Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 10:50   #1981
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna Pink Floyda Pokaż wiadomość
Dzisiaj sobie zrobie kolejna henne Chociaz jest z tym troche zabawy..
ja też planuje dziś rozrobić henne (mieszam hennę z sokiem z cytryn), potem poleżakuje do jutra i wieczorem ruszam z koksem nienawidzę farbowania, ostatnio trzymałam 2godziny teraz zamierzam wydłużyć do 4h a może i 6h
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 12:50   #1982
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

A robiłyście włosy może tą farbką indygo z Helfów? http://www.helfy.pl/indygo-khadi-czarna-henna-naturalna
Ostatnio rzucilam Casting hebanowa czerń na mój blond i strasznie spaliły mi się włosy ;( Ale kolor wyszedł piękny i soczysty. Chcę zostac przy tym kolorze ale przejść na koloryzację naturalną.
Podobno wystarczy rozmieszać to indygo z wodą i nałożyć. Robicie tak?
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:31   #1983
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aranjani Pokaż wiadomość
A robiłyście włosy może tą farbką indygo z Helfów? http://www.helfy.pl/indygo-khadi-czarna-henna-naturalna
Ostatnio rzucilam Casting hebanowa czerń na mój blond i strasznie spaliły mi się włosy ;( Ale kolor wyszedł piękny i soczysty. Chcę zostac przy tym kolorze ale przejść na koloryzację naturalną.
Podobno wystarczy rozmieszać to indygo z wodą i nałożyć. Robicie tak?
Jeśli chodzi o hennę z Helfy...bardzo bym chciała spróbować i w ogóle pobawić się w mieszanie chny z indygo, ale niestety raczej zabiłoby mnie to finansowo. Porozglądaj się jeszcze na stronie mazideł, tam są podobne produkty, a oprócz tego napisali jak można mieszać poszczególne barwniki, by wyszedł ładny kolor.
A i jeszcze tak się zastanawiam, czy z tańszych nie próbowałaś basmy z ELD, lub, którejś z venit, choć one niestety są doprawiane chemią. Koleżanka Gotka używała.

Edytowane przez kadoza
Czas edycji: 2010-05-06 o 13:33
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:58   #1984
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Popatrzyłam i na Helfach i na Mazidłach i summa summarum, gotowe faby z Helfów bardziej sie opłaca, bo żeby zrobić, np. ciemny brąz, musiałabym wydać więcej na Mazidłach a na Helfach moge nabyc gotową mieszankę, z odpowiednio dobranymi proporcjami, co wyjdzie taniej.
Pierwszy raz będe używac henny. Zamówiłam czerń i ciemny brąz i zdam relację jak juz uzyję

BTW: Dwa lata temu dopiero skończyłam studia, więc znam ból braku kasy. Teraz sobie odbijam
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 22:22   #1985
iza133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

DZiewczyny!! nareszcie mozna obejrzec przykladowe zdjecia efektow koloryzacji farbami KHADI od helfy. podaje link: http://www.khadi.pl/forum/7
Ja uczestniczylam w konkursie i jestem pod nickiem LILA13. prosze o opinie
Mysle nastepnym razem kupic ciemny braz ale boje sie ze wyjda jak czarne na moich wlosach a pozniej beda odrosty.Jak uzywam orzechowy braz to niema odrostow.Moze ktos ocenic obiektywnie po obejrzeniu moich zdjec na khadi?
pozdrawiam Was Kobiety***

Edytowane przez iza133
Czas edycji: 2010-05-06 o 22:34
iza133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 23:08   #1986
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

To bez lampy zdjęcie jest lepsze - piękny połysk, ale kolor trochę rudawy chyba jest, a miał być zimny, orzechowy...
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 00:37   #1987
iza133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aranjani Pokaż wiadomość
To bez lampy zdjęcie jest lepsze - piękny połysk, ale kolor trochę rudawy chyba jest, a miał być zimny, orzechowy...

