Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-07, 11:10   #1
Zapominalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7

Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)


Hej
chciałam prosić Was o rady dt. mojego wizerunku... Mam wrażenie, że jestem taka nijaka. Nie bardzo wiem, jak mam się ubierać, czesać, malować... Na początek prosiłabym o rady dt. mojej fryzury i makijażu - eksperymentuję z nim bardzo, ale naprawdę nie wiem, co pasuje do mojego typu urody. Jak chodzi o fryzurę - nie chciałabym ścinać włosów bardzo - zapuszczam. Jestem otwarta na propozycje dt. kolorów - dobrze czuję się w blondzie, ale miałam już i czarny i brąz i rudy (w czarnym czułam się fatalnie, szczerze mówiąc)

Proszę, pomóżcie mi nie być szaraczkiem !


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Trudno mi powiedzieć, bo raczej nie wychodzę z domu bez filtrów Samo opalanie zajmuje więc dużo czasu, ale jak już się opalę to kolor jest ładny, ciepły, brązowy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Podobno zielony, mają ciemniejszą obwódkę, raczej czysty... Oprawa - ciemna. Mam bardzo ciemne brwi i rzęsy.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Jak widać jestem bardzo blada, wydaje mi się, że to jest chłodny odcień, rumienię się raczej na różowo... na dole policzków mam takie różowe plamki (jakby wysypka ale nie umiem sobie z nią poradzić)

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalny odcień to szary ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
bardzo jasny różowy. (na zdjęciu jest szminka)

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze czuję się w zimnych kolorach - czerwieniach, fioletach, zieleniach.
Nie znoszę żółtego, brązowego
Zapominalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 17:43   #2
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

myslę że łądnie by Ci było w troche ciemniejszym blondzie. takim jak ten: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1178035786

co do makijażu.. bardzo ładnie Ci w takim kolorze szminki jak na 1 zdjęciu a oczy może w jakims brzoskwiniowym kolorze?
coś takiego jak ten http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1121794876

kiedyś jeszcze widziałam na jakiejs stronie, ze do takiego koloru oczu jak Twój bardzo fajnie wyglądał makijaż w fioletach ale nie umiem sobie wyobrazić jak to by u Cieibe
wyglądało
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 19:00   #3
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

ojejku, śliczny odcień! Wiesz może, jak uzyskać taki efekt? Niedługo chciałam farbować włosy i jakby mi się coś takiego udało zrobić... bardzo mi się podoba!
__________________

Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 19:40   #4
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

Przede wszystkim musze napisac,ze jestes baaaaardzo zgrabna dziewczyna i masz swietne nogi.Moim zdaniem powinnas zrobic cos z wloskami,ale nie jestem specjalistka w tej dziedzinie,wiec chyba najlepiej bedzie jesli...odwiedzisz kilku fryzjerow zadajac tylko pytanie,co mogliby zrobic z Twoimi wloskami?Zobaczysz wtedy co Ci doradzaja...Ja czasami tak robie,kiedy nie moge sama nic wymyslec.To przeciez nic nie kosztujeMysle jednak,ze zdecydowanie powinnas zmienic kolorek wlosow i chyba troszke je przyciemnic.
Wedlug mnie Twoj makijaz jest troszke "nijaki" przez co twarz wyglada troszke smutno.Proponuje przede wszyzstkim uzwyanie jakiejs fajnej rozswietlajacej bazy pod makijaz,lub odrobinke rozswietlacza.Wtedy cera wyglada zupelnie inaczej...mlodo i promieniscie.Polecam!Jak juz zaczniesz sie opalac proponuje podklad Max Factor chyba nazywa sie Color Adapt ze zlotymi drobinkami.Ja uzywam go bardzo oszczednie na kosci policzkowe,troszke na skronie i nosek...wyglada bombowo!Oczkom przydalby sie kolorek..hmmm...ale ciezko mi zdecydowac jaki...chyba jak zmienisz odcien wlosow wtedy warto zastanwowic sie nad makijazem,zeby ladnie wszystko ze soba wspolgralo.Powodzenia i glowa do gory,bo jestes naprawde ladna i zgrabna kobietka!
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 20:55   #5
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

jak tez uwazam ze wlosy zalatwily by sprawe wstaw inne zdjecie tawrzy bo nie jestem w stanie dobrac fryzury a kolor taki
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 21:37   #6
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

