Rossmann - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-01, 19:32   #2071
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
Shee'naz co to za kremik z 5% mocznika isany? do twarzy czy do ciała? bo ja chce kupić sam mocznik żeby dodawać do balsamów do ciała i do kremów do stóp, ale gdyby był jakiś balsamik czy kremik dobry z mocznikiem to ja chętna jestem kupić, jak znacie cos dobrego rossmanowskiego z mocznikiem piszcie
To TEN kremik. Przeznaczony do rąk, ale uważam, ze można z powodzeniem do innych celow stosować, nawet do twarzy jak ktos ma ochote
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 20:39   #2072
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
To TEN kremik. Przeznaczony do rąk, ale uważam, ze można z powodzeniem do innych celow stosować, nawet do twarzy jak ktos ma ochote
na twarz to ja osobiście bałabym się go nałożyć, zbyt intensywny zapach i coś czuje, że zapchałby mnie niemiłosiernie (co b. trudne nie jest ) ale jako krem do rąk i nóg sprawdza się świetnie

Edytowane przez Miss O Club
Czas edycji: 2009-12-01 o 20:40
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 20:57   #2073
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
na twarz to ja osobiście bałabym się go nałożyć, zbyt intensywny zapach i coś czuje, że zapchałby mnie niemiłosiernie (co b. trudne nie jest ) ale jako krem do rąk i nóg sprawdza się świetnie
Niestety, zapach jest dosc meczacy, ale to kwestia gustu. Z zapychaczy blisko w składzie moze byc glycine soya oil, choc to sprawa indywidualna, mnie nie zapycha, co juz przetestowałam w innych kremach z wysokim stezeniem tegoż składnika.
Podsumowujac, moim zdaniem twarzy krzywdy nie powinien zrobic, a mzoe dorbze nawilżyc.
Ale ja go kupilam z mysla własnie o stopach i rękach
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 22:02   #2074
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: rossmann

Shee'naz dziękuję ślicznie za odp może się skusze na ten kremik bo u mnie w domu kremidła do rąk są porozstawiane wszedzie, ja bede go używała raczej do rąk może jeszcze do stóp
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 23:11   #2075
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

jest jeszcze krem do rak z mocznikiem
w okrągłym opakowaniu
mam na niego ochotę tylko jeszcze mam zapasy balsamów :/
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 23:52   #2076
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
jest jeszcze krem do rak z mocznikiem
w okrągłym opakowaniu
mam na niego ochotę tylko jeszcze mam zapasy balsamów :/
okrągły to jest chyba krem do ciała
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 00:11   #2077
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Krem z mocznikiem jest bardzo wygodny w uzyciu do stop, bo błyskawicznie sie wchłania. A ktora z nas nie doswiadczyła tych okropnie tlustych i nie wchłaniajacych sie kremow do stop... I jak tu potem cos na obtluszczna stope włozyc
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 08:17   #2078
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: rossmann

Pomyłka
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 09:31   #2079
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
To TEN kremik. Przeznaczony do rąk, ale uważam, ze można z powodzeniem do innych celow stosować, nawet do twarzy jak ktos ma ochote
ooo, ten krem jest genialny
uzywam na razie tylko do rak, ale do stóp chyba też spróbuję
zastanawiałam sie czy jako parudniowa kuracja do bardzo przesuszonej twarzy by sie sprawdził, ale też boje sie zapychania - jest okropnie gęsty i choćby przez to skóra nie będzie oddychać

ale polecam go, bo to chyba najtańszy krem z mocznikiem jaki widziałam
a zapach mi się podoba, taki jogutrowo-śmietankowy
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 10:51   #2080
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: rossmann

http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=22...0&prId=47812#1

Miałyście do czynienia z takim żelem? Ja nie, ale zastanawia mnie, czy można go nałożyć na niespodzianki na twarzy.
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 11:46   #2081
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Krem z mocznikiem jest bardzo wygodny w uzyciu do stop, bo błyskawicznie sie wchłania. A ktora z nas nie doswiadczyła tych okropnie tlustych i nie wchłaniajacych sie kremow do stop... I jak tu potem cos na obtluszczna stope włozyc
zacheciłaś mnie tym kremem ja kremuje stópki na noc i nakładam skarpetki, zwłaszcza jak uzywam kremu tłustego, na dzień nie lubie mieć kremu nna stopach tylko dezodorantu uzywam
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 11:51   #2082
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Jota, a ja ty to chcesz nalozyc na twarz? To zel do mycia rak bez uzycia wody.
Ja jakos sobie nie wyobrazam uzywania takiego zelu na pryszcze. Moze sprobuj z zelem ktory jest specjalnie na takie rzeczy przeznaczony

