mikrodermabrazja - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-03, 10:03   #181
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: mikrodermabrazja

3 dni po mikro : cera wciąż ładnie rozświetlona, zdrowiej wyglądająca
Na pewno pójdę na następne zabiegi.... nawet jeżeli nie zmniejszą mi blizn, to widzę, że i tak jest nieźle..... i samopoczucie lepsze
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 11:32   #182
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: mikrodermabrazja

Wg mnie skóra naczynkowa nie nadaje się do zabiegu mikrodermabrazji, przecież do takiej cery nie sa nawet zalecane peelingi ziarniste tylko enzymatyczne. Jest to taki solidniejszy peeling, nie wykonuje się go o tej porze, bo jest juz za ciepło, moga popękać naczynak-byłam zw zeszły wtorek u kosmetyczki i nie chciała mi go zrobić, miałam peeling kawitacyjny.Aby były efekty trzeba poddać się całej serii zabiegów, koszt od ok.100 zł (poza W-wą).Skuteczniejsze będą kwasy, ale jesteś chyba na nie za młoda.A najlepiej wybierz się do dobrego dermatologa, w tak młodziutkim wieku nie można eksperymentować na własną rękę!!!Wiem co mówię, spaskudzilam sobie cerę swoimi własnymi pomysłami.

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-05-03 o 11:34
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 12:01   #183
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Wg mnie skóra naczynkowa nie nadaje się do zabiegu mikrodermabrazji, przecież do takiej cery nie sa nawet zalecane peelingi ziarniste tylko enzymatyczne. Jest to taki solidniejszy peeling, nie wykonuje się go o tej porze, bo jest juz za ciepło, moga popękać naczynak-byłam zw zeszły wtorek u kosmetyczki i nie chciała mi go zrobić, miałam peeling kawitacyjny.Aby były efekty trzeba poddać się całej serii zabiegów, koszt od ok.100 zł (poza W-wą).Skuteczniejsze będą kwasy, ale jesteś chyba na nie za młoda.A najlepiej wybierz się do dobrego dermatologa, w tak młodziutkim wieku nie można eksperymentować na własną rękę!!!Wiem co mówię, spaskudzilam sobie cerę swoimi własnymi pomysłami.
Ja wprawdzie nie mam skory naczynkowej ale moja kosmetyczka mowila, ze mozna wykonywac ten zabieg u osob ze skora naczynkowa.

Natomiast co do autorki glownego postu, to pomimo iz pewnie mozna przeprowadzic taki zabieg u 14 latki to tez uwazam to za bezsensowne. Lepiej odwiedzic dermatologa i spytac co on sadzi na ten temat. Moze przepisze jakies leki albo podpowie cos innego.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 08:28   #184
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: mikrodermabrazja

Jestem po 2 zabiegu, wczoraj był ciut głębszy i dokładniejszy . Na koniec miałam maseczkę rozjaśniającą z wit. C. Dzisiaj cera znów pięknie rozświetlona, przebarwienia mniej widoczne, cera czyściutka, pory mniej widoczne, pewnie dlatego, że cera jest dobrze nawilżona. Jestem zadowolona . Za tydzień 3 zabieg .
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 12:16   #185
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
w Gdańsku, Dwór Kuźniczki
Hehe.. no tak Gdańsk Po mikro rzeczywiście buźka wygląda rewelacyjnie.. ale po dobrze zrobionej mikro.. Miałam 2 zabiegi i porównywałam efekty: po pierwszym efekt był rewelacyjny, po drugim nie widziałam różnicy w wyglądzie skóry przed a po mikrodermabrazji.. była robiona w tym samym zakładzie ale przez inne kosmetyczki Dobrze jest się więc trzymać tej jednej sprawdzonej osoby
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 18:31   #186
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Mikrodermabrazja