Cytat:
Napisane przez Siris88 Pokaż wiadomość
ojejku, śliczny odcień! Wiesz może, jak uzyskać taki efekt? Niedługo chciałam farbować włosy i jakby mi się coś takiego udało zrobić... bardzo mi się podoba!
nie mam pojecia ale mysle ze taki kolor raczej mozna uzyskac tylko u fryzjera. a oni na pewno znajda jakies odpowiednie farby
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 14:36   #7
Zapominalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Przede wszystkim musze napisac,ze jestes baaaaardzo zgrabna dziewczyna i masz swietne nogi.Moim zdaniem powinnas zrobic cos z wloskami,ale nie jestem specjalistka w tej dziedzinie,wiec chyba najlepiej bedzie jesli...odwiedzisz kilku fryzjerow zadajac tylko pytanie,co mogliby zrobic z Twoimi wloskami?Zobaczysz wtedy co Ci doradzaja...Ja czasami tak robie,kiedy nie moge sama nic wymyslec.To przeciez nic nie kosztujeMysle jednak,ze zdecydowanie powinnas zmienic kolorek wlosow i chyba troszke je przyciemnic.
Wedlug mnie Twoj makijaz jest troszke "nijaki" przez co twarz wyglada troszke smutno.Proponuje przede wszyzstkim uzwyanie jakiejs fajnej rozswietlajacej bazy pod makijaz,lub odrobinke rozswietlacza.Wtedy cera wyglada zupelnie inaczej...mlodo i promieniscie.Polecam!Jak juz zaczniesz sie opalac proponuje podklad Max Factor chyba nazywa sie Color Adapt ze zlotymi drobinkami.Ja uzywam go bardzo oszczednie na kosci policzkowe,troszke na skronie i nosek...wyglada bombowo!Oczkom przydalby sie kolorek..hmmm...ale ciezko mi zdecydowac jaki...chyba jak zmienisz odcien wlosow wtedy warto zastanwowic sie nad makijazem,zeby ladnie wszystko ze soba wspolgralo.Powodzenia i glowa do gory,bo jestes naprawde ladna i zgrabna kobietka!
Dziękuję za komplementy
bardzo mnie zainteresowało to, co pisałaś o makijażu. Generalnie nie używam na cerę niczego poza matującym pudrem - i wygląda ona faktycznie szaro i nijako... Ale też nie bardzo wiem, czym powinnam się malować, żeby nie uzyskać efektu tapety. Nie wiem, co kupić itp. Generalnie nie mam problemów z cerą w postaci naczynek/pryszczy czy czegoś takiego - więc nie wiem czy powinnam używać podkładu?
No i oczywiście zupełnie nie wiem jak używa się bazy ppod makijaż albo rozświetlacza
I co z pudrem?
Doradź proszę głuptasowi

Cytat:
Napisane przez mary_alice_young Pokaż wiadomość
myslę że łądnie by Ci było w troche ciemniejszym blondzie. takim jak ten: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1178035786
kolor jest super! Do fryzjera wybiorę się napewno - tak jak sugerujecie - moje włosy faktycznie wyglądają fatalnie... ale to pewnie dopiero po 20.06 -> narazie mam mnóstwo egzaminów i nie bardzo czas na to... Myślę też, że nie będę eeksperymentować sama z kolorem, tylko wydrukuję to zdjęcie i jej zaniosę

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
jak tez uwazam ze wlosy zalatwily by sprawe wstaw inne zdjecie tawrzy bo nie jestem w stanie dobrac fryzury a kolor taki
jutro wstawię zdjęcie - takie z normalnymi włosami czy spiętymi?