http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=62255&id=753

http://www.rossmannversand.de/Deskto...&id=779&page=9

tutaj korektor
http://www.rossmannversand.de/Deskto...&id=779&page=9

pasujacy puder
http://www.rossmannversand.de/Deskto...31107&id=17619

podklad tez jest chwalony
http://www.rossmannversand.de/Deskto...=62808&id=1029


http://www.rossmannversand.de/Deskto...=9650&id=81325

http://www.rossmannversand.de/Deskto...63666&id=81325

jest tego w Rossmannie do wysuszania pryszczy i jeszcze do zapaskowania

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2009-12-02 o 11:52
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 12:07   #2083
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: rossmann

Krem z mocznikiem to rewelacja dla moich dłoni, dzisiaj zaserwuję go stopom, może i im się spodoba a polecicie mi jakiś balsam, ale szybko wchłaniający się? bo mam krem z oliwkami i on niestety mnie bieli i długo się wchłania,..
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 15:48   #2084
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Jota, a ja ty to chcesz nalozyc na twarz? To zel do mycia rak bez uzycia wody.
Nałożyć na twarz tak jak na ręce . Nigdy nie miałam takiego czegoś, nie wiem jaka jest konsystencja więc może moje pytanie jest głupie.
Dzięki za linki, poczytam na KWC
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 17:16   #2085
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość
Nałożyć na twarz tak jak na ręce . Nigdy nie miałam takiego czegoś, nie wiem jaka jest konsystencja więc może moje pytanie jest głupie.
Dzięki za linki, poczytam na KWC
a jaki to ma skład? może to nie taki głupi pomysł z tym pryszczami
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 20:16   #2086
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość
Nałożyć na twarz tak jak na ręce . Nigdy nie miałam takiego czegoś, nie wiem jaka jest konsystencja więc może moje pytanie jest głupie.
Dzięki za linki, poczytam na KWC
Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
a jaki to ma skład? może to nie taki głupi pomysł z tym pryszczami
patrzyłam ostatnio na te żele, to prawie sam alkohol. ja bym tego na twarz w życiu nie dała
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 20:49   #2087
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
patrzyłam ostatnio na te żele, to prawie sam alkohol. ja bym tego na twarz w życiu nie dała
Dokładnie to samo chciałam napisać . Niestety dziewczyny, ale ten żel to tylko zgodnie z przeznaczeniem czyli do dezynfekcji sie nadaje.
Nie sugerujcie sie zawartoscia aloesu
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 08:51   #2088
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość
Nałożyć na twarz tak jak na ręce . Nigdy nie miałam takiego czegoś, nie wiem jaka jest konsystencja więc może moje pytanie jest głupie.
Dzięki za linki, poczytam na KWC
konsystencja jest taka, że w kontakcie z ciepłą skórą rozpuszcza się więc jeśli np nałożysz na czoło natychmiast splynie ci do oka
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 09:43   #2089
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
konsystencja jest taka, że w kontakcie z ciepłą skórą rozpuszcza się więc jeśli np nałożysz na czoło natychmiast splynie ci do oka
To raczej zrezygnuję z eksperymentów
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 09:47   #2090
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Dziewczyny a czy ja sie wam ostatnio chwalilam.
Alterra ma teraz pielegnacja wlosowa i zakupilam co nie co i testuje. narazie jestem na tak.