na zdjeciu wiadomo ze troche inaczej wyjdzie niz w realu.ale rude napewno nie sa

Edytowane przez iza133
Czas edycji: 2010-05-07 o 00:47
iza133 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 08:41   #1988
Dziewczyna Pink Floyda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Iza no śliczne. Rude to na pewno nie są , bardzo głęboki ładny kolor
Dziewczyna Pink Floyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 09:19   #1989
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Bardzo ładny kolor ja też rudości w tym nie widzę, a przynajmniej już wiem na co się rzucę, kiedy znudzi mi się robienie na rudzielca (co swoją drogą na razie nie do końca mi się udaje).
A tak w ogóle to idę dziś na podcięcie końcówek pierwszy raz, od kiedy zaczęłam farbować henną, zobaczę czy fryzjerka zauważyła jakieś pozytywne zmiany
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 10:52   #1990
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

a ta farba Khadi to jest w formie fusów jak inne ziołowe? czy ma konsystencje bardziej jak żel-krem jak np. te co robi Eld w tubce??

kadoza też mam takiego kotka - bliźniaka
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:08   #1991
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
a ta farba Khadi to jest w formie fusów jak inne ziołowe? czy ma konsystencje bardziej jak żel-krem jak np. te co robi Eld w tubce??
fusy
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 11:29   #1992
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

kropcia dziękuję

a znacie jakies inne oprocz eldu (nie venita, delia), ktore sa w formie pasty, żelu, kremu itp.?
moze byc cos dostepne tylko przez net. wczesniej pisałam tu o Sante ale ona chyba też jest w formie fusów..
byłabym wdzieczna za odpowiedz
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-07 o 11:31
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:33   #1993
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

A ja jeszcze chciałam się dopytać, czy któraś z Was zna miejsce w Łodzi gdzie można by kupić naturalną chnę bez chemii, te w tubkach absolutnie mnie nie interesują.
I tu moje pytanie do Dziewczyny Pink Floyda: swoją hennę kupowałaś w Shivie na Grodzkiej (jeśli dobrze kojarzę)? Bo właśnie za tydzień się wybieram.

No i mała prywata Masz w takim razie pięknego kotka, moja kota jest moim absolutnym oczkiem w głowie.
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 17:45   #1994
iza133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
kropcia dziękuję

a znacie jakies inne oprocz eldu (nie venita, delia), ktore sa w formie pasty, żelu, kremu itp.?
moze byc cos dostepne tylko przez net. wczesniej pisałam tu o Sante ale ona chyba też jest w formie fusów..
byłabym wdzieczna za odpowiedz

fusy ale moim zdaniem ta farba khadi w ogole nie splywa z wlosow.
a innych oprocz venity w tubce itd nie znam..
iza133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 10:00   #1995
Dziewczyna Pink Floyda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Talking Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Kadoza, swoją henne kupowałam w Shivie na Siennej, to jest całkiem blisko Grodzkiej i podejrzewam zresztą że na Grodzkiej też będzie, ale to było w Krakowie, nie w Łodzi Wczoraj właśnie kupiłam pół kilo chny za 25 zł!!!

A moja kota jest bielusieńka z niebieskimi oczami i właśnie niedługo zostanie mamusią
Dziewczyna Pink Floyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 11:43   #1996
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Wiem,wiem znam te okolice- wywiało mnie do Krakowa na studia i właśnie jadę po odbiór dyplomu.
Powiedz mi tylko, czy aby na pewno ta chna jest bez żadnych chemicznych dodatków? Jak na razie zrewidowałam swoje podejście do sklepu Helfy i wypatrzyłam tam kilka produktów różnych firm, jest nawet henna 1 kg za bodajże 80 zł, tylko czy dobra...?
PS. kot cudny, zawsze chciałam mieć takie mleczne cudo