Dziękuję za wszystkie rady!
Zapominalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 17:01   #8
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Wedlug mnie masz delikatna buzke,mlodziutka,ale nie oznacza to,ze masz zrezygnowac z makijazu.Jestem ciekawa ile masz lat,oczywiscie nie musisz odpowiadac,jesli jest to zbyt natarczywe pytanie.
Nie uzyskasz efektu "tapety",jesli bedziez uzywala kosmetykow z umiarem.Dla mnie tez nie ma nic gorszego,niz kobieta z kilogramem pudru i rozu na twarzy.Masz ladniutka buzke,ktora wystarczy troszeczke wyeksponowac.Wedlug mnie sam puder zalatwia sprawe tylko i wylacznie przy naprawde idelanych cerach(sa na tym swiecie takie szczesciary),Tobie polecilabym podklad,ale bardzo delikatny.Nic w typie-ciezkich i kryjacych.Tymbardziej,ze mamy lato.Jak juz opalisz buzke,mozesz oczywiscie smialo zrezygnowac z fluidu.Bardzo wazne jest,zebys dobrala sobie odcien ton-w ton tzn.nie za ciemny i nie za jasny,to ma byc Twoja druga skora.Minimalizm wskazany,bo powtorze-Ty nie potrzebujesz krycia,tylko odswiezenia.Uwazam, ze w Twoim przypadku bardzo fajnie sprawdzilby sie jasniutki rozswietlacz,ktory mozesz polozyc o kacikach oczu,troszke na nosek,pod lukiem brwiowym.U mnie wyglada to tak,ze po nalozeniu kremu i podkladu(bardzo oszczednie) naklada rozswietlacz:
-na skronie
-na nosek(odrobinka,jest to sztuczka makijazystwo J Lo.)
-na kosci policzkowe
Poniewaz w tej chwili jestm opalona uzwyam Max Factor Sheer Radiance by Colour Adapt-shimmering natural.Jest to kosmetyk bardziej brazujacy,ale posiada mnostwo zlotych drobinek.Extra sprawa na opalona buzke.Dla Ciebie w tej chwili bylby chyba troszke za ciemny.Tobie pasowlaby jasny,bezowy opalizujacy rozswietlaczTego typu kosmetyk potrafi czynic cuda ze skora,ale to tylko moje zdanieZ podkladow moge Ci polecic:
-Loreal True Match,zawiera filtry,jest lekki.
-Eris fluid rozswtlajacy(nie pamietam nazwy)
Oczywiscie wszystko w zaleznosci od kwoty jaka chcesz przeznaczyc na kosmetyki
Oczka-wszystko utrzymane w jasnych i naturalnych kolorach.Opalizujacy bez zawsze i wszystkim pasuje,wyglada swiezo i naturalnie.
Usteczka-uzywaj blyszczykow,polecam delikatnie malinowe kolory,ale juz bez drobinek.
Powtorze raz jeszcze-jestes ladna dziewczyna o delikatnej buzce i wystarczy tylko ja troche rozswietlic.Bedziesz wygladac naturalnie i swietliscie.Aha,nie zapominaj o rozu.Ja lubie Maybelline w piance-dream mousse blush.Uzywam odcienia peach satin.Jest przesliczny,delikatny rozowy,ladnie sie prezentuje na jasnej cerze,zawiera deliktane blyszczace drobinki.Jestem ciakwa Twojej metamorfozy i mam nadzieje,ze zaczerpniesz co nieco z moich makijazowych pomyslow.Pozdrawiam.:cmok :

Aha,co z pudrem...Ja robie makijaz tak;
1.Krem nawilzajaco matujacy
2.Podklad,rozprowadzam dokladnie paluszkami,lusterko trzymam blisko twarzy,dobre oswietlenie do podstawa.Jak juz rozprowadze,delikanie wklepuje.
3.Rozswietlacz-skoronie,nosek,pod lukami brwiowymi.
4.Roz na kosci policzkowe.
5.Bardzo delikatnie pudruje twarz,uzwywam miekkiego pedzla i pudru transparentnego,ktory nie zakryje mojego makijazu,a jedynie zmatowi twarz,nie musisz go uywac,jesli nie czujesz potrzeby.
5.Oczy-cienie,tusz do rzes.
6.Malinowy blyszczyk bez zadnych drobinek.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-08 o 22:54 Powód: post pod postem
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 17:21   #9
Zapominalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