Poza tym w tym tygodniu jest u mnie 25% na kolorowke Rival de Loop i sobie kupilam matowy bezowy cien i czarna maskare Magic Volume Mascara. Swoja droga dowiedzialam sie ze od Öko Testu dostala sehr gut. A wczesniej jak jeszcze nie bylo promocji to kupilam tusz limitowany, z taka sama szczoteczka jak od Magic Volume, ale dwa razy wieksza.
Coraz czesciej dochodze do wniosku, ze te tanie tusze( jak maja odpowiednia dla mnie szczteczke) spisuja sie tak samo jak te drozsze. A skoro maluja tak samo i nie uczulaja mnie to chyba nie ma sensu zebym kupowala Maybelline za 10€, jak moge wydac niecale 2,50€ ( w promocji za Magic Volume zaplacilam cos kolo 1,69€ hihihi) i miec tak samo piekne rzesy jak przy tym drozszym tuszu, a ile mi jeszcze w portfelu zostanie... moge ta kaske wydac na cos innego.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 15:24   #2091
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Krem z mocznikiem to rewelacja dla moich dłoni, dzisiaj zaserwuję go stopom, może i im się spodoba a polecicie mi jakiś balsam, ale szybko wchłaniający się? bo mam krem z oliwkami i on niestety mnie bieli i długo się wchłania,..
ja uwielbiam mleczko iIsana, bialo niebieskie opakowanie. Fajnie pachnie, chyba z olejkiem migdalowym, i przyzwoicie nawilza i wygladza po peelingu syrenka w sam raz

ubolewam bo wlasnie sie skonczyl a choruje i z domu nie wychodze
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 15:38   #2092
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ja sie wam ostatnio chwalilam.
Alterra ma teraz pielegnacja wlosowa i zakupilam co nie co i testuje. narazie jestem na tak.

Poza tym w tym tygodniu jest u mnie 25% na kolorowke Rival de Loop i sobie kupilam matowy bezowy cien i czarna maskare Magic Volume Mascara. Swoja droga dowiedzialam sie ze od Öko Testu dostala sehr gut. A wczesniej jak jeszcze nie bylo promocji to kupilam tusz limitowany, z taka sama szczoteczka jak od Magic Volume, ale dwa razy wieksza.
Coraz czesciej dochodze do wniosku, ze te tanie tusze( jak maja odpowiednia dla mnie szczteczke) spisuja sie tak samo jak te drozsze. A skoro maluja tak samo i nie uczulaja mnie to chyba nie ma sensu zebym kupowala Maybelline za 10€, jak moge wydac niecale 2,50€ ( w promocji za Magic Volume zaplacilam cos kolo 1,69€ hihihi) i miec tak samo piekne rzesy jak przy tym drozszym tuszu, a ile mi jeszcze w portfelu zostanie... moge ta kaske wydac na cos innego.
w pełni się z Tobą zgadzam Moni od czasu kiedy znalazłam to forum, przerzuciłam się na rossmanna i kosmetyki samorobione. z innych kosmetyków tylko filtry, tusz i korektor. a kiedyś byłam takim snobem kosmetycznym teraz sama się z siebie śmieję, że niepotrzebnie traciłam tyle kasy
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 16:13   #2093
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Mialam kiedys zielowy Yung i milo go wspominam, ale po zuzyciu ok 3/4 szamponu zaczal mnie cos podrazniac. Poza tym zapach mi sie podobal i dzialanie tez, szkoda ze moja skora glowy sie pod koniec butli zbuntowala.Dobrz ze odzywka pasowala, ale jej na skore glowy nie nakladalam wiec i podraznic nie miala jak.

A moze ktoras z was probowala cos z serii Yung do wlosow i umie cos doradzic?
Z zielonym Yung [7 ziół bodajże] miałam dokładnie tak samo. Na początku byłam zadowolona - piękny zapach i dobrze mył. Po jakimś czasie tak swędziała mnie skóra głowy, że nie mogłam wytrzymać, a jak pojawił się łupież [pierwszy raz w życiu] to butelka skończyła w koszu.

Za to polecam wersję różową [z jedwabiem?]. Świetnie myje, jest tani, duży i przede wszystkim nie podrażnia.
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:30   #2094
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

coffee myslalam zeby wyprobowac wersje na lupiez, bo ma byc delikatna i na stronce rossmanna sa dwie pochlebne recenzje ze wlasnie swiad likwiduje, ale ze minieturek niet, a natknelam sie na nowe kosmetyki wlosowe Alterra( ogolem moje skora glowy lubi szampony naturalne) to zakupilam miniaturki i jestem w trakcie testow.