Witam kolezanki Chcialbym sie poradzic ma niewielkie blizny i przebarwienia i tlusta cere tz rozszerzone pory m zaskorniki i inne? Co powinnam zastosowac peelingi kwasowe czy mikro? I jak czesto powinnam chodzic na takie zabiegi aby mi to zniknelo i czy powinnam chodzic raz na jakis czas na podtrzymanie efektu? Czekam na odp
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 10:47   #187
makendi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 5
Dot.: mikrodermabrazja

witam!! jeżeli chodzi o mikrodermabrazje korundową to zabieg ten jest świetny!! polecam szczególnie w polączeniu z ampułkami medycznymi dopasowanymi odpowiednio do danej cery. polecam salon Day Spa Od Nova w Poznaniu, gdzie stosuje się takie zabiegi. cena mikrodermabrazji z ampułką i maską kosztuje 200zł -twarz. pozdrawiam )
makendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 20:59   #188
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: mikrodermabrazja

A czy mikrodrmabrazja może spowodować spłycenie się drobronych zmarszczek???
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 12:41   #189
makendi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 5
Dot.: mikrodermabrazja

owszem mikrodermarazja korundowa w jednym ze swych działań powoduje spłycenie powierzchniowych zmarszczek.
makendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 15:56   #190
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: mikrodermabrazja

ja też chciałabym się skusić na zabieg mikrodermabrazji ale mam pewne wątpliwości... mam strasznie wrażliwą skórę i stąd moje pytanie: gdzie lepiej wykonać taki zabieg? u kosmetyczki czy dermatologa? mam złe wspomnienia z kosmetyczkami po zwykłym oczyszczaniu przez półtora tygodnia siedziałam w domu a skóra schodziła płatami więc wolę nie narazac znow skóry na tortury niedoświadczonej kosmetyczki
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 18:27   #191
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
mikrodermabrazja

hej!
dziś rano miałam robioną mikrodermabrazję. Nałożyłam teraz krem nawilżający i strasznie mnie twarz szczypie. Nie wiem czy mam zmyć ten krem i nałożyć inny, czy to szczypanie jest normalne. Nie chcę zrobić sobie krzywdy
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 21:18   #192
kabaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
GG do kabaczek
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
hej!
dziś rano miałam robioną mikrodermabrazję. Nałożyłam teraz krem nawilżający i strasznie mnie twarz szczypie. Nie wiem czy mam zmyć ten krem i nałożyć inny, czy to szczypanie jest normalne. Nie chcę zrobić sobie krzywdy
Ale co to za krem? jakie ma składniki? jeśli Cie szczypie to zmyj i nałóż inny, jakiś łagodzący.
Kto Ci zrobił mikrodermabrazję o tej porze roku??? radziłabym Ci zmienić kosmetyczkę
kabaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 10:17   #193
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: mikrodermabrazja

Kosmetyczka z dolnego śląska..., ale to nie ma znaczenia, bo jestem na zwolnieniu lekarskim, ponieważ skręciłam kostkę i mam jeszcze przez ok 2 tyg leżeć w domu. Wiem, że nie mogę się opalać, filtry itp... ale skoro miałam leżeć w domu przez tyle czasu to sobie poszłam do kosmetyczki a pozatym ma padać jeszcze przez tydzień więc słońca i tak nie ma...

Wracając do kremu to Lirene, krem intensywnie nawilżający
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30009
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 15:37   #194
ulka01
Raczkowanie
 
Avatar ulka01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 141
Dot.: mikrodermabrazja

Moze powinnas sprobowac czegos delikatniejszego - aptecznego, moze humektan? krzywdy raczej nie wyrzadzi.
__________________
/przeciez nic nie wiem o ludziach takich jak on./
ulka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:14   #195
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: mikrodermabrazja

Dziękuje za odpowiedz.
Kupiłam Humektan i już nic nie szczypie
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 17:16   #196
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: mikrodermabrazja

a jaki drematolog wykonuję mikro?? czy jakis estetyczny czy jaki zwykły z przychodni??
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 21:09   #197
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: mikrodermabrazja