Wygląda na to, że czekają mnie zakupy

Co do wieku... Ciekawa jestem na ile wyglądam bo lat mam 20

spróbuję się stopniowo stosować do Twoich rad... jutro rano wyskoczę po podkład - mam drogerię pod blokiem, myślę, że kupię ten loreal true match, pamiętam, że miałam go kiedyś (i było to jedno jedyne opakowanie podkładu, które używałam i zużyłam ) i wkleję swoje fotki przed i po. A na większe zakupy - rozświetlacz, róż itp. wybiorę się pewnie w czwarek (po egzaminach ) to też wkleję zdjęcia i porównamy efekty

Co do oczu - szczerze mówiąc nigdy nie malowałam się jasnymi, opalizującymi cieniami i nie mam pojęcia 1) jak to zrobić skutecznie 2) jaki będzie efekt... zawsze maluję kreski - ciekawa jestem jak bez kresek będą się prezentowały moje oczka Znalazłam jakieś cienie z Sephory - opalizujące beżowo/różowe to też spróbuję jutro i zobaczymy jak będzie wyglądało
Zapominalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 18:45   #10
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

W takim razie czekam na zdjecia.Wygladasz na ok.18-20 lat.Co co cieni,nie martw sie,wystarczy,ze polozysz na cala ruchoma powieke i bedzie git.J uzywam zawsze takich cieni,ktore fajnie naklada sie palcem,odnosze wtedy wrazenie,ze efekt jest delikatniejszy.Z jasnymi,bezowymi cieniami unikniesz wpadki,tylko znajdz opalizujace.No wlasnie,sprobuj zrezygnowac z kreski,zboaczymy ja Twoje oko bedzie wygladalo.Nie zapomnij o malinowym blyszczyky,bedzie Ci napewno w nim ladnie,ozywmi jasna buzke.Powodzenia na egzaminach.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 11:09   #11
Zapominalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

Okeeej... Kupiłam podkład i wrzucam zdjęcia
zdjęcie jeden - bez niczego
zdjęcie dwa - sam podkład
zdjęcie trzy - podkład + korektor pod oczy + cienie + tusz

dziwnie się czuję bez kreski...
I jak?
Zapominalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 11:44   #12
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

Ja uważam ze podkład u Ciebie nie jest konieczny bo (masz łądna cerę)jedynie co to korektor troszke pod oczy
Druga sprawa mogłabys sie np troszke opalić,co do włosów to kolor hm..taki miodowy lub orzechowy (mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi ,jak znajde takie kolorki to wkleje)

P.s -MAsz sliczne oczy i kolor oczu
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 11:11   #13
Andzia Kaka
Raczkowanie
 
Avatar Andzia Kaka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Koroszczyn
Wiadomości: 118
GG do Andzia Kaka
Smile Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

jesteś typem kolorystycznym>wiosna i kolor włosów pasował by ci taki ciemny blond ze złotymi refleksami
Andzia Kaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 08:41   #14
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

a ja myślę że ryudy, na jednej focie masz pomańczową bluzeczkę i do tego jasna karnacja i to jest to
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:44   #15
Andzia Kaka
Raczkowanie
 
Avatar Andzia Kaka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Koroszczyn
Wiadomości: 118
GG do Andzia Kaka
Smile Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

A po mojemu to ty jestes barwna i niewiem czemu sądzisz, że nie jesteś. Dla twojej urody pasowałyby pasemka blond takie złociste
Andzia Kaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 12:33   #16
cebulcia
Raczkowanie
 
Avatar cebulcia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Pomóżcie mi wyglądać... barwniej :)

Moim zdaniem wystarczyłoby trochę korektora jeśli chodzi o cerę Zato zaakcentowalabym mocniej oczy usta ... może koral? Ostatnio moja przyjaciółka w typie urody bardzo podobna do Ciebie przefarbowala sie na rudo CUDO! rude wlosy i zielonkawe oczy i WIĘCEJ UŚMIECHU! bo to barrrdzo ważne jest i poszukaj jakiś odważniejszych kolorów w ciuchach fioletowy? zielony? niebieski? "kombinuj dziewczyno poki wdziek nie przeminal" "usmiechaj sie blogo"
__________________
Nie wszyscy mogą i któryś z nas też nie może... i w tym cała rzecz
cebulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.