bosti , no wlasnie hihihi jakie my to glupie kiedys bylysmy, albo? hihihihi. Kiedys zakupilam kilka rzeczy z kolorowki RdL. Wlasnie ta Magic Volumen Mascara mi sie poodbala, mialam ta 3in1 , byla tez fajna , mniej pogrubiala na pocztaku, a jak podkrecala, ale po ok miesiacu zgestniala, co dawalo lepszy volumen, ale tusz na tyle zgestnial, ze zaczal nakladac sie grudkami i wkoncu mialam dosc i wywalilam go. Poza tym na poczatku jak byl taki rzadki to tez rtzeba bylo lekko rozczesac rzesy bo sklejal, a z Magic Volume nie mialam takich problemow bo gesta szczoteczke ma. Jednak jak to ja. Maybelline zaczal wypuszczac tusz za tuszem, a ja szukalam idealu i zaczelam probowac to i owo. Stwierdzilam ze zostane przy Colossal Mascara, ale Alterra wypuscila kolorowke. Tusz za mniej niz 3€, ale jednak sie z lekka rozmazuje, chodz jest jednym z lepszych tuszy w kolorowce naturalnej, bo jednak cos robi, pogrubia, a nie daje tylko naturalny efekt. I tak sobie pomyslalam ze ok poszukam swietego grala w kolorowce naturalnej, ale i zwyklej by sie przydalo, bo jednak inny efekt daja te tusze. Przy tych zwyklych mozna bardzij poszalec z pogrubieniem itp. No i skusila mnie ta limitowana maskara jak zobaczylam jej szczote, a w tym tygodniu skusilam sie ponownie na Magic Volumen ze wzgledu na promocje heheheh. Narazie Magic Volumen lezy a ja uzywam tej limitowanej.
I tak mnie naszlo po raz kolejny gdy sie zabralam za ta kolorowke, ze taka super maskara za tam malo kasy, to po cholere mam wydawac 10€ na Collosal Maskare jak wydam bez promocji mniej niz 3€ i mam taki sam efekt. A jak maskara po ok 2-3 m-cach zacznie grudkowac czy sie kruszyc( bo i tak sie lubi zdarzyc i w tych tanich i w tych drozszych) to nie szkoda reszte wywalic i kupic nowa, tak jak szkoda zrobic z ta drozsza za ok 10€ i czlek sie meczy z takim tuszem, a potem szuka innego i jak jest ok, to efekt daje slabszy, wiec po co szukac jak mam to samo i taniej i lepiej?
Wiecie ja juz nie kupuje kosmetykow bo marka, to lepsze, albo dla szpanu , bo mam cos drozszego i innym galy wychodza. No obled, zeby tak podchodzic do zakupow i potem narzekac, ze tyle kasy, a wypada gorzej niz to tansze. Po cholere mi Diory i Chanele jak mnie te kosmetyki jeszcze bardzij zawodzily niz Maybelline. hihihi teraz tak sobie mysle, porownujac tusz RdL do Diora to poprostu cudo za grosze. RdL koszt mniej niz 3€, a Dior kosztowal mnie cos kolo 25€ i niestety nie robil nawet w polowie tego co robi z moimi rzesami RdL.
Ja mowie NIE drozszym kosmetykom, skoro to samo, a i czesto lepiej dzialajace mam w taniosze.

Dziewczyny tak piszemy o pielegnacji, a moze cos o kolorowce z Rossmanna tez popiszecie? Wiem ze RdL wycofano z Pl macie teraz tylko pielegnacje, ale chyba jest tez jakas tania marka w polskim Rossmannie do makijazu, albo? Chetnie bym sie dowiedziala czy cos jest fajnego w polskim Rossmannie , moze bym sie skusila przy nastepnej wizycie w Pl...
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:59   #2095
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
okrągły to jest chyba krem do ciała
pokręciłam oczywiście miałam na mysli krem do ciała

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

ja się prawie wcqale nie maluję, więc nie wiem co z kolorówek
mam tylko tusz, kilka cieni, kredke czarna i błyski rózne
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:07   #2096
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja mowie NIE drozszym kosmetykom, skoro to samo, a i czesto lepiej dzialajace mam w taniosze.

Dziewczyny tak piszemy o pielegnacji, a moze cos o kolorowce z Rossmanna tez popiszecie? Wiem ze RdL wycofano z Pl macie teraz tylko pielegnacje, ale chyba jest tez jakas tania marka w polskim Rossmannie do makijazu, albo? Chetnie bym sie dowiedziala czy cos jest fajnego w polskim Rossmannie , moze bym sie skusila przy nastepnej wizycie w Pl...
Co do pogrubionego zdania to się zgadzam.. Samarobiłam wiele podejść do kosmetyków z wyższej półki (Chanel, Lancome, Clinique) niby byłam z większości zadowolona, ale teraz z perspektywy czasu widzę, że za niewielkie pieniądze też można osiągnąć takie efekty. Bywało też tak, że dla poprawy nastroju kupowałam sobie coś drogiego, a potem wpadałam w jeszcze gorszy nastrój, bo tyle kasy wydałam, więc to było błędne koło.