Dziewczyny, a możecie polecić mi jakiś środek który przyspieszy gojenie ranek po trądziku ;(? Smaruję się Cepanem ale tak średnio mi 'podchodzi' ... jeszcze ten zapach ...
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 21:11   #198
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a możecie polecić mi jakiś środek który przyspieszy gojenie ranek po trądziku ;(? Smaruję się Cepanem ale tak średnio mi 'podchodzi' ... jeszcze ten zapach ...
cantractubex mocniejszy niz cepan no scar - opinie podzielone
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 22:41   #199
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
cantractubex mocniejszy niz cepan no scar - opinie podzielone
Dziękuję OGROMNIE
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 11:07   #200
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Dziękuję OGROMNIE
nie ma za co a zastanawiałas się na mikrodermabrazja żeby usunąc plamik. Ja dziewczyny tu pisze to wszytskich rozmawiałam z dermatolog parę dni temu i mi powiedziała mikro a po zabiegu ok 3 ty smarowac się właśnie contractubexem lub innym na blizny i plamy kremem. Polecała tez atre derm.- co myślicie o takim zabiegu
czy po mikro smarowac się maściami??
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 23:05   #201
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: mikrodermabrazja

witam
w poniedziałek byłam na oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki (pierwsza wizyta u tej kosmetyczki), w trakcie zabiegu zasugerowała mikrodermabrazję
nigdy nie miałam tego zabiegu, kosmetyczki nie znam, ona nie zna mnie, podeszłam nieufnie
moja cera:
- mieszana
- główny problem to prosaki (likwidowane regularnie poprzez oczyszczanie)
- trądziku, blizn, nie mam

Kosmetyczka przyznała,że prosaki tak czy inaczej musi usuwać mechanicznie,ale sam zabieg mikro byłby wskazany
Ponieważ jest to kosztowna sprawa, postanowiłam nieco poczytać o zabiegu. Czy są osoby z podobną cerą jak moja, po w/w zabiegu i były tego jakieś efekty?
Moja największa obawa- uszkodzenia twarzy, to jakiś koszmar,ale boję się,że może mi to zaszkodzić
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....




Edytowane przez Ata77
Czas edycji: 2009-07-25 o 23:06
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 15:05   #202
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Mikrodermabrazja

halo
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 03:18   #203
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
nie ma za co a zastanawiałas się na mikrodermabrazja żeby usunąc plamik. Ja dziewczyny tu pisze to wszytskich rozmawiałam z dermatolog parę dni temu i mi powiedziała mikro a po zabiegu ok 3 ty smarowac się właśnie contractubexem lub innym na blizny i plamy kremem. Polecała tez atre derm.- co myślicie o takim zabiegu
czy po mikro smarowac się maściami??
Byłam na mikrodermabrazji i 3 razy na pillingu kawitacyjnym.
W tej chwili od mikro minęły 2 dni. Szczerze mówiąc bardziej odpowiada mi p.kawitacyjny cena jest bardziej atrakcyjna a działania ( na moją skórę !) podobne, zastanawiam się czy kawitacja nawet nie byla lepsza... przy mikro wszystie wypryski byly omijane, a przy kawitacji te podskórne nie i 'latwiej' wychodziły na świat xD
Co do maści... po mikro skóra bardziej wszystko chłonie, maść na trądzik może działać silniej. Pani kosmetolog odradziła mi używanie jej przez pewien czas żeby skóra zbyt sie nie łuszczyła. Po zabiegu mikro. nie moża również robic peelingów. To chyba tyle.
__________________

Edytowane przez effulla
Czas edycji: 2009-07-27 o 03:22
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 17:54   #204
szmicia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: mikrodermabrazja

witam ponownie. ja do tej pory nie zdecydowałam się na żaden z tych zabiegów... leczyłam się nadal antybiotykami... ale czuje że nadszedł czas we wrzesniu planuję się wybrać... tylko nie wiem gdzie... czy mogłby mi ktoś polecić dobrego dermatologa lub kosmetologa we Wrocławiu?? od razu mówie że cena jest dla mnie istotna.
szmicia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 07:27   #205
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez szmicia18 Pokaż wiadomość
witam ponownie. ja do tej pory nie zdecydowałam się na żaden z tych zabiegów... leczyłam się nadal antybiotykami... ale czuje że nadszedł czas we wrzesniu planuję się wybrać... tylko nie wiem gdzie... czy mogłby mi ktoś polecić dobrego dermatologa lub kosmetologa we Wrocławiu?? od razu mówie że cena jest dla mnie istotna.