Edytowane przez kadoza
Czas edycji: 2010-05-09 o 11:44
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 13:32   #1997
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

a ja jutro eksperymentuję pierwszy raz dwufazowo
na godzinę daję samą hennę a potem na dwie godziny indygo;-)
wolę ciemniejsze, nawet czarne a może dłużej się utrzyma bo śliczny ciemny brąz zrobiony z mieszkanki henna,amla,indygo trzyma się umnie raptem dwa tygodnie;P co prawda mam za sobą dopiero dwa takie farbienia...Myślicie , że z czasem się wydłuży? neistety ja z tych co codziennie myją włosy
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 14:56   #1998
mirarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Henna a trwała
Czy któraś z Was ma doświadczenia ze stosowaniem trwałej po hennie? Ja farbuję włosy tym sposobem już ponad rok i nie wiem, czy są jakieś przeciwwskazania. Czy jakbym poczekała 2- 3 miesiące to myślicie, że płyn do ondulacji złapie? A co z hennowaniem po zabiegu? Czy henna nie rozprostuje loków? Czy w ogóle będzie "łapać" włosy?
mirarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 22:50   #1999
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Trzeba, ale hennę naturalną, czyli np. tą z mazideł, żeby barwnik się uaktywnił. Odcień chna firmy Eld, to podobno 100% henna, ale gorszej jakości tak? dlatego jej akurat nie trzeba rozrabiać? Mnie tylko Eld ładnie farbuje na rudo, naturalna henna nadaje tylko refleksów... A Eld rozrabiam z wodą, a tą naturalną z cytryną na noc...
Miałaś rację co do tego, że nie trzeba bawić się przy okazji Eldu z cytryną i tym całym odstawianiem, dzisiaj zrobiłam tak jak na opakowaniu kazali i nie dość, że wyszło, to jeszcze wyszło o wiele ładniej z tym, że tak czy siak mój ideał rudości, to to ciągle nie jest.
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 23:46   #2000
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

a ja znowu się nie doczekałam dostawy basmy (w tubce) z Eldu i dzisiaj nałożyłam ciemny brąz z Deli, bo już nie mogłam patrzeć na moje włosy, fryzjerka cięła mnie degażówkami a nie zwykłymi, przez co moje cienkie włosy jeszcze bardziej się po przerzedzały na szczęście Delia mnie w takich sytuacjach ratuje... i znowu przesuwa się w czasie moje testowanie Eldu proszkową chyba miesiąc temu próbowałam, tragedia ja się denerwowałam i mama, ktora próbowała ratować łazienkę i mnie

kituś wyraźnie zmęczony.. gonił tego dnia dwa razy jaszczurkę
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-09 o 23:50
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 09:42   #2001
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
a ja znowu się nie doczekałam dostawy basmy (w tubce) z Eldu i dzisiaj nałożyłam ciemny brąz z Deli, bo już nie mogłam patrzeć na moje włosy, fryzjerka cięła mnie degażówkami a nie zwykłymi, przez co moje cienkie włosy jeszcze bardziej się po przerzedzały na szczęście Delia mnie w takich sytuacjach ratuje... i znowu przesuwa się w czasie moje testowanie Eldu proszkową chyba miesiąc temu próbowałam, tragedia ja się denerwowałam i mama, ktora próbowała ratować łazienkę i mnie

kituś wyraźnie zmęczony.. gonił tego dnia dwa razy jaszczurkę
ja też chciałam zrobić sobie delią ciemny brąz ale u mnie w rossie nie mają tego odcienia tylko korzenny brąz ;/ spytałam ekspedientkę ale ta o niczym nie miała pojęcia twierdząc że nie ma takiego odcienia
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 11:23   #2002
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

