania.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 10:59   #28
arete
Raczkowanie
 
Avatar arete
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gutkendorff/ olsztyn
Wiadomości: 35
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Ja własnie na wspomnienie o tych cudnych właściwościach placenty, zakupiłam sobie wczoraj 2 ampułki...
zastanawiałm się, dlaczego tak długo jej nie używalam...i już mi się przypomniało!
przez ten okropny smród!

jak dobrze, że ta placenta naprawdę działa....
__________________
Najlepszym dowodem na istnienie cywilizacji pozaziemskiej jest fakt, że jeszcze się z nami nie skontaktowali..

arete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 11:00   #29
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Calioppe,zainspirowanana Twoim postem i zdjęciami kupiłam Placentę Bęę zdawać relację w trakcie uzywania.
Bardzo się cieszę, bo jestem pewna że tobie równiez pomoże powodzenia i w razie pytań - pisz
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 12:46   #30
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez arete Pokaż wiadomość
Ja własnie na wspomnienie o tych cudnych właściwościach placenty, zakupiłam sobie wczoraj 2 ampułki...
zastanawiałm się, dlaczego tak długo jej nie używalam...i już mi się przypomniało!
przez ten okropny smród!

jak dobrze, że ta placenta naprawdę działa....

a to mozna na sztuki? gdzie kupilas?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-13 12:24:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.