dołączam się do pytania
Poza tym, czy przy stosowaniu kremu z kwasem glikolwym 6% można poddać się zabiegowi mikrodermabrazji? Jeśli nie to jak długo powinna trwać przerwa między kuracją kremem z kwasem a zabiegiem?
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 09:29   #206
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez szmicia18 Pokaż wiadomość
witam ponownie. ja do tej pory nie zdecydowałam się na żaden z tych zabiegów... leczyłam się nadal antybiotykami... ale czuje że nadszedł czas we wrzesniu planuję się wybrać... tylko nie wiem gdzie... czy mogłby mi ktoś polecić dobrego dermatologa lub kosmetologa we Wrocławiu?? od razu mówie że cena jest dla mnie istotna.
ja byłam na mikro ostatnio we wrocławiu jestem zadowolona do dziś nie wyskoczyło mi nic strasznego na twarzy.
oczywiście po zabiegu odczekałam tydzien i smaruję się scne dermem i la rocherem . do tego planuję na dniach zrobć kwasiki i buzka git

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
dołączam się do pytania
Poza tym, czy przy stosowaniu kremu z kwasem glikolwym 6% można poddać się zabiegowi mikrodermabrazji? Jeśli nie to jak długo powinna trwać przerwa między kuracją kremem z kwasem a zabiegiem?
wydaje mi sie ze mozna ale lepiej z kosmetyczka porozmawiac przed zabiegiem . pisze wydaje mi się bo jak robiłam zabieg pani pytała o różne rzeczy przed zabiegiem o tym nie wspominała więc...
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 09:56   #207
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
ja byłam na mikro ostatnio we wrocławiu jestem zadowolona do dziś nie wyskoczyło mi nic strasznego na twarzy.
oczywiście po zabiegu odczekałam tydzien i smaruję się scne dermem i la rocherem . do tego planuję na dniach zrobć kwasiki i buzka git

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------


wydaje mi sie ze mozna ale lepiej z kosmetyczka porozmawiac przed zabiegiem . pisze wydaje mi się bo jak robiłam zabieg pani pytała o różne rzeczy przed zabiegiem o tym nie wspominała więc...
dziękuję za odpowiedźA w jakim salonie we Wrocławiu poddałaś się mikrodermabrazji, możesz zdradzić? i ile zapłaciłaś?
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 13:36   #208
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedźA w jakim salonie we Wrocławiu poddałaś się mikrodermabrazji, możesz zdradzić? i ile zapłaciłaś?
jasnę ze moge nie pisałam bo nie chce nikomu reklamy robic a to podam tylko ulice ok ? komuny paryskiej 14a to jest niedaleko galerii dominikanskiej z ampułka i maską dałam 90 zł
ja byłam w sumie przelotem zobaczyłam salon weszłam cena mi podpasiła pani była wolna i ood reki mi zrobiła, bo nie luibie sie umawiac czekac i takie tam .
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 14:49   #209
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
jasnę ze moge nie pisałam bo nie chce nikomu reklamy robic a to podam tylko ulice ok ? komuny paryskiej 14a to jest niedaleko galerii dominikanskiej z ampułka i maską dałam 90 zł
ja byłam w sumie przelotem zobaczyłam salon weszłam cena mi podpasiła pani była wolna i ood reki mi zrobiła, bo nie luibie sie umawiac czekac i takie tam .
jasne.rozumiem
Kojarzę gdzie to jest. ja też nie znoszę umawiania i czekania.Dzięki za informacje
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:38   #210
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
jasne.rozumiem
Kojarzę gdzie to jest. ja też nie znoszę umawiania i czekania.Dzięki za informacje
nie ma za co ja mam ograniczenia finansowe niestety ale już niedługo znów się wybieram na mikro.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-13 11:11:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.