skoro tak kocio zrobiło się na tym wątku to i ja pochwalę się swoimi

ostatnio zafarbowałam włosy henną i trzymałam ją aż 6godzin na szczęście było warto, bo kolorek wyszedł fajny
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:22   #2003
Dziewczyna Pink Floyda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cześć Kadoza, ta henna która kupiłam na siennej (i jest dostępna w każdej Shivii) jest jak najbardziej 100% naturalna, bez zadnej chemii, jestem fanatyczną zwolenniczką naturalnosci w każdym słowie i rzeczach (od zdrowego żarcia po minimalna ilosc makijażu i naturalne farby itd), na opakowaniu jest napisane ze to 100% naturalnej henny z indii, no i zapach jest całkiem "sianowato-skrzypowy", nie wyczuwam żadnej chemii. Jestem z niej naprawde bardzo zadowolona, jakiś tydzień po farbowaniu moich brązowych włosów tą henną wyglądają one mniej więcej tak jak na tych zdjeciach. Ale oczywiście naprawdę kolor jest żywszy i bardziej intensywny, bardziej rudy. Także polecam. Na 2 i 3 zdjeciu konce wlosow są brazowe, jednak w rzeczywistości kolor jest bardziej czerwony, rudy
Aha, w Shivii kupowalam sobie 2 opakowania po 60g (mam wlosy do pasa).
Dziewczyna Pink Floyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:14   #2004
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

http://100suplementow.pl//index.php?...&utm_content =8
mam tą chnę i ciałabym się pofarbować delikatnie [mam brązowe włosy naturalnie] ale jakoś się boję, że później nie wrócę do naturalnego koloru, będę mieć odrosty itd.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:58   #2005
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
ja też chciałam zrobić sobie delią ciemny brąz ale u mnie w rossie nie mają tego odcienia tylko korzenny brąz ;/ spytałam ekspedientkę ale ta o niczym nie miała pojęcia twierdząc że nie ma takiego odcienia
wow! a to w rossmanie maja henne deli?? szok a w ktorym byłaś??
korzenny braz jest bardzo ładny, nie wychodzi za ciemny i jest taki neutralny.. dla mnie za jasny, bo lubie bardzo ciemne kolory
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:05   #2006
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
wow! a to w rossmanie maja henne deli?? szok a w ktorym byłaś??
korzenny braz jest bardzo ładny, nie wychodzi za ciemny i jest taki neutralny.. dla mnie za jasny, bo lubie bardzo ciemne kolory
dla mnie też za jasny, a znudziła mi się już fioletowa poswiada venity czarna czekolada chcę ciemny brąz! byłam w Starogardzie Gdańskim ;p
w Tczewie też mają ale to nie Twoje rejony zapewne
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:40   #2007
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna Pink Floyda Pokaż wiadomość
henna która kupiłam na siennej (i jest dostępna w każdej Shivii) jest jak najbardziej 100% naturalna, bez zadnej chemii
Shivii? to jakaś sieć?

Fantastyczne masz włosy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:04   #2008
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
dla mnie też za jasny, a znudziła mi się już fioletowa poswiada venity czarna czekolada chcę ciemny brąz! byłam w Starogardzie Gdańskim ;p
w Tczewie też mają ale to nie Twoje rejony zapewne
no fakt, nie moje rejony u mnie w gdyni ani w gdansku nie widziałam deli w rossmanach, stad moje zaskoczenie
delia ma o wiele lepsze odcienie od venity, no i skład pozegnalam sie z fioletowymi i baklazanowymi włosami juz dawno delia nie robi mi takich psikusów obecnie mam ciemny braz i w sloncu moze byc posiwiata burgundu, ale maleńka... taka neutralna. a w normalnym oswietleniu jest to zwykły braz. delia ma te zaletę, ze kolory wychodza ładne, szczegolnie z tych nowych kolorow, co dodali chyba z rok temu, nr 9 i 10... bo z reszty kolorow to wlasnie korzenny wypadal naturalnie, inne ciemniejsze tez wychodziły fajne, ale te nowe kolory sa jeszcze lepsze
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:10   #2009
Dziewczyna Pink Floyda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Shivii? to jakaś sieć?

Dziękuje Tak, Shiva to sieć sklepów z indyjską odzieżą i artykułami w Krakowie.
Dziewczyna Pink Floyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:17   #2010
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Mieszałyście kiedyś farbę czarna Khadi z naturalną, "rudzącą" henną? jaki kolor może z tego wyjść?
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.