Teraz sprawdzam składy, staram się kupować kosmetyki bez parabenów, itd. Widzę, że moja skóra tylko na tym zyskała, a i portfel odpoczywa. A jak mam zły nastrój to kupię sobie jakieś maseczki w saszetkach i od razu nastój lepszy.

Co do taniej kolorówki w Rossmannie to jest Wibo, Lovely i Miss Sporty, ale ja jakoś średnio lubię. Dużo bardziej lubię Bell - polskie kosmetyki kolorowe, ale nie dostępne w Rossmanie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:20   #2097
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

z wibo mam cienie właśnie i sa super!!
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:26   #2098
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak piszemy o pielegnacji, a moze cos o kolorowce z Rossmanna tez popiszecie? Wiem ze RdL wycofano z Pl macie teraz tylko pielegnacje, ale chyba jest tez jakas tania marka w polskim Rossmannie do makijazu, albo? Chetnie bym sie dowiedziala czy cos jest fajnego w polskim Rossmannie , moze bym sie skusila przy nastepnej wizycie w Pl...
Do głowy przychodzi mi tylko Lovely - tylko w Rossmanie widziałam, chociaż z informacji na stronie Wibo wynika, że to regularna produkcja...
balsam/błyszczyk dla mnie to po prostu rewelacja za cztery złote, efekt delikatny (taki jak lubię), zapach śliczny, bez konserwantów i odżywia jak balsam; chyba nawet jakieś filtry UV ma...
Kilka miesięcy temu zniknął z półek i obłaziłam pół Krakowa, żeby znaleźć nowy - na szczęście znowu się pojawiły i w mam chyba w każdej torebce
No i eye liner - zapłaciłam chyba piątkę, łatwy w aplikacji i trwały (chociaż żeby był mocny efekt trzeba 2-3 razy pociągnąć pędzelkiem - nie mam porównania z innymi, bo po niewypałach z Bell kilka lat temu stwierdziłam, że to chyba jednak nie dla mnie
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:33   #2099
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

fuksja , wlasnie to kupowanie na pocieszenie i potem rozczarowanie, tez mam za soba. tyle kasy a efekt taki sam ,jak przy tanim odpowiedniku, albo i gorszy. No powiedz sama po cholere mi tusz czy blyszczyk za 25€ kazdy jak tusz po miesiacu juz wyschniety i robi grudy i sie kruszy, a blyszczyk uzywany 3 razy w ciagu dnia skonczyl sie po 1,5m-cu uzywania? Ktos powie, ze maly bo 5ml mial, ale ja mam inne blyszczydla o takiej samej pojemnosci i gdy uzywalam ich regularnie i nawet tak samo czesto a czasami i czesciej reaplikowalam i mialam i mialam i jeszcze gdzies mam.


szyrek wlasnie ogladam KWC co tam ciekawego z Wibo macie hihihi. Moze wykopie jakas perelke...


edit no popatrzcie takie same opakowanie jak u mojej Magic Volumen Maskara od RdL
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ydluzajacy.htm

edit2: czy ten puder nadal mozna kupic? no jak bym maczek Clinique widziala, tylko tamte to raczej jako roze a tutaj mamy piekny puder
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...acy-Maczek.htm

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2009-12-03 o 21:07
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 09:58   #2100
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Wczoraj odwiedziłam rossmanna i wyszłam bogatsza o:
- szampon Yung siedem ziół - po pierwszym użyciu mogę powiedzieć, że ładnie pachnie, dobrze sie pieni i nie trzeba go dużo nakładać. No i dobrze myje. Mam nadzieję, że nie zacznie mnie podraznić pod koniec butelki.
- odżywkę Yung Asia - bardzo rzadka konsystencja. Zapach ładny. Włosy po niej dobrze się rozczesują, nie puszą, co do innych właściwości odżywczych to sie jeszcze nie wypowiem.
Teraz moja włosowa pielęgnacja to juz tylko kosmetyki Yung
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.